WWW.DUBOREZ.NET
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


*****Zelimo Vam prijatne trenutke na DUBOREZ Forumu*******
 
PrijemLatest imagesRegistruj sePristupi
SPECIJALIZOVANE IZLOZBE PASA
4.Spec izlozba MASTIFA,BULMASTIFA,E.BULDOGA i NEMACKIH DOGA
free forum
RADIO STANICE
klikom na baner slusajte "ROADSTAR-RADIO" na 128kbps
free forum
Trenutna temperatura
Forum
  • slikarstvo
  • vajarstvo
  • mozaik
  • primenjena umetnost
  • fotografija
  • književnost
  • film
  • muzika
  • arhitektura
  • pozorište
  • strip
  • duhovnost i religija
  • psihologija
  • ljubav
  • lepota i zdravlje
  • zabava
  • pričaonica
  • spomenar
  • hobi i kućni ljubimci
  • razno
  • važna obaveštenja
  • predlozi i sugestije
  • Liberty
    KLIKOM NA BANERE POSETITE PREDLOZENE SAJTOVE
    title="duborez.net"
    " Nikada ne sumnjaj da mala grupa misaonih i posvećenih ljudi može promeniti svet. Zaista, tako je jedino oduvek i bilo. " KADA NE BUDE DOVOLJNO PRIRODE, VEĆINA LJUDI ĆE SHVATITI DA NOVAC NIJE ZA JELO! Ne dozvoli da neki pogrešni ljudi udju u Tvoj život, pomute bistrinu tvojih očiju, nateraju da voliš ono što oni vole i da zaboraviš ono što oni nemaju. !
    Traži
     
     

    Rezultati od :
     
    Rechercher Napredna potraga

     

     RECEPT ZA SRECU

    Ići dole 
    5 posters
    Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Sledeći
    AutorPoruka
    Gost
    Gost
    Anonymous



    RECEPT ZA SRECU - Page 2 Empty
    PočaljiNaslov: RECEPT ZA SRECU   RECEPT ZA SRECU - Page 2 Icon_minitimeNed Mar 15, 2009 12:33 am

    Osobe koje vole ovozemaljske stvari kao što su ljubav, familija, prijatelji... sretnije su od onih koji žude za slavom i bogatstvom..

    RECEPT ZA SRECU - Page 2 Cid_338D1C0E-795F-4922-AA69-9C29900
    Nazad na vrh Ići dole
    SEKARADA
    vip
    vip
    SEKARADA


    Ženski
    Broj poruka : 24241
    Godina : 69
    Lokacija : Beograd
    Datum upisa : 15.12.2008

    List lica
    x: 6
    y: 6

    RECEPT ZA SRECU - Page 2 Empty
    PočaljiNaslov: Re: RECEPT ZA SRECU   RECEPT ZA SRECU - Page 2 Icon_minitimeNed Mar 15, 2009 5:33 am

    cita
    Kako dati nekome recept kad je jednosmerno usmeren, ne prihvata tudje misljenje, uvek nezadovoljan scratch

    Moj recepet je: Ako mi se nesto ne svidja, menjam a ako ne mogu da promenim - trazim resenje da me sto manje dotice a jos manje boli!
    Uzivam u svom okruzenju i zadovoljna onim sto imam. Polako sa strpljenjem stvaram novo ili menjam neke situacije.
    Zaista sam zadovoljna bbuny a mogu napisati i SRECNA bananaparti
    Nazad na vrh Ići dole
    Gost
    Gost
    Anonymous



    RECEPT ZA SRECU - Page 2 Empty
    PočaljiNaslov: Re: RECEPT ZA SRECU   RECEPT ZA SRECU - Page 2 Icon_minitimeSre Mar 18, 2009 10:34 am

    Najveća sreća od svega je sreća, da sebe formirate
    RECEPT ZA SRECU - Page 2 Mouseani
    RECEPT ZA SRECU - Page 2 W497
    Nazad na vrh Ići dole
    Gost
    Gost
    Anonymous



    RECEPT ZA SRECU - Page 2 Empty
    PočaljiNaslov: Re: RECEPT ZA SRECU   RECEPT ZA SRECU - Page 2 Icon_minitimeSub Mar 21, 2009 8:15 am

    Naucnici su ustanovili da nasledne osobine i iskustva iz detinjstva cine samo pedeset posto necijeg potencijala da bude srecan - sve ostalo je na nama. Utvrdeno je, takode, da ljudi koji sebe smatraju svrlo srecnims nisu ni lepsi, ni bogatiji ni uspesniji od nas sasvim prosecnih. Ono sto ih izdvaja je cinjenica da su otkrili sta ih cini srecnim i po tome se ravnaju u svakodnevnim aktivnostima.
    Radite ono sto Vas cini srecnim.
    RECEPT ZA SRECU - Page 2 Dh8i7njpg
    Nazad na vrh Ići dole
    Gost
    Gost
    Anonymous



    RECEPT ZA SRECU - Page 2 Empty
    PočaljiNaslov: Re: RECEPT ZA SRECU   RECEPT ZA SRECU - Page 2 Icon_minitimeNed Mar 22, 2009 9:53 am

    Najveca sreca je osecanje da postojite.

    knjiga
    Nazad na vrh Ići dole
    Gost
    Gost
    Anonymous



    RECEPT ZA SRECU - Page 2 Empty
    PočaljiNaslov: Re: RECEPT ZA SRECU   RECEPT ZA SRECU - Page 2 Icon_minitimeSub Mar 28, 2009 10:14 pm

    ..........Danas imas osmeh na licu,smej se i raduj jer vec sutra na to lice moze neko prosuti suze.Pevaj i uzivaj u pesmi,sutra ce tekstopisci vec izmisliti neke nove pesme.Rasprosti svice u kosi jer ce sutra kosci vec zito poznjeti.Uhvati trenutke jer zivot je samo jedan veliki trenutak........
    RECEPT ZA SRECU - Page 2 Spjegx
    Nazad na vrh Ići dole
    SEKARADA
    vip
    vip
    SEKARADA


    Ženski
    Broj poruka : 24241
    Godina : 69
    Lokacija : Beograd
    Datum upisa : 15.12.2008

    List lica
    x: 6
    y: 6

    RECEPT ZA SRECU - Page 2 Empty
    PočaljiNaslov: Re: RECEPT ZA SRECU   RECEPT ZA SRECU - Page 2 Icon_minitimeNed Mar 29, 2009 12:05 am

    bbuny Eto ja sam sad zaista srecna.
    Kako svaki trenutak naseg zivota mi sami zivimo - trebali bi i sami da ga ulepsamo - ako nista drugo, recima bice bolje i ovo ruzno ce proci. Sreca je subjektivna i zavisi sta koja osoba naziva srecom.
    Treba se smejati, na taj nacin ces uvek bar malo izmamiti osmeh i naj tuznijeg
    RECEPT ZA SRECU - Page 2 Sreca
    Nazad na vrh Ići dole
    Gost
    Gost
    Anonymous



    RECEPT ZA SRECU - Page 2 Empty
    PočaljiNaslov: Re: RECEPT ZA SRECU   RECEPT ZA SRECU - Page 2 Icon_minitimeSre Apr 08, 2009 7:02 am

    O, naraštaju potpuno zadovoljan samom sobom
    i potpuno neprijatan,
    Video sam pecaroše kako izletuju na suncu
    Video sam ih sa neurednim porodicama,
    Video sam njihove osmehe pune zuba
    i čuo nezgrapan smeh.
    I ja sam srećniji od tebe,
    I oni su srećniji od mene,
    I riba pliva u jezeru
    a čak ne doteruje ni sopstvenu odeću.

    Ezra Paund
    Nazad na vrh Ići dole
    Gost
    Gost
    Anonymous



    RECEPT ZA SRECU - Page 2 Empty
    PočaljiNaslov: Re: RECEPT ZA SRECU   RECEPT ZA SRECU - Page 2 Icon_minitimeSre Apr 08, 2009 7:42 am

    Bogatsvo nije glavni uslov za sreću, ma koliko izgledalo da jeste. Na lepim srebrnim monetama Fokeje i Mitilene, stajali su reljefi boginje Afrodite i pesnikinje Sapfe, kao da je time rečeno da iznad sreće u bogatsvu, stoji nenadmašna sreća u ljubavi i lepoti. Ali lepota i ljubav, to su sreće koje nisu dovoljne bednom čoveku, jer je on uplašen i prestravljen životom otkad je počeo da hodi po suncu. Zato je uvek i mislio da je zlato jedini izvor sigurnosti za njegov život. – Izvor sigurnosti, ali ne i sreće. U prirodi je čoveka da kad misli, on misli samo upoređujući, i ne postoji misao drukčije nego prema analogiji. A materijalno bogatstvo je baš nešto što se najlakše upoređuje sa drugim bogatstvima, ali i koje u tim poređenjima samo gubi. Zato materijalno bogatstvo ne može nikad biti punom srećom. Samo sreća usamljena, nedeljiva, neuporediva, i sreća koja stoji po strani svih drugih čovekovih blagodeti, to je sreća svih sreća, središni nerv naše ljubavi za život, prava čovekova iluzija o sudbini. Takva nedeljiva sreća jesu genije, hrabrost, čast. Nedeljiva i neuporediva sreća jeste samo slava.

    Sve su velike sreće slučajne, i nema čoveka koji je izmislio jednu sreću. Nije tačno rečeno da je svaki čovek kovač svoje sreće; tačno je, naprotiv, da je čovek uvek sam kovač svoje nesreće. Jer od hiljadu nesreća ima samo jedna koja nas snalazi od Boga, a to je smrt, iako smrt nije nesreća, ili bar ne najveća. Sve druge bede su delo čovekovo, čak i sama njegova bolest. Zato ako su sreće slučajne, nesreće nisu slučajne. Za svaku našu nesreću kriva je ili naša lakoumnost, ili naša gordeljivost, ili naša glupost, ili naš porok. I za fizičke bolesti su krive samo naše duhovne bolesti, nezdrave i poročne misli. Za nesreće novčane, kriva je ili naša lakoumnost ili naša senzualnost. Čak i čovek koji je pregažen na ulici može najpre da krivi sebe a tek onda da krivi drugog. – Zato čovek kroz ceo život čini sebi samom više zla nego dobra. Što uspemo našom pameću, pokvarimo našom ćudi; a što uspemo našom dobrotom, upropastimo našim porocima; i, najzad, što postignemo svojom mudrošću, izgubimo našim temperamentom. Jer ima nešto jače i presudnije od svih naših sila, a to su naše slabosti. – JD
    Nazad na vrh Ići dole
    Gost
    Gost
    Anonymous



    RECEPT ZA SRECU - Page 2 Empty
    PočaljiNaslov: Re: RECEPT ZA SRECU   RECEPT ZA SRECU - Page 2 Icon_minitimeSub Apr 11, 2009 10:49 am

    Citat :
    Cinilo se da su naleteli na srecu kao da su iznenadili leptira u sumi sred zime/H.F
    RECEPT ZA SRECU - Page 2 Artbowerbutterflyfaery1
    RECEPT ZA SRECU - Page 2 W231
    Nazad na vrh Ići dole
    Gost
    Gost
    Anonymous



    RECEPT ZA SRECU - Page 2 Empty
    PočaljiNaslov: Re: RECEPT ZA SRECU   RECEPT ZA SRECU - Page 2 Icon_minitimeSub Apr 11, 2009 9:18 pm

    Citat :
    Covek ne mora da.....
    satima meditira ne bi li doziveo osecaj uzvisene misterije koja nas neprestano obavija.
    Sve sto treba da cini jeste da svojim umom,pa makar na tren,zapazi drvo u cvatu,sumu natopljenu jesenjim bojama,dete koje se smeje.
    S.G
    RECEPT ZA SRECU - Page 2 042204fg1
    RECEPT ZA SRECU - Page 2 W300
    Nazad na vrh Ići dole
    drugasansa




    Ženski
    Broj poruka : 1620
    Godina : 44
    Lokacija : beograd
    Datum upisa : 26.08.2008

    RECEPT ZA SRECU - Page 2 Empty
    PočaljiNaslov: Re: RECEPT ZA SRECU   RECEPT ZA SRECU - Page 2 Icon_minitimeSub Maj 02, 2009 10:27 pm

    Можда је и ово један од рецепата за срећу:
    Будите што више са дјецом у парковима,било да су ваша,било да су туђа...Гледајте путање њихових осмјеха и дуге у њиховим очима,и за тренутак осјетите голицање прстића среће на вашем срцу...
    Nazad na vrh Ići dole
    DEDA-EU
    vip
    vip
    DEDA-EU


    Muški
    Broj poruka : 6610
    Godina : 71
    Datum upisa : 25.03.2009

    List lica
    x: DEDA-EU
    y: mica.pec@gmail.com

    RECEPT ZA SRECU - Page 2 Empty
    PočaljiNaslov: Re: RECEPT ZA SRECU   RECEPT ZA SRECU - Page 2 Icon_minitimeNed Maj 03, 2009 10:06 am

    RECEPT ZA SRECU - Page 2 Ray__melRECEPT ZA SRECU - Page 2 Angels_pink_divider
    Nazad na vrh Ići dole
    drugasansa




    Ženski
    Broj poruka : 1620
    Godina : 44
    Lokacija : beograd
    Datum upisa : 26.08.2008

    RECEPT ZA SRECU - Page 2 Empty
    PočaljiNaslov: Re: RECEPT ZA SRECU   RECEPT ZA SRECU - Page 2 Icon_minitimeNed Maj 03, 2009 10:28 pm

    DEDA-EUm ::
    RECEPT ZA SRECU - Page 2 Ray__melRECEPT ZA SRECU - Page 2 Angels_pink_divider


    Овај заљубљени пар сигурно није из наших крајева,пошто се наши средовјечни парови боје и додирнути на пожељан начин.
    Nazad na vrh Ići dole
    SEKARADA
    vip
    vip
    SEKARADA


    Ženski
    Broj poruka : 24241
    Godina : 69
    Lokacija : Beograd
    Datum upisa : 15.12.2008

    List lica
    x: 6
    y: 6

    RECEPT ZA SRECU - Page 2 Empty
    PočaljiNaslov: Re: RECEPT ZA SRECU   RECEPT ZA SRECU - Page 2 Icon_minitimePon Maj 04, 2009 2:36 am

    hahahahah koliko samo gresis drugasanso pa ja imam takvih slika koliko hoces - kad osposobim komp - dugujem ovde slicicu hahahaha

    Zasto bi se stidela svoje srece, pa bas me briga da li me ko gledao, pakosnici su mogli da zavide a normalni da se oduseve. Slobodna sam da uzivam u svojoj sreci kako ja hocu

    RECEPT ZA SRECU - Page 2 Thewingsbyrepixel4zz115sk4
    Nazad na vrh Ići dole
    Gost
    Gost
    Anonymous



    RECEPT ZA SRECU - Page 2 Empty
    PočaljiNaslov: Re: RECEPT ZA SRECU   RECEPT ZA SRECU - Page 2 Icon_minitimeČet Maj 07, 2009 10:05 am

    *Covek je srecan zahvaljujuci svojim vlastitim naporima,ako najzad shvati da su nuzni elementi srece-jednostavan ukus,izvestan stepen hrabrosti,samoodricanje do odredjene tacke,ljubav prema radu i iznad svega cista savest*
    714
    Nazad na vrh Ići dole
    SEKARADA
    vip
    vip
    SEKARADA


    Ženski
    Broj poruka : 24241
    Godina : 69
    Lokacija : Beograd
    Datum upisa : 15.12.2008

    List lica
    x: 6
    y: 6

    RECEPT ZA SRECU - Page 2 Empty
    PočaljiNaslov: Re: RECEPT ZA SRECU   RECEPT ZA SRECU - Page 2 Icon_minitimePet Maj 08, 2009 6:44 am

    Srecna sam i bicu. Zelim samo ono neophodno, konzumiram - koristim sve po malo i nicega se ne odricem.

    Ciste savesti sam bila a i ostacu. Srecu uvek zelim znanim i neznanim RECEPT ZA SRECU - Page 2 1Clover11


    Poslednji izmenio SEKARADA dana Pon Maj 11, 2009 9:12 am, izmenjeno ukupno 1 puta
    Nazad na vrh Ići dole
    Gost
    Gost
    Anonymous



    RECEPT ZA SRECU - Page 2 Empty
    PočaljiNaslov: Re: RECEPT ZA SRECU   RECEPT ZA SRECU - Page 2 Icon_minitimePon Maj 11, 2009 8:27 am

    Pre nego sto krenete da trazite srecu,proverite,mozda ste vec srecni.Sreca je mala,obicna i neupadljiva i mnogi ne umeju da je vide.
    Nazad na vrh Ići dole
    Gost
    Gost
    Anonymous



    RECEPT ZA SRECU - Page 2 Empty
    PočaljiNaslov: Re: RECEPT ZA SRECU   RECEPT ZA SRECU - Page 2 Icon_minitimeSub Maj 16, 2009 3:08 am

    Drži sreću kao pticu: što nježnije i lakše! Bude li se osjećala slobodnom, ostat će ti rado u ruci.
    afro
    Nazad na vrh Ići dole
    Gost
    Gost
    Anonymous



    RECEPT ZA SRECU - Page 2 Empty
    PočaljiNaslov: Re: RECEPT ZA SRECU   RECEPT ZA SRECU - Page 2 Icon_minitimeSub Maj 16, 2009 9:33 pm

    - Prema sreći treba da se odnosimo kao prema zdravlju, da uživamo u njoj kad je dobra, da budemo strpljivi kad je loša.
    Question
    Nazad na vrh Ići dole
    Gost
    Gost
    Anonymous



    RECEPT ZA SRECU - Page 2 Empty
    PočaljiNaslov: Re: RECEPT ZA SRECU   RECEPT ZA SRECU - Page 2 Icon_minitimeČet Maj 28, 2009 9:06 am

    Blaženstvo se nalazi u ukusu, a ne u stvarima,
    i čovek je srećan kad dobije ono sto voli,
    a ne kad dobije ono sto drugi smatraju da treba voleti …
    F. La Rochefoucauld

    ...Ljubav je najlepši dar, osmeh je najtopliji pozdrav, zdravlje je najveća sreća... .

    :''Ako danas stanem, nikada neću znati da li je vredelo''...
    Nazad na vrh Ići dole
    Gost
    Gost
    Anonymous



    RECEPT ZA SRECU - Page 2 Empty
    PočaljiNaslov: Re: RECEPT ZA SRECU   RECEPT ZA SRECU - Page 2 Icon_minitimeNed Maj 31, 2009 11:06 am

    Rad stvara mnogo više sreće nego oprez.
    - Luk de Klapije -
    smeh
    Nazad na vrh Ići dole
    Gost
    Gost
    Anonymous



    RECEPT ZA SRECU - Page 2 Empty
    PočaljiNaslov: Re: RECEPT ZA SRECU   RECEPT ZA SRECU - Page 2 Icon_minitimeSre Jun 10, 2009 4:06 am

    RECEPT ZA SRECU - Page 2 SrecajelepadmaksimovicRECEPT ZA SRECU - Page 2 W762
    Nazad na vrh Ići dole
    Gost
    Gost
    Anonymous



    RECEPT ZA SRECU - Page 2 Empty
    PočaljiNaslov: Re: RECEPT ZA SRECU   RECEPT ZA SRECU - Page 2 Icon_minitimeUto Jun 16, 2009 9:34 am

    RECEPT ZA SRECU - Page 2 C2fef81da2ad0b2a
    Nazad na vrh Ići dole
    Gost
    Gost
    Anonymous



    RECEPT ZA SRECU - Page 2 Empty
    PočaljiNaslov: RECEPT ZA SRECU   RECEPT ZA SRECU - Page 2 Icon_minitimeUto Jun 16, 2009 9:47 am

    RECEPT ZA SRECU - Page 2 1207686gbweny1i8r

    Za srecu nam tako malo treba, a to malo nam nedostaje!!!!
    Nazad na vrh Ići dole
    Sponsored content





    RECEPT ZA SRECU - Page 2 Empty
    PočaljiNaslov: Re: RECEPT ZA SRECU   RECEPT ZA SRECU - Page 2 Icon_minitime

    Nazad na vrh Ići dole
     
    RECEPT ZA SRECU
    Nazad na vrh 
    Strana 2 od 6Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Sledeći

    Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
    WWW.DUBOREZ.NET :: pričaonica-
    Skoči na: