WWW.DUBOREZ.NET
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


*****Zelimo Vam prijatne trenutke na DUBOREZ Forumu*******
 
PrijemLatest imagesRegistruj sePristupi
SPECIJALIZOVANE IZLOZBE PASA
4.Spec izlozba MASTIFA,BULMASTIFA,E.BULDOGA i NEMACKIH DOGA
free forum
Similar topics
RADIO STANICE
klikom na baner slusajte "ROADSTAR-RADIO" na 128kbps
free forum
Trenutna temperatura
Forum
  • slikarstvo
  • vajarstvo
  • mozaik
  • primenjena umetnost
  • fotografija
  • književnost
  • film
  • muzika
  • arhitektura
  • pozorište
  • strip
  • duhovnost i religija
  • psihologija
  • ljubav
  • lepota i zdravlje
  • zabava
  • pričaonica
  • spomenar
  • hobi i kućni ljubimci
  • razno
  • važna obaveštenja
  • predlozi i sugestije
  • Liberty
    KLIKOM NA BANERE POSETITE PREDLOZENE SAJTOVE
    title="duborez.net"
    " Nikada ne sumnjaj da mala grupa misaonih i posvećenih ljudi može promeniti svet. Zaista, tako je jedino oduvek i bilo. " KADA NE BUDE DOVOLJNO PRIRODE, VEĆINA LJUDI ĆE SHVATITI DA NOVAC NIJE ZA JELO! Ne dozvoli da neki pogrešni ljudi udju u Tvoj život, pomute bistrinu tvojih očiju, nateraju da voliš ono što oni vole i da zaboraviš ono što oni nemaju. !
    Traži
     
     

    Rezultati od :
     
    Rechercher Napredna potraga

     

     MOJA SVASTARA

    Ići dole 
    2 posters
    Idi na stranu : Prethodni  1 ... 12 ... 20, 21, 22  Sledeći
    AutorPoruka
    SEKARADA
    vip
    vip
    SEKARADA


    Ženski
    Broj poruka : 24241
    Godina : 69
    Lokacija : Beograd
    Datum upisa : 15.12.2008

    List lica
    x: 6
    y: 6

    MOJA SVASTARA - Page 21 Empty
    PočaljiNaslov: Re: MOJA SVASTARA   MOJA SVASTARA - Page 21 Icon_minitimeUto Jan 11, 2011 3:40 am

    ko svrati moze slobodno da srkne, sveze je skuvana

    MOJA SVASTARA - Page 21 646ae85b167c27438a93c86c012603f2
    Nazad na vrh Ići dole
    SEKARADA
    vip
    vip
    SEKARADA


    Ženski
    Broj poruka : 24241
    Godina : 69
    Lokacija : Beograd
    Datum upisa : 15.12.2008

    List lica
    x: 6
    y: 6

    MOJA SVASTARA - Page 21 Empty
    PočaljiNaslov: Re: MOJA SVASTARA   MOJA SVASTARA - Page 21 Icon_minitimeUto Jan 11, 2011 1:32 pm

    MOJA SVASTARA - Page 21 Decisionmidi


    Poslednji izmenio SEKARADA dana Uto Jan 11, 2011 2:02 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
    Nazad na vrh Ići dole
    SEKARADA
    vip
    vip
    SEKARADA


    Ženski
    Broj poruka : 24241
    Godina : 69
    Lokacija : Beograd
    Datum upisa : 15.12.2008

    List lica
    x: 6
    y: 6

    MOJA SVASTARA - Page 21 Empty
    PočaljiNaslov: Re: MOJA SVASTARA   MOJA SVASTARA - Page 21 Icon_minitimeUto Jan 11, 2011 1:35 pm

    MOJA SVASTARA - Page 21 14bf516475
    Nazad na vrh Ići dole
    SEKARADA
    vip
    vip
    SEKARADA


    Ženski
    Broj poruka : 24241
    Godina : 69
    Lokacija : Beograd
    Datum upisa : 15.12.2008

    List lica
    x: 6
    y: 6

    MOJA SVASTARA - Page 21 Empty
    PočaljiNaslov: Re: MOJA SVASTARA   MOJA SVASTARA - Page 21 Icon_minitimeSub Jan 15, 2011 11:06 am

    Svetlana - Ceca Ražnatović još ne može da preboli smrt supruga


    “Ne znam šta da kažem, a da se ne ponovim, ali i nakon 11 godina i dalje je ovo za mene vrlo bolna tema. Nažalost, niko nikada, niti presuda, ma kakva bila, ne može da povrati ili nadoknadi gubitak mojoj deci i meni”, kaže za “Alo!” pevačica Svetlana - Ceca Ražnatović (38), povodom jedanaestogodišnjice ubistva njenog supruga Željka Ražnatovića Arkana (48).

    Vođa Srpske dobrovoljačke garde i “Arkanovih tigrova” ubijen je 15. januara 2000. godine u beogradskom hotelu “Interkontinental”, ali do danas nije otkriven motiv i naručilac ubistva. Zbog ubistva Arkana, policajac Dobrosav Gavrić Duki (33), iz Trbušnice kod Loznice, osuđen je na 35 godina zatvora, a njegovi saučesnici Milan Đuričić Miki (38) i Dragan Nikolić Gagi (42), na po 30 godina. Gavrić i Đuričić nisu se 9. oktobra 2006. pojavili na izricanju presude u Okružnom sudu u Beogradu, jer su pobegli iz Srbije, a za njima je raspisana međunarodna poternica. Prema nezvaničnim informacijama, jedan begunac se krije u Švedskoj, a drugi u Rusiji, a bekstvo im finansira naručilac Arkanovog ubistva. U zatvoru “Zabela” je jedino Nikolić, koga su 5. februara 2004. austrijske vlasti izručile našoj zemlji. Advokati optuženih su pretprošle godine pokrenuli postupak pred Ustavnim sudom Srbije tražeći da se preispita valjanost presude jer, prema njihovim tvrdnjama, okrivljeni nisu imali fer suđenje. Odluka o njihovim žalbama još nije doneta.
    Gavrićev advokat Veljko Delibašić tvrdi da je Gavrić osuđen na osnovu lažnog svedočenja Stevana Glišića, koji je na sudu tvrdio da je video kako ranjeni Gavrić sa pištoljem u ruci baulja ka izlaznim vratima.
    - Istina treba da izađe na videlo, dokazaćemo da je Glišić lažno svedočio i da je Gavrić nevin - kaže za “Alo!” Delibašić.


    Međutim, advokat porodice Ražnatović Dušan Slijepčević smatra da je krivica u Arkanovom slučaju dokazana, ali ističe da se ni posle 11 godina ne zna motiv i nalogodavac ubistva.
    Arkan i njegovi prijatelji Milenko Mandić Manda (43) i Dragan Garić Garo (47), bivši radnik Saveznog MUP-a, ubijeni su 15. januara 2000. godine u beogradskom hotelu “Interkontinental”.
    Nije otkrivena pozadina ubistva
    Sudija Dragoljub Đorđević, koji je doneo prvu presudu, priznao je da tokom procesa nije otkrivena prava pozadina zločina.
    - Veće je svesno da ovom presudom nije u potpunosti rasvetljen događaj u “Interkontinentalu”, da nije otkriven nalogodavac. Takođe, ostalo je nejasno i koji je motiv ubistva. Očigledno je da je reč o nekoj nagradi, o nečemu što je neko nekome obećao... Međutim, mi smo sudili na osnovu optužnice kojom nije traženo više od onoga što je urađeno - obrazložio je tada sudija Đorđević.
    Užasno mi nedostaje
    Kad dođem kući, zaključam vrata,
    i sve mi crno postaje,
    i očaj počinje da me hvata,
    užasno mi nedostaje,
    užasno mi nedostaje
    I onda cvilim kao štene,
    i šta mi drugo preostaje,
    i više nema ništa od mene,
    užasno mi nedostaje,
    užasno mi nedostaje
    Srca mi puca na komade,
    a prava istina prosta je,
    ja živim od ostataka nade,
    užasno mi nedostaje,
    užasno mi nedostaje
    čekam iako vreme stoji,
    a uspomena dosta je,
    samo zbog njega
    ljubav postoji,
    užasno mi nedostaje,
    užasno mi nedostaje.
    Posvetila mu pesmu?
    Bora Đorđević, frontmen grupe “Riblja Čorba”, napisao je za Cecin novi album pesmu “Užasno mi nedostaje”, ali pevačica nije potvrdila da li ju je namenila svom pokojnom suprugu। Đorđević je juče za “Alo!” rekao da je ideja za pesmu bila njegova i da se balada odmah dopala Ceci.
    Nazad na vrh Ići dole
    Gost
    Gost
    Anonymous



    MOJA SVASTARA - Page 21 Empty
    PočaljiNaslov: MOJA SVASTARA   MOJA SVASTARA - Page 21 Icon_minitimeSub Jan 15, 2011 11:19 am

    MOJA SVASTARA - Page 21 Kockanje

    Zivot je - KOCKA!!!
    Nazad na vrh Ići dole
    SEKARADA
    vip
    vip
    SEKARADA


    Ženski
    Broj poruka : 24241
    Godina : 69
    Lokacija : Beograd
    Datum upisa : 15.12.2008

    List lica
    x: 6
    y: 6

    MOJA SVASTARA - Page 21 Empty
    PočaljiNaslov: Re: MOJA SVASTARA   MOJA SVASTARA - Page 21 Icon_minitimeČet Jan 20, 2011 6:35 pm

    Tacno drugarice ali i lep koliko mi hocemo..... namigivanje


    MOJA SVASTARA - Page 21 Images?q=tbn:ANd9GcT2rjXy6fsxP6Nm77n6QY3dcEacL9nT5B_HCMvgF2q4ajXvz15biQ
    Nazad na vrh Ići dole
    SEKARADA
    vip
    vip
    SEKARADA


    Ženski
    Broj poruka : 24241
    Godina : 69
    Lokacija : Beograd
    Datum upisa : 15.12.2008

    List lica
    x: 6
    y: 6

    MOJA SVASTARA - Page 21 Empty
    PočaljiNaslov: Re: MOJA SVASTARA   MOJA SVASTARA - Page 21 Icon_minitimePet Jan 21, 2011 6:09 pm

    MOJA SVASTARA - Page 21 U51493-64514_love_show
    Nazad na vrh Ići dole
    Gost
    Gost
    Anonymous



    MOJA SVASTARA - Page 21 Empty
    PočaljiNaslov: MOJA SVASTARA   MOJA SVASTARA - Page 21 Icon_minitimePet Jan 21, 2011 11:31 pm

    MOJA SVASTARA - Page 21 Zecupolju

    Ovaj tvoj bio kod mene jbg.necem ga vishe sav se neshto ..ofucao..vracam ti tvoje, jest malo ..pohaban..ali, shta da radim kad sam mali ...gruba..!!!!
    Nazad na vrh Ići dole
    SEKARADA
    vip
    vip
    SEKARADA


    Ženski
    Broj poruka : 24241
    Godina : 69
    Lokacija : Beograd
    Datum upisa : 15.12.2008

    List lica
    x: 6
    y: 6

    MOJA SVASTARA - Page 21 Empty
    PočaljiNaslov: Re: MOJA SVASTARA   MOJA SVASTARA - Page 21 Icon_minitimeSre Jan 26, 2011 9:45 pm

    geek sta si mu to uraila...

    MOJA SVASTARA - Page 21 00192
    Nazad na vrh Ići dole
    Gost
    Gost
    Anonymous



    MOJA SVASTARA - Page 21 Empty
    PočaljiNaslov: MOJA SVASTARA   MOJA SVASTARA - Page 21 Icon_minitimeNed Jan 30, 2011 8:57 am

    MOJA SVASTARA - Page 21 50959551678786988420692

    Uvek JA kriva,a ovo ovde..molim objashnjenje,koga si PROSHVERCOVALA..????
    Nazad na vrh Ići dole
    SEKARADA
    vip
    vip
    SEKARADA


    Ženski
    Broj poruka : 24241
    Godina : 69
    Lokacija : Beograd
    Datum upisa : 15.12.2008

    List lica
    x: 6
    y: 6

    MOJA SVASTARA - Page 21 Empty
    PočaljiNaslov: Re: MOJA SVASTARA   MOJA SVASTARA - Page 21 Icon_minitimePon Jan 31, 2011 10:27 pm

    clap bravo to mi bas treba za ovu zimu zaljubljeni

    Nazad na vrh Ići dole
    SEKARADA
    vip
    vip
    SEKARADA


    Ženski
    Broj poruka : 24241
    Godina : 69
    Lokacija : Beograd
    Datum upisa : 15.12.2008

    List lica
    x: 6
    y: 6

    MOJA SVASTARA - Page 21 Empty
    PočaljiNaslov: Re: MOJA SVASTARA   MOJA SVASTARA - Page 21 Icon_minitimeČet Feb 03, 2011 7:46 pm

    MOJA SVASTARA - Page 21 00003
    Nazad na vrh Ići dole
    SEKARADA
    vip
    vip
    SEKARADA


    Ženski
    Broj poruka : 24241
    Godina : 69
    Lokacija : Beograd
    Datum upisa : 15.12.2008

    List lica
    x: 6
    y: 6

    MOJA SVASTARA - Page 21 Empty
    PočaljiNaslov: Re: MOJA SVASTARA   MOJA SVASTARA - Page 21 Icon_minitimeČet Feb 03, 2011 9:53 pm

    Nazad na vrh Ići dole
    SEKARADA
    vip
    vip
    SEKARADA


    Ženski
    Broj poruka : 24241
    Godina : 69
    Lokacija : Beograd
    Datum upisa : 15.12.2008

    List lica
    x: 6
    y: 6

    MOJA SVASTARA - Page 21 Empty
    PočaljiNaslov: Re: MOJA SVASTARA   MOJA SVASTARA - Page 21 Icon_minitimePon Feb 07, 2011 9:19 am

    Nazad na vrh Ići dole
    Gost
    Gost
    Anonymous



    MOJA SVASTARA - Page 21 Empty
    PočaljiNaslov: MOJA SVASTARA   MOJA SVASTARA - Page 21 Icon_minitimePon Feb 07, 2011 10:18 am

    MOJA SVASTARA - Page 21 113500103afpromeogacado

    Ovog sam nashla...toj je ili???
    Nazad na vrh Ići dole
    SEKARADA
    vip
    vip
    SEKARADA


    Ženski
    Broj poruka : 24241
    Godina : 69
    Lokacija : Beograd
    Datum upisa : 15.12.2008

    List lica
    x: 6
    y: 6

    MOJA SVASTARA - Page 21 Empty
    PočaljiNaslov: Re: MOJA SVASTARA   MOJA SVASTARA - Page 21 Icon_minitimePon Feb 07, 2011 7:45 pm

    scratch moguce...ma ni sama vise nisam sigurna da li sam ja ni u ogledalo kad se pogledam


    MOJA SVASTARA - Page 21 16813010150107830778666
    Nazad na vrh Ići dole
    SEKARADA
    vip
    vip
    SEKARADA


    Ženski
    Broj poruka : 24241
    Godina : 69
    Lokacija : Beograd
    Datum upisa : 15.12.2008

    List lica
    x: 6
    y: 6

    MOJA SVASTARA - Page 21 Empty
    PočaljiNaslov: Re: MOJA SVASTARA   MOJA SVASTARA - Page 21 Icon_minitimeČet Feb 10, 2011 4:24 am

    Zingara - Iva Zanicchi

    Nazad na vrh Ići dole
    SEKARADA
    vip
    vip
    SEKARADA


    Ženski
    Broj poruka : 24241
    Godina : 69
    Lokacija : Beograd
    Datum upisa : 15.12.2008

    List lica
    x: 6
    y: 6

    MOJA SVASTARA - Page 21 Empty
    PočaljiNaslov: Re: MOJA SVASTARA   MOJA SVASTARA - Page 21 Icon_minitimeSub Feb 12, 2011 7:34 pm

    11. 02. 2011. 12:00h | Piše: Bora Đorđević
    Čorbuljaci: Pod budnim okom Belog Anđela

    MOJA SVASTARA - Page 21 7414_p1000488_if

    Ovo je bilo drugi put da me njegova preosveštenost vladika Filaret zove u Prijepolje da nastupam. Prvi put su pogodili Božić i Bajram isti dan i vladici se to učinilo zgodnim da na neki način miri Srbe i Bošnjake. Došao sam sam i bilo je zaista sjajno i puno međusobne sloge i poverenja.
    Bora Đorđević

    Ove godine vladika Filaret je bio mnogo zabrinutiji i promenio je mirnodopsku koncepciju. Znam ga kao hrabrog i humanog čoveka s kojim sam slao pomoć ugroženom srpskom narodu u opkoljenom i izgladnelom Sarajevu. Usput, nije se libio ni da lično sedne u kamion, predvodi konvoj i bude izložen mecima.



    Znao je i da štrajkuje glađu na srpsko-crnogorskoj granici, jer ga nisu puštali da vrši svoju duhovnu misiju u nekim manastirima na crnogorskoj strani, a koji pripadaju njegovoj eparhiji.



    Dakle, nije vladika Filaret čovek koga je lako zabrinuti. Nisu njega zaplašile ratno-huškačke besede muftije Zukrolića niti, kako sam reče, prisustvo oko 2.000 vehabija u Raškoj oblasti.



    Pozvao je kompletnu Riblju Čorbu da odsvira koncert u porti prelepog manastira Mileševe, u kome se nalazi zvanično najlepša freska na svetu - Beli Anđeo i najpoznatija freska Svetog Save (kao i njegov život), zbog toga što se ove godine nijedno srpsko dete nije upisalo u prvi razred osnovne škole. Zbog toga je vladika bio zabrinut. Mučio ga je i raskol u SPC, sve veće iseljavanje Srba iz Prijepolja, naša tradicionalna nesloga i nemoć da se nešto pokrene u apatičnom i razočaranom narodu.


    Ovih dana Mileševa slavi 800 godina postojanja. Pisao je Filaret vlastima, ministru kulture. Džabe. Nisu ga udostojili odgovora.


    Iako je bilo jezivo hladno, porta je bila puna. Došli su ljudi iz Prijepolja, Nove Varoši, Priboja, Pljevalja, a posebno me je obradovalo prisustvo moje stare prijateljice princeze Linde Karađorđević, koja je sa Jabuke (selo između Prijepolja i Pljevalja na 1.600 m nadmorske visine) sišla sa snajom i unukom od tri godine i legendarnim Zorišom maskotom toga kraja.


    Princezu sam upoznao dosta davno, još dok sam bio savetnik ministra kulture. Donela je film koji je svedočio o patnjama Srba na Kosovu koji je sama snimala i koji je htela da predoči engleskom parlamentu.


    Kasnije je Linda Karađorđević učestvovala na jednoj od Bajk-Rok misija. Princeza se, bez pardona, popela na motor i sa nama, ludacima uletela na Kosovo.


    Sada se bori na svoj način. Iz beogradske džungle pobegla je na planinu, u divljinu, tamo gde se Zoriša bori sa nevaspitanim medvedima, i tamo pravi etno selo.
    Na koncert su došli i predstavnici organizacije Srpske Dveri, verovatno jedinog srpskog nacionalnog udruženja koje nema nikakvih šovinističkih primesa.


    Bio je tu i naš stari dobri prijatelj Čola, musliman i najveći roker u Prijepolju, čovek koji mi je na koncertu u Areni doneo prelepu sliku Belog Anđela. Odveo sam ga na binu, na privilegovano mesto pored nas.


    Dok smo Gane Pecikoza i ja putovali ka Prijepolju u Beogradu se održavao veliki miting Srpske napredne stranke. Slušali smo govore preko radija. Svakako se govorilo o predstojećim prevremenim izborima, nesposobnoj vlasti i kako će, kada naprednjaci dođu na vlast u Srbiji sve procvetati. Niko ne pomenu ni Kosovo, ni Rašku, ni konkretne probleme.


    I pomenuo je Toma i stiropor na kome će sedeti ako se za dva meseca ne ispune njihovi zahtevi i ne bude kalif umesto kalifa.


    Jedino u čemu mediji nisu mogli da se slože bilo je koliko je ljudi bilo prisutno. Procene su se kretale od 30.000 do 400.000 ljudi.


    U Mileševi je bilo oko 2.000 promrzlih ljudi.


    Imam utisak (koji apsolutno može biti i varljiv), da je skup u Mileševi bio od mnogo većeg političkog značaja nego miting SNS-a u Beogradu. Bar se pričalo o mnogo konkretnijim problemima ove napaćene zemlje, dok je moto skupa u prestonici mirne duše mogao da bude: "Sjaho Kurta da uzjaše Murta"
    Nazad na vrh Ići dole
    SEKARADA
    vip
    vip
    SEKARADA


    Ženski
    Broj poruka : 24241
    Godina : 69
    Lokacija : Beograd
    Datum upisa : 15.12.2008

    List lica
    x: 6
    y: 6

    MOJA SVASTARA - Page 21 Empty
    PočaljiNaslov: Re: MOJA SVASTARA   MOJA SVASTARA - Page 21 Icon_minitimeSub Feb 12, 2011 11:41 pm

    Nazad na vrh Ići dole
    SEKARADA
    vip
    vip
    SEKARADA


    Ženski
    Broj poruka : 24241
    Godina : 69
    Lokacija : Beograd
    Datum upisa : 15.12.2008

    List lica
    x: 6
    y: 6

    MOJA SVASTARA - Page 21 Empty
    PočaljiNaslov: Re: MOJA SVASTARA   MOJA SVASTARA - Page 21 Icon_minitimeNed Feb 13, 2011 9:04 pm

    MOJA SVASTARA - Page 21 30788_120283551328566_100000407666651_174782_2722946_n
    Nazad na vrh Ići dole
    SEKARADA
    vip
    vip
    SEKARADA


    Ženski
    Broj poruka : 24241
    Godina : 69
    Lokacija : Beograd
    Datum upisa : 15.12.2008

    List lica
    x: 6
    y: 6

    MOJA SVASTARA - Page 21 Empty
    PočaljiNaslov: Re: MOJA SVASTARA   MOJA SVASTARA - Page 21 Icon_minitimeNed Feb 13, 2011 9:10 pm

    MOJA SVASTARA - Page 21 34414161184610579904128
    Nazad na vrh Ići dole
    Gost
    Gost
    Anonymous



    MOJA SVASTARA - Page 21 Empty
    PočaljiNaslov: MOJA SVASTARA   MOJA SVASTARA - Page 21 Icon_minitimePon Feb 14, 2011 12:14 am

    MOJA SVASTARA - Page 21 Dgpe35

    Saljem ti ove lepotane....
    Nazad na vrh Ići dole
    SEKARADA
    vip
    vip
    SEKARADA


    Ženski
    Broj poruka : 24241
    Godina : 69
    Lokacija : Beograd
    Datum upisa : 15.12.2008

    List lica
    x: 6
    y: 6

    MOJA SVASTARA - Page 21 Empty
    PočaljiNaslov: Re: MOJA SVASTARA   MOJA SVASTARA - Page 21 Icon_minitimePon Feb 14, 2011 1:47 pm

    Embarassed sad mene zeza komp Embarassed hvala za predivnu sliku cmokic
    Nazad na vrh Ići dole
    Gost
    Gost
    Anonymous



    MOJA SVASTARA - Page 21 Empty
    PočaljiNaslov: MOJA SVASTARA   MOJA SVASTARA - Page 21 Icon_minitimeUto Feb 15, 2011 8:49 am

    MOJA SVASTARA - Page 21 Lelat

    Ovi bi se mogli ...smazati...
    Nazad na vrh Ići dole
    SEKARADA
    vip
    vip
    SEKARADA


    Ženski
    Broj poruka : 24241
    Godina : 69
    Lokacija : Beograd
    Datum upisa : 15.12.2008

    List lica
    x: 6
    y: 6

    MOJA SVASTARA - Page 21 Empty
    PočaljiNaslov: Re: MOJA SVASTARA   MOJA SVASTARA - Page 21 Icon_minitimeUto Feb 15, 2011 10:53 pm

    bbuny bbuny bbuny bbuny bbuny bbuny

    kako je lepo
    Nazad na vrh Ići dole
    Sponsored content





    MOJA SVASTARA - Page 21 Empty
    PočaljiNaslov: Re: MOJA SVASTARA   MOJA SVASTARA - Page 21 Icon_minitime

    Nazad na vrh Ići dole
     
    MOJA SVASTARA
    Nazad na vrh 
    Strana 21 od 22Idi na stranu : Prethodni  1 ... 12 ... 20, 21, 22  Sledeći
     Similar topics
    -
    » MUZICKA SVASTARA

    Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
    WWW.DUBOREZ.NET :: zabava :: brbljaonica za sve i svasta-
    Skoči na: