WWW.DUBOREZ.NET
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


*****Zelimo Vam prijatne trenutke na DUBOREZ Forumu*******
 
PrijemLatest imagesRegistruj sePristupi
SPECIJALIZOVANE IZLOZBE PASA
4.Spec izlozba MASTIFA,BULMASTIFA,E.BULDOGA i NEMACKIH DOGA
free forum
RADIO STANICE
klikom na baner slusajte "ROADSTAR-RADIO" na 128kbps
free forum
Trenutna temperatura
Forum
  • slikarstvo
  • vajarstvo
  • mozaik
  • primenjena umetnost
  • fotografija
  • književnost
  • film
  • muzika
  • arhitektura
  • pozorište
  • strip
  • duhovnost i religija
  • psihologija
  • ljubav
  • lepota i zdravlje
  • zabava
  • pričaonica
  • spomenar
  • hobi i kućni ljubimci
  • razno
  • važna obaveštenja
  • predlozi i sugestije
  • Liberty
    KLIKOM NA BANERE POSETITE PREDLOZENE SAJTOVE
    title="duborez.net"
    " Nikada ne sumnjaj da mala grupa misaonih i posvećenih ljudi može promeniti svet. Zaista, tako je jedino oduvek i bilo. " KADA NE BUDE DOVOLJNO PRIRODE, VEĆINA LJUDI ĆE SHVATITI DA NOVAC NIJE ZA JELO! Ne dozvoli da neki pogrešni ljudi udju u Tvoj život, pomute bistrinu tvojih očiju, nateraju da voliš ono što oni vole i da zaboraviš ono što oni nemaju. !
    Traži
     
     

    Rezultati od :
     
    Rechercher Napredna potraga

     

     *Ti si moj prijatelj i ja sam time pocascen*

    Ići dole 
    +2
    SEKARADA
    vuuk
    6 posters
    Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5  Sledeći
    AutorPoruka
    SEKARADA
    vip
    vip
    SEKARADA


    Ženski
    Broj poruka : 24241
    Godina : 69
    Lokacija : Beograd
    Datum upisa : 15.12.2008

    List lica
    x: 6
    y: 6

    *Ti si moj prijatelj i ja sam time pocascen* - Page 2 Empty
    PočaljiNaslov: Re: *Ti si moj prijatelj i ja sam time pocascen*   *Ti si moj prijatelj i ja sam time pocascen* - Page 2 Icon_minitimeNed Jan 11, 2009 1:49 pm

    bbuny kazi, kazi na sta to mislis ako je na ono sto i ja *Ti si moj prijatelj i ja sam time pocascen* - Page 2 Rotwerd1 bbuny
    Nazad na vrh Ići dole
    Gost
    Gost
    Anonymous



    *Ti si moj prijatelj i ja sam time pocascen* - Page 2 Empty
    PočaljiNaslov: Re: *Ti si moj prijatelj i ja sam time pocascen*   *Ti si moj prijatelj i ja sam time pocascen* - Page 2 Icon_minitimeUto Jan 20, 2009 9:52 am

    vuuk ::
    Sto neko rece: DVA PRIJATELJA SU MALO , A JEDAN JE MNOGO!!!!! KAKO TUMACITE OVU POSLOVICU ????
    Hajde vuuk,nemuci nas vise ,,reci nam kako se tumaci ova poslovica ..
    hhvvala
    Nazad na vrh Ići dole
    SEKARADA
    vip
    vip
    SEKARADA


    Ženski
    Broj poruka : 24241
    Godina : 69
    Lokacija : Beograd
    Datum upisa : 15.12.2008

    List lica
    x: 6
    y: 6

    *Ti si moj prijatelj i ja sam time pocascen* - Page 2 Empty
    PočaljiNaslov: Re: *Ti si moj prijatelj i ja sam time pocascen*   *Ti si moj prijatelj i ja sam time pocascen* - Page 2 Icon_minitimeUto Jan 20, 2009 1:31 pm

    Vuucko, ako mi sapnes kako se tumaci - moci ces da biras *Ti si moj prijatelj i ja sam time pocascen* - Page 2 %5Bobrazky.4ever.sk%5D%20srdce%209687976
    ili *Ti si moj prijatelj i ja sam time pocascen* - Page 2 %5Bobrazky.4ever.sk%5D%20kapucino,%20kava,%20laska,%20srdce%203798408


    *Ti si moj prijatelj i ja sam time pocascen* - Page 2 Smiley-IPB-411
    Nazad na vrh Ići dole
    SEKARADA
    vip
    vip
    SEKARADA


    Ženski
    Broj poruka : 24241
    Godina : 69
    Lokacija : Beograd
    Datum upisa : 15.12.2008

    List lica
    x: 6
    y: 6

    *Ti si moj prijatelj i ja sam time pocascen* - Page 2 Empty
    PočaljiNaslov: Re: *Ti si moj prijatelj i ja sam time pocascen*   *Ti si moj prijatelj i ja sam time pocascen* - Page 2 Icon_minitimeUto Jan 20, 2009 2:09 pm

    *Ti si moj prijatelj i ja sam time pocascen* - Page 2 Prijatelji
    Steta sto se ne vidi cela slika!!!! Pise:
    Dobri su prijatelji poput zvijezda...
    ne vidis ih uvijek,
    ali znas da su uvijek tu...
    Nazad na vrh Ići dole
    SEKARADA
    vip
    vip
    SEKARADA


    Ženski
    Broj poruka : 24241
    Godina : 69
    Lokacija : Beograd
    Datum upisa : 15.12.2008

    List lica
    x: 6
    y: 6

    *Ti si moj prijatelj i ja sam time pocascen* - Page 2 Empty
    PočaljiNaslov: Re: *Ti si moj prijatelj i ja sam time pocascen*   *Ti si moj prijatelj i ja sam time pocascen* - Page 2 Icon_minitimeUto Jan 20, 2009 2:24 pm

    *Ti si moj prijatelj i ja sam time pocascen* - Page 2 93633975yv7
    Nazad na vrh Ići dole
    Gost
    Gost
    Anonymous



    *Ti si moj prijatelj i ja sam time pocascen* - Page 2 Empty
    PočaljiNaslov: Re: *Ti si moj prijatelj i ja sam time pocascen*   *Ti si moj prijatelj i ja sam time pocascen* - Page 2 Icon_minitimePon Feb 09, 2009 10:39 am

    oblacic ::
    vuuk ::
    Sto neko rece: DVA PRIJATELJA SU MALO , A JEDAN JE MNOGO!!!!! KAKO TUMACITE OVU POSLOVICU ????
    maca
    ??????????????????????????????????
    gdgdg
    ??????????????????????????????????
    *Ti si moj prijatelj i ja sam time pocascen* - Page 2 Sanja136bz0
    ????????????????
    *Ti si moj prijatelj i ja sam time pocascen* - Page 2 108226021347040536b9296xb5
    Nazad na vrh Ići dole
    Gost
    Gost
    Anonymous



    *Ti si moj prijatelj i ja sam time pocascen* - Page 2 Empty
    PočaljiNaslov: Re: *Ti si moj prijatelj i ja sam time pocascen*   *Ti si moj prijatelj i ja sam time pocascen* - Page 2 Icon_minitimePon Feb 09, 2009 11:31 pm

    oblacic ::
    oblacic ::
    vuuk ::
    Sto neko rece: DVA PRIJATELJA SU MALO , A JEDAN JE MNOGO!!!!! KAKO TUMACITE OVU POSLOVICU ????
    maca
    ??????????????????????????????????
    gdgdg
    ??????????????????????????????????
    *Ti si moj prijatelj i ja sam time pocascen* - Page 2 Sanja136bz0
    ????????????????
    *Ti si moj prijatelj i ja sam time pocascen* - Page 2 108226021347040536b9296xb5

    *Ti si moj prijatelj i ja sam time pocascen* - Page 2 Cekam%20_te
    Nazad na vrh Ići dole
    Gost
    Gost
    Anonymous



    *Ti si moj prijatelj i ja sam time pocascen* - Page 2 Empty
    PočaljiNaslov: Re: *Ti si moj prijatelj i ja sam time pocascen*   *Ti si moj prijatelj i ja sam time pocascen* - Page 2 Icon_minitimePet Mar 13, 2009 9:49 pm

    Nesto veoma poucno o prijateljstvu

    Jedan profesor je drzao predavanje svojim studentima. Doneo je teglu za dzem i napunio je lopticama za golf do vrha. Kada je pitao svoje studente da li je tegla puna, odgovorili su da jeste. Onda je sipao sitne kamencice, koji su usli u prazan prostor oko loptica za golf. Ponovo je postavio pitanje da li je tegla puna i studenti su odgovorili da jeste.
    Kada je sipao saku peska preko svega toga, pesak je popunio sitne praznine, a studenti su ponovo odgovorili da je tegla puna. Onda je profesor sipao kafu, koja je sve to natopila. Definitivno, tegla je sada bila puna.
    Onda je profesor rekao:
    Ova tegla je vas zivot. Loptice za golf su sve najvaznije stvari u vasem zivotu, kao sto su porodica, ljubav, prijatelji. Mali kamencici su posao, auto, kuca, a pesak je sve ostalo, kao sto je ciscenje kuce, popravka ves masine, popravka auta... Ako prvo stavite pesak ili kamencice, nece biti mesta za loptice za golf. Onda nikada necete imati mesta u svom zivotu za one stvari koje su vam najvaznije. Ako se velike i vazne stvari uklone iz vaseg zivota, onda vam ostaju one male, ali ne sustinski vazne.
    Zato, budite veoma kriticni u svom zivotu. Kucu uvek mozete pocistiti. Vodite racuna o prioritetima, jer sve ostalo je kao pesak.
    A onda je jedan student zapitao. Sta je sa kafom. Profesor je odgovorio:
    Ti si veoma pametan momak i poenta mog predavanja je upravo u kafi. Bez obzira koliko ti se zivot cinio prepun od svega onoga sto ga cini, uvek postoji jos malo prostora da se setis svojih prijatelja i popijes solju kafe sa njima
    Nazad na vrh Ići dole
    Gost
    Gost
    Anonymous



    *Ti si moj prijatelj i ja sam time pocascen* - Page 2 Empty
    PočaljiNaslov: Re: *Ti si moj prijatelj i ja sam time pocascen*   *Ti si moj prijatelj i ja sam time pocascen* - Page 2 Icon_minitimeNed Mar 22, 2009 9:48 am

    Citat :
    Sto neko rece: DVA PRIJATELJA SU MALO , A JEDAN JE MNOGO!!!!! KAKO TUMACITE OVU POSLOVICU ????
    Zna li neko odgovor na ovu poslovicu?
    *Ti si moj prijatelj i ja sam time pocascen* - Page 2 A4sbk8thjpg
    Nazad na vrh Ići dole
    Gost
    Gost
    Anonymous



    *Ti si moj prijatelj i ja sam time pocascen* - Page 2 Empty
    PočaljiNaslov: Re: *Ti si moj prijatelj i ja sam time pocascen*   *Ti si moj prijatelj i ja sam time pocascen* - Page 2 Icon_minitimeSre Apr 08, 2009 7:00 am

    Mansarda

    Hajde, sažaljevajmo one koji su bolji od nas.
    Hajde, prijatelju, i zapamti
    bogati imaju batlere ali ne i prijatelje,
    a mi imamo prijatelje i nemamo batlera.
    Hajde, sažaljevajmo venčane i nevenčane.

    Zora ulazi na malim stopalima
    kao pozlaćena Pavlova,
    I blizu sam svoje žudnje.
    Ništa u životu nije bolje
    Od ovog časa čiste prohladnosti,
    časa zajedničkog buđenja.

    Ezra Paund
    Nazad na vrh Ići dole
    DEDA-EU
    vip
    vip
    DEDA-EU


    Muški
    Broj poruka : 6610
    Godina : 70
    Datum upisa : 25.03.2009

    List lica
    x: DEDA-EU
    y: mica.pec@gmail.com

    *Ti si moj prijatelj i ja sam time pocascen* - Page 2 Empty
    PočaljiNaslov: Re: *Ti si moj prijatelj i ja sam time pocascen*   *Ti si moj prijatelj i ja sam time pocascen* - Page 2 Icon_minitimeSub Apr 11, 2009 9:16 am

    *Ti si moj prijatelj i ja sam time pocascen* - Page 2 Bestfriends16*Ti si moj prijatelj i ja sam time pocascen* - Page 2 Bestfriends16
    Nazad na vrh Ići dole
    DEDA-EU
    vip
    vip
    DEDA-EU


    Muški
    Broj poruka : 6610
    Godina : 70
    Datum upisa : 25.03.2009

    List lica
    x: DEDA-EU
    y: mica.pec@gmail.com

    *Ti si moj prijatelj i ja sam time pocascen* - Page 2 Empty
    PočaljiNaslov: Re: *Ti si moj prijatelj i ja sam time pocascen*   *Ti si moj prijatelj i ja sam time pocascen* - Page 2 Icon_minitimeSub Apr 11, 2009 9:19 am

    *Ti si moj prijatelj i ja sam time pocascen* - Page 2 Bestfriends10*Ti si moj prijatelj i ja sam time pocascen* - Page 2 Bestfriends11
    Nazad na vrh Ići dole
    DEDA-EU
    vip
    vip
    DEDA-EU


    Muški
    Broj poruka : 6610
    Godina : 70
    Datum upisa : 25.03.2009

    List lica
    x: DEDA-EU
    y: mica.pec@gmail.com

    *Ti si moj prijatelj i ja sam time pocascen* - Page 2 Empty
    PočaljiNaslov: Re: *Ti si moj prijatelj i ja sam time pocascen*   *Ti si moj prijatelj i ja sam time pocascen* - Page 2 Icon_minitimeSub Apr 11, 2009 9:21 am

    *Ti si moj prijatelj i ja sam time pocascen* - Page 2 Bestfriends9*Ti si moj prijatelj i ja sam time pocascen* - Page 2 Bestfriends15
    Nazad na vrh Ići dole
    DEDA-EU
    vip
    vip
    DEDA-EU


    Muški
    Broj poruka : 6610
    Godina : 70
    Datum upisa : 25.03.2009

    List lica
    x: DEDA-EU
    y: mica.pec@gmail.com

    *Ti si moj prijatelj i ja sam time pocascen* - Page 2 Empty
    PočaljiNaslov: Re: *Ti si moj prijatelj i ja sam time pocascen*   *Ti si moj prijatelj i ja sam time pocascen* - Page 2 Icon_minitimeSub Apr 11, 2009 9:23 am

    *Ti si moj prijatelj i ja sam time pocascen* - Page 2 Bestfriends7*Ti si moj prijatelj i ja sam time pocascen* - Page 2 Bestfriends6
    Nazad na vrh Ići dole
    DEDA-EU
    vip
    vip
    DEDA-EU


    Muški
    Broj poruka : 6610
    Godina : 70
    Datum upisa : 25.03.2009

    List lica
    x: DEDA-EU
    y: mica.pec@gmail.com

    *Ti si moj prijatelj i ja sam time pocascen* - Page 2 Empty
    PočaljiNaslov: Re: *Ti si moj prijatelj i ja sam time pocascen*   *Ti si moj prijatelj i ja sam time pocascen* - Page 2 Icon_minitimeSub Apr 11, 2009 9:25 am

    *Ti si moj prijatelj i ja sam time pocascen* - Page 2 Bestfriends5*Ti si moj prijatelj i ja sam time pocascen* - Page 2 Bestfriends4
    Nazad na vrh Ići dole
    DEDA-EU
    vip
    vip
    DEDA-EU


    Muški
    Broj poruka : 6610
    Godina : 70
    Datum upisa : 25.03.2009

    List lica
    x: DEDA-EU
    y: mica.pec@gmail.com

    *Ti si moj prijatelj i ja sam time pocascen* - Page 2 Empty
    PočaljiNaslov: Re: *Ti si moj prijatelj i ja sam time pocascen*   *Ti si moj prijatelj i ja sam time pocascen* - Page 2 Icon_minitimeSub Apr 11, 2009 9:28 am

    *Ti si moj prijatelj i ja sam time pocascen* - Page 2 Bestfriends3*Ti si moj prijatelj i ja sam time pocascen* - Page 2 Bestfriends2
    Nazad na vrh Ići dole
    SEKARADA
    vip
    vip
    SEKARADA


    Ženski
    Broj poruka : 24241
    Godina : 69
    Lokacija : Beograd
    Datum upisa : 15.12.2008

    List lica
    x: 6
    y: 6

    *Ti si moj prijatelj i ja sam time pocascen* - Page 2 Empty
    PočaljiNaslov: Re: *Ti si moj prijatelj i ja sam time pocascen*   *Ti si moj prijatelj i ja sam time pocascen* - Page 2 Icon_minitimeNed Apr 12, 2009 4:30 am

    Korto ::
    Zečice moja............
    Bolje da si pustila druge da tvrde pazar.....
    .....al ti misliš da bi više dobila na slobodnu pogodbu....
    .....da počMemo: kolko ceniš....?


    Drugar moj dragi, pa vidis li kako covek sa osmehom ne stedi lovu za mene *Ti si moj prijatelj i ja sam time pocascen* - Page 2 Novac_020
    Nazad na vrh Ići dole
    Gost
    Gost
    Anonymous



    *Ti si moj prijatelj i ja sam time pocascen* - Page 2 Empty
    PočaljiNaslov: Ti si moj prijatelj i ja sam time pocascen*   *Ti si moj prijatelj i ja sam time pocascen* - Page 2 Icon_minitimePet Jun 05, 2009 1:37 am

    *Ti si moj prijatelj i ja sam time pocascen* - Page 2 236_104998918346ef2b93092b7
    PRIJATELJI SU ZAISTA VRLO RIJETKI DRAGULJI, ONI ČINE DA SE SMJEŠIŠ, OHRABLJUJU TE DA USPIJEŠ U NEČEMU, SPREMNI SU TE SASLUŠATI, PODIJELITI TVOJU BOL, IMPRIJATELJI SU ZAISTA VRLO RIJETKI DRAGULJI, ONI ČINE DA SE SMJEŠIŠ, OHRABLJUJU TE DA USPIJEŠ U NEČEMU, SPREMNI SU TE SASLUŠATI, PODIJELITI TVOJU BOL, IMAJU ZA TEBE LIJEPE RIJEČI I ZA TEBE IM JE SRCE UVIJEK OTVORENO
    AJU ZA TEBE LIJEPE RIJEČI I ZA TEBE IM JE SRCE UVIJEK OTVORENO
    Nazad na vrh Ići dole
    Gost
    Gost
    Anonymous



    *Ti si moj prijatelj i ja sam time pocascen* - Page 2 Empty
    PočaljiNaslov: *Ti si moj prijatelj i ja sam time pocascen*   *Ti si moj prijatelj i ja sam time pocascen* - Page 2 Icon_minitimeSre Jul 01, 2009 8:20 am

    *Ti si moj prijatelj i ja sam time pocascen* - Page 2 Hbs8ufprw95545613dt6
    Nazad na vrh Ići dole
    SEKARADA
    vip
    vip
    SEKARADA


    Ženski
    Broj poruka : 24241
    Godina : 69
    Lokacija : Beograd
    Datum upisa : 15.12.2008

    List lica
    x: 6
    y: 6

    *Ti si moj prijatelj i ja sam time pocascen* - Page 2 Empty
    PočaljiNaslov: Re: *Ti si moj prijatelj i ja sam time pocascen*   *Ti si moj prijatelj i ja sam time pocascen* - Page 2 Icon_minitimeSub Jul 04, 2009 9:11 pm

    07.03.2008.
    I prijatelji lažu, zar ne?
    *Ti si moj prijatelj i ja sam time pocascen* - Page 2 87621.1418377


    Prijatelji…

    1. ...kriju tajne jedni od drugih – 64% muškaraca je izjavilo da ne bi reklo svom najboljem prijatelju da ih žena ili cura varaju sa zajedničkim poznanikom.

    2.…imaju skrivene simpatije prema djevojci ili momku najboljeg prijatelja/prijateljice – 44% žena i 41% muškaraca se osjećalo privučeno partnerom najboljeg prijatelja.

    3.…postoje da bi pružili rame za plakanje – 74% muškaraca je potvrdilo da bi izveli najboljeg prijatelja u bar da bi ga utješili nakon raskida.

    4.…skrivaju tajne zavisti – 49% žena je priznalo da su ljubomorne na najbolje prijatelje.

    5.…se ne uključuju u borbe prijatelja – samo 29% muškaraca bi započelo tuču da zaštiti najboljeg druga.

    6.…se ne može vjerovati – 38% žena više vjeruju svojim majkama kada dođe do savjeta oko izgleda, više nego braći, sestrama, prijateljima ili partneru.

    7.…govore male nevine laži jedni drugima – 51% žena ne bi priznalo najboljoj prijateljici da se udebljala.
    Nazad na vrh Ići dole
    Gost
    Gost
    Anonymous



    *Ti si moj prijatelj i ja sam time pocascen* - Page 2 Empty
    PočaljiNaslov: *Ti si moj prijatelj i ja sam time pocascen*   *Ti si moj prijatelj i ja sam time pocascen* - Page 2 Icon_minitimeSub Jul 04, 2009 9:34 pm

    *Ti si moj prijatelj i ja sam time pocascen* - Page 2 4363d
    Tesko je naci iskrenog prijatelja,da ti bude pri ruci i kad je tebi tesko a ne samo kad je njemu, ali sta da se radi,okreni list i probaj naci zaista ali zaista pravog prijatelja.Tesko jeste!!


    Poslednji izmenio SLAVICA D dana Sub Jul 04, 2009 10:39 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
    Nazad na vrh Ići dole
    SEKARADA
    vip
    vip
    SEKARADA


    Ženski
    Broj poruka : 24241
    Godina : 69
    Lokacija : Beograd
    Datum upisa : 15.12.2008

    List lica
    x: 6
    y: 6

    *Ti si moj prijatelj i ja sam time pocascen* - Page 2 Empty
    PočaljiNaslov: Re: *Ti si moj prijatelj i ja sam time pocascen*   *Ti si moj prijatelj i ja sam time pocascen* - Page 2 Icon_minitimeSub Jul 04, 2009 9:51 pm

    Nekad i slucajno naletis na njega - samo treba ga prepoznati

    *Ti si moj prijatelj i ja sam time pocascen* - Page 2 Prijatelji


    Poslednji izmenio SEKARADA dana Sre Avg 12, 2009 2:52 am, izmenjeno ukupno 1 puta
    Nazad na vrh Ići dole
    Gost
    Gost
    Anonymous



    *Ti si moj prijatelj i ja sam time pocascen* - Page 2 Empty
    PočaljiNaslov: *Ti si moj prijatelj i ja sam time pocascen*   *Ti si moj prijatelj i ja sam time pocascen* - Page 2 Icon_minitimeSub Jul 18, 2009 10:01 am

    *Ti si moj prijatelj i ja sam time pocascen* - Page 2 Get-4-2009-0kdmbep7
    Sta je prijateljstvo ?

    - usponi i padovi
    - vazni susreti
    - zajednicki trenutci
    - potpuno poverenje
    - svadje i pometnje
    - ljubav
    - zajednicke tajne
    - razumevanje
    - primanje i davanje
    - nesebicnost
    - medjusobno pomaganje

    . . .

    Biti prijatelj znaci uvek biti blizak . Kada se jede , pije i smeje zajedno
    i cine vazne i ozbiljne stvari , stvaraju se osecajne veze , jer vlastito
    postojanje ne oseca se kao potpuno ako nema bliskosti s drugim .

    Jean – Pierre Vernant


    afro
    Nazad na vrh Ići dole
    Gost
    Gost
    Anonymous



    *Ti si moj prijatelj i ja sam time pocascen* - Page 2 Empty
    PočaljiNaslov: *Ti si moj prijatelj i ja sam time pocascen*   *Ti si moj prijatelj i ja sam time pocascen* - Page 2 Icon_minitimeNed Jul 26, 2009 11:17 pm

    *Ti si moj prijatelj i ja sam time pocascen* - Page 2 Babyci3
    Nazad na vrh Ići dole
    Gost
    Gost
    Anonymous



    *Ti si moj prijatelj i ja sam time pocascen* - Page 2 Empty
    PočaljiNaslov: *Ti si moj prijatelj i ja sam time pocascen*   *Ti si moj prijatelj i ja sam time pocascen* - Page 2 Icon_minitimeSub Avg 01, 2009 10:51 am

    *Ti si moj prijatelj i ja sam time pocascen* - Page 2 B238400zc0
    Nazad na vrh Ići dole
    Sponsored content





    *Ti si moj prijatelj i ja sam time pocascen* - Page 2 Empty
    PočaljiNaslov: Re: *Ti si moj prijatelj i ja sam time pocascen*   *Ti si moj prijatelj i ja sam time pocascen* - Page 2 Icon_minitime

    Nazad na vrh Ići dole
     
    *Ti si moj prijatelj i ja sam time pocascen*
    Nazad na vrh 
    Strana 2 od 5Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5  Sledeći

    Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
    WWW.DUBOREZ.NET :: pričaonica-
    Skoči na: