WWW.DUBOREZ.NET
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


*****Zelimo Vam prijatne trenutke na DUBOREZ Forumu*******
 
PrijemLatest imagesRegistruj sePristupi
SPECIJALIZOVANE IZLOZBE PASA
4.Spec izlozba MASTIFA,BULMASTIFA,E.BULDOGA i NEMACKIH DOGA
free forum
Similar topics
    RADIO STANICE
    klikom na baner slusajte "ROADSTAR-RADIO" na 128kbps
    free forum
    Trenutna temperatura
    Forum
  • slikarstvo
  • vajarstvo
  • mozaik
  • primenjena umetnost
  • fotografija
  • književnost
  • film
  • muzika
  • arhitektura
  • pozorište
  • strip
  • duhovnost i religija
  • psihologija
  • ljubav
  • lepota i zdravlje
  • zabava
  • pričaonica
  • spomenar
  • hobi i kućni ljubimci
  • razno
  • važna obaveštenja
  • predlozi i sugestije
  • Liberty
    KLIKOM NA BANERE POSETITE PREDLOZENE SAJTOVE
    title="duborez.net"
    " Nikada ne sumnjaj da mala grupa misaonih i posvećenih ljudi može promeniti svet. Zaista, tako je jedino oduvek i bilo. " KADA NE BUDE DOVOLJNO PRIRODE, VEĆINA LJUDI ĆE SHVATITI DA NOVAC NIJE ZA JELO! Ne dozvoli da neki pogrešni ljudi udju u Tvoj život, pomute bistrinu tvojih očiju, nateraju da voliš ono što oni vole i da zaboraviš ono što oni nemaju. !
    Traži
     
     

    Rezultati od :
     
    Rechercher Napredna potraga

     

     KOJI JE VAS JOS NEOSTVARENI SAN

    Ići dole 
    3 posters
    AutorPoruka
    vuuk
    Admin
    Admin
    vuuk


    Muški
    Broj poruka : 846
    Lokacija : Kikinda-Basaid
    Datum upisa : 25.08.2008

    KOJI JE VAS JOS NEOSTVARENI SAN Empty
    PočaljiNaslov: KOJI JE VAS JOS NEOSTVARENI SAN   KOJI JE VAS JOS NEOSTVARENI SAN Icon_minitimePet Mar 27, 2009 11:01 am

    Moj još ne ostvareni san je na ovoj slici, koji je Vaš??????


    KOJI JE VAS JOS NEOSTVARENI SAN 2em2woz

    veliki dečaci sanjaju devojčice, a vuuk spavalica autiće hahaha hahaha hahaha

    KOJI JE VAS JOS NEOSTVARENI SAN Ekj788
    Nazad na vrh Ići dole
    http://www.duborez.net
    Gost
    Gost
    Anonymous



    KOJI JE VAS JOS NEOSTVARENI SAN Empty
    PočaljiNaslov: KOJI JE VAS JOS NEOSTVARENI SAN   KOJI JE VAS JOS NEOSTVARENI SAN Icon_minitimePet Mar 27, 2009 11:40 am

    KOJI JE VAS JOS NEOSTVARENI SAN Rg_1045964_m600
    EVO, OVO JE MOJ SAN...DOBAR ROSTILJ I DA OKUPIM SVE MOJE DRUGARE I DA UZIVAMO U ..KLOPI..PICU I MUZIKI, SVE DO RANE ZORE A MOZE I DUZE HAHAHAHA
    Nazad na vrh Ići dole
    drugasansa




    Ženski
    Broj poruka : 1620
    Godina : 44
    Lokacija : beograd
    Datum upisa : 26.08.2008

    KOJI JE VAS JOS NEOSTVARENI SAN Empty
    PočaljiNaslov: Re: KOJI JE VAS JOS NEOSTVARENI SAN   KOJI JE VAS JOS NEOSTVARENI SAN Icon_minitimeSre Apr 01, 2009 4:53 am

    Moj život je isprepletan nitima snova,ponekad zamršen,ali u nemogućim,čarobnim šarama...
    Moj "realan" san je da osnujem humanitarnu organizaciju za pomoć napuštenoj djeci.
    Nazad na vrh Ići dole
    Gost
    Gost
    Anonymous



    KOJI JE VAS JOS NEOSTVARENI SAN Empty
    PočaljiNaslov: Re: KOJI JE VAS JOS NEOSTVARENI SAN   KOJI JE VAS JOS NEOSTVARENI SAN Icon_minitimeNed Apr 12, 2009 10:22 am

    KOJI JE VAS JOS NEOSTVARENI SAN 954e56be4be

    Moj zivot tece u vecitom plesu na paperjastim oblacima snova,snova,zivotnih,malenih,carobnih.Lepo je imati zelju da se ostvari san.A sta posle kad snova nestane,i mozemo li ostvariti sve snove u zivotu...........
    Koji je moj jos ne ostvaren san ?
    Divan je,ali ako ga napisem san nece biti vise tajna i nece mi se ostvariti.Mene su ucili da netreba snove govoriti na glas.
    Zato zelim svima koji imaju jos neostvarenih snova da se odista ostvare, a hoce samo ako to jako zelite i ne delite snove s drugima.Drugi znaju biti sebicni i ljubomorni sto sanjate lepse i vise.
    bor
    Nazad na vrh Ići dole
    SEKARADA
    vip
    vip
    SEKARADA


    Ženski
    Broj poruka : 24241
    Godina : 69
    Lokacija : Beograd
    Datum upisa : 15.12.2008

    List lica
    x: 6
    y: 6

    KOJI JE VAS JOS NEOSTVARENI SAN Empty
    PočaljiNaslov: Re: KOJI JE VAS JOS NEOSTVARENI SAN   KOJI JE VAS JOS NEOSTVARENI SAN Icon_minitimeČet Apr 16, 2009 7:15 pm

    KOJI JE VAS JOS NEOSTVARENI SAN 00067

    Sta znaci sanjati? Moze se reci i mastati? Slicno je!
    Zao mi je, ali me zovu surovi realista. Medutim i ja kao realista imam svoje zelje. Do sad kako su zelje bile realne neke su se i ispunile i ako sam godinama cekala.

    Kako rece dragi Oblacic, necu javno reci zbog malih i velikih djavolcica da ne bi pravili prepreke na putu ostvarenja.

    Rado cu pomoci Slavicici da joj se ostvari zelja i ako ne moram biti prisutna kad joj se ispuni.


    Poslednji izmenio SEKARADA dana Čet Maj 20, 2010 6:49 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
    Nazad na vrh Ići dole
    Gost
    Gost
    Anonymous



    KOJI JE VAS JOS NEOSTVARENI SAN Empty
    PočaljiNaslov: Re: KOJI JE VAS JOS NEOSTVARENI SAN   KOJI JE VAS JOS NEOSTVARENI SAN Icon_minitimeUto Maj 05, 2009 11:26 am

    Pitam se kad se coveku ostvare svi snovi,kakv je onda zivot ?Ima li zivota kad prestanu snovi,jer ostvarimo sve.? clap
    Nazad na vrh Ići dole
    SEKARADA
    vip
    vip
    SEKARADA


    Ženski
    Broj poruka : 24241
    Godina : 69
    Lokacija : Beograd
    Datum upisa : 15.12.2008

    List lica
    x: 6
    y: 6

    KOJI JE VAS JOS NEOSTVARENI SAN Empty
    PočaljiNaslov: Re: KOJI JE VAS JOS NEOSTVARENI SAN   KOJI JE VAS JOS NEOSTVARENI SAN Icon_minitimePet Maj 08, 2009 5:56 am

    Nisam sigurna ali mislim da takvi ljudi, dragi Oblacicu uvek izmisljaju nesto novo da im treba i ako tako nesto imaju - hoce da menjaju. Mislim da nisu srecni i da su premoreni jer su zatrpani pustim zeljama i radom da ih ostvare. Pa kad onda uzivaju?

    Zelim malo a zato i mnogo uzivam i veoma sam srecna, sto je naj bitnije.
    Nazad na vrh Ići dole
    SEKARADA
    vip
    vip
    SEKARADA


    Ženski
    Broj poruka : 24241
    Godina : 69
    Lokacija : Beograd
    Datum upisa : 15.12.2008

    List lica
    x: 6
    y: 6

    KOJI JE VAS JOS NEOSTVARENI SAN Empty
    PočaljiNaslov: Re: KOJI JE VAS JOS NEOSTVARENI SAN   KOJI JE VAS JOS NEOSTVARENI SAN Icon_minitimePet Maj 08, 2009 6:35 am

    vatromet Dragi Vuucko druze moj, od KOJI JE VAS JOS NEOSTVARENI SAN Herz_02 ti cestita sto si uspeo da ispunis svoj san.

    Sad mozemo da se trkamo
    KOJI JE VAS JOS NEOSTVARENI SAN Fahr11
    Nazad na vrh Ići dole
    Gost
    Gost
    Anonymous



    KOJI JE VAS JOS NEOSTVARENI SAN Empty
    PočaljiNaslov: Re: KOJI JE VAS JOS NEOSTVARENI SAN   KOJI JE VAS JOS NEOSTVARENI SAN Icon_minitimeSub Maj 09, 2009 10:36 am

    oblacic ::
    Pitam se kad se coveku ostvare svi snovi,kakv je onda zivot ?Ima li zivota kad prestanu snovi,jer ostvarimo sve.? clap
    Pitanje je bilo jasno,i cisto razmisljanje.Ako mi se ostvare svi snovi,kakv je zivot posle?
    Da li su nasi neostvareni snovi cesto jedini motivi koji pokrecu nas zivot,nesto zbog cega vredi ziveti .I kako zive oni koji nemaju uopste snova?Ili su vec sve ostvarili?
    Nazad na vrh Ići dole
    SEKARADA
    vip
    vip
    SEKARADA


    Ženski
    Broj poruka : 24241
    Godina : 69
    Lokacija : Beograd
    Datum upisa : 15.12.2008

    List lica
    x: 6
    y: 6

    KOJI JE VAS JOS NEOSTVARENI SAN Empty
    PočaljiNaslov: Re: KOJI JE VAS JOS NEOSTVARENI SAN   KOJI JE VAS JOS NEOSTVARENI SAN Icon_minitimeSub Maj 09, 2009 6:17 pm

    Dragi Oblacicu, ja ne sanjam. Imam zelje i tezim da ih ostvarim. Mnogo sam i uspela. Normalno, ima ih jos ali to cu ispuniti kad se uklope mnoge kockice, ne zurim, ne patim i ispunjavam zelje polako.
    Tesko je da se zelje sve ispune, da bi se moglo reci - nemam zelja. Eto, cekam da mi unuka krene u skolu. Cekacu da je zavrisi pa da upise dalje, da se uda, da dobije dete. Cekam da mi se sinovi ozene, dobiju decu, ta deca krenu u skolu i zivot se nastavlja a ustvari na neki nacin ponavlja.
    Eto, uvek ima neka zelja i ima se razloga uzivati u zivotu.

    Ne verujem da postoje ljudi koji nemaju "snove", verovatno svako nesto zeli.
    Pa vec sam napisala - oni koji su "ostvarili" sve snove sad menjaju. Bio im je san da kupe auto, kupili su ga - sad bi drugu marku. Tako im je i sa drugim stvarima.


    Poslednji izmenio SEKARADA dana Pon Dec 14, 2009 1:10 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
    Nazad na vrh Ići dole
    Gost
    Gost
    Anonymous



    KOJI JE VAS JOS NEOSTVARENI SAN Empty
    PočaljiNaslov: Re: KOJI JE VAS JOS NEOSTVARENI SAN   KOJI JE VAS JOS NEOSTVARENI SAN Icon_minitimeSre Maj 13, 2009 10:55 am

    Neko čeka stan, neko čeka platu, neko čeka bebu, neko čeka ljubav, neko čeka posao, neko samo sedi i čeka (verovatno Godoa). Uopšte uzev, čini se da nam dobar deo života prođe u toj fazi iščekivanja da se dogodi nova situaciju na koju ćemo morati da reagujemo. Nekad budemo pripremljeni za ono što nas očekuje, a nekada ostanemo zatečeni pa se navrat-nanos snalazimo kako znamo i umemo. A nekad i nema vremena da se čeka, nego situacija mora da se razreši sada i odmah. Uostalom, verovatno postoji neko ko čeka da mi nešto preduzmemo povodom nečega. Kakva umreženost različitih očekivanja!

    U današnjem vremenu novca ljudi uglavnom čekaju da ulože novac u neki isplativ biznis, nekretnine, porodičnu firmu. A kada se govori o nekim trajnijim vrednostima (jer novac se ipak troši, čak i kad se kapital neprestano obrće), reklo bi se da se one nekako nalaze na stendbaj opciji. Kao, znamo svi dobro koje su to trajne vrednosti, ali one mogu malo i da se strpe dok na njih opet ne bude došao red. Tako obično misle oni koji se u određenom trenutku nalaze u centru pažnje. Što se i ne bi osećali i ponašali na taj način kada su toliko dugo čekali na to? A da bismo se zaista osećali kao osoba kojoj sve lako polazi za rukom, potrebno je da iza našeg uspeha stoji veliki rad i verovatno dugogodišnje iskustvo, kao i odricanje od mnogo čega. Na primer, od čekanja.

    Kada ne povlađujemo svojoj lenjosti, dosadi i nemaru, jasnije uočavamo da bi dani mogli da nam budu po mnogo čemu značajni. Međutim, u tome nas sprečavaju razne stvari pa nam se često čini da nismo dovoljno cenjeni, plaćeni, poštovani... U takvim situacijama nije retko da vidimo interes u saradnji s osobama koje su nas više puta prevarile, a kasnije se sami sebi žalimo da nismo u dovoljnoj meri držali tu tako potrebnu distancu. Izgleda da je čekanje opravdano samo u takvim prilikama.

    Ovaj napisani tekst mi je bio zanimljiv, jer imati neostvarene zelje moze se povezati s temom da ceo zivot nesto iscekujemo.Da li bas svi nesto iscekuju i imaju neostvarene zelje,NE.Postoje osobe koje iz raznih razloga nemaju zelje.Samo nisam uspela da dokraja spoznam kakav je njihov zivot.Da li je samo u pitanju mirenje sa onim sto imaju jer im se iscekivanja i neostvarene zelje nisu ostvarile.Ili prosto i jednostavno zive ne zeleci nista osim jednostavnog prezivljavanja i zivotarenja.
    Nazad na vrh Ići dole
    Gost
    Gost
    Anonymous



    KOJI JE VAS JOS NEOSTVARENI SAN Empty
    PočaljiNaslov: Re: KOJI JE VAS JOS NEOSTVARENI SAN   KOJI JE VAS JOS NEOSTVARENI SAN Icon_minitimePet Dec 11, 2009 9:57 am

    KOJI JE VAS JOS NEOSTVARENI SAN Bunar KOJI JE VAS JOS NEOSTVARENI SAN W500
    Nečiji život je kao isušeni bunar
    u kojeg ljudi bacaju kamen,
    da bi čuli eho udarca.
    Drugima je bunar
    koji se preliva.

    I za još hiljadu godina
    čovek će uvek uzdisati:
    "Eh, da mi je..."
    Nazad na vrh Ići dole
    SEKARADA
    vip
    vip
    SEKARADA


    Ženski
    Broj poruka : 24241
    Godina : 69
    Lokacija : Beograd
    Datum upisa : 15.12.2008

    List lica
    x: 6
    y: 6

    KOJI JE VAS JOS NEOSTVARENI SAN Empty
    PočaljiNaslov: Re: KOJI JE VAS JOS NEOSTVARENI SAN   KOJI JE VAS JOS NEOSTVARENI SAN Icon_minitimePon Dec 14, 2009 1:31 pm

    scratch da li je bio san, zelja ili potreba???? Eto, desio mi se i treci put,
    korak u dvoje u srecu,
    KOJI JE VAS JOS NEOSTVARENI SAN Abbmk5
    drinks
    Nazad na vrh Ići dole
    Gost
    Gost
    Anonymous



    KOJI JE VAS JOS NEOSTVARENI SAN Empty
    PočaljiNaslov: Re: KOJI JE VAS JOS NEOSTVARENI SAN   KOJI JE VAS JOS NEOSTVARENI SAN Icon_minitimePon Dec 21, 2009 8:55 am

    Neki snovi su lepi daju mnogo veselja, sreće a neki ostave bol i tugu iza sebe.... Pate ti dušu, srce i paraju ga.....
    Nazad na vrh Ići dole
    Gost
    Gost
    Anonymous



    KOJI JE VAS JOS NEOSTVARENI SAN Empty
    PočaljiNaslov: KOJI JE VAS JOS NEOSTVAREN SAN..   KOJI JE VAS JOS NEOSTVARENI SAN Icon_minitimeČet Maj 20, 2010 3:37 am

    KOJI JE VAS JOS NEOSTVARENI SAN Sudijskicekic

    DA DONESEM PRAVI SUD....
    Nazad na vrh Ići dole
    SEKARADA
    vip
    vip
    SEKARADA


    Ženski
    Broj poruka : 24241
    Godina : 69
    Lokacija : Beograd
    Datum upisa : 15.12.2008

    List lica
    x: 6
    y: 6

    KOJI JE VAS JOS NEOSTVARENI SAN Empty
    PočaljiNaslov: Re: KOJI JE VAS JOS NEOSTVARENI SAN   KOJI JE VAS JOS NEOSTVARENI SAN Icon_minitimeČet Maj 20, 2010 6:58 pm

    scratch ijjjjuuuu, sta joj bi, pa ti si pobrkala rubriku azdaja pripazi malo sta i gde stavljas



    eto, asocirala me da mi je san da je drinks i smestim da spavalica
    Nazad na vrh Ići dole
    SEKARADA
    vip
    vip
    SEKARADA


    Ženski
    Broj poruka : 24241
    Godina : 69
    Lokacija : Beograd
    Datum upisa : 15.12.2008

    List lica
    x: 6
    y: 6

    KOJI JE VAS JOS NEOSTVARENI SAN Empty
    PočaljiNaslov: Re: KOJI JE VAS JOS NEOSTVARENI SAN   KOJI JE VAS JOS NEOSTVARENI SAN Icon_minitimePon Jul 12, 2010 10:40 am

    Zivot je san - ucini ga stvarnim...

    Dobili smo priliku da sanjamo.
    No, da li shvatamo cemu nam sluzi san.

    Ne da bismo celi zivot proveli gledajuci u nebo i mastali o hodanju po oblacima,
    vec da bismo pokusali da dohvatimo svoje snove i hodali s njima po zemlji.

    Ima li smisla cekati?

    Ako nikad ne pocnemo ostvarivati svoje snove,
    prokockali smo jos jednu priliku koju smo dobili.

    cita namigivanje
    Nazad na vrh Ići dole
    Gost
    Gost
    Anonymous



    KOJI JE VAS JOS NEOSTVARENI SAN Empty
    PočaljiNaslov: Re: KOJI JE VAS JOS NEOSTVARENI SAN   KOJI JE VAS JOS NEOSTVARENI SAN Icon_minitimeUto Jul 13, 2010 4:57 am

    Sjećam se svega.Tvog mirisa sa okusom ljeta.Dodira tvog tijela o moje,tvog šaptanja dok sam te ljubio.
    Robert Penn Warren jedanput je upotrijebio frazu:'Svijet koji se doimlje kao da ga je sam Bog napustio!'
    Nije loše,prilichno blisko onome kako ja ponekad osjećam,ali ne mogu uvijek podnijeti takav zivot.Kad takvi osjećaji postanu prejaki natovarim Harrya i odem na nekoliko dana na put auto-cestom.
    Ne volim zaliti sam sebe.Strano mi je to.Uglavnom se tako i ne osjećam.Zahvalan sam što sam te uopće i našao.Mogli smo projuriti jedno pokraj drugog kao dva zrnca svemirske prašine...
    Bog,svemir ili kako odlučili nazvati te velike sustave harmonije i reda ne priznaju zemaljsko vrijeme.Za svemir se 4 dana ne razlikuju nimalo od 4 milijarde svijetlosnih godina.Nastojim to uvijek imati na umu!!!!
    Ipak samo sam čovjek, a sva ta filozofska racionaliziranja koja se mogu smisliti ,ne sprečavaju me da te zelim svakog dana,svakog trenutka,kao što ne mogu spriječiti ni nemilosrdni vapaj vremena,vremena koje ne mogu provesti s tobom. U svojoj glavi,volim te duboko i beskrajno.
    I uvijek ću te voljeti...

    Robert Jams Waller 'Mostovi okruga Madison'
    Nazad na vrh Ići dole
    Gost
    Gost
    Anonymous



    KOJI JE VAS JOS NEOSTVARENI SAN Empty
    PočaljiNaslov: Re: KOJI JE VAS JOS NEOSTVARENI SAN   KOJI JE VAS JOS NEOSTVARENI SAN Icon_minitimeUto Jul 13, 2010 4:59 am

    *Negde daleko na suncu leze moje najvise teznje.Mozda ih necu dosegnuti,ali mogu da podignem pogled i vidim njihovu lepotu,da u njih verujem,i da se trudim da ih sledim ma kud me one vodile.*

    Louisa May Alcott/ Iz knjige o Sreci

    Citat :
    ]b]-Za sve ljude zvezde ne znace isto.Za one koji putuju,zvezde su vodici.Za druge one su samo male svetiljke.Za naucnike one su problem. Za mog poslovnog coveka one su bile zlato.Ali sv te zvezde tamo cute.A ti ces imati zvezde kakve nema niko........
    -Kad budes gledao nebo nocu,posto cu se ja na jednoj od njih smejati,to ce za tebe biti kao da se sve zvezde smeju
    -A kad se utesis,covek se brzo utesi,bice ti milo sto si se sa mnom upoznao.Ostaces mi zauvek prijatelj.Zeleces da se smejes sa mnom.Otvorices prozor po nekad onako iz zadovoljstva...Tvoji ce prijatelji birti iznenadjeni kad te vide da se smejes gledajuci u nebo.A ti ces im reci-Da zvezde me uvek zasmejavaju.
    *Mali princ*[/b]
    Nazad na vrh Ići dole
    Gost
    Gost
    Anonymous



    KOJI JE VAS JOS NEOSTVARENI SAN Empty
    PočaljiNaslov: Re: KOJI JE VAS JOS NEOSTVARENI SAN   KOJI JE VAS JOS NEOSTVARENI SAN Icon_minitimePon Avg 23, 2010 7:31 am

    Jednog dana čovek uđe u restoran u pratnji ogromnog noja.

    Konobarica ih upita šta žele da naruče. Tip reče:

    - Hamburger, pomfrit i kolu - a onda se okrene prema noju:

    -A ti?

    -Ja ću isto! - odgovori Noj.

    Posle nekog vremena konobarica se vrati s narudžbinom.

    -To bi bilo 2832,55 din. - reče.

    Tip posegnu u džep i izvuče tačno toliki iznos.



    Sledećeg dana tip s nojem opet uđe u restoran i ponovno naruči:

    - Hamburger, pomfrit i kolu - a onda se okrenu prema noju:

    - A ti?

    - Ja ću isto! - odgovori noj.

    Posle nekog vremena konobarica se vrati s narudžbinom.

    - To bi bilo 2832,55 din. - reče.

    Tip posegnu u džep i izvuče tačno toliki iznos.

    I tako je sve preraslo u rutinu.



    Prođe nekoliko dana. Čovek i noj, kao i obično, uđoše u restoran.

    - Uobičajeno? - upita konobarica.

    - Ne, danas je petak ! Uzeću lignje, salatu i pivo - reče tip.

    - Ja ću isto! - odgovori noj.

    Ubrzo, konobarica se vrati s narudžbom.

    - To bi bilo 4332,20 din. - reče.

    Tip posegnu u džep i izvuče tačno toliki iznos.

    Ovoga puta konobarica nije mogla da odoli radoznalosti.

    - Oprostite, ali kako to da uvek u džepu imate tačno toliko novca koliko iznosi račun?

    - Pre nekoliko godina čistio sam tavan i našao staru lampu.

    Protrljao sam je i iz nje je izašao duh i rekao da će mi ispuniti dve želje.

    Moja prva želja bila je da u džepu uvek imam tačno onoliko novca koliko mi treba da bih platio račun.

    I želja se ostvarila.Svaki put kad nešto kupujem, u džepu se pojavi tačno onoliko novca koliko mi treba.

    - Pa to je izvanredno ! - uzviknu konobarica. - Većina ljudi tražila bi milione, ali vi ćete ovako biti bogati do kraja života!

    - Upravo tako ! Zatražim li litru mleka ili najskuplji automobil, uvek ću to moći da platim.

    - A zašto vas uvek prati noj?

    Čovek duboko uzdahnu i reče:

    - E, tu je glavna fora..! Moja druga želja bila je - da uz mene do kraja života bude pilence dugih nogu i velike guze,

    koje će se uvek slagati sa svime što kažem.
    Nazad na vrh Ići dole
    Sponsored content





    KOJI JE VAS JOS NEOSTVARENI SAN Empty
    PočaljiNaslov: Re: KOJI JE VAS JOS NEOSTVARENI SAN   KOJI JE VAS JOS NEOSTVARENI SAN Icon_minitime

    Nazad na vrh Ići dole
     
    KOJI JE VAS JOS NEOSTVARENI SAN
    Nazad na vrh 
    Strana 1 od 1
     Similar topics
    -
    » Smeh koji zaboravljamo

    Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
    WWW.DUBOREZ.NET :: pričaonica-
    Skoči na: