WWW.DUBOREZ.NET
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


*****Zelimo Vam prijatne trenutke na DUBOREZ Forumu*******
 
PrijemLatest imagesRegistruj sePristupi
SPECIJALIZOVANE IZLOZBE PASA
4.Spec izlozba MASTIFA,BULMASTIFA,E.BULDOGA i NEMACKIH DOGA
free forum
Similar topics
    RADIO STANICE
    klikom na baner slusajte "ROADSTAR-RADIO" na 128kbps
    free forum
    Trenutna temperatura
    Forum
  • slikarstvo
  • vajarstvo
  • mozaik
  • primenjena umetnost
  • fotografija
  • književnost
  • film
  • muzika
  • arhitektura
  • pozorište
  • strip
  • duhovnost i religija
  • psihologija
  • ljubav
  • lepota i zdravlje
  • zabava
  • pričaonica
  • spomenar
  • hobi i kućni ljubimci
  • razno
  • važna obaveštenja
  • predlozi i sugestije
  • Liberty
    KLIKOM NA BANERE POSETITE PREDLOZENE SAJTOVE
    title="duborez.net"
    " Nikada ne sumnjaj da mala grupa misaonih i posvećenih ljudi može promeniti svet. Zaista, tako je jedino oduvek i bilo. " KADA NE BUDE DOVOLJNO PRIRODE, VEĆINA LJUDI ĆE SHVATITI DA NOVAC NIJE ZA JELO! Ne dozvoli da neki pogrešni ljudi udju u Tvoj život, pomute bistrinu tvojih očiju, nateraju da voliš ono što oni vole i da zaboraviš ono što oni nemaju. !
    Traži
     
     

    Rezultati od :
     
    Rechercher Napredna potraga

     

     BIZARNOOO

    Ići dole 
    4 posters
    Idi na stranu : Prethodni  1 ... 11 ... 18, 19, 20
    AutorPoruka
    SLAVICA D

    SLAVICA D


    Broj poruka : 2241
    Datum upisa : 16.01.2012

    BIZARNOOO - Page 20 Empty
    PočaljiNaslov: BIZARNOOO   BIZARNOOO - Page 20 Icon_minitimeSub Maj 26, 2012 10:45 pm


    Skuvao i poslužio svoje genitalije.

    Japanski kuvar Mao Sugijama hirurški odstranio penis i od njega napravio „specijalitet“, koji je probalo pet osoba po ceni od 250 dolara po porciji.

    BIZARNOOO - Page 20 23r2zp3

    TOKIO - Bizaran specijalitet.
    Japanski kuvar Mao Sugijama (22) nedavno je na jednom banketu skuvao i poslužio svoje genitalije. „Specijalitet“ je probalo pet osoba, a cena je bila 250 dolara po porciji.

    Kuvar, koji želi da promeni pol, rešio je da hirurški odstrani svoje genitalije. Nakon operacije ih je zamrzao i odlučio da ih skuva i proda. Preko interneta je prvo ponudio jelo za jednu osobu po ceni od 1.000 dolara, međutim, onda se dosetio da bi njegov „delikates“ mogla da proba i grupa ljudi, pa ga je unapred prodao.

    Uz odobrenje vlasnika jednog tokijskog restorana, spremio je sopstvene genitalije na banketu i poslužio ih s pečurkama i peršunom. Petoro Japanaca koji su probali njegov „specijalitet“ morali su da potpišu da to rade na sopstvenu odgovornost. Kuvar je prethodno priložio testove koji su govorili da nema nikakvu polnu bolest i da nije uzimao hormone. Jedan od ljudi koji su probali bizarno jelo napisao je na internetu:

    - Ovo je prilika koja se dobija samo jednom u životu. Morao sam da je iskoristim.

    Organizatori banketa izazvali su gnev javnosti posle bizarnog čina, ali su naveli da nisu uradili ništa nelegalno jer u Japanu ne postoji zakon kojim se zabranjuje kanibalizam.

    BIZARNOOO - Page 20 102juc9

    BIZARNOOO - Page 20 359zpja
    Nazad na vrh Ići dole
    SLAVICA D

    SLAVICA D


    Broj poruka : 2241
    Datum upisa : 16.01.2012

    BIZARNOOO - Page 20 Empty
    PočaljiNaslov: BIZARNOOO   BIZARNOOO - Page 20 Icon_minitimeČet Mar 07, 2013 8:46 am


    Ispovest: Vodila sam ljubav sa rođenim bratom, nisam znala da smo u srodstvu.

    BIZARNOOO - Page 20 2u7myh1

    - Nesvesno sam se zabavljala šest meseci sa Korijem, bratom po ocu, a da nisam znala da smo u srodstvu- ispričala je za magazine "Ebony" Amerikanka koja je želela da ostane anonimna.

    Šokirana i polomnjenog srca ova mlada žena je objasnila da je Korija, mladića sa očima boje lešnika, upoznala tokom letovanja sa drugaricama na Bahamina. Odmah je nešto "kliknulo" između njih dvoje i postali su ljubavnici. Proživeli su pravu romansu, a onda je došao trenutak da Korija upozna sa porodicom.
    - Bila sam zaprepašćena kada je Kori mog oca oslovio sa tata - priseća se ova mlada žena.


    Ispostavilo je da je Kori plod afere njenog oca i za kojeg je znao samo njen stric.
    - Jednog vikenda sam došla kući i ispričala roditeljima da sam pronašla čoveka svog života. Moj otac je želeo da ga upozna. Rekao je da ga odmah dovedem, da će da raspali roštilj i upozna čoveka koji me je usrećio. Bila sam oduševljena. Kori je bio nervozan, ali uzbuđen. Toliko sam mu pričala o mojoj porodici da je osećao da ih praktično već poznaje- priča mlada Amerikanka.

    Dok su šetali do porodične kuće devojka je uveravala Korija da će ga porodica sigurno dobro primiti.
    - Moji su pozvali veliki broj gostiju, pa smo se probijali kroz masu da bi stigli do mog oca. Otac je bio okrenut leđima, te se okrenuo i pružio ruku Koriju. Usledio je šok. Otac je momentalno ispustio tanjir i zinuo- priseća se devojka.
    Kori je u tom trenutku samo izgovorio "Tata?", dok je zbunjena familija ponovila istu reč za njim: "Tata?".
    Stric je tada nastupio i objasnio da je njegov brat oduvek bio ženskaroš, da je u tajnoj vezi sa drugom ženom sa kojom ima sina Korija i njegove dve sestre.
    - Zabavljala sam se i imala seks sa rođenim bratom, čak šest meseci. To nikada neću oprostiti ocu. Mojoj majci se srce slomilo, a tek meni…- zajecala je mlada žena.

    Njeni roditelji su u procesu razvoda, devojka više nema kontak sa Korijem i nikada nije želela da upozna polusestre.
    Nazad na vrh Ići dole
     
    BIZARNOOO
    Nazad na vrh 
    Strana 20 od 20Idi na stranu : Prethodni  1 ... 11 ... 18, 19, 20
     Similar topics
    -
    » BIZARNO-Amerikanac Tomas Biti porodio se drugi put

    Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
    WWW.DUBOREZ.NET :: zabava-
    Skoči na: