WWW.DUBOREZ.NET
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


*****Zelimo Vam prijatne trenutke na DUBOREZ Forumu*******
 
PrijemLatest imagesRegistruj sePristupi
SPECIJALIZOVANE IZLOZBE PASA
4.Spec izlozba MASTIFA,BULMASTIFA,E.BULDOGA i NEMACKIH DOGA
free forum
RADIO STANICE
klikom na baner slusajte "ROADSTAR-RADIO" na 128kbps
free forum
Trenutna temperatura
Forum
  • slikarstvo
  • vajarstvo
  • mozaik
  • primenjena umetnost
  • fotografija
  • književnost
  • film
  • muzika
  • arhitektura
  • pozorište
  • strip
  • duhovnost i religija
  • psihologija
  • ljubav
  • lepota i zdravlje
  • zabava
  • pričaonica
  • spomenar
  • hobi i kućni ljubimci
  • razno
  • važna obaveštenja
  • predlozi i sugestije
  • Liberty
    KLIKOM NA BANERE POSETITE PREDLOZENE SAJTOVE
    title="duborez.net"
    " Nikada ne sumnjaj da mala grupa misaonih i posvećenih ljudi može promeniti svet. Zaista, tako je jedino oduvek i bilo. " KADA NE BUDE DOVOLJNO PRIRODE, VEĆINA LJUDI ĆE SHVATITI DA NOVAC NIJE ZA JELO! Ne dozvoli da neki pogrešni ljudi udju u Tvoj život, pomute bistrinu tvojih očiju, nateraju da voliš ono što oni vole i da zaboraviš ono što oni nemaju. !
    Traži
     
     

    Rezultati od :
     
    Rechercher Napredna potraga

     

     ...zelim ti...

    Ići dole 
    2 posters
    Idi na stranu : Prethodni  1, 2
    AutorPoruka
    Gost
    Gost
    Anonymous



    ...zelim  ti... - Page 2 Empty
    PočaljiNaslov: ...Zelim ti...   ...zelim  ti... - Page 2 Icon_minitimeNed Jan 31, 2010 3:11 am

    TEZI DA BUDES SRECAN.

    Idi smireno kroz buku i užurbanost i seti se mira koji
    možeš naći u tišini.
    Koliko je moguće, budi
    u dobrim odnosima sa svim ljudima.
    Govori svoju istinu smireno i jasno i slušaj druge,
    čak i glupe i neuke;
    i oni imaju svoju priču.
    Izbegavaj bučne i nasilne osobe,
    one su teret duhu.
    Ako uporediš sebe s drugima, možeš postati
    ogorčen ili ponosan; jer će uvek biti većih i manjih od tebe.
    Raduj se svojim dostignućima i planovima.
    Održi zanos za svoj lični poziv, ma koliko on skroman bio;
    to je prvo blago u promenljivim vremenima
    Budi oprezan u svojim poslovima; jer svet je pun prevara,
    ali neka te to ne ometa da vidiš vrline koliko je ima.
    Mnogi ljudi teže za visokim idealima i svuda je život pun heroizma.
    Budi ono što jesi. Budi svoj!
    Pogotovu nemoj glumiti ljubav.
    A nemoj biti podrugljiv prema ljubavi,
    jer uprkos ogorčenosti i razočarenjima, ona je večna kao trava.
    Spokojno primi iskustvo godina, skladno napustajući stvari iz mladosti.
    Ali nemoj sam sebe žalostiti izmišljotinama. Mnoga strahovanja nastaju od umora i usamljenosti.
    Osim održavanja zdrave stege, budi blag prema sebi.
    Ti si dete svemira, ništa manje nego sto je drveće i zvezde.

    Imaš pravo biti ovde.
    I bilo ti to jasno ili ne, nema sumnje da se svemir razvija kako treba.
    Dakle budi u miru s Bogom, ma kako ga zamisljaš, i bez obzira kakav ti je posao i čemu težiš u bučnom komešanju života, zadrži mir u svojoj duši.
    Pored sve prljavštine i jadikovanja i porušenih snova, ovo je ipak divan svet.
    Budi pažljiv!

    Teži da budeš srećan!

    ...zelim  ti... - Page 2 Cid4aea3d21c52e491d80ab
    Nazad na vrh Ići dole
    SEKARADA
    vip
    vip
    SEKARADA


    Ženski
    Broj poruka : 24241
    Godina : 69
    Lokacija : Beograd
    Datum upisa : 15.12.2008

    List lica
    x: 6
    y: 6

    ...zelim  ti... - Page 2 Empty
    PočaljiNaslov: Re: ...zelim ti...   ...zelim  ti... - Page 2 Icon_minitimeNed Feb 14, 2010 12:32 am

    cita zelim ti sve ovo i ono sto ti nedostaje clap

    Želim Ti:

    1. miris prve jutarnje kafe, 2. saznanje da je sutra praznik, 3. pobedu naše reprezentacije, 4. sniženje od 50% u Tvom omiljenom butiku, 5. sunčano subotnje jutro, 6. kućnog ljubimca koji Ti se raduje, ...11. slobodno mesto za parkiranje u centru grada, 12. saznanje da možeš dospavati još sat vremena, ...21. vino ohlađeno na idealnu temperaturu, 22. da isprva pronađeš pantalone koje Ti dobro stoje, 23. provod s prijateljima iz detinjstva, 24. maštovit i veseli san, 25. iznenadnu posetu prijatelja tek što je završeno veliko čišćenje, ...35. saznanje da si u bržoj koloni, 36. da isprva izabereš ključ iz svežnja, 37. hiperaktivne prijatelje u petak uveče, 38. da Ti konobar donese smeđi šećer a da ga ne tražiš, ...45. da uhvatiš zeleno na semaforu, 46. da Tvoj omiljeni prastari kaput postane modni hit sezone, 47. capucino sa puuuno pene, ...53. da Te voljena osoba dočeka ispred posla, 54. sveže pecivo u tri popodne, 55. dve kile manje nakon sinoćnjih ćevapa, ...65. petak, na sve moguće načine, 66. užitak u besciljnoj vožnji po praznim putevima, 67. da se setiš stihova pesme iz Tvoje mladosti, 68. rešenje problema koji Te muči danima, 69. da otkriješ da se nekome sviđaš, i to baš...79. važan podatak u trenutku kad ga trebaš, 80. reprizu epizode omiljene serije koju si propustio/la, 81. da neko na dodeli Oscara ima iste cipele kao i Ti, 82. priče koje jedva čekaš da podeliš s drugima, 83. da Te neko razveseli sitnim poklonom bez povoda, ...94. da Tebi dragi prijatelji najzad postanu roditelji, 95. vruću čokoladu u hladnom danu, 96. duplo manji račun za mobilni telefon, ...100. da pronađeš u džepu prolećne jakne 50 eVra na koje ste već zaboravo/la, 101. susret zbog kojeg brojiš dane, 102. da svaki dan naučiš nešto novo, 112. da kolač koji praviš prvi put ispadne fantastično, 113. smešak deteta koje ne poznaješ, 114. miris vedre letnje noći, ....125. da Ti kiša opere auto, 126. da uočiš prve visibabe u snegu, 127. pahulje koje Ti padaju na nos, 128. da laste naprave gnezdo pod Tvojim prozorom, ...139.. uživanje u prvim trešnjama, 140. da osmehom pobediš svaki stres,
    141. parfe tortu sa šlagom koja ne goji, ...152. vikend u nekoj evropskoj metropoli, 153. "leptiriće" u stomaku, ...164. osećaj uzbuđenja pred putovanje koje dugo planiraš, 165. osećaj olakšanja kad otkopčaš trenerku, 166. jutro bez gužve, ....172. ugodnu bol u mišićima nakon treninga, 173. sastanak sa zgodnim klijentom, ...184. jutarnji cvrkut ptičica pod prozorom, 185. uspeh dragih osoba, ..196. da otkriješ novi omiljeni kafić gde puštaju super muziku, 197. livadu punu maslačaka, 198. sklupčavanje ispod ćebeta uz super film dok napolju pada kiša, ...200. iskren pljesak kad na karaokama otpevaš pesmu grozno, ali uživajući, 201. dobro raspoložene ljude na poslu, 202. pevanje u zoru, ....213. odličnu ideju za rođendanski poklon prijatelju, 214. mesto do prozora u avionu, ...225. odličnu vremensku prognozu za vikend, 226. fotografiju na kojoj odlično izgledaš, 227. poljubac za laku noć, ..238. poljubac za dobro jutro, 239. sneg na skijanju, ...246. neotkrivenu peščanu uvalu (bez ježeva), 247. klima uređaj dok čekaš u redu, ...258. godišnjicu mature na kojoj blistaš, 259. zasluženu povišicu, 260. pevanje uz pesmu s radija dok se voziš na posao, ...274. život s onima koje voliš, 275. da se rešiš štetnih navika, 276.. lepo vreme na godišnjem, ...288.. nalet inspiracije pred praznim papirom (ekranom), 289. Dobar party.,
    290. praznik koji "pada" u ponedeljak ili petak, ...299. bezbolnu posetu zubaru, 300. prezentaciju dovršenu pre roka, 301. duhovitu zdravicu u Tvoju čast, ...313. lift na Tvom spratu kad ti hitno treba, 314. da pronađeš stari snimak na kome se glupiraš, 315. Zimsku noć na mekanom krznu pored kamina sa voljenom osobom...329. da Ti neko napravi omiljene sendviče za put, 330. zaradu na deonicama, ...341. srećan put gde god išli, 342. smeh koji ne prestaje, ..353. pozitivne misli i ideje, 354. pravog prijatelja na kojeg možeš računati, 360. da svi koje voliš budu zdravi, ...362. zadovoljstvo samim sobom, 363. da se svako jutro budiš sa osmehom na licu, 364. da daruješ krv koja će nekome spasiti život, 365. još 365 novih razloga za osmeh u 2010.. godini!
    Nazad na vrh Ići dole
    SEKARADA
    vip
    vip
    SEKARADA


    Ženski
    Broj poruka : 24241
    Godina : 69
    Lokacija : Beograd
    Datum upisa : 15.12.2008

    List lica
    x: 6
    y: 6

    ...zelim  ti... - Page 2 Empty
    PočaljiNaslov: Re: ...zelim ti...   ...zelim  ti... - Page 2 Icon_minitimePon Feb 15, 2010 9:04 pm

    ...zelim  ti... - Page 2 5xq4u80

    BLAGOSLOV JEDNOG STARCA

    Blagoslovljeni koji shvaćaju da su mi noge postale spore i da mi ruke drhću.
    Blagoslovljeni koji misle na to da teško čujem i da sve odmah ne shvaćam.
    Blagoslovljeni koji znaju da mi oči više dobro ne vide.
    Blagoslovljeni koji ne psuju kad nešto ispustim i pomažu mi naći moje stvari.
    Blagoslovljeni koji mi se nasmiješe i časak sa mnom pročavrljaju.
    Blagoslovljeni koji imaju obzira s mojim tegobama i blaže moje boli.
    Blagoslovljeni koji mi daju osjetiti da sam voljen i nježno se odnose prema meni.
    Blagoslovljeni koji ostaju uza me i na mom putu u vječnost.
    Blagoslovljeni svi koji su prema meni dobri.
    Oni mi daju da mislim na dobroga Boga. I sigurno ih neću zaboraviti kad jednom budem s Njime.
    Nazad na vrh Ići dole
    SEKARADA
    vip
    vip
    SEKARADA


    Ženski
    Broj poruka : 24241
    Godina : 69
    Lokacija : Beograd
    Datum upisa : 15.12.2008

    List lica
    x: 6
    y: 6

    ...zelim  ti... - Page 2 Empty
    PočaljiNaslov: Re: ...zelim ti...   ...zelim  ti... - Page 2 Icon_minitimePon Feb 15, 2010 9:06 pm

    ...zelim  ti... - Page 2 6b0baj8
    Nazad na vrh Ići dole
    Gost
    Gost
    Anonymous



    ...zelim  ti... - Page 2 Empty
    PočaljiNaslov: Re: ...zelim ti...   ...zelim  ti... - Page 2 Icon_minitimeNed Okt 17, 2010 9:45 am

    ...zelim  ti... - Page 2 Knjiga-na-panju3-1
    Nazad na vrh Ići dole
    Gost
    Gost
    Anonymous



    ...zelim  ti... - Page 2 Empty
    PočaljiNaslov: Re: ...zelim ti...   ...zelim  ti... - Page 2 Icon_minitimePon Mar 14, 2011 8:58 am

    "... sve je moguce, sve je na dohvat ruke, samo se covjek ne
    smije predati. Tesko je dok se ne odlucis, tada sve prepreke
    izgledaju neprelazne, sve teskoce nesavladive. Ali kad se
    otkines od sebe neodlucnog, kad pobijedis svoju malodusnost,
    otvore se pred tobom nesluceni putevi, i svet vise nije
    skucen ni pun prijetnji."

    " Znas li sta je najlepse u zivotu? Zelja, prijatelju."

    Mesa Selimovic
    Nazad na vrh Ići dole
    Gost
    Gost
    Anonymous



    ...zelim  ti... - Page 2 Empty
    PočaljiNaslov: Re: ...zelim ti...   ...zelim  ti... - Page 2 Icon_minitimeSre Maj 08, 2013 8:18 am

    ...zelim  ti... - Page 2 Af1060d89152d76404e8d55754b1a178
    Nazad na vrh Ići dole
    Sponsored content





    ...zelim  ti... - Page 2 Empty
    PočaljiNaslov: Re: ...zelim ti...   ...zelim  ti... - Page 2 Icon_minitime

    Nazad na vrh Ići dole
     
    ...zelim ti...
    Nazad na vrh 
    Strana 2 od 2Idi na stranu : Prethodni  1, 2

    Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
    WWW.DUBOREZ.NET :: pričaonica-
    Skoči na: