WWW.DUBOREZ.NET
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


*****Zelimo Vam prijatne trenutke na DUBOREZ Forumu*******
 
PrijemLatest imagesRegistruj sePristupi
SPECIJALIZOVANE IZLOZBE PASA
4.Spec izlozba MASTIFA,BULMASTIFA,E.BULDOGA i NEMACKIH DOGA
free forum
Similar topics
RADIO STANICE
klikom na baner slusajte "ROADSTAR-RADIO" na 128kbps
free forum
Trenutna temperatura
Forum
  • slikarstvo
  • vajarstvo
  • mozaik
  • primenjena umetnost
  • fotografija
  • književnost
  • film
  • muzika
  • arhitektura
  • pozorište
  • strip
  • duhovnost i religija
  • psihologija
  • ljubav
  • lepota i zdravlje
  • zabava
  • pričaonica
  • spomenar
  • hobi i kućni ljubimci
  • razno
  • važna obaveštenja
  • predlozi i sugestije
  • Liberty
    KLIKOM NA BANERE POSETITE PREDLOZENE SAJTOVE
    title="duborez.net"
    " Nikada ne sumnjaj da mala grupa misaonih i posvećenih ljudi može promeniti svet. Zaista, tako je jedino oduvek i bilo. " KADA NE BUDE DOVOLJNO PRIRODE, VEĆINA LJUDI ĆE SHVATITI DA NOVAC NIJE ZA JELO! Ne dozvoli da neki pogrešni ljudi udju u Tvoj život, pomute bistrinu tvojih očiju, nateraju da voliš ono što oni vole i da zaboraviš ono što oni nemaju. !
    Traži
     
     

    Rezultati od :
     
    Rechercher Napredna potraga

     

     ZASTO JE SUPER BITI SAM

    Ići dole 
    AutorPoruka
    Gost
    Gost
    Anonymous



    ZASTO JE SUPER BITI SAM Empty
    PočaljiNaslov: ZASTO JE SUPER BITI SAM   ZASTO JE SUPER BITI SAM Icon_minitimeSub Dec 20, 2008 8:56 am

    Dok sno u vezi ponekad se uzelimo malo slobode i mira,mali flerta, zaprevo svega onoga sto samacki zivot pruza,a dok samujemo ceznemo za srodnom dusom,
    zajednickim jutrima, poljubcima......

    To je samo pokazatelj da su ljudi retko zadovoljni onim sto imaju i uvek nesto nedostaje.
    Pokazacemo vam koje su prednosti samackog zivota!

    Ma kakav kompromis?
    Nedeljni ruckovi kod njenih ili njegovih prijatelja, ili jos gora,rodbine,nekima nisu bas slika dobrog provoda,opustanja i uzivanja,vec vise obaveza, koje kod samaca nema.
    Umesto toga vreme provode onako kako vi zelite i s kim zelite, i nikome se ne morate
    prilagodjavati. Daljinski je u vasoj ruci i sami birate.Nema kompromisa ni zlatne sredine.

    Moja kucica, moja slobodica!
    Dolazite kuci sa posla,prepune glave,pod stresom ste i najmanje sto vam treba je necije zvocanje i prigovaranje. Sami ste i to sebi mozete prustiti. Nema svadje i rasprave, nema galame.

    Nema guzve u kupatilu!
    Budite se i pocinje spremanje za posao, put, ili jednostavno pocetak novog dana, a kupatilo i sve sto je unutra je samo vase! Jutarnja higijena,ispijanje kafe,prva jutarnja cigareta ako ste pusac i preskakanje dorucka nesto je o cemu vi odlucujete i niko vas u tome ne ometa.

    Kreativni nered!
    Ne volite spremati. Kod vas nista nema stalno mesto,ali niko vam ne prigovara zbog toga.Prljav ves je na podu pored kreveta i nikome ne smeta vasa kozmetika na kuhinjskom stolu. Pospremicete kada za to budete raspolozeni, jer vama ne smeta kreativni nered, kako ga zovete, i nista vam ne znaci izreka:Sto mozes danas, ne ostavljaj za sytra!

    U lov, u lov!
    I za kraj,spomenimo potragu za partnerom ili partnerkom, ili cak avanturom za jednu noc.Svi znaju kako zanimljivo moze iti flertovanje i upoznavanje novih ljudi!

    No,nije samacki zivot bajka, ima on i nedostataka, kao i sve drugo, ili o tome nekom drugom prilikom.



    gomila
    Nazad na vrh Ići dole
    SEKARADA
    vip
    vip
    SEKARADA


    Ženski
    Broj poruka : 24241
    Godina : 69
    Lokacija : Beograd
    Datum upisa : 15.12.2008

    List lica
    x: 6
    y: 6

    ZASTO JE SUPER BITI SAM Empty
    PočaljiNaslov: Re: ZASTO JE SUPER BITI SAM   ZASTO JE SUPER BITI SAM Icon_minitimeSub Dec 20, 2008 2:43 pm

    namigivanje Tema ti je prva liga

    Veruj mi na rec, sad moju samocu ni zasta na svetu ne bih ugrozila. "Sama" sam vec skoro dve godine i bas mi je lepo. Slobodu sam uvek imala, dolazila sam kad sam htela, kuvala isto tako, da ne nabrajam - kad sam se razvela, posle 27 god., svi su se cudili jer nije bilo ni svadje. Jednostavno prezasicenost. Posle dve god samoce, opet sam pristala na zajednicu i trajala je 9 god.. Posle lepog rastanka opet uzivam u zivotu - vetovatno mi je sudjeno - treca sreca. Pa ako je tako, doci ce sama maca
    Nazad na vrh Ići dole
    Gost
    Gost
    Anonymous



    ZASTO JE SUPER BITI SAM Empty
    PočaljiNaslov: Re: ZASTO JE SUPER BITI SAM   ZASTO JE SUPER BITI SAM Icon_minitimePon Avg 10, 2009 9:39 am

    SAMOCA


    Samoca je poput kise.
    U veceri iz mora se dize,
    iz ravnica pustih i dalekih stize,
    ide u nebo gdje je uvijek ima.
    I tek sa neba pada po gradovima.

    Pada prije neg svjetlost je izasla,
    kad ulice se okrecu spram zore,
    i kad se tijela sto nisu nista nasla,
    razocarano dijele puna more,
    i kada ljudi sto od mrznje gore,
    u postelji jednoj moraju da noce.

    Tada dolaze valovi samoce...


    R.M.Rilke
    Nazad na vrh Ići dole
    Sponsored content





    ZASTO JE SUPER BITI SAM Empty
    PočaljiNaslov: Re: ZASTO JE SUPER BITI SAM   ZASTO JE SUPER BITI SAM Icon_minitime

    Nazad na vrh Ići dole
     
    ZASTO JE SUPER BITI SAM
    Nazad na vrh 
    Strana 1 od 1
     Similar topics
    -
    » ZASTO JE BOLJE BITI ZENA
    » Treba li biti iskren?
    » VOLETI I BITI VOLJEN

    Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
    WWW.DUBOREZ.NET :: ljubav-
    Skoči na: