WWW.DUBOREZ.NET
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


*****Zelimo Vam prijatne trenutke na DUBOREZ Forumu*******
 
PrijemLatest imagesRegistruj sePristupi
SPECIJALIZOVANE IZLOZBE PASA
4.Spec izlozba MASTIFA,BULMASTIFA,E.BULDOGA i NEMACKIH DOGA
free forum
Similar topics
RADIO STANICE
klikom na baner slusajte "ROADSTAR-RADIO" na 128kbps
free forum
Trenutna temperatura
Forum
  • slikarstvo
  • vajarstvo
  • mozaik
  • primenjena umetnost
  • fotografija
  • književnost
  • film
  • muzika
  • arhitektura
  • pozorište
  • strip
  • duhovnost i religija
  • psihologija
  • ljubav
  • lepota i zdravlje
  • zabava
  • pričaonica
  • spomenar
  • hobi i kućni ljubimci
  • razno
  • važna obaveštenja
  • predlozi i sugestije
  • Liberty
    KLIKOM NA BANERE POSETITE PREDLOZENE SAJTOVE
    title="duborez.net"
    " Nikada ne sumnjaj da mala grupa misaonih i posvećenih ljudi može promeniti svet. Zaista, tako je jedino oduvek i bilo. " KADA NE BUDE DOVOLJNO PRIRODE, VEĆINA LJUDI ĆE SHVATITI DA NOVAC NIJE ZA JELO! Ne dozvoli da neki pogrešni ljudi udju u Tvoj život, pomute bistrinu tvojih očiju, nateraju da voliš ono što oni vole i da zaboraviš ono što oni nemaju. !
    Traži
     
     

    Rezultati od :
     
    Rechercher Napredna potraga

     

     Zlostavljanje, laž i prevara ruše vezu

    Ići dole 
    AutorPoruka
    TUGA

    TUGA


    Broj poruka : 17
    Datum upisa : 18.11.2008

    Zlostavljanje, laž i prevara ruše vezu Empty
    PočaljiNaslov: Zlostavljanje, laž i prevara ruše vezu   Zlostavljanje, laž i prevara ruše vezu Icon_minitimeUto Nov 18, 2008 11:09 pm

    Zlostavljanje, laž i prevara ruše vezu « poslato: 13.10.2008. 23:26 »

    --------------------------------------------------------------------------------Zlostavljanje, laž i prevara ruše vezu Svadja_v


    Okretanje za seksi devojkama, komentarisanje zgodne susetke ili razbacane čarape samo su bezazlene mane koje će vas mnogo puta razbesneti, ali zbog njih, naravno, nećete prekinuti vezu s partnerom. Ipak, prevara, manipulisanje, laganje i zlostavljanje svakako ne spadaju u kategoriju ponašanja koje se može tolerisati.

    Veza se sastoji od brojnih kompromisa, praštanja i popuštanja. Ali neke postupke teško je opravdati ili, pak, s njima živeti. Britanski tim stručnjaka za brak je objavio listu neprihvatljivog ponašanja preko kojeg nikako ne smete olako da pređete, tj. koje ne smete da dozvolite u vezi ili braku.

    Prevara
    Žene imaju različite poglede na to da li treba oprostiti prevaru. Čak se i definicije prevare razlikuju. Da li je to spavanje s nekim drugim ili samo poljubac. Za neke žene prevara je i sama pomisao na to da on želi da bude s nekom drugom. Bez obzira na vašu definiciju prevare, zapamtite da, iako ste mu oprostili, to ne znači da vas neće ponovo prevariti.
    Prevara možda može da bude oproštena, ali nikako zaboravljena. To je najozbiljnije kršenje pravila ozbiljne veze i većina ljudi smatra da ko jednom prevari, varaće opet. U toj situaciji važno je da dobro razmislite i pogledate kakav će to učinak imati na dalji razvoj vaše veze.

    Izigrano poverenje
    Ako ste svom partneru nešto ispričali u poverenju, a on to izbrbljao svojim prijateljima, osetićete se izigrano i povređeno. Poverenje je nešto što se polako gradi, a ne nešto što dolazi samo od sebe ili po nečijoj želji. Saznanje da vaš muškarac ne može da zadrži tajnu za sebe veliko je opterećenje za vezu, ali ne treba očajavati.
    Većina muškaraca ne zna da je dužna da ćuti jer im se to nije posebno naglasilo. Ako ste svom partneru ispričali nešto lično i on se izbrbljao, moguće je da nije shvatio koliko je vama bilo važno da to ostane među vama. Možda je dovoljno samo da ga idući put upozorite.

    Manipulisanje
    Manipulisanje je veliki problem koji se pojavljuje u skoro svakoj vezi. Muškarci skloni manipulaciji žele da promene partnerkin izgled, način oblačenja ili ponašanje. U nekim slučajevima žene i ne shvataju da se pomalo menjaju samo da bi njega učinili srećnim. I neretko se desi da to shvate tek nakon nekoliko godina. Zato pažljivo slušajte šta vaše prijateljice govore o njemu. Ako vam govore da ste se dosta promenili otkad ste počeli da se zabavljatwe s njim, možda je vreme da se zapitate u kojem smeru ide vaša veza.

    Laganje
    Ako se u nekom trenutku uverite da vas je vaš partner lagao oko malih stvari, nije isključeno da krije i nešto ozbiljnije. Na lestvici neprihvatljivog ponašanja laganje je na visokom mestu. Ono ruši poverenje koje je temelj kvalitetne veze.

    Nepoštovanje vaših prijatelja i porodice
    Za porodicu ste vezani od rođenja I, iako možda nisu savršeni, oni su i dalje vaša porodica, što znači da vaš partner prema njima treba da se odnosi s poštovanjem. Isto važi i za vaše prijatelje jer ste ih imali i pre nego što ste upoznali njega. Ako on odbija da prihvati vaše prijatelje i porodicu, to znači da vas ne pošruje i da želi da vas odvoji od njih.

    Zlostavljanje
    Bilo koja vrsta zlostavljanja apsolutno je neprihvatljiva, bilo od čoveka koga volite, bilo od nekoga drugog. Ako vas partner zlostavlja verbalno, emotivno ili fizički, znajte da je vreme za rastanak. Ponekad ono najgore zlostavljanje može biti verbalno jer reči mogu da bole isto kao i udarci.
    Ako prepoznate bilo koji od navedenih oblika ponašanja, shvatite to kao signal da sednete i porazgovarate, a u ozbiljnijim slučajevima i razmotrite prekid veze.
    Nazad na vrh Ići dole
    TUGA

    TUGA


    Broj poruka : 17
    Datum upisa : 18.11.2008

    Zlostavljanje, laž i prevara ruše vezu Empty
    PočaljiNaslov: Ljubav na prvi pogled istina ili laž   Zlostavljanje, laž i prevara ruše vezu Icon_minitimeUto Nov 18, 2008 11:23 pm

    Zlostavljanje, laž i prevara ruše vezu 302101rknfw2
    Generalna ] 05 Oktobar, 2008 14:23

    lLubav na prvi pogled istina ili laž
    Čitam baš maloprije jedan blog neke Marijane koja kaže da nepostoji ljubav na prvi pogled nego kao sex na prvi pogled kao kada neku osobu vidiš odmah je želiš imati. Po mom mišljenju nije tako ako nekog vidiš i svidi ti se naravno fizički i sa tom osobom doživiš ljubav onda to i jeste bila ljubav na prvi pogled jer nikad ne možeš čim negov vidiš doživjeti ljubaV. Za ljubav treba vremena, da tu osobu upoznaš , da što je više poznaješ sve ti se više sviđa, da zajedno prođete i lepe a i one manje ljepše trenutke, da ti nedostaje uvjek kada nije pored tebe............................... Ako nekog vidiš i svidi ti se odmah pomisliš na sex sa tom osobom to je onda stras a ne ljubav. Jer ako je u pitanju ljubav ti tu osobu želiš ali pre svega poštuješ i gledaš kao svog budućeg partenera a ne kao objekat koji će ti služiti samo radi zadovoljstava. To je moj mišljenje. Svako ima pravo na svoje. Ja ovo svoje mišljenje temeljim na svom iskustvu. Jer moj sadašnji dečko je moja ljubav na prvi pogled. Izašla sam jedne subote i u prepunoj diskoteci dok sam šarala očima po raji da vidim imali koga poznatog ugledala sam njegove plave okice, pogledi su nam se sreli. Gledali smo se neko vreme i smješkali jedno drugom. Onda sam ja nakon nekog vremena sa društvom otišla u drugi grad u diskoteku. Vratili smo se nakon tri sata, tražila sam ga pogledom po diskoteci njega nije nigdje bilo. Kada sam izgubila svaku nada da cu ga upoznati, drugarica me zamolila da odem sa njom do WC-a, i dok smo se probijale kroz guzvu sudarila sam se sa nekim likom. A taj lik je bio on upoznali smo se i eto vec tri godine smo zajedno svaki dan ga sve više volim. Naravno ponekad se svađamo i ponekad se desi da postanemo nekako udaljeni jedno od drugog bilo je i takvih dana ali sve smo to zajedno prevazišli. Tako je jer smo totalno različiti i oboje jako tvrdoglavi ali opet se volimo.
    Nazad na vrh Ići dole
     
    Zlostavljanje, laž i prevara ruše vezu
    Nazad na vrh 
    Strana 1 od 1
     Similar topics
    -
    » Osigurajte vezu na duge staze

    Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
    WWW.DUBOREZ.NET :: ljubav-
    Skoči na: