WWW.DUBOREZ.NET
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


*****Zelimo Vam prijatne trenutke na DUBOREZ Forumu*******
 
PrijemLatest imagesRegistruj sePristupi
SPECIJALIZOVANE IZLOZBE PASA
4.Spec izlozba MASTIFA,BULMASTIFA,E.BULDOGA i NEMACKIH DOGA
free forum
Similar topics
RADIO STANICE
klikom na baner slusajte "ROADSTAR-RADIO" na 128kbps
free forum
Trenutna temperatura
Forum
  • slikarstvo
  • vajarstvo
  • mozaik
  • primenjena umetnost
  • fotografija
  • književnost
  • film
  • muzika
  • arhitektura
  • pozorište
  • strip
  • duhovnost i religija
  • psihologija
  • ljubav
  • lepota i zdravlje
  • zabava
  • pričaonica
  • spomenar
  • hobi i kućni ljubimci
  • razno
  • važna obaveštenja
  • predlozi i sugestije
  • Liberty
    KLIKOM NA BANERE POSETITE PREDLOZENE SAJTOVE
    title="duborez.net"
    " Nikada ne sumnjaj da mala grupa misaonih i posvećenih ljudi može promeniti svet. Zaista, tako je jedino oduvek i bilo. " KADA NE BUDE DOVOLJNO PRIRODE, VEĆINA LJUDI ĆE SHVATITI DA NOVAC NIJE ZA JELO! Ne dozvoli da neki pogrešni ljudi udju u Tvoj život, pomute bistrinu tvojih očiju, nateraju da voliš ono što oni vole i da zaboraviš ono što oni nemaju. !
    Traži
     
     

    Rezultati od :
     
    Rechercher Napredna potraga

     

     Tajne koje muskarci kriju od zena

    Ići dole 
    AutorPoruka
    Gost
    Gost
    Anonymous



    Tajne koje muskarci kriju od zena Empty
    PočaljiNaslov: Tajne koje muskarci kriju od zena   Tajne koje muskarci kriju od zena Icon_minitimeNed Maj 31, 2009 10:39 am

    Svaki muškarac pre ili kasnije shvati kako neke stvari ne treba da otkrije svojoj lepšoj polovini.
    Tajna broj 1: Istina je da se 10 puta na dan okrenemo za drugim ženama, ali to ne znači da ćemo vas ostaviti
    Kako to oni objašnjavaju: “Gledanje drugih žena je poput radara koji ne možemo isključiti. Naš pogled ne predstavlja nikakvu opasnost za našu vezu.”
    Tajna broj 2: Sportom se zapravo bavimo kako bismo pobegli od vas
    Za muškarce bavljenje sportom nije u samom sportu. Bave se sportom kako bi pobegli od vas, kuće, dece…
    Tajna broj 3: Nervira nas pomisao na vezanje, čak i nakon sklapanja braka
    Ovo je jako osetljivo područje. Evo kako to oni objašnjavaju: “Volimo vas dok nas smrt ne rastavi. Mislimo da ste fantastične. Većinu vremena smo oduševljeni što smo se obavezali vama na vernost.
    Ali većina nas nije provela godine razmišljajući o ženi sa kojom će se skrasiti i živeti do kraja života. Više smo razmišljali o tome sa koliko smo zgodnih žena mogli da spavamo pre tridesete.”
    Tajna broj 4: Osećamo se važno kad zarađujemo novac
    Iako vam kažu da nemaju ništa protiv toga da žena zarađuje više od muškarca, zapravo to je čista laž.
    Nazad na vrh Ići dole
    Gost
    Gost
    Anonymous



    Tajne koje muskarci kriju od zena Empty
    PočaljiNaslov: Re: Tajne koje muskarci kriju od zena   Tajne koje muskarci kriju od zena Icon_minitimeNed Maj 31, 2009 10:40 am

    Tajna broj 5: Iako se žalimo, zapravo volimo da popravljamo stvari po kući
    Iako to neće priznati, vole da popravljaju nešto što bi inače ostalo pokvareno. Uostalom, popravke po kući su idealna prilika da isprobaju svoj novi alat. Ovo retko odaju ženama jer one ne razlikuju iznošenje smeća (dosadan fizički posao), od popravljanja pokvarenih stvari, što zahteva složeno razmišljanje i korišćenje različitog alata.
    Tajna broj 6: Volimo kad se brinete o nama, ali se bojimo da ćete se pretvoriti u svoju majku.tajne1
    Tajna broj 7: Svake godine vas volimo sve više
    Već dobro znamo da muškarci kasnije emotivno sazrevaju od žena. Isto je i u vezi, treba im neko vreme da počnu da vas cene. Jedan od ispitanika to objašnjava ovako: “Prošlo je godinu dana pre nego što sam počeo da cenim svoju ženu zbog drugih stvari, a ne samo seksa. A tek sam u trećoj godini braka otkrio kako razmišlja”.
    Tajna broj 8: Baš i ne razumemo o čemu pričate
    Znate kako ponekad tokom dana razmišljate o složenim stvarima i problemima u vezi? Zatim stignete kući i želite sa partnerom da razgovarate o tome? I tokom razgovora vaš partner sedi i klima glavom “Da, shvatam”?
    E, pa ne razume o čemu pričate. Stalo mu je i hteo bi da se popravi, kad bi znao o čemu pričate.
    Tajna broj 9: Prestravljeni smo kada vozite
    Želite li da znate kako da svog velikog i snažnog muškarca dobro prestrašite? Zatražite od njega ključeve od auta.
    Nazad na vrh Ići dole
    Gost
    Gost
    Anonymous



    Tajne koje muskarci kriju od zena Empty
    PočaljiNaslov: Re: Tajne koje muskarci kriju od zena   Tajne koje muskarci kriju od zena Icon_minitimeNed Maj 31, 2009 10:41 am

    Tajna broj 9: Prestravljeni smo kada vozite
    Želite li da znate kako da svog velikog i snažnog muškarca dobro prestrašite? Zatražite od njega ključeve od auta.
    Tajna broj 10: Želeli bismo da opet imamo 25 godina
    Bez obzira koliko sada obožavaju da budu sa vama, uvek se sa setom prisećaju dana slobode i mladosti, kad je sve bilo lako i jednostavno.
    Tajna broj 11: Dajte nam prst i bićemo sa vama do kraja života
    “Bio sam na putovanju u Meksiku, stajao sam na plaži sa daskom za surfovanje kada sam odlučio da zaprosim devojku koja mi je sad žena. Istina, to je bilo 3 godine pre nego što sam je zaprosio, ali tada sam bio siguran da ću to učiniti. Zašto? Jer mi je dozvolila da odem sam na godišnji odmor. Zapravo me je naterala da odem sam. Ovo je najvažnija stvar koju vam muškarci neće reći: Ako nas pustite da budemo muškarci, ako prihvatite naše muške večeri, ako nas podstaknete da sami odemo na more, naša će vas srca zbog toga zauvek voleti.”
    Nazad na vrh Ići dole
    SEKARADA
    vip
    vip
    SEKARADA


    Ženski
    Broj poruka : 24241
    Godina : 69
    Lokacija : Beograd
    Datum upisa : 15.12.2008

    List lica
    x: 6
    y: 6

    Tajne koje muskarci kriju od zena Empty
    PočaljiNaslov: Re: Tajne koje muskarci kriju od zena   Tajne koje muskarci kriju od zena Icon_minitimeSub Jul 04, 2009 9:04 pm

    08.03.2008.
    Svi muškarci lažu???
    Tajne koje muskarci kriju od zena 87621.1418205
    Danas postoji dosta predrasuda... izmedju ostalih jedna je pomenuta i u naslovu ove teme... u tom smislu, ova tvrdnja bi se mogla izjednaciti sa tvrdnjom da se zene udaju (ili izlaze) samo za muskarce koji imaju novac...
    I na jednoj i na drugoj strani postoji odredjena doza nepovjerenja... ali nije dobro generalisati bas sve... biti oprezan je bolje...

    Naime, ako si navikla da te lazu neces ni prihvatiti nista bolje, cak si u stanju da to opravdavas - i onda dolazimo do veoma bitne cinjenice: i zene snose dio krivice za to!

    Kada u nesto stvarno vjerujes tada ce tako i biti, privlacices sve vise takve tipove koji vole zaobilaziti istinu... ali ako nesto odlucis: da neces trpiti takvo sto i dadnes im to odmah do znanja, i odrzis svoje obecanje - ne samo da ces se bolje osjecati vec ce te sve vise zaobilaziti takvi tipovi... tim vise jer onaj njihov hromosom Y ne znaci LAZ i samo LAZ...
    Znaci, tacno je da neke zene imaju takav peh da ih zapadnu upravo oni koji slabo cijene istinu... ali, kao sto kaze Maugham:

    SMIJESAN JE ZIVOT; AKO NE ZELIS PRIHVATITI ISTA MANJE OD NAJBOLJEG, TO CES NAJCESCE I DOBITI. Smile
    Nazad na vrh Ići dole
    Sponsored content





    Tajne koje muskarci kriju od zena Empty
    PočaljiNaslov: Re: Tajne koje muskarci kriju od zena   Tajne koje muskarci kriju od zena Icon_minitime

    Nazad na vrh Ići dole
     
    Tajne koje muskarci kriju od zena
    Nazad na vrh 
    Strana 1 od 1
     Similar topics
    -
    » Sta osecaju muskarci a sta zene

    Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
    WWW.DUBOREZ.NET :: ljubav-
    Skoči na: