WWW.DUBOREZ.NET
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


*****Zelimo Vam prijatne trenutke na DUBOREZ Forumu*******
 
PrijemLatest imagesRegistruj sePristupi
SPECIJALIZOVANE IZLOZBE PASA
4.Spec izlozba MASTIFA,BULMASTIFA,E.BULDOGA i NEMACKIH DOGA
free forum
Similar topics
    RADIO STANICE
    klikom na baner slusajte "ROADSTAR-RADIO" na 128kbps
    free forum
    Trenutna temperatura
    Forum
  • slikarstvo
  • vajarstvo
  • mozaik
  • primenjena umetnost
  • fotografija
  • književnost
  • film
  • muzika
  • arhitektura
  • pozorište
  • strip
  • duhovnost i religija
  • psihologija
  • ljubav
  • lepota i zdravlje
  • zabava
  • pričaonica
  • spomenar
  • hobi i kućni ljubimci
  • razno
  • važna obaveštenja
  • predlozi i sugestije
  • Liberty
    KLIKOM NA BANERE POSETITE PREDLOZENE SAJTOVE
    title="duborez.net"
    " Nikada ne sumnjaj da mala grupa misaonih i posvećenih ljudi može promeniti svet. Zaista, tako je jedino oduvek i bilo. " KADA NE BUDE DOVOLJNO PRIRODE, VEĆINA LJUDI ĆE SHVATITI DA NOVAC NIJE ZA JELO! Ne dozvoli da neki pogrešni ljudi udju u Tvoj život, pomute bistrinu tvojih očiju, nateraju da voliš ono što oni vole i da zaboraviš ono što oni nemaju. !
    Traži
     
     

    Rezultati od :
     
    Rechercher Napredna potraga

     

     BORBA ZA LJUBAV-ISTINA ILI ZABLUDA

    Ići dole 
    4 posters
    AutorPoruka
    1 life
    clan
    clan
    1 life


    Ženski
    Broj poruka : 15
    Godina : 43
    Lokacija : NBGD
    Datum upisa : 22.10.2008

    BORBA ZA LJUBAV-ISTINA ILI ZABLUDA Empty
    PočaljiNaslov: BORBA ZA LJUBAV-ISTINA ILI ZABLUDA   BORBA ZA LJUBAV-ISTINA ILI ZABLUDA Icon_minitimePon Nov 10, 2008 6:16 am

    Kažu ljudi...ma bori se za njega/nju ako ti se dopada,ako ga/je voliš....ček ček...ko se tu s kim bori i za koga??????

    Da li važi ono staro pravilo KO PRE DEVOJCI NJEMU DEVOJKA??? Da li je borba za ljubav takmičenje gde svi putevi vode do istog cilja???

    da li treba ljudi da se TRUDE da OSVOJE nečija srca ili sve to treba prirodno da ide?

    ja sam poprilično pogubljena u svemu tome...pomozite mi
    Nazad na vrh Ići dole
    Gost
    Gost
    Anonymous



    BORBA ZA LJUBAV-ISTINA ILI ZABLUDA Empty
    PočaljiNaslov: Re: BORBA ZA LJUBAV-ISTINA ILI ZABLUDA   BORBA ZA LJUBAV-ISTINA ILI ZABLUDA Icon_minitimePon Nov 10, 2008 11:44 am

    1 life ::
    Kažu ljudi...ma bori se za njega/nju ako ti se dopada,ako ga/je voliš....ček ček...ko se tu s kim bori i za koga??????

    Da li važi ono staro pravilo KO PRE DEVOJCI NJEMU DEVOJKA??? Da li je borba za ljubav takmičenje gde svi putevi vode do istog cilja???

    da li treba ljudi da se TRUDE da OSVOJE nečija srca ili sve to treba prirodno da ide?

    ja sam poprilično pogubljena u svemu tome...pomozite mi






    Boriti se za ljubav....nema razloga se boriti ako je ljubav tu, samo mozes da je negujes da ne uvene.Nema, ljubavi,ako ti/on volite a partner hladan kao "spricer", nema tu borbe,nego okreni zadnji list i zatvori knjigu.
    Truditi se da osvois necije srce,mislim da tu treba prepustiti prirodu i hemiju,pa sta bude.Danas, izbor je veliki kao trpeza puna djakonija,uvek ima nesto za svakoga.
    Ljubav il' se desi il' se ne desi, dodje kad se najmanje nadas.


    vatromet
    Nazad na vrh Ići dole
    drugasansa




    Ženski
    Broj poruka : 1620
    Godina : 44
    Lokacija : beograd
    Datum upisa : 26.08.2008

    BORBA ZA LJUBAV-ISTINA ILI ZABLUDA Empty
    PočaljiNaslov: Re: BORBA ZA LJUBAV-ISTINA ILI ZABLUDA   BORBA ZA LJUBAV-ISTINA ILI ZABLUDA Icon_minitimePon Nov 10, 2008 10:32 pm

    1 life ::
    Kažu ljudi...ma bori se za njega/nju ako ti se dopada,ako ga/je voliš....ček ček...ko se tu s kim bori i za koga??????

    Da li važi ono staro pravilo KO PRE DEVOJCI NJEMU DEVOJKA??? Da li je borba za ljubav takmičenje gde svi putevi vode do istog cilja???

    da li treba ljudi da se TRUDE da OSVOJE nečija srca ili sve to treba prirodno da ide?

    ja sam poprilično pogubljena u svemu tome...pomozite mi


    Nekada se u ljubavi čovjek bori protiv sopstvene sujete i sebičnosti,
    nekada i sa kukavičlukom i strahom.
    Ljubav nas čini boljima i istinitijima...
    Ona dolazi kada je ne čekamo,ne traži luksuz niti pripreme i dočeke,
    ona želi samo čista i iskrena srca.

    A osvajanje je vojnički izraz i nema veze sa ljubavlju,već sa ljudskom sujetom
    i željom za dominacijom.

    ludilo
    Nazad na vrh Ići dole
    Gost
    Gost
    Anonymous



    BORBA ZA LJUBAV-ISTINA ILI ZABLUDA Empty
    PočaljiNaslov: Re: BORBA ZA LJUBAV-ISTINA ILI ZABLUDA   BORBA ZA LJUBAV-ISTINA ILI ZABLUDA Icon_minitimeUto Nov 11, 2008 5:42 am

    Citat :
    1 life ::
    Kažu ljudi...ma bori se za njega/nju ako ti se dopada,ako ga/je voliš....ček ček...ko se tu s kim bori i za koga??????

    Da li važi ono staro pravilo KO PRE DEVOJCI NJEMU DEVOJKA??? Da li je borba za ljubav takmičenje gde svi putevi vode do istog cilja???

    da li treba ljudi da se TRUDE da OSVOJE nečija srca ili sve to treba prirodno da ide?

    ja sam poprilično pogubljena u svemu tome...pomozite mi

    Boriti se za nekoga ako ti se dopada,ako ga volis ? Cemu ? U svakoj borbi neko mora biti pobednik a neko pobedjen.U cemu bi tu bilo onda vece zadovoljstvo u trijufu pobede ?Dovoljno je srece i zadovoljstva u srcu koje iskreno voli neku osobu,makar ta ljubav bila ne uzvracena.Ako zna da ga volis,a ljubav ne uzvraca,onda jedino ostaje borba sa samim sobom,i priznanje srcu da se mora dalje,s njim ili bez njega,nije lako,ali zivot ide napred.Mozda vreme i uspe na svom putu nekome da izbrise tragove ljubavi iz srca,mozda i ne.Ako vreme ne brise ljubav,ostaje znanje da je u srcu bila i ostala iskrena ljubav.........ostavi srce otvoreno,sirom,mozda i na tvoj prozor sleti pahulja koja ce zeleti da se istopi na tvom dlanu,na tvom dahu..............*oblacic*

    BORBA ZA LJUBAV-ISTINA ILI ZABLUDA 3399gl0
    Nazad na vrh Ići dole
    drugasansa




    Ženski
    Broj poruka : 1620
    Godina : 44
    Lokacija : beograd
    Datum upisa : 26.08.2008

    BORBA ZA LJUBAV-ISTINA ILI ZABLUDA Empty
    PočaljiNaslov: Re: BORBA ZA LJUBAV-ISTINA ILI ZABLUDA   BORBA ZA LJUBAV-ISTINA ILI ZABLUDA Icon_minitimePet Nov 21, 2008 12:18 am

    Љубав нас упознаје са нама самима,обликује нас и обогаћује.
    Свако искуство љубави је драгоцјено,без обзира како смо "прошли".
    По мени,у заблуди је свако, ко мисли да ће из љубави изаћи неизмјењен.

    zaljubljeni
    Nazad na vrh Ići dole
    vuuk
    Admin
    Admin
    vuuk


    Muški
    Broj poruka : 846
    Lokacija : Kikinda-Basaid
    Datum upisa : 25.08.2008

    BORBA ZA LJUBAV-ISTINA ILI ZABLUDA Empty
    PočaljiNaslov: Re: BORBA ZA LJUBAV-ISTINA ILI ZABLUDA   BORBA ZA LJUBAV-ISTINA ILI ZABLUDA Icon_minitimeSub Nov 22, 2008 10:34 pm

    Borba za ljubav?
    Pre bih rekao borba da ne idealizujemo osobu do koje nam je stalo, nego da je prihvatimo onakvu kakva jeste u stvarnosti...
    A, ljubav ako je ima pojavi se kada se najmanje ocekuje, samo jednoga dana osvanemo sa saznanjem da smo se zaljubili, ostalo "odradjuje" hemija....(naravno ako postoje uslovi)
    Mnogi su u zabludi i mesaju pojam ljubavi, zaljubljenosti i dublje prijateljstvo.
    Najradje cu izbirati VELIKO I KVALITETNO PRIJATELJSTVO, nego srljati glavom kroza zid, jer se LJUBAV ne dobija udaranjem glavom o zid, kao sto rekoste, ljubav se ili DESI ili NE DESI, nama preostaje da je samo malo korigujemo ....
    Naravno jednostrana ljubav je ravna samounistenju, najteze je ziveti u ocekivanju da nas neka osoba zavoli, a pogotovu , ako nam je jasno receno da nas posmatra , ceni i voli kao coveka-prijatelja.... cita
    Vise ce ljubavi biti u nama ako znamo napraviti granicu izmedju prijateljske i emotivne ljubavi , naucimo da se dajemo , bez da ista trazimo i ocekujemo zauzvrat, jer time samo udaljavamo osobe do kojih nam je stalo ....
    Nazad na vrh Ići dole
    http://www.duborez.net
    drugasansa




    Ženski
    Broj poruka : 1620
    Godina : 44
    Lokacija : beograd
    Datum upisa : 26.08.2008

    BORBA ZA LJUBAV-ISTINA ILI ZABLUDA Empty
    PočaljiNaslov: Re: BORBA ZA LJUBAV-ISTINA ILI ZABLUDA   BORBA ZA LJUBAV-ISTINA ILI ZABLUDA Icon_minitimeČet Mar 12, 2009 11:45 pm

    Mislite li da ,onaj ko se bori za ljubav gubi i onda kada na kraju ostane sam?
    Nazad na vrh Ići dole
    SEKARADA
    vip
    vip
    SEKARADA


    Ženski
    Broj poruka : 24241
    Godina : 69
    Lokacija : Beograd
    Datum upisa : 15.12.2008

    List lica
    x: 6
    y: 6

    BORBA ZA LJUBAV-ISTINA ILI ZABLUDA Empty
    PočaljiNaslov: Re: BORBA ZA LJUBAV-ISTINA ILI ZABLUDA   BORBA ZA LJUBAV-ISTINA ILI ZABLUDA Icon_minitimePet Mar 13, 2009 4:37 am

    Zasto bih se borila za nekoga? Taj ili hoce ili nece da bude samnom. Meni je cilj da ljudi oko mene budu srecni - pa taj neko ako to nije samnom, neka srecu trazi na drugoj strani.
    Vreme samo donese srodnu dusu, kao sto vreme i razdvoji dvoje koji su se do juce "ludo voleli".
    Bolje biti sam i srecan nego trcati za nepoznatim ishodom. Tako idealizujes nekoga - ko toga mozda i nije vredan a sebe samo omalovazavas. Trceci i boreci se u pazno mozda i ne osetis pravu hemiju pored sebe.
    Uzivam u zivotu i ako sam trenutno sama i kad se budem naj manje nadala shvaticu da je neko pored mene, tako se dogadjalo i do sada, bez borbe i trcanja.

    Zasto bi bila gubitnik - jer sam sama??? Glupost, pa ja uzivam bez ponizenja u svojoj samoci. Sto bi drugome dizala rejting?
    Gubitnik bi bila kada bi jurcala za nekim!
    Nazad na vrh Ići dole
    Gost
    Gost
    Anonymous



    BORBA ZA LJUBAV-ISTINA ILI ZABLUDA Empty
    PočaljiNaslov: Re: BORBA ZA LJUBAV-ISTINA ILI ZABLUDA   BORBA ZA LJUBAV-ISTINA ILI ZABLUDA Icon_minitimeSub Mar 14, 2009 10:53 pm

    drugasansa ::
    Mislite li da ,onaj ko se bori za ljubav gubi i onda kada na kraju ostane sam?
    Ne,ostaje samo bogatiji....
    geek
    Nazad na vrh Ići dole
    drugasansa




    Ženski
    Broj poruka : 1620
    Godina : 44
    Lokacija : beograd
    Datum upisa : 26.08.2008

    BORBA ZA LJUBAV-ISTINA ILI ZABLUDA Empty
    PočaljiNaslov: Re: BORBA ZA LJUBAV-ISTINA ILI ZABLUDA   BORBA ZA LJUBAV-ISTINA ILI ZABLUDA Icon_minitimePon Mar 16, 2009 1:02 am

    SEKARADA ::
    Zasto bih se borila za nekoga? Taj ili hoce ili nece da bude samnom. Meni je cilj da ljudi oko mene budu srecni - pa taj neko ako to nije samnom, neka srecu trazi na drugoj strani.
    Vreme samo donese srodnu dusu, kao sto vreme i razdvoji dvoje koji su se do juce "ludo voleli".
    Bolje biti sam i srecan nego trcati za nepoznatim ishodom. Tako idealizujes nekoga - ko toga mozda i nije vredan a sebe samo omalovazavas. Trceci i boreci se u pazno mozda i ne osetis pravu hemiju pored sebe.
    Uzivam u zivotu i ako sam trenutno sama i kad se budem naj manje nadala shvaticu da je neko pored mene, tako se dogadjalo i do sada, bez borbe i trcanja.

    Zasto bi bila gubitnik - jer sam sama??? Glupost, pa ja uzivam bez ponizenja u svojoj samoci. Sto bi drugome dizala rejting?
    Gubitnik bi bila kada bi jurcala za nekim!

    *
    У љубави се човјек бори са самим собом,па у том смислу постоји и та врста борбе.Некада смо превише скучени да бисмо пустили љубав да слободно проструји нама.Некада превише тврдоглави да је саслушамо.
    Борба за љубав је и борба за боље нас.

    *
    Некада се боримо и за добро особе која нам се допада.
    И то је борба за љубав,подједнако важна као и остале борбе.

    *
    Не треба јурити само за својом сујетом и доминацијом,а остале врсте рекреативно-љубавног трчања су прави мелем за наша срца.

    *
    Губитник је онај ко љубав не сматра најважнијим чланом своје душевне породице.
    Nazad na vrh Ići dole
    Gost
    Gost
    Anonymous



    BORBA ZA LJUBAV-ISTINA ILI ZABLUDA Empty
    PočaljiNaslov: Re: BORBA ZA LJUBAV-ISTINA ILI ZABLUDA   BORBA ZA LJUBAV-ISTINA ILI ZABLUDA Icon_minitimePon Mar 16, 2009 3:53 am

    DRUGASANSA
    Citat :
    Губитник је онај ко љубав не сматра најважнијим чланом своје душевне породице
    .
    clap clap clap clap clap clap clap clap clap clap clap clap clap
    Nazad na vrh Ići dole
    SEKARADA
    vip
    vip
    SEKARADA


    Ženski
    Broj poruka : 24241
    Godina : 69
    Lokacija : Beograd
    Datum upisa : 15.12.2008

    List lica
    x: 6
    y: 6

    BORBA ZA LJUBAV-ISTINA ILI ZABLUDA Empty
    PočaljiNaslov: Re: BORBA ZA LJUBAV-ISTINA ILI ZABLUDA   BORBA ZA LJUBAV-ISTINA ILI ZABLUDA Icon_minitimePet Maj 08, 2009 7:02 am

    drugasanso jos treba mnogo da ucis o zivotu

    *
    У љубави се човјек бори са самим собом,па у том смислу постоји и та врста борбе.Некада смо превише скучени да бисмо пустили љубав да слободно проструји нама.Некада превише тврдоглави да је саслушамо.
    Борба за љубав је и борба за боље нас.

    Zasto bi se borila sa samom sobom???? Niti sam mazohista a ni budala. Znam sta hocu, sta necu a sta cu se dogovarati.

    *
    Некада се боримо и за добро особе која нам се допада.
    И то је борба за љубав,подједнако важна као и остале борбе.

    Zasto bi se ja borila za nekoga ko mi se dopada? Da mu se dodvorim, za njegovu ljubav, novac??? EEEE, to se nece desiti. Meni to nije potrebno!!!

    *
    Не треба јурити само за својомсујетом и доминацијом ,а остале врсте рекреативно-љубавног трчања су прави мелем за наша
    срца.

    Kako si napisala - само за својомсујетом и доминацијом - hahah bilo bi lepo da mi objasnis te reci jer nemam pojma sta znace a ti izgleda znas cim ih koristis?!

    *
    Губитник је онај ко љубав не сматра најважнијим чланом своје душевне породице.

    AAAAAAUUUUU koje reci!? Gubitnik nisam niti cu biti! LJubav je kod mene deo svih ostalih osecanja! Ljubav bez iskrenosti, razumevanja, dogovora, neznosti, ne postoji i takva mi ni ne treba.

    Moja dusevna porodica je ispunjena sa troje dece u za sada samo jednom unukom a dace dragi Bog bice ih jos.
    Nazad na vrh Ići dole
    Gost
    Gost
    Anonymous



    BORBA ZA LJUBAV-ISTINA ILI ZABLUDA Empty
    PočaljiNaslov: Re: BORBA ZA LJUBAV-ISTINA ILI ZABLUDA   BORBA ZA LJUBAV-ISTINA ILI ZABLUDA Icon_minitimeNed Nov 01, 2009 5:05 am

    Nekada pobedite, nekada učite
    *
    Zapamti, svi sa kojima se sretneš i upoznaš, vode svoje bitke
    *
    Cenim čoveka čija borba počinje u njemu samom
    *
    Nazad na vrh Ići dole
    SEKARADA
    vip
    vip
    SEKARADA


    Ženski
    Broj poruka : 24241
    Godina : 69
    Lokacija : Beograd
    Datum upisa : 15.12.2008

    List lica
    x: 6
    y: 6

    BORBA ZA LJUBAV-ISTINA ILI ZABLUDA Empty
    PočaljiNaslov: Re: BORBA ZA LJUBAV-ISTINA ILI ZABLUDA   BORBA ZA LJUBAV-ISTINA ILI ZABLUDA Icon_minitimeNed Dec 27, 2009 6:05 pm

    bbuny za niciju ljubav se nisam i necu boriti bbuny

    ako nece da me voli i ne mora, sto bi ja gubila svoju energiju na nekoga ko je ne zasluzuje drinks
    Nazad na vrh Ići dole
    Sponsored content





    BORBA ZA LJUBAV-ISTINA ILI ZABLUDA Empty
    PočaljiNaslov: Re: BORBA ZA LJUBAV-ISTINA ILI ZABLUDA   BORBA ZA LJUBAV-ISTINA ILI ZABLUDA Icon_minitime

    Nazad na vrh Ići dole
     
    BORBA ZA LJUBAV-ISTINA ILI ZABLUDA
    Nazad na vrh 
    Strana 1 od 1
     Similar topics
    -

    Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
    WWW.DUBOREZ.NET :: pričaonica-
    Skoči na: