WWW.DUBOREZ.NET
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


*****Zelimo Vam prijatne trenutke na DUBOREZ Forumu*******
 
PrijemLatest imagesRegistruj sePristupi
SPECIJALIZOVANE IZLOZBE PASA
4.Spec izlozba MASTIFA,BULMASTIFA,E.BULDOGA i NEMACKIH DOGA
free forum
RADIO STANICE
klikom na baner slusajte "ROADSTAR-RADIO" na 128kbps
free forum
Trenutna temperatura
Forum
  • slikarstvo
  • vajarstvo
  • mozaik
  • primenjena umetnost
  • fotografija
  • književnost
  • film
  • muzika
  • arhitektura
  • pozorište
  • strip
  • duhovnost i religija
  • psihologija
  • ljubav
  • lepota i zdravlje
  • zabava
  • pričaonica
  • spomenar
  • hobi i kućni ljubimci
  • razno
  • važna obaveštenja
  • predlozi i sugestije
  • Liberty
    KLIKOM NA BANERE POSETITE PREDLOZENE SAJTOVE
    title="duborez.net"
    " Nikada ne sumnjaj da mala grupa misaonih i posvećenih ljudi može promeniti svet. Zaista, tako je jedino oduvek i bilo. " KADA NE BUDE DOVOLJNO PRIRODE, VEĆINA LJUDI ĆE SHVATITI DA NOVAC NIJE ZA JELO! Ne dozvoli da neki pogrešni ljudi udju u Tvoj život, pomute bistrinu tvojih očiju, nateraju da voliš ono što oni vole i da zaboraviš ono što oni nemaju. !
    Traži
     
     

    Rezultati od :
     
    Rechercher Napredna potraga

     

     Ispravljanje gresaka

    Ići dole 
    AutorPoruka
    Gost
    Gost
    Anonymous



    Ispravljanje gresaka Empty
    PočaljiNaslov: Ispravljanje gresaka   Ispravljanje gresaka Icon_minitimePet Jan 01, 2010 6:38 am

    Жене замерају себи то што нису довољно храбре да промене посао, кажу шефу шта мисле и открију осећања вољеном мушкарцу

    Како се приближавају новогодишњи и божићни празници, готово све жене почињу да своде рачуне и да се преиспитују – шта им је то добро или лоше донела претходна година. Многе даме које познајем задовољне су оним што су постигле, друге сматрају да су могле и боље, док треће увелико праве планове за 2010. годину са једном од главних жеља: да у предстојећој години не понављају исте грешке.

    Шта то жене замерају себи? Када је реч о послу, припаднице нежнијег пола најчешће жале за тим што нису биле довољно храбре да прихвате неку од понуђених пословних понуда и промене радно место, што нису имале храбрости да се супротставе шефу и кажу му шта заправо мисле по цену отказа, као ни снаге да се расправљају са надређенима о томе зашто оне морају да раде туђ посао за исту плату само зато што се колега или колегиница понашају ноншалантно и дају минимални допринос. А ту су и кајања због тога што су после доста година схватиле да су потпуно промашиле професију... Када погледају годину иза себе, неке жене, ипак, замерају себи то што својим родитељима никад не кажу шта заправо мисле, већ прећуте сваку њихову опаску да нису довољно успешне, што нису имале довољно воље да пресеку везу која одавно не функционише како треба, што нису довољно времена посветиле деци, као и то што мушкарцу кога заправо воле нису откриле своја осећања.

    – Жао ми је што немам храбрости да се разведем и што живим у браку без љубави. Волела бих да у наредној години проводим више времена са људима који ми пуно значе и са мушкарцем којег волим, а не са онима са којима сам због посла или породице принуђена да будем често – објашњава моја пријатељица Јаца своју новогодишњу жељу.

    Враћање старим навикама, или можда старим љубавима, често не донеси ништа добро, али та чар сазнања да постоји могућност да се нешто што је годинама било заташкано у женском срцу поново обнови и овај пут заиста успе, нешто је што жене просто тера да се врате на добро познати, стари терен. Можда делује као „поновно лупање главом у зид“, али понекад вреди покушати. Чисто да не бисте размишљале о томе „шта би било кад би било“. Управо ме је једна од најбољих другарица обрадовала вешћу да ће се удати за дечка који јој пуно значи још од средње школе, а за којим је годинама патила јер се оженио другом, доживео фијаско у браку и поново се њој вратио. Мудри људи кажу да су све реалне жеље оствариве. Само треба зажмурити и јако, јако их пожелети... Оствариће се... Кад-тад... Најважније су вера, љубав и нада, која никад не умире.
    Nazad na vrh Ići dole
    SEKARADA
    vip
    vip
    SEKARADA


    Ženski
    Broj poruka : 24241
    Godina : 69
    Lokacija : Beograd
    Datum upisa : 15.12.2008

    List lica
    x: 6
    y: 6

    Ispravljanje gresaka Empty
    PočaljiNaslov: Re: Ispravljanje gresaka   Ispravljanje gresaka Icon_minitimePet Jan 29, 2010 4:38 am

    bbuny jos uvek imam hrabrosti da menjam i muske i sefove i sve sto treba u zivotu, jer hocu da uzivam do 101 hahaha
    stid opsss, moj dragi me ispravlja do 105 drinks
    svirka
    Zasto bih bilo sta trpela??? Na nesto sto mi se nesvidja reagujem, zasto ne bih korigovala i uzivala? Svaka greska se da ispraviti ili malo korigovati.
    Ma, ugadjacu sebi i uzivati - kad cu ako ne sad???
    namigivanje
    Nazad na vrh Ići dole
     
    Ispravljanje gresaka
    Nazad na vrh 
    Strana 1 od 1

    Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
    WWW.DUBOREZ.NET :: zabava :: brbljaonica za sve i svasta-
    Skoči na: