WWW.DUBOREZ.NET
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


*****Zelimo Vam prijatne trenutke na DUBOREZ Forumu*******
 
PrijemLatest imagesRegistruj sePristupi
SPECIJALIZOVANE IZLOZBE PASA
4.Spec izlozba MASTIFA,BULMASTIFA,E.BULDOGA i NEMACKIH DOGA
free forum
RADIO STANICE
klikom na baner slusajte "ROADSTAR-RADIO" na 128kbps
free forum
Trenutna temperatura
Forum
  • slikarstvo
  • vajarstvo
  • mozaik
  • primenjena umetnost
  • fotografija
  • književnost
  • film
  • muzika
  • arhitektura
  • pozorište
  • strip
  • duhovnost i religija
  • psihologija
  • ljubav
  • lepota i zdravlje
  • zabava
  • pričaonica
  • spomenar
  • hobi i kućni ljubimci
  • razno
  • važna obaveštenja
  • predlozi i sugestije
  • Liberty
    KLIKOM NA BANERE POSETITE PREDLOZENE SAJTOVE
    title="duborez.net"
    " Nikada ne sumnjaj da mala grupa misaonih i posvećenih ljudi može promeniti svet. Zaista, tako je jedino oduvek i bilo. " KADA NE BUDE DOVOLJNO PRIRODE, VEĆINA LJUDI ĆE SHVATITI DA NOVAC NIJE ZA JELO! Ne dozvoli da neki pogrešni ljudi udju u Tvoj život, pomute bistrinu tvojih očiju, nateraju da voliš ono što oni vole i da zaboraviš ono što oni nemaju. !
    Traži
     
     

    Rezultati od :
     
    Rechercher Napredna potraga

     

     PREDSTAVITE SE!

    Ići dole 
    +2
    zorankyu
    drugasansa
    6 posters
    AutorPoruka
    drugasansa




    Ženski
    Broj poruka : 1620
    Godina : 44
    Lokacija : beograd
    Datum upisa : 26.08.2008

    PREDSTAVITE SE! Empty
    PočaljiNaslov: PREDSTAVITE SE!   PREDSTAVITE SE! Icon_minitimeUto Nov 04, 2008 11:22 pm

    U ovom postu želimo da se bolje upoznamo,
    bar do onih granica do kojih ste vi spremni da idete.

    Postaviću vam 5 pitanja i neće biti strašna...

    1.kako ste saznali(došli) na ovaj forum?
    2.zašto ste odabrali baš taj nick?
    3.čime se bavite?
    4.koji je vaš hobi?
    5.gdje bi ste željeli da živite?

    eto...toliko za sada.
    PREDSTAVITE SE! Leksik10
    Nazad na vrh Ići dole
    Gost
    Gost
    Anonymous



    PREDSTAVITE SE! Empty
    PočaljiNaslov: PREDSTAVITE SE!   PREDSTAVITE SE! Icon_minitimeSre Nov 05, 2008 1:40 am

    drugasansa ::
    U ovom postu želimo da se bolje upoznamo,
    bar do onih granica do kojih ste vi spremni da idete.

    Postaviću vam 5 pitanja i neće biti strašna...

    1.kako ste saznali(došli) na ovaj forum?
    2.zašto ste odabrali baš taj nick?
    3.čime se bavite?
    4.koji je vaš hobi?
    5.gdje bi ste željeli da živite?

    eto...toliko za sada.
    PREDSTAVITE SE! Leksik10





    1.Za forum sam saznala preko licnih prijatelja.
    *Ovaj* forum mi daje mogucnost da se opustim,interesantan je po razlicitim temama,sto meni odgovara u potpunosti i gde naravno mogu i sama da doprinesem sa nekom malom pricom, savetom, vicem, da se pozabavimo ozbiljnijim temama u nasem
    okruzenju i mnogo toga sto nas snalazi u ovom modernom i ubrzanom vremenu, gde je stres i trka za necim glavni cilj.Naravno necemo zaboraviti glavni cilj ovoga foruma, a to je "UMETNOST" iz raznih oblasti prvenstveno "DUBOREZ" gde je po mome misljenju jedna specificna i lepa nadarenost umetnika da sa svojim rukama stvori ono sto oko ugleda.

    2.Nick- za to nemam bas neki poseban odgovor to je moje ime, i ne vidim razlog da ga krijem ili da budem anonimna,a sa druge strane volim svoje ime. aleale

    3.Moje zanimanje je slobodni umetnik, prvenstveno savetnik,tumac,s vremena na vreme sam ,,glumica,, po potrebi,detektiv,i jos po nesto.

    4.Hobi-uh imam ih puno, a prvenstveno volim da putujem naravno ako moze bez prtljaga aaaa ,volim da pisem kad sam tuzna nije bitno sta, samo da sve stavim na papir i to mi pomaze da se rasteretim, opustim i vratim u normalu, volim da citam kad god mogu i kad imam vremena to i radim ,nije bitno sta ,citam sve.

    5.Da zivim gde -eh verovatno ce te pomisliti da sam ,,blesava,, ali istina je,u prirodi u planini u ravnici nije bitno gde samo daleko od grada od guzve ,saobracaja,loseg vazduha i nerovoznih ljudi.Gde mogu da sednem i da uzivam u tisini.


    Nadam se da sam mogla da budem malo blize vama svima ako ne onda odo da spavalica ili da cita
    Nazad na vrh Ići dole
    drugasansa




    Ženski
    Broj poruka : 1620
    Godina : 44
    Lokacija : beograd
    Datum upisa : 26.08.2008

    PREDSTAVITE SE! Empty
    PočaljiNaslov: Re: PREDSTAVITE SE!   PREDSTAVITE SE! Icon_minitimeSre Nov 05, 2008 10:10 pm

    SLAVICA D ::
    drugasansa ::
    U ovom postu želimo da se bolje upoznamo,
    bar do onih granica do kojih ste vi spremni da idete.

    Postaviću vam 5 pitanja i neće biti strašna...

    1.kako ste saznali(došli) na ovaj forum?
    2.zašto ste odabrali baš taj nick?
    3.čime se bavite?
    4.koji je vaš hobi?
    5.gdje bi ste željeli da živite?

    eto...toliko za sada.
    PREDSTAVITE SE! Leksik10




    5.Da zivim gde -eh, verovatno ce te pomisliti da sam ,,blesava,, ali istina je,u prirodi u planini u ravnici nije bitno gde samo daleko od grada od guzve ,saobracaja,loseg vazduha i nerovoznih ljudi.Gde mogu da sednem i da uzivam u tisini.
    Nadam se da sam mogla da budem malo blize vama svima ako ne onda odo da spavalica ili da cita


    Апсолутно те разумијем,природа,птичице,мирис шуме и земље натопљене
    миром и једноставношћу...
    Ту се човјек осјећа неодвојивим дијелом свега што дише и  мирише.

    PREDSTAVITE SE! F02510
    Nazad na vrh Ići dole
    Gost
    Gost
    Anonymous



    PREDSTAVITE SE! Empty
    PočaljiNaslov: Re: PREDSTAVITE SE!   PREDSTAVITE SE! Icon_minitimeNed Nov 09, 2008 11:27 am

    Upoznavanje...........

    1.Forum sam pronasla pregledajuci *LIBERTY *,zeleci da vidim ima li postavljenih novih radova.
    2.Moj *nik* opisuje mene onako kako vidim sebe.Vecitog sanjara i lutalicu u oblaku.Oblacic je nekad sladak,i uveseljava druge,nekad se skrije od jakog sunca,nekada se okaci na vrh planine i tu dugo stoji,nekada samo pusti kisu,a kada vetrovi dunu,eto on stigne i ovde....
    3.Radim.......
    4.Hobi? Pisanje u periodima inspiracije.
    5.Od uvek su mi smetala brda koja okruzuju moj grad.Samo su lepa sad u jesen kad se oboje rumenilom.Volela bih da sam bilo gde u ravnici,da mogu da setam dugo,da mogu videti sunce i kad izlazi i zalazi a da ga brdo ne sakriva.Opcinjena sam slikom u oku,da mogu iduci kroz ravnicu, stici do mesta gde oblak ljubi zemlju.

    PREDSTAVITE SE! 126529112344aa88dc2d80dir9
    Nazad na vrh Ići dole
    zorankyu
    zasluzan clan
    zasluzan clan
    zorankyu


    Muški
    Broj poruka : 75
    Godina : 65
    Lokacija : Belgrade
    Datum upisa : 28.08.2008

    PREDSTAVITE SE! Empty
    PočaljiNaslov: Re: PREDSTAVITE SE!   PREDSTAVITE SE! Icon_minitimeNed Nov 09, 2008 12:09 pm

    1. Za forum nisam saznao nego me Vuk pozvao

    2. Tako se zovem, prezime mi pochinje sa K, a ono yu, kad sam hteo da se registrujem na yahoo-u, a to je bilo davno, skracenica za nashu drzavu bila je yu.

    3. Bivshi dipl. inz.(propala mi firma), sada se profesionalno bavim grafichkim dizajnom-od toga zivim, a sve vishe prelazim u vode duboreza i izrade predmeta od drveta, vec sam registrovao i firmu kao dopunsku delatnost ( www.artpraktika.com )

    4. Pogledaj tachku 3.

    5. Mislim da sam odabrao pravo mesto. Posle dugo godina zivljenja u Beogradu, a od detinjstva sam ziveo u urbanoj sredini, sada zivim na selu, od pre dve godine, Belegish, pored Starih Banovaca, na obali Dunava. Tu bih zeleo da zivim i zivim. Kad smo ja i moja supruga kupovali kucu i naisli na Belegish rodila se ljubav na prvi pogled. Mirno selo u Sremu, takvih sigurno nema mnogo. Ovo mesto bih zamenio samo sa kolibom u planinskom kraju pod uslovom da pored nje teche potok, naravno ako moze (pa neka je i manja). Volim sveza i plava planinska jutra.

    (Mozda smo napravili greshku, u nama je pobedilo urbano i trazili smo kucu blize Beogradu. Mozda je to velika greshka ali i ovo je super, ne zalimo se Smile)) , naprotiv uzivamo, idemo chak i na pecanje pomirenje ).
    Nazad na vrh Ići dole
    http://www.artpraktika.net
    drugasansa




    Ženski
    Broj poruka : 1620
    Godina : 44
    Lokacija : beograd
    Datum upisa : 26.08.2008

    PREDSTAVITE SE! Empty
    PočaljiNaslov: Re: PREDSTAVITE SE!   PREDSTAVITE SE! Icon_minitimePet Nov 21, 2008 12:10 am

    1.Ја и вуук се "познајемо" преко других форума,па ето,дошли смо
      на идеју да отворимо заједнички форум;

    2.на више форума сам регистрована као -другасанса;
       Упорна сам и жилава особа,и не одустајем од људи
       којима је потребна помоћ.Вјерујем у добро у свакоме и не
       предајем се лако.Значи,дајем и другу шансу за заједничку побједу.

    3.Никако да завршим факултет,апсолвент сам већ дуже вријеме.
       А успут,радим свакакве послове,од кафе-куварице до секретарице.

    4.Волим да пишем поезију и читам књиге о људској души и природи.
      Затим,обожавам да играм и пјевам,а некада сам и сликала са уљаним бојама.

    5.На ранчу у Ирској или Шкотској,са коњима и псима,наравно,ту је и теренски
     джип. pomirenje
       
    Nazad na vrh Ići dole
    SEKARADA
    vip
    vip
    SEKARADA


    Ženski
    Broj poruka : 24241
    Godina : 69
    Lokacija : Beograd
    Datum upisa : 15.12.2008

    List lica
    x: 6
    y: 6

    PREDSTAVITE SE! Empty
    PočaljiNaslov: Re: PREDSTAVITE SE!   PREDSTAVITE SE! Icon_minitimeSub Dec 27, 2008 1:44 pm

    drugasansa ::
    U ovom postu želimo da se bolje upoznamo,
    bar do onih granica do kojih ste vi spremni da idete.

    Postaviću vam 5 pitanja i neće biti strašna...

    1.kako ste saznali(došli) na ovaj forum?
    2.zašto ste odabrali baš taj nick?
    3.čime se bavite?
    4.koji je vaš hobi?
    5.gdje bi ste željeli da živite?

    eto...toliko za sada.
    PREDSTAVITE SE! Leksik10

    1. Vuk me pozvao.
    2. To mi je sjedinjen - nadimak i skracenica imena
    3. Turisticki sam radnik po struci, a zbog bolje i sigurnije love privatan biznis.
    4. Cvece, knjige, muzika
    5. Gde sam sad samo da je moje PREDSTAVITE SE! Invision-Board-France-525
    Nazad na vrh Ići dole
    pearl
    zasluzan clan
    zasluzan clan
    pearl


    Ženski
    Broj poruka : 109
    Datum upisa : 20.02.2009

    PREDSTAVITE SE! Empty
    PočaljiNaslov: Re: PREDSTAVITE SE!   PREDSTAVITE SE! Icon_minitimePet Feb 20, 2009 10:24 am

    Mislim da je ova tema pravo mesto za prvi post. clap

    Za forum sam cula od SEKARADE, imala nekih problema da "udjem", ali sad sam tu... worth Pearl, brr verovatno zbog mindjuse na avataru, a avatar zato sto je Vermer zasluzio da bude vidjen i zato sto ovaj portret prica pricu i kad ne napises ni jednu rec u postu...Bavim se onim cim moram, nije da radim ono sto volim, ali zelim da verujem da volim ono sto radim... Hobi - slikanje (ulje na platnu, a bogami i na lesonitu) balon
    Pitanje nije gde bi zivela nego kad...kada bih mogla da biram, to svakako ne bi bilo u ovo sumorno vreme...eto, toliko za prvi put! stid
    Nazad na vrh Ići dole
    vuuk
    Admin
    Admin
    vuuk


    Muški
    Broj poruka : 846
    Lokacija : Kikinda-Basaid
    Datum upisa : 25.08.2008

    PREDSTAVITE SE! Empty
    PočaljiNaslov: Re: PREDSTAVITE SE!   PREDSTAVITE SE! Icon_minitimePet Feb 20, 2009 10:32 am

    pearl ::
    Mislim da je ova tema pravo mesto za prvi post. clap

    Za forum sam cula od SEKARADE, imala nekih problema da "udjem", ali sad sam tu... worth Pearl, brr verovatno zbog mindjuse na avataru, a avatar zato sto je Vermer zasluzio da bude vidjen i zato sto ovaj portret prica pricu i kad ne napises ni jednu rec u postu...Bavim se onim cim moram, nije da radim ono sto volim, ali zelim da verujem da volim ono sto radim... Hobi - slikanje (ulje na platnu, a bogami i na lesonitu) balon
    Pitanje nije gde bi zivela nego kad...kada bih mogla da biram, to svakako ne bi bilo u ovo sumorno vreme...eto, toliko za prvi put! stid

    E, pa dobro nam dosla!!!!
    Nadamo se da vise neces imati "problema" sa ulaskom na forum, zelimo ti lepo i prijatno druzenje sa nama......
    Nazad na vrh Ići dole
    http://www.duborez.net
    SEKARADA
    vip
    vip
    SEKARADA


    Ženski
    Broj poruka : 24241
    Godina : 69
    Lokacija : Beograd
    Datum upisa : 15.12.2008

    List lica
    x: 6
    y: 6

    PREDSTAVITE SE! Empty
    PočaljiNaslov: Re: PREDSTAVITE SE!   PREDSTAVITE SE! Icon_minitimePet Feb 20, 2009 11:01 am

    hahahahah Uspela sam Vuucko da te namamim da se pojavis hahahahaha
    Nazad na vrh Ići dole
    SEKARADA
    vip
    vip
    SEKARADA


    Ženski
    Broj poruka : 24241
    Godina : 69
    Lokacija : Beograd
    Datum upisa : 15.12.2008

    List lica
    x: 6
    y: 6

    PREDSTAVITE SE! Empty
    PočaljiNaslov: Re: PREDSTAVITE SE!   PREDSTAVITE SE! Icon_minitimePet Feb 20, 2009 11:08 am

    A ti draga devojcice de me nadje avatar moje drage knjige Devojka sa bisernom mindjusom - Predivna knjiga geek cvece svirka sad imamo jos jednu za ogovaranje drinks zaljubljeni ma lokim te ja
    Nazad na vrh Ići dole
    vuuk
    Admin
    Admin
    vuuk


    Muški
    Broj poruka : 846
    Lokacija : Kikinda-Basaid
    Datum upisa : 25.08.2008

    PREDSTAVITE SE! Empty
    PočaljiNaslov: Re: PREDSTAVITE SE!   PREDSTAVITE SE! Icon_minitimePet Feb 20, 2009 11:08 am

    SEKARADA ::
    hahahahah Uspela sam Vuucko da te namamim da se pojavis hahahahaha

    HAHHAAH ETO SEKARADO, TU SAM JA, ALI GUZVA PA NE STIZEM DA PISEM .....
    Nazad na vrh Ići dole
    http://www.duborez.net
    pearl
    zasluzan clan
    zasluzan clan
    pearl


    Ženski
    Broj poruka : 109
    Datum upisa : 20.02.2009

    PREDSTAVITE SE! Empty
    PočaljiNaslov: Re: PREDSTAVITE SE!   PREDSTAVITE SE! Icon_minitimePet Feb 20, 2009 11:24 am

    Pozdrav prisutnima, pozdrav odsutnima, pozdrav dolazecima, odlazecima, putnicima, starosedeocima, misliocima i luftikama, pozdrav dje culi i dje ne culi!
    Dobro vas nasla...da bolje ne moz' biti drinks
    Nazad na vrh Ići dole
    drugasansa




    Ženski
    Broj poruka : 1620
    Godina : 44
    Lokacija : beograd
    Datum upisa : 26.08.2008

    PREDSTAVITE SE! Empty
    PočaljiNaslov: Re: PREDSTAVITE SE!   PREDSTAVITE SE! Icon_minitimeSub Feb 21, 2009 5:19 am

    pearl ::
    Pozdrav prisutnima, pozdrav odsutnima, pozdrav dolazecima, odlazecima, putnicima, starosedeocima, misliocima i luftikama, pozdrav dje culi i dje ne culi!
    Dobro vas nasla...da bolje ne moz' biti drinks

    Drago mi je što si nam se priključila,umjetnička dušo!
    Nadam se da će ti se forum dopasti,i da će on biti bar za nijansu kreativniji sa tvojim dolaskom.
    Nazad na vrh Ići dole
    DEDA-EU
    vip
    vip
    DEDA-EU


    Muški
    Broj poruka : 6610
    Godina : 71
    Datum upisa : 25.03.2009

    List lica
    x: DEDA-EU
    y: mica.pec@gmail.com

    PREDSTAVITE SE! Empty
    PočaljiNaslov: Re: PREDSTAVITE SE!   PREDSTAVITE SE! Icon_minitimeČet Apr 09, 2009 12:29 pm

    Nemam pojma kako sam se obreo na ovaj predivni forum.Pošto sam početnik,radoznalost čini svoje,pa tako prčkajući slučajno sam se našao ovde pa se bogami i zadržao jer mi se dopada.Inače sam u penziji,od pre nekih godinu ipo dana a živim u Sloveniji.Sin imao ovaj kompjuter,pa našao posao u Ljubljanu i tamo se preselio,ovo čudo ostalo niko ga nije ni gledao do pre nekih 3-4 meseca.Meni bilo dosadno nisam imao šta da radim i počnem onako neuk sam da čačkam,pa nešto zabrljam,brže bolje zovem sina po telefonu da mi pomogne da popravim brljotinu,a i dalje pravim razne brljotine,star čovek kao dete.Eto ja reko da živim u Sloveniji a inače sam rodom iz Srbije baš blizu Đavolje varoši,pa sam tako kao dete i slušao svakakve priče o tom čudu prirode.Eto toliko ja o sebi onako iskreno od srca koje mi malo pravi probleme,ali nedam se ja pa mi tako ovaj Vaš forum dođe kao pomoćno sredstvo za dobro raspoloženje,i bolje zdravlje.
    Hvala Vam i hvala Bogu da sam vas našao! drinks drinks
    Nazad na vrh Ići dole
    Gost
    Gost
    Anonymous



    PREDSTAVITE SE! Empty
    PočaljiNaslov: Re: PREDSTAVITE SE!   PREDSTAVITE SE! Icon_minitimeČet Apr 09, 2009 9:22 pm

    DEDA-EUm ::
    Nemam pojma kako sam se obreo na ovaj predivni forum.Pošto sam početnik,radoznalost čini svoje,pa tako prčkajući slučajno sam se našao ovde pa se bogami i zadržao jer mi se dopada.Inače sam u penziji,od pre nekih godinu ipo dana a živim u Sloveniji.Sin imao ovaj kompjuter,pa našao posao u Ljubljanu i tamo se preselio,ovo čudo ostalo niko ga nije ni gledao do pre nekih 3-4 meseca.Meni bilo dosadno nisam imao šta da radim i počnem onako neuk sam da čačkam,pa nešto zabrljam,brže bolje zovem sina po telefonu da mi pomogne da popravim brljotinu,a i dalje pravim razne brljotine,star čovek kao dete.Eto ja reko da živim u Sloveniji a inače sam rodom iz Srbije baš blizu Đavolje varoši,pa sam tako kao dete i slušao svakakve priče o tom čudu prirode.Eto toliko ja o sebi onako iskreno od srca koje mi malo pravi probleme,ali nedam se ja pa mi tako ovaj Vaš forum dođe kao pomoćno sredstvo za dobro raspoloženje,i bolje zdravlje.
    Hvala Vam i hvala Bogu da sam vas našao! drinks drinks

    Dobro nam dosao u druzinu, ovde je mir i tisina na nastavi, jedino kad sam ja i jos neke meni slicne pa ...vilenimo..i lupamo svasta, ali i to ima svoj cilj, da se opustimo i da se salimo. Zato moj Deda EUm, nemoj da se naljutis ako i tebe uvucemo u ..vrzino..kolo, mislim ovde su ..dame.. u vecini pa svasta se moze desisti hahahaha. Nek si ti nama ziv i zdrav, a gledacemo da ti ne diramo SRCE..
    Salim se aaaa PREDSTAVITE SE! Vin-435
    Moze jedna casica da se nazdravi i necemo te terati vise hehehe
    Nazad na vrh Ići dole
    Gost
    Gost
    Anonymous



    PREDSTAVITE SE! Empty
    PočaljiNaslov: Re: PREDSTAVITE SE!   PREDSTAVITE SE! Icon_minitimePet Apr 10, 2009 4:52 am

    DEDA-EUm ::
    Nemam pojma kako sam se obreo na ovaj predivni forum.Pošto sam početnik,radoznalost čini svoje,pa tako prčkajući slučajno sam se našao ovde pa se bogami i zadržao jer mi se dopada.Inače sam u penziji,od pre nekih godinu ipo dana a živim u Sloveniji.Sin imao ovaj kompjuter,pa našao posao u Ljubljanu i tamo se preselio,ovo čudo ostalo niko ga nije ni gledao do pre nekih 3-4 meseca.Meni bilo dosadno nisam imao šta da radim i počnem onako neuk sam da čačkam,pa nešto zabrljam,brže bolje zovem sina po telefonu da mi pomogne da popravim brljotinu,a i dalje pravim razne brljotine,star čovek kao dete.Eto ja reko da živim u Sloveniji a inače sam rodom iz Srbije baš blizu Đavolje varoši,pa sam tako kao dete i slušao svakakve priče o tom čudu prirode.Eto toliko ja o sebi onako iskreno od srca koje mi malo pravi probleme,ali nedam se ja pa mi tako ovaj Vaš forum dođe kao pomoćno sredstvo za dobro raspoloženje,i bolje zdravlje.
    Hvala Vam i hvala Bogu da sam vas našao! drinks drinks

    PREDSTAVITE SE! 00155
    PREDSTAVITE SE! W495
    Nazad na vrh Ići dole
    SEKARADA
    vip
    vip
    SEKARADA


    Ženski
    Broj poruka : 24241
    Godina : 69
    Lokacija : Beograd
    Datum upisa : 15.12.2008

    List lica
    x: 6
    y: 6

    PREDSTAVITE SE! Empty
    PočaljiNaslov: Re: PREDSTAVITE SE!   PREDSTAVITE SE! Icon_minitimePet Apr 10, 2009 6:37 pm

    DEDA-EUm dobro ti nama dosao vatromet Kako su ovde divne hrabe dame u vecini a ti si ostao znaci imas hrabro srce. Opusti se i uzivaj sa nama. Evo ovo je, bar tako pise, srce Slovenije, mozda te ovaj put i doveo do nas.
    PREDSTAVITE SE! Srce_slovenije
    Lepo i prijatno druzenje
    Nazad na vrh Ići dole
    drugasansa




    Ženski
    Broj poruka : 1620
    Godina : 44
    Lokacija : beograd
    Datum upisa : 26.08.2008

    PREDSTAVITE SE! Empty
    PočaljiNaslov: Re: PREDSTAVITE SE!   PREDSTAVITE SE! Icon_minitimePet Apr 10, 2009 11:17 pm

    DEDA-EUm ::
    Nemam pojma kako sam se obreo na ovaj predivni forum.Pošto sam početnik,radoznalost čini svoje,pa tako prčkajući slučajno sam se našao ovde pa se bogami i zadržao jer mi se dopada.Inače sam u penziji,od pre nekih godinu ipo dana a živim u Sloveniji.Sin imao ovaj kompjuter,pa našao posao u Ljubljanu i tamo se preselio,ovo čudo ostalo niko ga nije ni gledao do pre nekih 3-4 meseca.Meni bilo dosadno nisam imao šta da radim i počnem onako neuk sam da čačkam,pa nešto zabrljam,brže bolje zovem sina po telefonu da mi pomogne da popravim brljotinu,a i dalje pravim razne brljotine,star čovek kao dete.Eto ja reko da živim u Sloveniji a inače sam rodom iz Srbije baš blizu Đavolje varoši,pa sam tako kao dete i slušao svakakve priče o tom čudu prirode.Eto toliko ja o sebi onako iskreno od srca koje mi malo pravi probleme,ali nedam se ja pa mi tako ovaj Vaš forum dođe kao pomoćno sredstvo za dobro raspoloženje,i bolje zdravlje.
    Hvala Vam i hvala Bogu da sam vas našao! drinks drinks


    Drago mi je što si nam se priključio "DEDA-EUm"!!!
    dekamraz
    Možeš li nam reći čime se baviš?Hobiji?

    I svakako,očekujem prijedloge za bolji rad Foruma.


    hhvvala
    Nazad na vrh Ići dole
    pearl
    zasluzan clan
    zasluzan clan
    pearl


    Ženski
    Broj poruka : 109
    Datum upisa : 20.02.2009

    PREDSTAVITE SE! Empty
    PočaljiNaslov: Re: PREDSTAVITE SE!   PREDSTAVITE SE! Icon_minitimeSub Apr 11, 2009 11:10 am

    DEDA-EUm, dobrodosao!

    PREDSTAVITE SE! Pozdrav-slniecku-pozz
    Nazad na vrh Ići dole
    Gost
    Gost
    Anonymous



    PREDSTAVITE SE! Empty
    PočaljiNaslov: Re: PREDSTAVITE SE!   PREDSTAVITE SE! Icon_minitimeČet Okt 07, 2010 9:53 am

    Citat :
    Upoznavanje...........

    1.Forum sam pronasla pregledajuci *LIBERTY *,zeleci da vidim ima li postavljenih novih radova.
    2.Moj *nik* opisuje mene onako kako vidim sebe.Vecitog sanjara i lutalicu u oblaku.Oblacic je nekad sladak,i uveseljava druge,nekad se skrije od jakog sunca,nekada se okaci na vrh planine i tu dugo stoji,nekada samo pusti kisu,a kada vetrovi dunu,eto on stigne i ovde....
    3.Radim.......
    4.Hobi? Pisanje u periodima inspiracije.
    5.Od uvek su mi smetala brda koja okruzuju moj grad.Samo su lepa sad u jesen kad se oboje rumenilom.Volela bih da sam bilo gde u ravnici,da mogu da setam dugo,da mogu videti sunce i kad izlazi i zalazi a da ga brdo ne sakriva.Opcinjena sam slikom u oku,da mogu iduci kroz ravnicu, stici do mesta gde oblak ljubi zemlju.
    To sam ja.Zovem se Vera.Radim i živim u Užicu.Nikog od članova s foruma nisam upoznala lično.U životu najviše cenim istinu iako ona nije na ceni.Nevolim uvek komentare poejedinih članova,ali shvatam sve kao šalu jer je ovo mesto za druženje.Ako neko misli drugačije postoje druge stranice za lična poznanstva.Za administratora neću reći da je veliki lažov,to je grubo,al zna da ne govori istinu.
    Ali dragi forumaši i posjetioci ako posjetite ovaj forum neverujte uvek onome što se napiše,nije sve kako izgleda.I netrudite se nekad,zalud ,da rastumačite šta je pisac hteo da kaže....
    Nazad na vrh Ići dole
    SEKARADA
    vip
    vip
    SEKARADA


    Ženski
    Broj poruka : 24241
    Godina : 69
    Lokacija : Beograd
    Datum upisa : 15.12.2008

    List lica
    x: 6
    y: 6

    PREDSTAVITE SE! Empty
    PočaljiNaslov: Re: PREDSTAVITE SE!   PREDSTAVITE SE! Icon_minitimeČet Okt 28, 2010 1:17 am

    Citat: "To sam ja.Zovem se Vera.Radim i živim u Užicu.Nikog od članova s foruma nisam upoznala lično.U životu najviše cenim istinu iako ona nije na ceni.Nevolim uvek komentare poejedinih članova,ali shvatam sve kao šalu jer je ovo mesto za druženje.Ako neko misli drugačije postoje druge stranice za lična poznanstva.Za administratora neću reći da je veliki lažov,to je grubo,al zna da ne govori istinu.
    Ali dragi forumaši i posjetioci ako posjetite ovaj forum neverujte uvek onome što se napiše,nije sve kako izgleda.I netrudite se nekad,zalud ,da rastumačite šta je pisac hteo da kaže...." zavrsen citat


    Vera, zaista te MOLIM - PISI i RAZMISLJAJ u svoje ime AKO UOPSTE MOZES....

    Ko ti daje pravo da pises da se ovde ne pise istina.... TO MOZDA TI RADIS... jer sve sto SAM JA NAPISALA JE ISTINA i stojim iza toga...

    Svaku rec koju sam napisala i sliku koju sam zakacila uradila sam iskreno i s razlogom....

    Tebi ako se ovde ne svidja OBRISI SE KAO STO SI DO SADA NEKOLIKO PUTA RADILA - MENJALA IDENTITET I AVATARE...
    Zaboravljas da je svaka rec identitet svake osobe, svako ostavlja svoj MIRIS za sobom...

    MOLIM te postedi nas tvojih ZLURADIH misli i pisanja

    SEKA
    Nazad na vrh Ići dole
    Gost
    Gost
    Anonymous



    PREDSTAVITE SE! Empty
    PočaljiNaslov: Re: PREDSTAVITE SE!   PREDSTAVITE SE! Icon_minitimeČet Okt 28, 2010 3:59 am

    SEKARADA ::
    Citat: "To sam ja.Zovem se Vera.Radim i živim u Užicu.Nikog od članova s foruma nisam upoznala lično.U životu najviše cenim istinu iako ona nije na ceni.Nevolim uvek komentare poejedinih članova,ali shvatam sve kao šalu jer je ovo mesto za druženje.Ako neko misli drugačije postoje druge stranice za lična poznanstva.Za administratora neću reći da je veliki lažov,to je grubo,al zna da ne govori istinu.
    Ali dragi forumaši i posjetioci ako posjetite ovaj forum neverujte uvek onome što se napiše,nije sve kako izgleda.I netrudite se nekad,zalud ,da rastumačite šta je pisac hteo da kaže...." zavrsen citat


    Vera, zaista te MOLIM - PISI i RAZMISLJAJ u svoje ime AKO UOPSTE MOZES....

    Ko ti daje pravo da pises da se ovde ne pise istina.... TO MOZDA TI RADIS... jer sve sto SAM JA NAPISALA JE ISTINA i stojim iza toga...

    Svaku rec koju sam napisala i sliku koju sam zakacila uradila sam iskreno i s razlogom....

    Tebi ako se ovde ne svidja OBRISI SE KAO STO SI DO SADA NEKOLIKO PUTA RADILA - MENJALA IDENTITET I AVATARE...
    Zaboravljas da je svaka rec identitet svake osobe, svako ostavlja svoj MIRIS za sobom...

    MOLIM te postedi nas tvojih ZLURADIH misli i pisanja

    SEKA


    Šta tebe briga uopšte šta ja pišem i razmišljam i šta te briga da li mi se ovde sviđa ili ne.
    Nigde nije u mom pisanju pomenuto tvoje ime.A ako ti se ne sviđaju moje *ZLURADE *misli ti nemoj ni čitati.To što ti pišeš iskreno i s razlogom to je tvoja stvar i tvoje pravo.
    Nauči se malo toleranciji.
    Ko ti daje za pravo da daješ mišljenje o nekome koga ne poznaješ?
    Nazad na vrh Ići dole
    SEKARADA
    vip
    vip
    SEKARADA


    Ženski
    Broj poruka : 24241
    Godina : 69
    Lokacija : Beograd
    Datum upisa : 15.12.2008

    List lica
    x: 6
    y: 6

    PREDSTAVITE SE! Empty
    PočaljiNaslov: Re: PREDSTAVITE SE!   PREDSTAVITE SE! Icon_minitimeČet Okt 28, 2010 6:24 am

    ma ko je tebi dozvolio ovo da napises:
    Citat -
    "Ali dragi forumaši i posjetioci ako posjetite ovaj forum neverujte uvek onome što se napiše,nije sve kako izgleda.I netrudite se nekad,zalud ,da rastumačite šta je pisac hteo da kaže....

    Ti lazi pisi koliko hoces a NE DOZVOLJAVAM da pises da i JA PISEM LAZI...

    Kako ni svoj identitet ne znas tako i pises... ali to je tvoj problem...

    Ko tebi daje za pravo da kazes da ne pise istinu a i ne poznajes ga....

    Tebi ako se ne svidja sta ja pisem ne citaj - kao sto ja preskacem sve tvoje postove,
    Kao ovaj necu preskociti jer sam prozvana......

    Dosta sam imala tolerancije za sva tvoja ludovanja sa laznim identitetom ali to je tvoj problem...milila si da sam toliko glupa da te necu provaliti... pa svi ostavljaju svoj miris za sobom... tako je i tvoj nacin pisanja uvek bio sa tobom ma koje ime da si navela i sliku nakacila...



    Nazad na vrh Ići dole
    Sponsored content





    PREDSTAVITE SE! Empty
    PočaljiNaslov: Re: PREDSTAVITE SE!   PREDSTAVITE SE! Icon_minitime

    Nazad na vrh Ići dole
     
    PREDSTAVITE SE!
    Nazad na vrh 
    Strana 1 od 1

    Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
    WWW.DUBOREZ.NET :: pričaonica-
    Skoči na: