WWW.DUBOREZ.NET
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


*****Zelimo Vam prijatne trenutke na DUBOREZ Forumu*******
 
PrijemLatest imagesRegistruj sePristupi
SPECIJALIZOVANE IZLOZBE PASA
4.Spec izlozba MASTIFA,BULMASTIFA,E.BULDOGA i NEMACKIH DOGA
free forum
RADIO STANICE
klikom na baner slusajte "ROADSTAR-RADIO" na 128kbps
free forum
Trenutna temperatura
Forum
  • slikarstvo
  • vajarstvo
  • mozaik
  • primenjena umetnost
  • fotografija
  • književnost
  • film
  • muzika
  • arhitektura
  • pozorište
  • strip
  • duhovnost i religija
  • psihologija
  • ljubav
  • lepota i zdravlje
  • zabava
  • pričaonica
  • spomenar
  • hobi i kućni ljubimci
  • razno
  • važna obaveštenja
  • predlozi i sugestije
  • Liberty
    KLIKOM NA BANERE POSETITE PREDLOZENE SAJTOVE
    title="duborez.net"
    " Nikada ne sumnjaj da mala grupa misaonih i posvećenih ljudi može promeniti svet. Zaista, tako je jedino oduvek i bilo. " KADA NE BUDE DOVOLJNO PRIRODE, VEĆINA LJUDI ĆE SHVATITI DA NOVAC NIJE ZA JELO! Ne dozvoli da neki pogrešni ljudi udju u Tvoj život, pomute bistrinu tvojih očiju, nateraju da voliš ono što oni vole i da zaboraviš ono što oni nemaju. !
    Traži
     
     

    Rezultati od :
     
    Rechercher Napredna potraga

     

     ZANIMLJIVE VESTI

    Ići dole 
    3 posters
    Idi na stranu : Prethodni  1 ... 6, 7, 8 ... 10 ... 14  Sledeći
    AutorPoruka
    SEKARADA
    vip
    vip
    SEKARADA


    Ženski
    Broj poruka : 24241
    Godina : 69
    Lokacija : Beograd
    Datum upisa : 15.12.2008

    List lica
    x: 6
    y: 6

    ZANIMLJIVE VESTI - Page 7 Empty
    PočaljiNaslov: Re: ZANIMLJIVE VESTI   ZANIMLJIVE VESTI - Page 7 Icon_minitimePon Mar 22, 2010 7:43 pm

    ZANIMLJIVE VESTI - Page 7 2203

    Upravo oni ističu kako se Dejvid radikalno promenio od kada se razboleo. Kažu da su primetili da njihov brat ne može da odbije bilo koga ko mu traži novac i da uzima sve što mu neko ponudi.
    - Vrlo lako je ubediti ga da kupi nešto što mu je nepotrebno. Kada smo videli koliko je novca do sada potrošio, odlučili smo da mu pomognemo. Sve račune je uredno plaćao, za svih deset mobilnih telefona, iako je zaista koristio samo jedan - objasnio je Džon i dodao da sumnja da su, osim operatera, međusobno bili povezani i trgovački putnici, koji su mu se smenjivali na vratima i „uvaljivali" sve što su imali. Tako je Dejvid kupio nekoliko aparata za kafu, razne seckalice, miksere i još na desetine malih kućnih aparata.
    Mobilni operater kod kojeg je Stofer imao šest ugovora na kraju je odlučio da nesrećnom čoveku ukine sve obaveze.

    - Osim toga, sprovešćemo internu istragu u našoj kompaniji da vidimo da li su naši prodavci tendenciozno prodavali pakete baš gospodinu Steferu i da li su namerno koristili njegovo zdravstveno stanje. Ako se sumnje obistine, oni će biti najstrože kažnjeni - rečeno je u kompaniji sa kojom je Stofer sklopio najviše ugovora. Takođe, rekli su da će mu novac koji je do sada dao biti vraćen, jer je lako utvrđeno da nijedan od mobilnih telefona nesrećni čovek nije ni koristio, već ih je eventualno samo izvadio iz kutije, pogledao i vratio u pakovanje.
    Stoferov advokat kaže da ukoliko neka firma ili organizacija odbije da njegovom klijentu vrati novac, slučaj će biti predat sudu i pobeda im je zagarantovana, jer medicinska dokumentacija potvrđuje da Stofer nije bio u stanju da razumno rasuđuje i donosi odluke.
    Nazad na vrh Ići dole
    SEKARADA
    vip
    vip
    SEKARADA


    Ženski
    Broj poruka : 24241
    Godina : 69
    Lokacija : Beograd
    Datum upisa : 15.12.2008

    List lica
    x: 6
    y: 6

    ZANIMLJIVE VESTI - Page 7 Empty
    PočaljiNaslov: Re: ZANIMLJIVE VESTI   ZANIMLJIVE VESTI - Page 7 Icon_minitimeSre Mar 24, 2010 7:03 pm

    ZANIMLJIVE VESTI - Page 7 Loto-v

    ALO! u potrazi za loto milionerom
    Pobegao u Mađarsku?
    Četvrtak - 25.03.2010
    Poslednjih 24 sata misli mnogih u Srbiji bile su uprte ka Kanjiži, ali ne zbog banje ili prirodnog fenomena „cvetanje Tise“, već zbog fenomena koji se zove loto.

    Na uplatnom mestu u kiosku kod Zelene pijace u ovom gradiću na severu Bačke, srećni dobitnik je u utorak posle 16 sati uplatio dobitnu kombinaciju koja mu je preksinoć donela nepunih pet miliona evra.

    Reporter „Alo!“ juče se uputio put Kanjiže u potrazi za čovekom kome trenutno zavidi makar pola Srbije, i to samo u slučaju da ona druga polovina još nije čula da je sedmica izvučena. Obišli smo ovaj gradić uzduž i popreko, zavirili u sve bučne kafiće i zadimljene bircuze, svratili do banje Kanjiže, pijace... Od novopečenog milionera ni traga! Na pitanje ko je on meštani su nam dali različite odgovore. Jedni kažu da je to neoženjeni muškarac, radnik fabrike „Potisje-Tondah“, a drugi da je u pitanju žena zaposlena u fabrici pločica „Keramika“. Ima i onih koji su ubeđeni da će milioni otići „preko grane“ u Mađarsku jer je, navodno, sedmicu osvojio jedan žitelj Segedina.
    Tinda Bačkulin iz Kanjiže, radnica lutrijskog kioska u kome je uplaćen zlata vredan listić, veruje da je novi milioner ipak iz Kanjiže.
    - Čak 90 odsto njih koji kod mene uplaćuju loto su stalni igrači. Za 28 godina, koliko se bavim ovim poslom, na ovom uplatnom mestu već je bilo velikih dobitaka, Samo pre tri nedelje jedna stalna mušterija dobila je na „šestici“ 332.000 dinara. On me je častio, a valjda će jednog dana i novi milioner. Želim mu da pametno potroši novac - kaže Tinda.

    Za razliku od nje, koja nije znala da odgovori gde bi spiskala milione evra jer bi trebalo nedelju dana da se oporavi od šoka, neki od njenih sugrađana bili su konkretniji. Istresajući smeće u unutrašnjost kamiona radnik firme „Bratner“ Janoš Banski bio je iskren:
    - Kupio bi novu kuću i otišao na more da ugrejem stare kosti. A u međuvremenu bi batalio ovaj posao. Bilo bi glupo da se milioner bakće tuđim smećem - priznao je Janoš.
    Nazad na vrh Ići dole
    SEKARADA
    vip
    vip
    SEKARADA


    Ženski
    Broj poruka : 24241
    Godina : 69
    Lokacija : Beograd
    Datum upisa : 15.12.2008

    List lica
    x: 6
    y: 6

    ZANIMLJIVE VESTI - Page 7 Empty
    PočaljiNaslov: Re: ZANIMLJIVE VESTI   ZANIMLJIVE VESTI - Page 7 Icon_minitimeSre Mar 24, 2010 7:04 pm

    ZANIMLJIVE VESTI - Page 7 Zirafa-v

    Stigao Jovanča!
    Četvrtak - 25.03.2010
    Kucnuo je i taj čas - građanima Jagodine, novinarima, gostima prikazana je žirafa Jovanča, mužjak star šest meseci, koji je, kako je ranije rekao Dragan Marković Palma, stigao iz Čikaga, a koga je za 45.000 evra kupilo preduzeće „MB gas“ iz Beograda.

    Skoro 3.000 dece iz svih gradskih i seoskih osnovnih škola u Jagodini okupilo se da vidi Jovanču i snimi ga svojim mobilnim telefonima, zbog čega je juče obustavljena nastava u ovom gradu. Feštu su uveličali i ministar ekonomije i regionalnog razvoja Mlađan Dinkić i direktor beogradskog zoološkog vrta Vuk Bojović, koji su zajedno sa gradonačelnikom Jagodine ušetali u zoološki vrt „Tigar“.
    - Danas ćemo staviti tačku na žirafu. Prošle godine je 220.000 turista došlo u Jagodinu, a ove godine očekujem da će ih biti 400.000 zbog žirafe. Dinkić je najveći krivac što je žirafa došla u Jagodinu - izjavio je Palma, objašnjavajući kako je nastala ova famozna ideja.
    - Na predlog Mlađana Dinkića, vlada Vojislava Koštunice je donela odluku da Jagodini da 25 miliona dinara za otvaranja ski-staze na Crnom vrhu. Imajući u vidu da je trebalo još 70 miliona da se napravi ta ski-staza, a prilikom posete Dinkića zoo-vrtu kod nas, razgovarali smo o tome šta nedostaje od životinja u vrtu i on nam je dao ideju. Napravili smo novi zahtev novoj vladi za izgradnju i opremanje tematskog parka zoo-vrta i za to dobili 19 miliona dinara - naveo je Palma.

    Žirafa je sa transportom plaćena 45.000 evra, što, kako kaže Palma, „nije mnogo“, imajući u vidu da se u javnosti govorilo da košta do 300.000 evra. Čestitkama povodom dolaska Jovanče pridružio se i ministar Dinkić.
    „Kada sam bio u poseti zoo-vrtu pre dve godine, gradonačelnik Palma mi je pokazao knjigu utisaka, gde je bilo hiljade potpisa dece sa zahtevom da se obezbedi žirafa. Dakle, deca su je izabrala“, rekao je Dinkić.

    Kavez pored tigrova

    Novo stanište u kojem je smeštena žirafa izgleda kao stambena zgrada srednje veličine i nalazi se u krajnjem delu zoo-vrta. Pored njega su smešteni tigrovi sa desne strane, a ispred je red sa kavezima za medvede, lavove, lisice, vukove. Pored zatvorenog objekta, žirafa ima i dvorištance gde može da trči. Rečima „otvorite vrata i pustite žirafu“ radnici zoo-vrta su pustili Jovanču, koji je istrčao iz svog novog doma svirka
    Nazad na vrh Ići dole
    SEKARADA
    vip
    vip
    SEKARADA


    Ženski
    Broj poruka : 24241
    Godina : 69
    Lokacija : Beograd
    Datum upisa : 15.12.2008

    List lica
    x: 6
    y: 6

    ZANIMLJIVE VESTI - Page 7 Empty
    PočaljiNaslov: Re: ZANIMLJIVE VESTI   ZANIMLJIVE VESTI - Page 7 Icon_minitimeSre Mar 24, 2010 7:41 pm

    maler
    ZANIMLJIVE VESTI - Page 7 Thumb_1214arhiva_0_0

    Dala 12.000 dinara za kazne
    Jelena Kostov za dva dana načinila čak tri saobraćajna prekršaja, policajci joj nijednom nisu progledali kroz prste

    Jelena Kostov, mlada zvezda „Granda“, uspela je da u roku od dva dana napravi čak tri saobraćajna prekršaja i za to je morala da plati 11.800 dinara!
    To što je poznata ličnost nije joj pomoglo, pa su joj policajci redom naplaćivali kazne: zbog nevezivanja pojasa 5.000 dinara, pa isto toliko za upotrebu mobilnog telefona tokom vožnje dok se probijala beogradskim ulicama u svom „audiju A4“, i taman kad je pomislila da je to bilo to - zaboravila je da produži parking i na šoferšajbni zatekla „čestitku“ na kojoj je bilo ispisano - 1.800 dinara.

    - Bila sam na minut do zgrade u kojoj stanujem na Konjarniku kad su me policajci zaustavili i napisali mi kaznu zbog nevezivanja pojasa. Sutradan sam kažnjena zbog toga što sam pričala telefonom. Drugarica me je pozvala i taman kad sam htela da prekinem vezu, ponovo su me zaustavili. Dva sata nakon toga platila sam kaznu zato što sam zaboravila da produžim parkiranje - nabrajala nam je Jelena i na kraju dodala:
    - Od sada ću dobro paziti, jer više ne želim da bacam novac na takve stvari. Mogla sam bar jednu dobru haljinu da kupim!
    I to što veliš.
    Nazad na vrh Ići dole
    SEKARADA
    vip
    vip
    SEKARADA


    Ženski
    Broj poruka : 24241
    Godina : 69
    Lokacija : Beograd
    Datum upisa : 15.12.2008

    List lica
    x: 6
    y: 6

    ZANIMLJIVE VESTI - Page 7 Empty
    PočaljiNaslov: Re: ZANIMLJIVE VESTI   ZANIMLJIVE VESTI - Page 7 Icon_minitimeČet Mar 25, 2010 12:31 pm

    Zanimljivosti - ARHIVA - četvrtak, 25. mart 2010. (Kliknite ovde za današnje vesti) RSS


    U Sibiru pronađena nova vrsta pretka čoveka
    Blic - Pre 15 sati

    Međunarodni istraživački tim otkrio je do sada nepoznatu vrstu izumrlog pretka čoveka, analizom DNK 40.000 godina starog fosila kosti pronađene u Sibiru.

    Kako je navedeno na internet stranici poznatog britanskog naučnog časopisa "Priroda", kost prsta pronađena je u pećini Denisova na planini Altaj, u južnom delu Sibira u Rusiji, a istraživački tim je zaključio da je pripadala vrsti hominida koji je imao istog pretka kao i neandertalci i prvi moderni ljudi.

    Taj tip ljudske vrste, kako ukazuju novi nalazi, pre oko 40.000 godina živeo je u isto vreme kad i neandertalci, prvi moderni ljudi i pripadnici male ljudske vrste čiji su fosili pronađeni u Indoneziji 2003. godine.

    Istraživači su izvadili DNK iz mitohondrija iz 30 miligrama kosti i uporedili je sa DNK drugih ljudskih vrsta i šipanza, prenela je japanska novinska agencija Kjodo.

    Istraživanjem je zaključeno da je loza tog hominida počela da se razdvaja od loze iz koje su nastali ljudi i neandertalci pre oko milion godina i da je do potpunog odvajanja došlo pre oko 500.000 godina.

    Prvi predak čoveka koji je prešao iz Afrike u Evroaziju, pre 1,9 miliona godina, bio je homo erektus.

    Predak neandertalaca napustio je afrički kontinent pre oko 470.000 godina, a moderni ljudi pre 50.000 do 60.000 hiljada godina.

    Novo otkrivena ljudska vrsta pojavila se pre oko milion godina i živela je do pre 40.000 godina.

    scratch scratch
    Nazad na vrh Ići dole
    SEKARADA
    vip
    vip
    SEKARADA


    Ženski
    Broj poruka : 24241
    Godina : 69
    Lokacija : Beograd
    Datum upisa : 15.12.2008

    List lica
    x: 6
    y: 6

    ZANIMLJIVE VESTI - Page 7 Empty
    PočaljiNaslov: Re: ZANIMLJIVE VESTI   ZANIMLJIVE VESTI - Page 7 Icon_minitimeSub Mar 27, 2010 9:15 pm

    Lopova uhvatili saobraćajci
    Malerozni razbojnik Aleksandar S. (40) uhapšen kod Hrama svetog Save samo pet minuta posle pljačke ekspoziture Rajfajzen banke na Slaviji
    ZANIMLJIVE VESTI - Page 7 Thumb__NEM9537

    BEOGRAD - Aleksandar S. (40) opljačkao ekspozituru Rajfajzen banke u Beogradu - i samo pet minuta kasnije našao se iza rešetaka!

    Pljačkaš naoružan pištoljem upao je juče oko 12.40 sati u banku na Bulevaru oslobođenja 7-9, na trgu Slavija. Odmah je, kako saznajemo, uperio pištolj u vrat radniku obezbeđenja M. M. (42) i oteo mu službeni pištolj CZ M70. Potom je, uz pretnju oružjem, od blagajnika O. NJ. (33) zatražio novac. Brzopotezno je u plavu torbu stavio oko 100.000 dinara i 370 evra i krenuo da beži ka ulici Kneginje Zorke. Međutim, u toj nameri sprečili su ga saobraćajni policajci, koji su ga uhapsili nedaleko od opljačkane ekspoziture.
    - Video sam kad je mladić, s pištoljem i torbom u rukama, izleteo iz banke i krenuo da beži ka Hramu svetog Save. Pojurio ga je saobraćajac kojem sam pokazao u kom pravcu je zamakao. Dok je lopov trčao, ispadale su mu pare iz torbe. Ubrzo ga je sustigao drugi policajac i uhapsio ga - kaže očevidac T. S.

    Kako saznajemo, saobraćajni policajci su kod razbojnika pronašli pištolj, kao i torbu s ukradenim novcem.
    Nazad na vrh Ići dole
    Gost
    Gost
    Anonymous



    ZANIMLJIVE VESTI - Page 7 Empty
    PočaljiNaslov: ZANIMLJIVE VESTI   ZANIMLJIVE VESTI - Page 7 Icon_minitimePon Mar 29, 2010 3:29 am

    Dobio sina sa 75 godina zahvaljujući bananama.

    ZANIMLJIVE VESTI - Page 7 Geribruksotacsa75godina

    Jedan Britanac dobio je svoje prvog sina kada mu je bilo 69 godina, a danas, šest godina kasnije, ponovo je postao otac, dobivši i drugog.

    Geri Burks sutra će napuniti 75. godina, a najlepši poklon dobio je od 34 godine mlađe supruge Don, koja je 12. marta donela na svet dečaka Rajana. Nažalost, beba je odmah po rođenju imala dijasnih problema, zbog čega je izvesno vreme zadržana u bolnici. Ali, čim su ga doveli kući, presrećni roditelji pozvali su novinare The Sun-a da sa njima podele svoju sreću.

    „Strašno sam ponosan, osećam se kao najsrećniji muškarac na svetu. Ljudi mogu reći da sam star, ali pazim na sebe, mlad sam u srcu. Ne pijem i ne pušim, a Donina testenina drži me u formi,“ ispričao je Geri, otkrivši kako za dobijanje sina u osmoj deceniji života može da zahvali svojoj dijeti sa bananama.

    „Rajan je isti otac i ima njegove plave oči koje obožavam i koje je preneo obojici sinova,“ rekla je srećna majka, koja je dodala da je osuđivanje okoline veoma razočarava. Ona tvrdi da Gerijeve godine nemaju nikakve veze sa njegovom sposobnošću da bude idealan otac, što je potvrdio i stariji sin Danijel.

    „Moj tata je možda najstariji, ali je i najbolji,“ rekao je dečak.

    ZANIMLJIVE VESTI - Page 7 Geribruksotacsa75godinab
    Nazad na vrh Ići dole
    SEKARADA
    vip
    vip
    SEKARADA


    Ženski
    Broj poruka : 24241
    Godina : 69
    Lokacija : Beograd
    Datum upisa : 15.12.2008

    List lica
    x: 6
    y: 6

    ZANIMLJIVE VESTI - Page 7 Empty
    PočaljiNaslov: Re: ZANIMLJIVE VESTI   ZANIMLJIVE VESTI - Page 7 Icon_minitimePon Mar 29, 2010 10:56 pm

    cita sve je zanimljivo ali i mutno scratch

    ZANIMLJIVE VESTI - Page 7 Culo-v

    Producenti emisije „Šesto čulo - istraga“ obmanuli javnost?
    Trulo „Čulo“!
    Utorak - 30.03.2010
    Sudbina sve popularnije domaće serije „Šesto čulo“, idejnog tvorca Tihomira Arsića, dovedena je u pitanje zbog mogućnosti da se iza svega krije obmana producenata koji emituju segment zvani „Istraga“ na Televiziji „Pink“!

    Naime, kako „Alo!“ saznaje, emisija koju vode Simonida Kažić i Saša Jovanović kompletno je snimana prošlog četvrtka, a gledaoci su u nedelju uveče dovedeni u zabludu da program ide uživo, pa su slali SMS-ove i glasali za to ko je ubica!

    - Emisija u kojoj su gostovali Cakana, Boško Jakovljević i doktor Filgud snimljena je prošlog četvrtka u studiju u Šimanovcima. To i ne treba da čudi jer ovakav televizijski format zahteva angažovanje velikog broja ljudi, a producenti ništa nisu želeli da prepuste slučaju. Ipak, problem je u tome što su gledaoci dovedeni u zabludu da se emisija emituje uživo, pa su slali poruke u kojima su glasali za osumnjičene! Istina je da je publika koja se pojavila u četvrtak u studiju predstavljala reprezentativni uzorak, te je statistika pravljenja na osnovu njihovog glasanja. Najkritičniji momenat večeri bio je taj kada se u studio „uživo uključio“ srećni dobitnik putovanja u Grčku, što je potpuno bizarno jer je cela emisija snimana ranije - priča za „Alo!“ izvor blizak producentima.
    Zbog ovakvog postupka Tihomir Arsić planira prekid saradnje sa produkcijskom kućom „Adrenalin“.
    - Ja sam zadužen samo za igrani deo, odnosno, ono što gledate kao seriju, studijski deo radi produkcijska kuća „Adrenalin“, sa kojom ja imam ugovor, a oni sa Televizijom „Pink“. Prisustvovao sam samo prvom studijskom snimanju emisije i dosta stvari mi se nije svidelo, a i uvek sam bio nadglasan. Ceo televizijski deo sam predao „Adrenalinu“. Žalosno je to što glumci nisu još isplaćeni i ne budu li dobili svoje honorare od „Adrenalina“ u skorije vreme, verovatno ću biti prinuđen da obustavim snimanje serije - kaže Tihomir Arsić za „Alo!“
    Nazad na vrh Ići dole
    SEKARADA
    vip
    vip
    SEKARADA


    Ženski
    Broj poruka : 24241
    Godina : 69
    Lokacija : Beograd
    Datum upisa : 15.12.2008

    List lica
    x: 6
    y: 6

    ZANIMLJIVE VESTI - Page 7 Empty
    PočaljiNaslov: Re: ZANIMLJIVE VESTI   ZANIMLJIVE VESTI - Page 7 Icon_minitimePon Mar 29, 2010 10:58 pm

    scratch brzo, nema sta hahaha

    Cakana za 10 minuta od Košutnjaka do Šimanovaca

    Jedna od gostiju u „Šesto čulo - istraga“ Dragica Radosavljević Cakana, uprkos potvrdama sa više strana da je snimanje obavljeno prošlog četvrtka, tvrdi da je u emisiji gostovala uživo! Iako je iste večeri bila kod Saše Popovića u „Narod pita“, Dragica je u roku od svega nekoliko minuta uspela da se presvuče, promeni frizuru i „doleti“ iz studija u Košutnjaku u onaj u Šimanovcima:

    - Tvrdim da su i „Narod pita“ i „Šesto čulo“ bile emitovane uživo. Možda je izgledalo kao da nije, jer se činilo da je vremenski tesnac između završetka jedne i početka druge mali, međutim „Narod pita“ se završila ranije, a i na početku „Šestog čula“ bila je prikazana epizoda od četrdesetak minuta. Imala sam dovoljno vremena da se presvučem i osvežim šminku, uvek nosim preobuku, pantalone, rezervnu košulju ili majicu, tako da to nije problem - izjavila je za „Alo!“ Dragica Radisavljević Cakana.
    Nazad na vrh Ići dole
    SEKARADA
    vip
    vip
    SEKARADA


    Ženski
    Broj poruka : 24241
    Godina : 69
    Lokacija : Beograd
    Datum upisa : 15.12.2008

    List lica
    x: 6
    y: 6

    ZANIMLJIVE VESTI - Page 7 Empty
    PočaljiNaslov: Re: ZANIMLJIVE VESTI   ZANIMLJIVE VESTI - Page 7 Icon_minitimePon Mar 29, 2010 10:58 pm

    „Adrenalin“: Ide uživo!

    Direktorka produkcijske kuće „Adrenalin“ Tanja Pantić kaže da se deo emisije ranije snima, a da ostatak ide uživo.
    - Početak emisije, gde voditelji najavljuju goste i šta će biti u toj emisiji, snima se ranije, mislim da je četvrtkom dan za to. To radimo kako bismo osigurali sebe da nas gosti ne ispale nekoliko minuta pred snimanje. Onda se nedeljom snima glavni deo, gde se gosti pojavljuju isto obučeni i emisija ide uživo - rekla je Pantićeva u telefonskom razgovoru za naš list da bi nas uputila na PR menadžera Oliveru Milenković koja je zatražila da joj sva pitanja prosledimo elektronskom poštom. Na naše konkretno pitanje na koji način je srećni dobitnik uključen uživo u program ako je emisija snimana ranije, odgovorila da je reč o nagrađenom iz prošle emisije.

    scratch scratch ma kome verovati scratch
    Nazad na vrh Ići dole
    SEKARADA
    vip
    vip
    SEKARADA


    Ženski
    Broj poruka : 24241
    Godina : 69
    Lokacija : Beograd
    Datum upisa : 15.12.2008

    List lica
    x: 6
    y: 6

    ZANIMLJIVE VESTI - Page 7 Empty
    PočaljiNaslov: Re: ZANIMLJIVE VESTI   ZANIMLJIVE VESTI - Page 7 Icon_minitimeSre Mar 31, 2010 8:54 am

    Hotel fantazija

    ZANIMLJIVE VESTI - Page 7 1_5541b6c86d

    U Fantasyland hotelu u Edmontonu u Kanadi obezbediće vam jedinstveno, zabavno i nezaboravno iskustvo. Izaberite sobu.

    Odsednite kao holivudska zvezda. U ovoj sobi nalazi se staza slavnih i glamurozni džakuzi u crnom mermeru. Ako ste u ovoj sobi, obavezno ostanite u krevetu do podne, dok vam ne serviraju branč, jer - vi ste zvezda!

    U rimskoj sobi ponašajte se poput Rimljana. U njoj ste pravi imperator i osvajač. Sedite opušteno u svom kraljevskom, crvenom, okruglom, ogromnom krevetu. Neka vas razmaze doneseći vam hranu i vino u sobu. Potom možete da grickate grožđe u svom džakuziju, okruženi mermernim stubovima i elegantnom lepotom. Kao pravi rimski bog!

    Pobegnite u raj u polinežanskoj sobi. Ovde možete da se otisnete na put u ratnom katamaranu. Noć je tiha i mirna, vazduh je topao, i sve je moguće u raju. Kada se probudite, naći ćete se okruženi tropskom prirodom. I ovde vam je na raspolaganju džakuzi okružen vulkanskim kamenjem, koji puni vodopad.

    Krenite na safari u afričkoj sobi. Ovde ste sa svojom porodicom u lovu na dobru zabavu. Posle dana provedenog u igri ostaje vam da se relaksirate u džakuziju pod vodopadom i odete u krevet kao kraljica džungle.

    Kako je živeti na putu otkrićete u sobi kamiona. Nikada ne znate gde će vas odvesti novi dan. Imate slobodu da uradite šta god želite. A kada želite da spavate, samo pristanite pored puta i namestite krevet u kamionu. Ujutru se relaksirajte u džakuziju, a onda ponovo na put.

    Sada smo u kočiji. Gotovo možete čuti topot konja po kamenim putevima dok se relaksirate u viktorijanskoj kočiji. Izaberite kud želite da idete. A uveče se vratite u svoju kočiju, odmorite se u džakuziju i krenite na spavanje.

    Otkrijte magiju u arapskoj sobi. Možete se odmoriti na ogromnom krevetu, dok pustinjski vetar nežno duva u zavese. Uživajte u svojoj arapskoj oazi.

    U sobi kanadske železnice možete osetiti kretanje voza dok ležite u krevetu kupea spavaćih kola. Zamišljate kako putujete do neke fantastične destinacije pune avantura i zabave.

    Uživajte u najhladnijoj sobi u gradu u iglou. Dok ledeni vetar zavija napolju, u vašoj iglo sobi biće vam toplo. Posle napornog dana, tople vode vašeg džakuzija pružiće vam savršeno opuštanje. Onda možete da utonete u san i sanjate arktičke avanture.

    Opustite se u vodenoj sobi! Možete se odmarati u džakuziju uz mehuriće dok gledate plažu vodenog parka. Nakon toga ostaje vam samo da uzmete peškir i odete i sami na plažu. Nakon dana provedenog u surfovanju, vratite se na svoju plažu u sobi i odmorite se na ogromnom krevetu.

    Otvorite vrata sobe Divljeg zapada. Jedino što možete da kažete je "Yee-Haw!". I ova soba ima džakuzi u kome se možete odmoriti nakon dana provedenog u zabavi.

    Prvenstvo je počelo u sportskoj sobi. Sada ljubitelji sporta mogu da se odmore posle naporne igre. Mogu da uživaju gledajući sportske vesti s udobnih stolica na stadijumima. A potom da se odmore u džakuziju pre druge utakmice.
    Nazad na vrh Ići dole
    SEKARADA
    vip
    vip
    SEKARADA


    Ženski
    Broj poruka : 24241
    Godina : 69
    Lokacija : Beograd
    Datum upisa : 15.12.2008

    List lica
    x: 6
    y: 6

    ZANIMLJIVE VESTI - Page 7 Empty
    PočaljiNaslov: Re: ZANIMLJIVE VESTI   ZANIMLJIVE VESTI - Page 7 Icon_minitimeSre Mar 31, 2010 3:06 pm

    Koliki su honorari učesnika „Farme”
    Mariji Šerifović 100.000 evra
    Marija Radojković | 31. 03. 2010. - 00:02h | Komentara: 98

    Iako dok gledamo „Farmu” ponekad pomislimo kako je život zvezda na imanju u Barajevu veoma težak, ne možemo da zanemarimo činjenicu da zvezde za takav način života dobijaju ogromne honorare.
    Mariju je bilo najteže nagovoriti da uđe na seosko imanje

    Sve ima svoju cenu, pa tako ni VIP ličnosti ne žele da kupus, tikvice, boraniju, krompir i ostalo povrće sade za džabe. Kako saznajemo iz izvora bliskih producentima, Marija Šerifović, Ivan Fece Firči i Zorica Brunclik dobili su najviše para za ulazak. Firči je navodno dobio oko 70.000 evra, a razlog za to je taj što je Firči poznat kao ljut i okoreli roker koji je u osamdesetima bio glavna faca, popularni bubnjar grupe EKV, alternativac i predstavnik pravog srpskog andergraunda. Kao takvog veoma ga je teško bilo ubediti da uđe u „Farmu” i organizatori su povukli sve poteze kako bi na imanju imali i protivtežu narodnjacima koji čine sedamdeset odsto takmičara u emisiji.
    - Firči je sušta suprotnost od onoga što priliči farmi, neko koga sigurno ne bismo nikada očekivali u takvoj emisiji, i baš zbog toga su organizatori rešili da odreše kesu - kaže naš izvor blizak producentima.


    Pobednica „Evrovizije” Marija Šerifović takođe je jedva pristala da uđe na farmu, pa je tako bukvalno mogla da bira iznos, te njen honorar iznosi oko 100.000 evra.
    - Marija se dugo premišljala da uđe na farmu i producenti su na kraju rekli da može da se pogađa za honorar. Radi se o šestocifrenoj sumi, koja je u rangu ovogodišnje nagrada za pobednika koja je 100.000 evra - kaže naš izvor.
    Zorica Brunclik, koja je u šou uvedena kao najveća zvezda, dobila je dobre novce zbog kojih je pristala da se odvoji od svog supruga Kemiša za kojim pati svaki dan. Njen honorara je manji od Marijinog, ali nešto veći od Firčijevog - 80.000 evra. I političar Raka Radović i Dragan Marinković Maca mogu zadovoljno da trljaju ruke, s obzirom na to da su za ulazak dobili po oko 30.000 evra.


    Pored ovih specijalnih ugovorenih honorara, i ostale zvezdice. Manje poznati farmeri dobijaju po hiljadu ili dve hiljade evra po svakoj provedenoj nedelji u emisiji. Mlade zvezde „Granda” Nemanja Stevanović i Milena Ćeranić navodno dobijaju po dve hiljade evra, dok Nikola Sarić, Mirjana Božović i Dejan Stanković dobijaju najmanje honorare, po 1.000 evra za svaku nedelju.
    - Svaki učesnik je potpisao svoj ugovor, a honorari su deo ugovora. Dakle, ne postoji tipski ugovor za sve, već su ugovori sastavljani posebno. S obzirom na to da nije dozvoljeno da se otkrivaju odredbe iz ugovora, zabranjeno je pričati o honorarima - kaže za „Blic” Maja Govedarica, portparol „Farme”.

    Zorica bez psa
    Nakon što je izabrana za ovonedeljnog slugu, Zorica Brunclik je u ponedeljak uveče svog psića Leona poslala kući kako se ne bi motao u štali gde sluge spavaju s kravama. Zorica se uplašila da bi nešto moglo da mu se desi.

    scratch scratch pametnije bi im bilo da su sa tolikim parama pomogli domovima za decu i nezbrinute nego sto mazu masne guske geek bic
    Nazad na vrh Ići dole
    Gost
    Gost
    Anonymous



    ZANIMLJIVE VESTI - Page 7 Empty
    PočaljiNaslov: ZANIMLJIVE VESTI   ZANIMLJIVE VESTI - Page 7 Icon_minitimeČet Apr 01, 2010 7:33 am

    Vlasnica napravila kućicu za pse vrednu 20.000 dolara.

    ZANIMLJIVE VESTI - Page 7 Kucicazapse20000dolara4

    Tami Kasis (47) iz Los Anđelesa napravila je svojim psima luksuznu kućicu u dvorištu, vrednu 20,000 dolara. Darla, rase pomeranac i dva jorkširska terijera žive u maloj replici viktorijanske vile, koja je opremljena grejanjem i klima-uređajem, ima drvene podove, plafon sa svodovima i ručno rađene zavese, a pored ulaznih vrata stoji natpis ’ovde žive tri razmažena psa’.

    U okviru kućice, kuce imaju svoju dnevnu sobu i krevete, a mogu da se odmaraju i u sopstvenom dvorištu, ograđenom belom drvenom ogradom. Ljubimci gospođe Kasis čak uživaju u klasičnoj muzici koju ima vlasnica pušta sa radija, a planira da im kupi i mali plazma televizor. ’Vole da gledaju ’Animal Planet’, to im je omiljeni kanal’ kaže Kasisova.

    Tami, bivši agent za osiguranje, kaže da su ona i suprug odlučili da naprave kucama imitaciju sopstvene kuće. Na ovaj korak su se odlučili kada je sova zamalo iz dvorišta odnela jednog od pasa. ’Ovi psi su moj život’ rekla je ponosna vlasnica.

    ZANIMLJIVE VESTI - Page 7 498x355imagesstorieszab

    ZANIMLJIVE VESTI - Page 7 498x324imagesstorieszab

    ZANIMLJIVE VESTI - Page 7 498x325imagesstorieszab
    Nazad na vrh Ići dole
    SEKARADA
    vip
    vip
    SEKARADA


    Ženski
    Broj poruka : 24241
    Godina : 69
    Lokacija : Beograd
    Datum upisa : 15.12.2008

    List lica
    x: 6
    y: 6

    ZANIMLJIVE VESTI - Page 7 Empty
    PočaljiNaslov: Re: ZANIMLJIVE VESTI   ZANIMLJIVE VESTI - Page 7 Icon_minitimeČet Apr 01, 2010 12:10 pm

    ZANIMLJIVE VESTI - Page 7 0,,5200938_4,00

    Frozen fruit

    01.02.2010

    This is how pineapples at an outdoor fruit stall in Frankfurt looked on Monday. Germany is in the midst of a long nearly five-week snowy period. Meteorologists have predicted continued winter weather for the next eight days across the country. But the German Weather Service says the cold spell may be followed by milder temperatures.
    Nazad na vrh Ići dole
    SEKARADA
    vip
    vip
    SEKARADA


    Ženski
    Broj poruka : 24241
    Godina : 69
    Lokacija : Beograd
    Datum upisa : 15.12.2008

    List lica
    x: 6
    y: 6

    ZANIMLJIVE VESTI - Page 7 Empty
    PočaljiNaslov: Re: ZANIMLJIVE VESTI   ZANIMLJIVE VESTI - Page 7 Icon_minitimeČet Apr 01, 2010 12:12 pm

    ZANIMLJIVE VESTI - Page 7 0,,5195122_4,00

    Crawling his way to fame

    30.01.2010

    Some people are destined to become artists from an early age. Take one-year-old Bennet, for instance. As part of Slovakian artist Roman Ondak's performance "Teaching to walk," this confident young man can be seen crawling around the Art and Exhibition Hall of the Federal Republic of Germany in Bonn for half an hour every day until February 2, 2010. Not many of his friends will be able to say one day: Oh, that's the museum where I learned to walk.
    Nazad na vrh Ići dole
    SEKARADA
    vip
    vip
    SEKARADA


    Ženski
    Broj poruka : 24241
    Godina : 69
    Lokacija : Beograd
    Datum upisa : 15.12.2008

    List lica
    x: 6
    y: 6

    ZANIMLJIVE VESTI - Page 7 Empty
    PočaljiNaslov: Re: ZANIMLJIVE VESTI   ZANIMLJIVE VESTI - Page 7 Icon_minitimeČet Apr 01, 2010 12:21 pm

    ZANIMLJIVE VESTI - Page 7 0,,5163417_4,00

    Beach run

    23.01.2010

    Competitors run while carrying a beach chair during the World Championship Beach Chair Sprint at the Baltic Sea beach of Zinnowitz on Saturday, January 23, 2010. While runners faced the challenge of running on sand with an unwieldy piece of outdoor furniture, they also had to deal with frigid temperatures of around -10 degrees Celsius (14 degrees F).
    Nazad na vrh Ići dole
    SEKARADA
    vip
    vip
    SEKARADA


    Ženski
    Broj poruka : 24241
    Godina : 69
    Lokacija : Beograd
    Datum upisa : 15.12.2008

    List lica
    x: 6
    y: 6

    ZANIMLJIVE VESTI - Page 7 Empty
    PočaljiNaslov: Re: ZANIMLJIVE VESTI   ZANIMLJIVE VESTI - Page 7 Icon_minitimeČet Apr 01, 2010 12:50 pm

    ZANIMLJIVE VESTI - Page 7 0,,5071609_4,00

    Anyone for a swim?

    30.12.2009

    This bikini-clad swimmer is one of more than 90 to brave the chilly waters of the Baltic Sea one day before New Year’s Eve. The water temperature was a bracing two degrees Celcius (35.6 F).
    Nazad na vrh Ići dole
    SEKARADA
    vip
    vip
    SEKARADA


    Ženski
    Broj poruka : 24241
    Godina : 69
    Lokacija : Beograd
    Datum upisa : 15.12.2008

    List lica
    x: 6
    y: 6

    ZANIMLJIVE VESTI - Page 7 Empty
    PočaljiNaslov: Re: ZANIMLJIVE VESTI   ZANIMLJIVE VESTI - Page 7 Icon_minitimeČet Apr 01, 2010 12:50 pm

    ZANIMLJIVE VESTI - Page 7 0,,5069130_4,00

    Skating through winter

    29.12.2009

    This former coking plant in Essen, Germany, used to be the hottest place in town. Now, it's a favorite spot for locals to go ice-skating in the winter. The industrial landmark sits in Germany's Ruhr region, an industrial area which has been chosen as a European Capital of Culture in 2010.
    Nazad na vrh Ići dole
    SEKARADA
    vip
    vip
    SEKARADA


    Ženski
    Broj poruka : 24241
    Godina : 69
    Lokacija : Beograd
    Datum upisa : 15.12.2008

    List lica
    x: 6
    y: 6

    ZANIMLJIVE VESTI - Page 7 Empty
    PočaljiNaslov: Re: ZANIMLJIVE VESTI   ZANIMLJIVE VESTI - Page 7 Icon_minitimeČet Apr 01, 2010 7:02 pm

    Vesti
    Ljubavna pisma Kepu došla glave!
    Hrvatska ministarka optužila Kepa zato što joj se udvarao!
    ZANIMLJIVE VESTI - Page 7 Vesna-v
    Petak - 02.04.2010
    Dragan Vasiljković, alijas Kapetan Dragan, za kojim australijska policija traga zbog zahteva za izručenje Hrvatskoj, sam je kumovao sopstvenom progonstvu zbog pisama koje je slao bivšoj hrvatskoj ministarki pravde Vesni Škare-Ožbolt.

    Kepa, kako ga prijatelji zovu, je zanela hrvatska blamaža kada su istražni organi te zemlje pomešali njega i bivšeg kapetana JNA Dragana Vasiljevića. Direktor dokumentaciono-informacionog centra „Veritas“ Savo Štrbac potvrđuje da do 2005. Kep nije procesuiran u Hrvatskoj.

    - Bio je procesuiran kapetan JNA Dragan Vasiljević, koji je 2004. poginuo u saobraćajnoj nesreći. Hrvati su videli da su napravili grešku u identitetu, a Kep Dragan je potom počeo da šalje ljubavna pisma njihovoj ministarki pravde Vesni Škare-Ožbolt. To ju je razbesnelo, izašla je pred medije i pozvala svedoke Kapetanovih nedela da se jave. I tako je sve počelo. Javili su se neki sa veoma slabim dokazima, tako da ja mislim da bi Hrvati više voleli da australijski sud nije doneo ovakvu odluku jer mogu da dožive još jednu blamažu. Od 92 uhapšena Srbina, 28 je izručeno, a dosad je 13 oslobođeno optužbi, dok neki procesi još traju - kaže Štrbac.
    Kep je u pismima Vesni Škare-Ožbolt pisao da će doći u Hrvatsku ako mu plati avionsku kartu i osigura vizu:
    - Ja ću vrlo rado doći kako bih odgovorio na pitanja koja vas zanimaju.

    Međutim, posle njene potrage za svedocima protiv Kepa, on je Ožboltovoj objavio rat, te joj se obratio i oštrijim tonom:
    - Što se tiče tog pritvora koji si mi odredila, bolje bi ti bilo da pritvoriš malo kolena, kučko promiskuitetna! Sa primitivkama poput tebe izgleda jedino ovako može da se razgovara! Srećna Nova godina! - napisao je početkom 2006. Dragan Vasiljković.
    Nakon što je australijski Vrhovni sud nedavno odlučio da Vasiljković ipak može da bude izručen Hrvatskoj, Kep je u zemlju propao. Njegov advokat koji ga je zastupa u procesu protiv jednih autralijskih novina Tihomir Novaković nije mogao da odgovori na pitanje „Alo!“ kada je poslednji put bio u kontaktu sa Vasiljkovićem.
    - Ne bih mogao o tome ništa da komentarišem - kratko je odgovorio on.


    Srbija može da traži Vasiljkovića

    Advokat Tihomir Novaković kaže da sud još nije dostavio obrazloženje svoje odluke i da Kapetan Dragan može da dostavi dokumentaciju o svom slučaju ministru policije koji bi mogao da donese odluku o tome da li će biti izručen ili ne.
    - U ovom slučaju, njega brane australijski advokati. Postoji još jedna mogućnost, a to je da bude izručen Srbiji. Slično kao i u slučaju Ganića, Srbija bi mogla da traži izručenje Vasiljkovića - kaže Novaković.

    Komandir i „kengura“ i „knindži“

    Vasiljković ima australijsko državljanstvo i ime Danijel Sneden i rezervni je oficir australijske vojske. On se 1991. vratio u Jugoslaviju i do 1993. bio komandant dobrovoljačkih jedinica „Knindže“ u ratu u Hrvatskoj. Optužen je za ratne zločine počinjene nad zarobljenim pripadnicima hrvatske vojske i policije u Kninu u leto 1991. i selu Bruška kod Benkovca u februaru 1993. godine.
    scratch posle se udvaraj scratch
    Nazad na vrh Ići dole
    SEKARADA
    vip
    vip
    SEKARADA


    Ženski
    Broj poruka : 24241
    Godina : 69
    Lokacija : Beograd
    Datum upisa : 15.12.2008

    List lica
    x: 6
    y: 6

    ZANIMLJIVE VESTI - Page 7 Empty
    PočaljiNaslov: Re: ZANIMLJIVE VESTI   ZANIMLJIVE VESTI - Page 7 Icon_minitimeČet Apr 01, 2010 7:07 pm

    ZANIMLJIVE VESTI - Page 7 Karici-v

    Srpska policija i pravosudni organi krenuli u ofanzivu na imovinu i račune nekada najbogatije familije u Srbiji
    Karićima država uzima pola Dedinja
    Petak - 02.04.2010
    Finansijskom istragom o imovini odbeglog Bogoljuba Karića (56), bivšeg predsednika „BK grupe“, i njegovog starijeg brata Sretena, bivšeg direktora „Mobtela“, obuhvaćeno je ukupno 46 osoba, saznaje „Alo!“.

    Reč je o 30 članova „dinastije Karić“ i 16 sa njima povezanih osoba.

    Specijalno tužilaštvo za borbu protiv organizovanog kriminala podnelo je zahtev za istragu koja treba da utvrdi šta je sve od velikog vlasništva braće Kariće stečeno legalnim putem. Sudeći po spisku osoba koje su obuhvaćene zahtevom, na udaru Zakona o imovini proistekloj iz krivičnog dela našla se gotovo cela „dinastija“. Osim Bogoljuba i Sretena, njihove braće Zorana i Dragomira, njihovih supruga i dece, pored onih koji nose prezime Karić, ostatak spiska čine zetovi, snajke i pojedinci iz uže rodbine na koje takođe vode brojne nekretnine i bankovni računi sa vrtoglavim ciframa, kako u Srbiji tako i u inostranstvu.
    - To će biti izuzetno obiman i težak posao! Za razliku od klasičnih kriminalaca koji preko noći počnu da peru ogromne sume kroz legalne poslove, ova porodica svojevremeno je bila i poluga vlasti i ujedno je poslovala i u legalnim tokovima preko svojih firmi - objašnjava naš izvor.
    Od nekadašnje imperije koju je činilo na desetine kompanija, danas su aktivne i neprodate tri, a najveći kapital ova porodica trenutno poseduje u nekretninama. Veruje se da je samo na Dedinju u njihovom vlasništvu oko 30.000 kvadrata u ekskluzivnim vilama. Po završetku rada jedinice za finansijske istrage, biće poznato za šta će konkretno od novca i nekretnina Karići morati da dokažu da su legalno zaradili, a ako im to ne pođe za rukom, imovina će biti privremeno oduzeta.

    Bogoljub i Sreten Karić se nalaze na Interpolovoj crvenoj poternici od početka 2006, kada je pokrenuta istraga o malverzacijama u „Mobtelu“, teška 70 miliona dolara. Protiv njih su takođe podnošene i brojne poreske prijave, čime se suma koju su uzeli „ispod žita“ gotovo duplira.
    Nazad na vrh Ići dole
    SEKARADA
    vip
    vip
    SEKARADA


    Ženski
    Broj poruka : 24241
    Godina : 69
    Lokacija : Beograd
    Datum upisa : 15.12.2008

    List lica
    x: 6
    y: 6

    ZANIMLJIVE VESTI - Page 7 Empty
    PočaljiNaslov: Re: ZANIMLJIVE VESTI   ZANIMLJIVE VESTI - Page 7 Icon_minitimeČet Apr 01, 2010 7:24 pm

    Ljudi
    Sting bi da legalizuje marihuanu!
    Muzičar pozvao SAD da odustanu od rata protiv droge
    ZANIMLJIVE VESTI - Page 7 Sting-v
    Petak - 02.04.2010
    Britanski muzičar Gordon Metju Tomas Samer (58), koji je širom sveta poznat kao Sting, pozvao je Ameriku da odustane od rata protiv droge, navlačeći na sebe bes boraca protiv narkomanije!

    U pozivu za legalizaciju marihuane, koji mnogi nazivaju „lakom drogom“, Sting je izjavio da bi Amerika novac koji koristi za borbu protiv droge mogla da uloži u mnogo korisnije stvari. Borba protiv siromaštva i globalnog zagrevanja su po njegovom mišljenju mnogo veći problemi nego narkomanija.
    „Na desetine hiljada korisnika droge završi u zatvoru iako nikoga nisu povredili. Uz to se krše i njihova građanska prava u militarizovanom društvu“, rekao je Sting.
    Sting je na svom blogu naveo da je za apel za legalizaciju marihuane bio inspirisan posle čitanja članka u „Vol strit žurnalu“, u kome se navodi da se milijarde dolara koriste u borbi protiv marihuane i da je to uzalud potrošen novac.

    „Rat protiv droge je propao, ali ima i gorih stvari od toga. Taj rat nanosi štetu društvu. Bolesnici kojima je marihuana potrebna za lečenje ne mogu da je dobiju legalno.“
    U Kaliforniji se trenutno vodi velika debata o tome da li bi marihuanu trebalo legalizovati.
    Prema zvaničnim podacima, upotreba svih vrsta droge u SAD je opala za više od jedne trećine u poslednjih 20 godina upravo zbog oštrog krivičnog zakona. Istovremeno, potrošnja kokaina je opala za čak 70 odsto, prema zvaničnim statističkim podacima. Tokom 2008, u SAD je uhapšeno ukupno 14.005.615 osoba, a od toga je 1.702.537 uhapšeno u vezi sa kriminalnim delima vezanim za drogu (posedovanje, preprodaja i drugo). Od tog broja, 847.863 osobe su uhapšene zbog marihuane!

    Guverner za debatu

    Holivudski star i guverner Kalifornije Arnold Švarceneger (62) pozvao je na održavanje ozbiljne debate o tome da li bi marihuanu trebalo legalizovati u Kaliforniji, kako bi se novac sakupljen od poreza iskoristio za krpljenje velike rupe u budžetu, koji iznosi čak 41,8 milijardi dolara. Zanimljivo je da je u mladosti Švarceneger, kao i brojni glumci i pevači, uslikan sa „džointom“.
    Nazad na vrh Ići dole
    SEKARADA
    vip
    vip
    SEKARADA


    Ženski
    Broj poruka : 24241
    Godina : 69
    Lokacija : Beograd
    Datum upisa : 15.12.2008

    List lica
    x: 6
    y: 6

    ZANIMLJIVE VESTI - Page 7 Empty
    PočaljiNaslov: Re: ZANIMLJIVE VESTI   ZANIMLJIVE VESTI - Page 7 Icon_minitimeČet Apr 01, 2010 7:45 pm

    ZANIMLJIVE VESTI - Page 7 26476_1215750102_origh

    Vožnja "Kobrom" u novootvorenom zabavnom parku u Lederhedu, Engleska. AFP/Adrian Dennis
    Nazad na vrh Ići dole
    SEKARADA
    vip
    vip
    SEKARADA


    Ženski
    Broj poruka : 24241
    Godina : 69
    Lokacija : Beograd
    Datum upisa : 15.12.2008

    List lica
    x: 6
    y: 6

    ZANIMLJIVE VESTI - Page 7 Empty
    PočaljiNaslov: Re: ZANIMLJIVE VESTI   ZANIMLJIVE VESTI - Page 7 Icon_minitimeČet Apr 01, 2010 7:52 pm

    ZANIMLJIVE VESTI - Page 7 26499okosvetareutersham

    Američki vojnik deli igračke deci u selu Morgan Kaiča na jugu Avganistana. REUTERS/Shamil Zhumatov
    Nazad na vrh Ići dole
    SEKARADA
    vip
    vip
    SEKARADA


    Ženski
    Broj poruka : 24241
    Godina : 69
    Lokacija : Beograd
    Datum upisa : 15.12.2008

    List lica
    x: 6
    y: 6

    ZANIMLJIVE VESTI - Page 7 Empty
    PočaljiNaslov: Re: ZANIMLJIVE VESTI   ZANIMLJIVE VESTI - Page 7 Icon_minitimePet Apr 02, 2010 4:05 am

    ZANIMLJIVE VESTI - Page 7 0,,4861010_4,00

    Future science

    04.11.2009

    A fledgling scientist shows off her skills at the German Aerospace Center's newly opened School Lab for secondary school pupils in Braunschweig. The lab is a place where school kids can get their hands dirty in science and engineering experiments that might just motivate them to take the subjects further.
    Nazad na vrh Ići dole
    SEKARADA
    vip
    vip
    SEKARADA


    Ženski
    Broj poruka : 24241
    Godina : 69
    Lokacija : Beograd
    Datum upisa : 15.12.2008

    List lica
    x: 6
    y: 6

    ZANIMLJIVE VESTI - Page 7 Empty
    PočaljiNaslov: Re: ZANIMLJIVE VESTI   ZANIMLJIVE VESTI - Page 7 Icon_minitimePet Apr 02, 2010 8:33 pm

    ZANIMLJIVE VESTI - Page 7 0,,4662699_4,00

    09.09.09

    09.09.2009

    Nine couples got married with a view of Munich's skyline on Wednesday. They wanted to be able to say their wedding took place on Sept. 9, 2009.

    scratch
    Nazad na vrh Ići dole
    Sponsored content





    ZANIMLJIVE VESTI - Page 7 Empty
    PočaljiNaslov: Re: ZANIMLJIVE VESTI   ZANIMLJIVE VESTI - Page 7 Icon_minitime

    Nazad na vrh Ići dole
     
    ZANIMLJIVE VESTI
    Nazad na vrh 
    Strana 7 od 14Idi na stranu : Prethodni  1 ... 6, 7, 8 ... 10 ... 14  Sledeći

    Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
    WWW.DUBOREZ.NET :: zabava-
    Skoči na: