WWW.DUBOREZ.NET
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


*****Zelimo Vam prijatne trenutke na DUBOREZ Forumu*******
 
PrijemLatest imagesRegistruj sePristupi
SPECIJALIZOVANE IZLOZBE PASA
4.Spec izlozba MASTIFA,BULMASTIFA,E.BULDOGA i NEMACKIH DOGA
free forum
Similar topics
RADIO STANICE
klikom na baner slusajte "ROADSTAR-RADIO" na 128kbps
free forum
Trenutna temperatura
Forum
  • slikarstvo
  • vajarstvo
  • mozaik
  • primenjena umetnost
  • fotografija
  • književnost
  • film
  • muzika
  • arhitektura
  • pozorište
  • strip
  • duhovnost i religija
  • psihologija
  • ljubav
  • lepota i zdravlje
  • zabava
  • pričaonica
  • spomenar
  • hobi i kućni ljubimci
  • razno
  • važna obaveštenja
  • predlozi i sugestije
  • Liberty
    KLIKOM NA BANERE POSETITE PREDLOZENE SAJTOVE
    title="duborez.net"
    " Nikada ne sumnjaj da mala grupa misaonih i posvećenih ljudi može promeniti svet. Zaista, tako je jedino oduvek i bilo. " KADA NE BUDE DOVOLJNO PRIRODE, VEĆINA LJUDI ĆE SHVATITI DA NOVAC NIJE ZA JELO! Ne dozvoli da neki pogrešni ljudi udju u Tvoj život, pomute bistrinu tvojih očiju, nateraju da voliš ono što oni vole i da zaboraviš ono što oni nemaju. !
    Traži
     
     

    Rezultati od :
     
    Rechercher Napredna potraga

     

     SEKSI OGLASI("POMALO" I PERVERZNI)

    Ići dole 
    2 posters
    AutorPoruka
    drugasansa




    Ženski
    Broj poruka : 1620
    Godina : 44
    Lokacija : beograd
    Datum upisa : 26.08.2008

    SEKSI OGLASI("POMALO" I PERVERZNI) Empty
    PočaljiNaslov: SEKSI OGLASI("POMALO" I PERVERZNI)   SEKSI OGLASI("POMALO" I PERVERZNI) Icon_minitimePon Nov 24, 2008 1:40 am

    Citat :
    Sarmantna umetnicka dusa na pragu svojih dvadesetih,trazi  (godinama...smrc) sasvim obicnu devojku ne stariju od 25,spremnu za igru sljapkanja po guzi na obostrano zadovoljstvo,s menjanjem uloga,predmeta,kreativnim scenarijima i mogucnoscu snimanja kamerom za privatne potrebe...Umereno,bez drugih SM dodataka,nikako do krvi,ali bez milosti! Sex nije pod obavezno,al nisam ni gadljiv,pa kako ti zelis! Javi se slobodno,saljem sliku na tvoj zahtev,nisam nikakav manijak i necu te proganjati (majke mi,sta da ti kazem..), vec samo zelim da se provedemo kako oboje sanjamo,a nismo imali prilike!
    Citat :
    Zensko si iz BGDa, volis da uzivas i mastas ovako? Krocim u tvoje carstvo, u kome dobijam povodac oko vrata da ti pokorno hodam uz nogu. Dok mi vezujes ruke iza ledja debelom selotejp trakom, tvoja stikla je vec u mojim ustima. Igras se sa svojim velikim dildom, dok ispustam pokorne zvuke. Puzim za tobom, do kade tvog kupatila. Dominantna si nad svojim robom, koga ne mucis i ne tuces, a koji ti je zauzvrat besplatan. Ovo je samo jedna mozda i moja fantazija, dok eventualnu svoju mozes da mi ponudis na mail. Skorasnji SIDA test ili potvrda da si dobrovoljno dala krv OBAVEZNA. Zdravlje, higijenu, kondome i ostalo imam i trazim. Ti si nafurana klinka, stidljiva zena, raskosna dama ili galantna gospodja...vas je jedna, dve ili vise...Iskoristi sansu, zelim da te usluzim.
                                                                                                                                                                                           Želim da čujem vaše iskreno mišljenje u vezi ovih oglasa.Ovo je samo jedna kap u moru oglasa ovakvog tipa,a varijacije na temu perverzije su beskonačne.Izgleda je ovo jedan od unosnijih poslova i zanimacija,pored prostitucije i trgovine ljudima,i da se javno i bez stida objavljuju u raznim novinama.Za mene je ovo samo dno ljudske prirode,bez morala,unakazivanje ljudskosti i potiranje duhovnosti u tim osobama.Znam da se mnogi neće složiti sa mnom,čak će mi reći i da sam zaostala,budala ,što ne živim "život punim plućima ".A ja mislim da ,oni ne da žive punom parom,već,umiru svake sekunde podavanjem takvom načinu života.Iznesite vaše mišljenje,i diskutovaćemo bez omalovažavanja i vrijeđanja.                                                                                                                                                                                                                                                                      hhvvala 
    Nazad na vrh Ići dole
    vuuk
    Admin
    Admin
    vuuk


    Muški
    Broj poruka : 846
    Lokacija : Kikinda-Basaid
    Datum upisa : 25.08.2008

    SEKSI OGLASI("POMALO" I PERVERZNI) Empty
    PočaljiNaslov: Re: SEKSI OGLASI("POMALO" I PERVERZNI)   SEKSI OGLASI("POMALO" I PERVERZNI) Icon_minitimePon Nov 24, 2008 11:00 am

    Sta reci na ovakvu vrstu oglasa, DNO DNA.
    Danas se koristi svaki nacin da se "odradi" neki "posao", naravno ispod crte i grozan.
    Staromodan jesam, verujem u dobrotu ljudi, ali i zalim osobe koje nisu bile dovoljno jake da se odupru ovom videu izvora prihoda. Slazem se sa recima "drugesanse": A ja mislim da ,oni ne da žive punom parom,već,umiru svake sekunde podavanjem takvom načinu života.
    Nazad na vrh Ići dole
    http://www.duborez.net
    Gost
    Gost
    Anonymous



    SEKSI OGLASI("POMALO" I PERVERZNI) Empty
    PočaljiNaslov: Re: SEKSI OGLASI("POMALO" I PERVERZNI)   SEKSI OGLASI("POMALO" I PERVERZNI) Icon_minitimePon Nov 24, 2008 11:02 am

    Meni ovakvi oglasi pokazuju sliku naseg drustva.
    I ima jedna stra izreka *ono sto nemas kod kuce ides na pijacu da kupis*.
    Da li sebe samo po nekad upitamo dajemo li dovoljno svojim partnerima i koliko ih poznajemo,jer mislim da u ovim oglasima nisu samo samci.Mastanje i igra unose uzbudjenje i osvezavaju odnos.Zasto nekada ne bi smo bile male devojcice,raskosne dame sa stiklom na necijim grudima.
    Nazad na vrh Ići dole
    drugasansa




    Ženski
    Broj poruka : 1620
    Godina : 44
    Lokacija : beograd
    Datum upisa : 26.08.2008

    SEKSI OGLASI("POMALO" I PERVERZNI) Empty
    PočaljiNaslov: Re: SEKSI OGLASI("POMALO" I PERVERZNI)   SEKSI OGLASI("POMALO" I PERVERZNI) Icon_minitimeČet Nov 27, 2008 12:01 am

    Citat :
    Petar M. (40) voli žene i mašta o njima, ali do svake svoje ljubavi dolazi putem oglasa. Nije ni ružan, ni deoebo, ni glup, ali nijednu ženu nije uspeo da zadrži duže od nekoiko meseci. I to samo zbog seksualnih fantazija. Pored sebe, gotovo uvek, sanja dragu obučenu u plastiku, obavijenu najlon kesom ili nekim PVC materijalom. Može providno, a ni crno mu ne smeta. Njegove maštarije osvanule su pre tri godine na jednom od najposećenijih beogradskih sajtova i od tada mu je, kaže, život dobio smisao, pišu "Večernje novosti" u svom nedeljnom dodatku "Vikend", cije pisanje danas preneosi i portal Mondo.
    Pored Petrovog, na tom sajtu ima još 3.500 imena koji traže ljubavne začine.
    Pale se na ženska stopala, vole da ih golicaju, žele seks samo u liftu, lože se na dominaciju, okove, bičeve...Ima i onih koji uživaju kada posmatraju insekte kako gamižu po golom ženskom telu ili da dele svoju partnerku sa kim god bilo, čak i sa životinjama!

    Da li je to i Srbiju zahvatila poplava nastranosti ili je toga uvek bilo? Menjaju li se seksualni apetiti? Da li se oni razlikuju po meridijanima?
    Ni među psihijatrima-seksolozima nema konsezusa oko odgovora na ta pitanja. Činjenica je da u Srbiji još ne postoji klinika za seksualne poremećaje, ali u domaćim ordinacijama se sve više priča, a na kauč leže sve više Srba.
    Nazad na vrh Ići dole
    drugasansa




    Ženski
    Broj poruka : 1620
    Godina : 44
    Lokacija : beograd
    Datum upisa : 26.08.2008

    SEKSI OGLASI("POMALO" I PERVERZNI) Empty
    PočaljiNaslov: Re: SEKSI OGLASI("POMALO" I PERVERZNI)   SEKSI OGLASI("POMALO" I PERVERZNI) Icon_minitimeČet Nov 27, 2008 12:03 am

    Psihijatar-seksolog Zoran Rakić kaže da je veliko pitanje da li ti ljudi uopšte i treba da se obračunaju sa svojom nastranošću. "Oni u svojim maštanjima uživaju. Zašto bi želeli da se leče kada im određena ponašanja izazivaju samo zadovoljstvo!?
    A pojam normalnosti dosta je relativan. Nekada je i orlani seks tretiran kao poremećaj, a zbog homoseksuealnosti se išlo u zatvor".
    Ovaj naučni saradnik Medicinskog fakulteta u oblasti polnog ponašanja kaže da je lako razdvojiti normalno od nenormalnog. Dovoljno je postaviti pitanje - trpi li ko u takvom seksualnom činu?
    "Kada partneri nađu zajedničko uživanje i kada ih uzbuđuju neke, možda nama i neverovatne stvari, onda se može govoriti da je sve u redu. To se sve može prepisati predigri. Kada se, međutim, bilo ko u tom odnosu oseća nezadovoljno ili oštećeno, tada govorimo o poremećaju ili bolesti", kaže Rakić.
    On je izneo primer iz svoje prakse, kada je lečio voajera koga je žena uhvatila na delu. "Primetila je da se noću iskrada, pratila ga je i otrkila da odlazi na Kalemegdan i posmatra ljude dok razmenjuju nežnosti. Iako su imali redovne odnose i u njima uživali, njemu je voajerski čin izazivao veće i jače zadovoljstvo od onog što ima sa ženom. Zajedno su došli na terapiju kako bi spasili svoj brak".
    Osim posmatrača, dr Rakić najčešće se susreće i sa pokazivačima. Egzibicionizam je u samom vrhu popularnosti među parafilijama i gotovo da nema Beograđanina koji nije natrčao na nekoga koji svoju muškost sa ponosom pokazuje ili makar čuo priču bar iz druge ruke.

    Psihijatri se, međutim, slažu da se srpske nastranosti ne razlikuju previše od onih u svetu. Izuzev Japana, naravno.
    Balkanci su nešto "konvencionalniji", pa se tako u ponudi putem oglasa nudi/traži "samo" korišćen donji veš, najlon čarape svih mirisa i veličina, nošene cipele..., a na hardkor sajtovima oglašavju se gerontofili, nekrofili, zoofili...
    Dr Rakić kaže da je lečenje ovih ljudi gotovo nemogućamisija. Kočnica je u samom pacijentu i odsustvu njegove motivacije.
    Među onima koji preferiraju neoubičajene načine ostvarivanja erotskog naboja prednjače muškarci.I to u mnogo većem broju nego žene. Psihijatri kažu da nije u pitanju tipično žensko snebivanje i femkanje, već je kod jačeg pola jači i nagon. Tako dečaci, još u ranom detinjstvu, imaju veće predispozicije da pronađu neki fetiš i pretvore ga u nastranost. U zrelom dobu tražiće i menjati partnerke dok ne utaže glad.

    Zakon je vrlo blag kada su ove stvari u pitanju. Nijedan član zakona, zapravo ne spominje nastranost, a pravnici kažu da se ona može kazniti samo kad dođe do neke štete. U protivnom, nema govora o tužakanju. Bar ne u sudnici.
    Nazad na vrh Ići dole
    drugasansa




    Ženski
    Broj poruka : 1620
    Godina : 44
    Lokacija : beograd
    Datum upisa : 26.08.2008

    SEKSI OGLASI("POMALO" I PERVERZNI) Empty
    PočaljiNaslov: Re: SEKSI OGLASI("POMALO" I PERVERZNI)   SEKSI OGLASI("POMALO" I PERVERZNI) Icon_minitimeČet Nov 27, 2008 12:05 am

    Neobicni seksualni zakoni

    I nas su ucili da se od masturbiranja susi kicma i postaje kratkovid i bubuljicav, ali u indoneziji su otisli mnogo dalje. Tamo se masturbacija, po zakonu, kaznjava smrcu!

    Budmipešta - parovi koji vode ljubav moraju da ugase svetla u stanu;
    Kolumbija - majka mora biti prisutna pri prvom polnom odnosu ćerke;
    Nepal, Bangladeš i Makao - ilegalno je gledati filmove koji prikazuju seksualni čin;
    Ajdaho (SAD) - policajcima je zabranjeno da priđu automobilu i pokucaju na prozor ako se dvoje "zabavljaju".
    Oregon (SAD) - mužu je tokom vođenja ljubavi sa ženom zabranjeno da psuje;
    Tremontom (SAD) - ženama nije dopušten seks u kolima hitne pomoći;
    Minesota (SAD) - muškarcima nije dopušteno da vode ljubav ako su prethodno jeli crni ili beli luk;
    London - ilegalno je voditi ljubav na parkiranom motociklu;
    Montana (SAD) - zabranjeno je ženama da igraju na stolovima bez 1,4 kilograma odeće na sebi
    Indonezija - masturbacija se kažnjava smrću.


    e-magazin
    Trista Čuda
    Nazad na vrh Ići dole
    Sponsored content





    SEKSI OGLASI("POMALO" I PERVERZNI) Empty
    PočaljiNaslov: Re: SEKSI OGLASI("POMALO" I PERVERZNI)   SEKSI OGLASI("POMALO" I PERVERZNI) Icon_minitime

    Nazad na vrh Ići dole
     
    SEKSI OGLASI("POMALO" I PERVERZNI)
    Nazad na vrh 
    Strana 1 od 1
     Similar topics
    -
    » BLESAVI OGLASI
    » PRIRUCNICI - KNJIGE "SAVETI"
    » COSAK ZA POPULARNE "POPULARNE"

    Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
    WWW.DUBOREZ.NET :: pričaonica-
    Skoči na: