WWW.DUBOREZ.NET
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


*****Zelimo Vam prijatne trenutke na DUBOREZ Forumu*******
 
PrijemLatest imagesRegistruj sePristupi
SPECIJALIZOVANE IZLOZBE PASA
4.Spec izlozba MASTIFA,BULMASTIFA,E.BULDOGA i NEMACKIH DOGA
free forum
Similar topics
RADIO STANICE
klikom na baner slusajte "ROADSTAR-RADIO" na 128kbps
free forum
Trenutna temperatura
Forum
  • slikarstvo
  • vajarstvo
  • mozaik
  • primenjena umetnost
  • fotografija
  • književnost
  • film
  • muzika
  • arhitektura
  • pozorište
  • strip
  • duhovnost i religija
  • psihologija
  • ljubav
  • lepota i zdravlje
  • zabava
  • pričaonica
  • spomenar
  • hobi i kućni ljubimci
  • razno
  • važna obaveštenja
  • predlozi i sugestije
  • Liberty
    KLIKOM NA BANERE POSETITE PREDLOZENE SAJTOVE
    title="duborez.net"
    " Nikada ne sumnjaj da mala grupa misaonih i posvećenih ljudi može promeniti svet. Zaista, tako je jedino oduvek i bilo. " KADA NE BUDE DOVOLJNO PRIRODE, VEĆINA LJUDI ĆE SHVATITI DA NOVAC NIJE ZA JELO! Ne dozvoli da neki pogrešni ljudi udju u Tvoj život, pomute bistrinu tvojih očiju, nateraju da voliš ono što oni vole i da zaboraviš ono što oni nemaju. !
    Traži
     
     

    Rezultati od :
     
    Rechercher Napredna potraga

     

     COSAK ZA POPULARNE "POPULARNE"

    Ići dole 
    Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3 ... 14 ... 27  Sledeći
    AutorPoruka
    SEKARADA
    vip
    vip
    SEKARADA


    Ženski
    Broj poruka : 24241
    Godina : 69
    Lokacija : Beograd
    Datum upisa : 15.12.2008

    List lica
    x: 6
    y: 6

    COSAK ZA POPULARNE "POPULARNE" - Page 2 Empty
    PočaljiNaslov: Re: COSAK ZA POPULARNE "POPULARNE"   COSAK ZA POPULARNE "POPULARNE" - Page 2 Icon_minitimeNed Jun 21, 2009 9:14 pm

    COSAK ZA POPULARNE "POPULARNE" - Page 2 Seka-v
    Seka trese Australiju
    Ponedeljak - 22.06.2009
    Folk zvezda Svetlana - Seka Aleksić (28) potukla je sve rekorde na samom startu turneje po Australiji.

    U „zemlji kengura“ pevačica je poslednji put nastupala pre pet godina, a koliko je se publika uželela, svedoči i podatak da ju je na koncertu u Melburnu gledalo 1.600 ljudi dok je u Sidneju imala čak 4.000 posetilaca.
    Seka je odlučila da turneju organizuje na najvišem nivou, pa je tako sa sobom povela 15 saradnika. Osim benda „Aspirin“ tim čine i frizeri, šminkeri, fotografi...
    Do sledećih koncerata koji je idućeg vikenda čekaju u Pertu, Adelejdu i Brizbenu, Aleksićeva se odmara na Zlatnoj obali, u hotelu „Palaco Versače“.
    Nazad na vrh Ići dole
    SEKARADA
    vip
    vip
    SEKARADA


    Ženski
    Broj poruka : 24241
    Godina : 69
    Lokacija : Beograd
    Datum upisa : 15.12.2008

    List lica
    x: 6
    y: 6

    COSAK ZA POPULARNE "POPULARNE" - Page 2 Empty
    PočaljiNaslov: Re: COSAK ZA POPULARNE "POPULARNE"   COSAK ZA POPULARNE "POPULARNE" - Page 2 Icon_minitimeNed Jun 21, 2009 9:18 pm

    COSAK ZA POPULARNE "POPULARNE" - Page 2 Slavica-v
    Iza kulisa velikog finala takmičenja „Zvezde Granda“
    Sevnula maca!
    Ponedeljak - 22.06.2009
    U noći kada je Darko Lazić iz Brestača trijumfovao u spektakularnom finalu emisije „Zvezde Granda“ pred 20.000 ljudi u „Beogradskoj areni“, samo su neke njegove koleginice iz starijih generacija ovog takmičenja pretile da mu preotmu pažnju nacije. Doduše, ne toliko pevanjem koliko izborom garderobe i problemima s njom.

    Najveću pažnju svakako je izazvala Slavica Ćukteraš, koja se na bini pojavila u haljinici sa paunovim perjem. Dok je izvodila svoj hit „Manastir“, publici je pružila pogled na međunožje i izazvala brojne spekulacije jer je obukla gaćice u boji kože, tako da su mnogi ostali u nedoumici da li je uopšte nosila veš ili ne. Sličan ugođaj, ali samo za fotoreportere koji su stajali ispod bine, priredila je i njena koleginica Jadranka Barjaktarović. Doduše, ona je nosila bele gaćice, pa nije bilo mesta nagađanjima. Maler je doživela i Radmila Manojlović, koja je zamalo izgubila cipelu pri izlasku na binu, ali je uspela da se obuje i ovakav peh joj se na sceni nije ponavljao.
    I dok se ona mučila s garderobom na sceni, sličan problem iza scene imala je Svetlana Tanasić, kojoj se štikla odvalila pa je šetala bosonoga. Osim ovoga, ostali takmičari nisu imali većih problema osim treme, pa su se u najboljem svetlu predstavili gledaocima kojih je, prema istraživanjima, bilo tri miliona i dvesta hiljada samo u Srbiji. Ovo je finale „Zvezda Granda“ učinilo najgledanijom muzičkom emisijom u istoriji, a ako se na to doda i činjenica da je emisija prenošena u svim zemljama u okruženju, ukupan broj gledalaca bio je i nekoliko puta veći.
    Nazad na vrh Ići dole
    SEKARADA
    vip
    vip
    SEKARADA


    Ženski
    Broj poruka : 24241
    Godina : 69
    Lokacija : Beograd
    Datum upisa : 15.12.2008

    List lica
    x: 6
    y: 6

    COSAK ZA POPULARNE "POPULARNE" - Page 2 Empty
    PočaljiNaslov: Re: COSAK ZA POPULARNE "POPULARNE"   COSAK ZA POPULARNE "POPULARNE" - Page 2 Icon_minitimeNed Jun 21, 2009 9:19 pm

    Brena, Mira i Lukas u loži

    Veliko subotnje finale u „Areni“ nisu propustile ni naše najveće folk zvezde, pa su tako u ložama viđeni Mira Škorić i Aca Lukas. Folk pevačica je iz lože posmatrala takmičenje sa ćerkom Milica, kumom Sonjom Mitrović Hani i njenom ćerkom Sandrom, kao i decom prijatelja. Gazdarica „Granda“ Lepa Brena celo veče je provela u loži sa sinovima Stefanom i Viktorom, da bi se na kraju pridružila pevačima na sceni i pobedniku uručila pehar.
    Nazad na vrh Ići dole
    SEKARADA
    vip
    vip
    SEKARADA


    Ženski
    Broj poruka : 24241
    Godina : 69
    Lokacija : Beograd
    Datum upisa : 15.12.2008

    List lica
    x: 6
    y: 6

    COSAK ZA POPULARNE "POPULARNE" - Page 2 Empty
    PočaljiNaslov: Re: COSAK ZA POPULARNE "POPULARNE"   COSAK ZA POPULARNE "POPULARNE" - Page 2 Icon_minitimeNed Jun 21, 2009 9:20 pm

    Silvija i Nemanja ne govore!

    Nekada bliski prijatelji Silvija Nedeljković i Nemanja Stevanović u subotu uveče u „Areni“ nisu progovorili ni reč! Iako su sve vreme sedeli jedno pored drugog , voditeljski par je sve vreme ćutao i komunicirao isključivo službeno. Stevanović je nedavno za naš list izjavio da više ne želi ni da gostuje u istim emisijama gde i njegova koleginica.
    Nazad na vrh Ići dole
    SEKARADA
    vip
    vip
    SEKARADA


    Ženski
    Broj poruka : 24241
    Godina : 69
    Lokacija : Beograd
    Datum upisa : 15.12.2008

    List lica
    x: 6
    y: 6

    COSAK ZA POPULARNE "POPULARNE" - Page 2 Empty
    PočaljiNaslov: Re: COSAK ZA POPULARNE "POPULARNE"   COSAK ZA POPULARNE "POPULARNE" - Page 2 Icon_minitimeNed Jun 21, 2009 9:21 pm

    Preko milion glasova

    Osim rekordnog broja gledalaca finale „Zvezda Granda“ uspelo je da privuče i fascinantan broj glasača, pa je tako tokom večeri pristiglo 1.061.557 SMS-ova. Od toga, pobedniku Darku Laziću pristiglo je 393.651 glasova, drugoplasirani Milan Topalović je dobio 204.515 glasova, a ostali su dobili znatno manje. U prvom krugu ispala je Jelena Kostov, koja je osvojila nešto više od 18.000 glasova, posle drugog kruga takmičenje su napustili Jovan Stefanović i Saša Kapor, koji su osvojili nešto više od 59.000 odnosno 54.000 glasova. Svetlana Tanasić i Slobodan Vasić, koji su ispali posle trećeg kruga, dobili su oko 110.000 odnosno 131.000 glasova.
    Nazad na vrh Ići dole
    SEKARADA
    vip
    vip
    SEKARADA


    Ženski
    Broj poruka : 24241
    Godina : 69
    Lokacija : Beograd
    Datum upisa : 15.12.2008

    List lica
    x: 6
    y: 6

    COSAK ZA POPULARNE "POPULARNE" - Page 2 Empty
    PočaljiNaslov: Re: COSAK ZA POPULARNE "POPULARNE"   COSAK ZA POPULARNE "POPULARNE" - Page 2 Icon_minitimeNed Jun 21, 2009 9:23 pm

    COSAK ZA POPULARNE "POPULARNE" - Page 2 Grand-v
    Alo! u poseti porodici Lazić u selu Brestač dan nakon finala „Zvezda Granda“
    Darku će faliti motika
    Ponedeljak - 22.06.2009
    Da u selu Brestač, opština Pećnici, već živi zvezda, uverili smo se kada smo samo dan posle proglašenja Darka Lazića (17) za pobednika ovogodišnjeg takmičenja „Zvezda Granda“ stigli do njegove kuće putem koji je samo zbog njega sveže nasut.

    Samo selo je delovalo prilično pusto, na ulicama nije bilo žive duše, ali nam je Darkova baka Milka odmah po dolasku razrešila enigmu.
    - Od jutros su svi dolazili da čestitaju Darku, tako da se sada pred ručak konačno kuća ispraznila. A to što je put nasut, to je zbog Darka uradio predsednik Mesne zajednice, a obećao je na jesen i da će biti asfaltiran - objasnila je baka, koja je u selo stigla oko četiri ujutru, pravo iz „Arene“.
    - Šta od jutra?! Noćas, kada je Saša Popović proglasio pobednika, počeli su da dolaze kod nas. Tu su i sačekali Darka koji je stigao u pet jutros. Bilo je ludilo - dodaje Darkov deda Života, koji nije išao u Beograd jer je šećeraš, pa ne bi, kako kaže, ostao živ od tolikog uzbuđenja.

    - Uveče će tek biti prava proslava za celo selo. A moj unuk je i na takmičenje otišao gladan. Ništa nije hteo da jede, čak ni sendvič po povratku koji mu je kupio otac. Samo je želeo da spava, da se odmori - kaže brižna baka Milka, kuvajući kafu i ne obraćajući pažnju na telefon koji sve vreme naše posete nije prestajao da zvoni.
    - Najsrećniji smo što nam se unuk ništa nije promenio za sve ovo vreme koliko traje takmičenje. Hoće i dalje da baca seno, hoće i na motiku, pomaže mi oko kobasica... Sigurno će mu sve ovo nedostajati kada se preseli u taj stan u Beogradu - priča deda Života, nazdravljajući zbog Darkove pobede.
    Za to vreme mlađi brat Dragan (15), koji se rasplakao zbog trijumfa svog brata, otišao je da probudi slavljenika.
    - Izvinite, stvarno mi je bio potreban odmor. Mislim da ću jedan vikend da iskoristim da odem do Vrnjačke Banje da se naspavam i skupim snagu za prvu turneju po crnogorskom primorju, koja će trajati od 16. jula do 15. avgusta. Što se putovanja na Kubu tiče, to sam već dao roditeljima, kojima sam tu nagradu unapred obećao ukoliko pobedim - priča Darko, pokazujući i ogrlicu koju je takođe dobio kao pobednik.
    - Odmah sam je, još u „Areni“, stavio i neću je skidati!
    Nazad na vrh Ići dole
    SEKARADA
    vip
    vip
    SEKARADA


    Ženski
    Broj poruka : 24241
    Godina : 69
    Lokacija : Beograd
    Datum upisa : 15.12.2008

    List lica
    x: 6
    y: 6

    COSAK ZA POPULARNE "POPULARNE" - Page 2 Empty
    PočaljiNaslov: Re: COSAK ZA POPULARNE "POPULARNE"   COSAK ZA POPULARNE "POPULARNE" - Page 2 Icon_minitimePon Jun 22, 2009 6:40 am

    COSAK ZA POPULARNE "POPULARNE" - Page 2 Zmijanac-v

    Ćerka Vesne Zmijanac slikala se obnažena za muški magazin
    Gola Nikolija
    Četvrtak - 18.06.2009
    Atraktivna Nikolija Jovanović (20), ćerka naše proslavljene folk zvezde Vesne Zmijanac, nedavno se slikala za grčko izdanje „Maks“ magazina.

    Popularna Niki (nadimak koji koristi u inostranstvu) nesebično je podelila svoje najistaknutije atribute sa čitaocima ovog lista. Naša redakcija uspela je da stupi u kontakt sa Jovanovićevom, koja je bila prilično iznenađena kako smo uopšte došli do pomenutih fotografija:

    - Slike i intervju su iz grčkog „Maksa“. Pored igranja i pevanja arenbija, radim i kao fotomodel. Naravno, ne za srpsko tržiste, ali šta da radim kad se dokopate svega.
    - Čime se sve baviš u Grčkoj?
    - Muzika i modeling su mi samo hobi, a ne posao niti karijera! Ovde sam da završim faks, pa ću posle da vidim šta ću. Sad sam završila prvu godinu na američkom koledžu za međunarodni biznis. Da sam htela da gradim muzičku karijeru, ostala bih u Beogradu jer bi mi bilo deset puta lakše tu nego ovde, naravno! Sve što radim pored faksa je kreativno ubijanje vremena ili plaćeni hobi. I dan-danas mi nije jasno zašto se uopšte priča o meni! Toliko beogradskih devojaka, pevačica, modela, ubiše se da budu u novinama i ništa! A ja, koja ništa živo nisam uradila, svake nedelje u nekoj štampi! Čemu sve to? Šta bi bilo da sam stvarno počela da pevam tu?!

    - Verovatno zbog toga što si ćerka Vesne Zmijanac i zato što tvoje ponašanje dosta intrigira javnost...
    - Kapiram, ali i dalje mislim da ima i druge dece poznatih koji rade i gore stvari! A i novine su se baš okomile, jer pola stvari veze sa vezom nema!
    - Pisalo se da si čak u vezi sa jednom meleskinjom kada su se vaše zajedničke fotografije pojavile na internetu.
    - To mi je najbolja drugarica, bila i ostala! Ja sam sto odsto strejt.
    Uzeli su najnormalniju moguću sliku, gde se dve drugarice smeju, i napisali da smo devojke, to već stvarno nije do mene, nego do novinarske mašte.
    - Imaš li nameru da se vratiš u Srbiju?
    - Ovde živim fenomenalno. Da nije tako, vratila bih se odavno! Ja volim da uživam, tako da blejim gde mi je najbolje.

    Vesna: Koje fotografije?

    Njena majka Vesna nije mogla da prokomentariše ćerkin novi javni nastup jer za njega nije ni znala!
    - Nisam ni znala da se slikala za taj magazin. Od vas to sada prvi put čujem - rekla je legendarna pevačica, dodavši da će se sa Nikolijom videti za koju nedelju, kada ona dođe u posetu.
    Nazad na vrh Ići dole
    SEKARADA
    vip
    vip
    SEKARADA


    Ženski
    Broj poruka : 24241
    Godina : 69
    Lokacija : Beograd
    Datum upisa : 15.12.2008

    List lica
    x: 6
    y: 6

    COSAK ZA POPULARNE "POPULARNE" - Page 2 Empty
    PočaljiNaslov: Re: COSAK ZA POPULARNE "POPULARNE"   COSAK ZA POPULARNE "POPULARNE" - Page 2 Icon_minitimePon Jun 22, 2009 9:06 pm

    23.06.2009.

    Press
    Zone osvojila Njujork!

    Katarina Radivojević blistala na premijeri drame „Painkillers" rediteljke Sanje Beštić u prestižnom Lion teatru na Of Brodveju
    [Sanja Beštić i Katarina Radivojević na Brodveju]
    Sanja Beštić i Katarina Radivojević na Brodveju

    Ko kaže da je daleko Amerika... Sanja Beštići Katarina Radivojevićna Brodveju

    Premijera drame „Painkillers" (Ubice bola) koja je odigrana u Njujorku prošle subote, sa Katarinom Radivojević u jednoj od nosećih uloga, doživela je prave ovacije prepune sale Lion teatra na Of Brodveju.

    Reč je o predstavi na engleskom jeziku, u režiji Sanje Beštić, sa internacionalnom glumačkom podelom. Osim naše Zone, u predstavi igraju i Amerikanka Bridžet Storm, Australijanac makedonskog porekla Toni Naumovski Rotino, kao i Italijanka Ticijana Konsentino.

    - Publika je bila oduševljena tradicionalnim srpskim pesmama koje je izvodila kompozitorka Ana Milosavljević na violini, u pratnji klavira, a koje je rediteljka Sanja Beštić iskoristila da pokaže auditorijumu kako se u balkanskim kafanama plače i zbog čega su mnoge ljubavi umrle. Pesme su otpevale glumice Bridžit Storm, Tizijana Konsentino i naravno naša Zone, Katarina Radivojević - kaže za Press rediteljka Sanja Beštić.

    Pored delegacije ambasade Republike Srbije iz Vašingtona, i konzularnog odeljenja u Njujorku, premijeri u Njujorku prisustvovali su i naši ugledni umetnici - ilustrator Mirko Ilić, glumci Uliks Fehmiju i Snežana Bogdanović, fotograf Vladimir Radojičić, slikar Momir Bulović, kao i bivša manekenka i humanitarna radnica Katarina Rebrača.

    [Srpske lepotice na koktelu posle premijere]
    Srpske lepotice na koktelu posle premijere

    Holivude, samo nas gledaj... Srpske lepotice na koktelu posle premijere

    Katarinu Radivojević naročito je obradovao dolazak i naših poznatih top modela koje rade u Njujorku - Nade Vasilijević, Ivane Kukrić, Mine Cvetković i Nevene Milićević, koji su došle da podrže svoju prijateljicu
    Nazad na vrh Ići dole
    Gost
    Gost
    Anonymous



    COSAK ZA POPULARNE "POPULARNE" - Page 2 Empty
    PočaljiNaslov: COSAK ZA POPULARNE "POPULARNE"   COSAK ZA POPULARNE "POPULARNE" - Page 2 Icon_minitimeUto Jun 23, 2009 6:32 am

    Marija Vasić: Čanak mi oteo dete

    COSAK ZA POPULARNE "POPULARNE" - Page 2 Canak-zenaNenad Čanak (50), lider Lige socijaldemokrata Vojvodine, preko veza u sudu oduzeo je svog desetogodišnjeg sina M.Č. od majke sa kojom je do sada živeo.

    Čanak je sina od svoje bivše supruge Marije Vasić (34) oduzeo pozvavši se na rešenje Opštinskog suda u Novom Sadu, koji je donela Mirjana Rodić, oslanjajući se na izveštaj Centra za socijalni rad, koji vodi Gojko Vujnović, inače kadar LSV.

    U rešenju se navodi da Marija nije u stanju da vodi računa o detetu jer je u sedmom mesecu trudnoće, te zbog toga „ima smanjene mogućnosti u posvećivanju detetu i bavljenju njime“!

    Centar je kao kriterijum za svoje mišljenje naveo i veličinu stana majke (iznajmljen, 80 kvadrata) i oca (vlasništvo, 140 kvadrata), te da je „naselje gde otac živi prostrano i bezbedno, sa privlačnim brojem sadržaja“.


    U normalnim slučajevima, postupak hitnog oduzimanja deteta primenjuje se samo kada je u pitanju teško fizičko, mentalno zlostavljanje, toksikacija, psihički poremećaji.

    Dečakova majka Marija Vasić, koja je s Nenadom Čankom bila u braku tri godine, i kaže da je njihov odnos bio u redu, dok on nije saznao da ona ima novog partnera i da je u drugom stanju.

    Lider LSV-a, koga ona naziva “emotivnim invalidom koji živi u čankcentričnom sistemu”, tada se pojavio sa rešenjem u rukama.

    - Zahtevao je da mu dam dete i pretio da će, ako na to ne pristanem, pozvati policiju... I prethodnih meseci se slično ponašao, ali je sve nedavno kulminiralo, tako da sam čak pozvala policiju, o čemu postoji i zapisnik. - priča Marija za “Alo!” i dodaje:

    - Ovo je klasična demonstracija sile. Posle ovoga što su mi uradili, sada mogu da me proglase i neuračunljivom ili ludačom. Tako je to kad je neko s one strane vlasti i zakona - kaže majka desetogodišnjeg dečaka, dodajući da će na sledećem ročištu tražiti izuzeće ovog centra, zbog njegove pristrasnosti.

    - Nenad i ja smo se uzeli 1998. godine, a sin nam se rodio januara sledeće godine. O tome kakav je Nenad otac najbolje govori to što je bežao od nas zbog toga što se boji dečjeg plača. Nenad je otkrio da ima sina tek kada je mali pošao u školu... Pošto je Nenad pasionirani lovac, mogao je da ga vodi u lov. Kupio mu je i snajper i učio ga kako da zakolje svinju jer se „tako postaje muškarac" - priča Marija za “Press”.

    Marija, koja je profesor sociologije u Novom Sadu kaže da joj tužba nije uručena, već je “greškom” ubačena u poštansko sanduče komšinice, te se na ročištu nije pojavila.

    azdaja azdaja
    Nazad na vrh Ići dole
    SEKARADA
    vip
    vip
    SEKARADA


    Ženski
    Broj poruka : 24241
    Godina : 69
    Lokacija : Beograd
    Datum upisa : 15.12.2008

    List lica
    x: 6
    y: 6

    COSAK ZA POPULARNE "POPULARNE" - Page 2 Empty
    PočaljiNaslov: Re: COSAK ZA POPULARNE "POPULARNE"   COSAK ZA POPULARNE "POPULARNE" - Page 2 Icon_minitimeUto Jun 23, 2009 7:44 am

    COSAK ZA POPULARNE "POPULARNE" - Page 2 Daumenhigh Bravo drugarice, to sam i ja htela da nakacim ali me zeznulo vreme - imas za to od mene

    COSAK ZA POPULARNE "POPULARNE" - Page 2 PIVO---KRIGLA---28-7-08
    Nazad na vrh Ići dole
    SEKARADA
    vip
    vip
    SEKARADA


    Ženski
    Broj poruka : 24241
    Godina : 69
    Lokacija : Beograd
    Datum upisa : 15.12.2008

    List lica
    x: 6
    y: 6

    COSAK ZA POPULARNE "POPULARNE" - Page 2 Empty
    PočaljiNaslov: Re: COSAK ZA POPULARNE "POPULARNE"   COSAK ZA POPULARNE "POPULARNE" - Page 2 Icon_minitimeUto Jun 23, 2009 8:03 am

    scratch Pa nema ovoga samo u zemlji Srbiji, eto ima i u Sloveniji gdgdg


    SA NASLOVNE STRANE
    Broj 1168, 5. septembar 2008.

    Janša primio 21 milion evra mita?
    COSAK ZA POPULARNE "POPULARNE" - Page 2 JANSA-JANEZ---BRISEL---20-6
    "Afera decenije", kako su slovenački mediji nazvali optužbu finske televizije na račun slovenačkog premijera Janeza Janše, snažno je uzdrmala slovenački politički prostor i javnost.

    Finska javna televizija "YLE" u utorak je emitovala emisiju o tome da je premijer Janša za posao kupovine preko 270 miliona vrednih oklopnih borbenih vozila 4h4 od finske firme "Patria" primio 21 milion evra mita.

    Kao odgovor na te optužbe, slovenački premijer Janez Janša je održao konferenciju za novinare, petnaestak dana pre održavanja parlamentarnih izbora i zahteva opozicije da se zakaže vanredna sednica parlamenta i da Janša da ostavku.

    Kako se i očekivalo, premijer je negirao tvrdnje finskog novinara Magnusa Berglundoma, rekavši da su one lažne i apsurdne.

    Janša je zahtevao izvinjenje i objavu dokumenata, koji bi potkrepili Magnusonove tvrdnje, i najavio tužbu protiv njega i finske televizije.

    On je, pored ostalog, još rekao i da optužba protiv njega ima korene u Sloveniji, optužujući za hajku svoje buduće političke konkurente na izborima, slovenačku levicu.

    Povezanost sa korupcijom negirali su juče i danas i navodni "kuriri" koruptivnog novca - slikar Jure Cekuta, Volfgang Ridl i Valter Volf, a neki od njih, najavili su zahtev za sudsko poravnanje.

    "Stvari nisu stvar fantazije, ja izveštavam o činjenicama, koje su dva puta proverene i iz različitih izvora, što je tradicionalno novinarstvo. Ja radim svoj posao. Neka tuži "Patriu", ako je tako nevin. To je moj komentar", rekao je za ljubljanski list "Dnevnik" autor finske emisije, novinar Magnusom.

    Slovenačka javnost postavlja pitanje i šire - kako to da, nakon što finski istražitelji već nekoliko meseci vrše istragu o putu koruptivnog novca iz "Patrije" u Sloveniju, slovenačko ministarstvo unutrašnjih poslova i državno javno tužilaštvo nisu pokrenuli sličan postupak, kao i zašto se o svemu ćuti.

    Filozof i jedna od ključnih idejnih projektanata slovenačkog osamostaljenja Spomenka Hribar u današnjem izdanju lista "Finance" prokomentarisala je aferu o kupovini finskih vozila rečima da " političke barabe prljaju državu".

    "Svinjarija, ne mogu drukčije reći, da ovu državu, koju smo napravili, sada neke političke barabe prljaju zbog posla koji uzurpiraju, a novac trpaju u svoj džep ili za svoju politiku", rekla je Hribareva.
    Nazad na vrh Ići dole
    SEKARADA
    vip
    vip
    SEKARADA


    Ženski
    Broj poruka : 24241
    Godina : 69
    Lokacija : Beograd
    Datum upisa : 15.12.2008

    List lica
    x: 6
    y: 6

    COSAK ZA POPULARNE "POPULARNE" - Page 2 Empty
    PočaljiNaslov: Re: COSAK ZA POPULARNE "POPULARNE"   COSAK ZA POPULARNE "POPULARNE" - Page 2 Icon_minitimeUto Jun 23, 2009 10:04 am

    24.06.2009.

    Press
    „Versaće" Ceca

    Na koncertu u austrijskom gradiću Vels Svetlana Ražnatović prošetala dve nove kreacije čuvene modne kuće, vredne oko 5.000 evra
    COSAK ZA POPULARNE "POPULARNE" - Page 2 Imagerls

    Pusti, pusti modu... Ceca Ražnatović se uvek trudi da bude u trendu

    Svetlana Ceca Ražnatović povremeno obraduje svoje fanove u dijaspori nastupima na nekim neočekivanim mestima, pa je tako proteklog vikenda održala koncert u dvorani „Mese hale 6" u živopisnom gradiću Vels u severnoj Austriji.

    Iako bez pompezne reklamne kampanje, najveća srpska folk zvezda okupila je oko 3.500 fanova, daleko više nego što ih je imala neprikosnovena eks-Ju zvezda u Austriji Dino Merlin dve sedmice ranije na istom mestu.

    - Cecin nastup počeo je pola sata pre ponoći, a atmosfera je, kao i uvek kad ona nastupa, bila sjajna. Tim pre što je organizator koncerta iste večeri slavio rođendan, pa mu je naša zvezda prva čestitala - kaže naš sagovornik, koji je bio na koncertu.

    COSAK ZA POPULARNE "POPULARNE" - Page 2 Imagexlv

    Za ovaj koncert Ceca je odabrala dve „versaće" haljine, ljubičastu i tirkiznu, iz nove kolekcije ove ugledne svetske modne kuće, čija je pojedinačna cena oko 2.500 evra. Stajling je imao efekta, jer je publika, koja je u Vels stigla iz svih krajeva Austrije, primetila da pevačica izgleda bolje nego ikad.
    Nazad na vrh Ići dole
    SEKARADA
    vip
    vip
    SEKARADA


    Ženski
    Broj poruka : 24241
    Godina : 69
    Lokacija : Beograd
    Datum upisa : 15.12.2008

    List lica
    x: 6
    y: 6

    COSAK ZA POPULARNE "POPULARNE" - Page 2 Empty
    PočaljiNaslov: Re: COSAK ZA POPULARNE "POPULARNE"   COSAK ZA POPULARNE "POPULARNE" - Page 2 Icon_minitimeUto Jun 23, 2009 1:27 pm

    Pomirili se Ceca i Željko Mitrović
    Autor Ljubiša Milovanović
    Sunday, 17 May 2009
    COSAK ZA POPULARNE "POPULARNE" - Page 2 Ceca_zeljko

    Mitrović i popularna folk pevačica Ceca Ražnatović, pomirili su se nakon dve godine.

    Beogradska štampa prenela je vest o pomirenju, ali i Cecinom sigurnom povratku na televiziju "Pink" gde će već u subotu gostovati u emisiji "Zvezde Granda". "Tačno je, Ceca i ja smo se u četvrtak sreli i pomirili smo se", rekao je Željko Mitrović za "Press". "Uspostavićemo poslovnu saradnju, normalizovati odnose, a Ceca će se na Pinku pojavljivati u zavisnosti od njenih i naših potreba. Ne bih da od ovoga pravimo spektakl i patetiku, niti da razmišljam o tome ko je za šta kriv, ali ljudski je praštati".

    Vest o pomirenju, ali i skidanju "embarga" kada je reč o pojavljivanju na ovoj televiziji, potvrdila je i Ceca.

    "Drago mi je da smo se pomirili i srećna sam što ćemo opet sarađivati. Ne bih da sad pričam o planovima koje imam i u koje će biti uključen i Pink, jer ne želim da bilo ko pomisli da smo se Željko i ja pomirili zbog planova ili iz interesa. U svakom slučaju, vreme nesporazuma je iza nas", rekla je Ceca.

    Sukob nekad veoma bliskih prijatelja Svetlane Ražnatović i Željka Mitrovića nastao je u februaru 2007. godine. Željko je tada zabranio Cecino pojavljivanje na Pinku posle svedočenja svedoka saradnika Dejana Milenkovića Bagzija u Specijalnom sudu da je Ceca "tipovala" Mitrovića za kidnapovanje.

    "Čovek ubije čoveka, odleži u zatvoru, pa mu se oprosti. Ja nisam zlopamtilo, ljudski je grešiti, ali i praštati", rekao je prvi čovek Pinka za "Kurir".
    Nazad na vrh Ići dole
    SEKARADA
    vip
    vip
    SEKARADA


    Ženski
    Broj poruka : 24241
    Godina : 69
    Lokacija : Beograd
    Datum upisa : 15.12.2008

    List lica
    x: 6
    y: 6

    COSAK ZA POPULARNE "POPULARNE" - Page 2 Empty
    PočaljiNaslov: Re: COSAK ZA POPULARNE "POPULARNE"   COSAK ZA POPULARNE "POPULARNE" - Page 2 Icon_minitimeSre Jun 24, 2009 1:25 am

    Predsedničko opravdanje
    24.06.2009.
    COSAK ZA POPULARNE "POPULARNE" - Page 2 2_d6e1db16a8

    Američki predsednik Barak Obama lično je napisao opravdanje za izostanak iz škole jednoj devojčici!

    Ova vest dolazi nam iz Grin Beja, iz države Viskonsin, SAD.

    Desetogodišnja Kenedi Korpus ima čvrsto opravdanje zbog izostanka iz škole poslednjeg dana: opravdanje njenoj učiteljici napisao je lično američki predsednik Barak Obama.

    Njen otac, Džon Korpus iz Grin Beja, zastao je da pita predsednika Baraka Obamu o zdravstvenoj zaštiti, i to za vreme sastanka s predsednikom u lokalnoj srednjoj školi. Džon Korpus je rekao Obami da je njegova ćerka izostala iz škole kako bi prisustvovala tom događaju, i da se nada da zbog toga neće zapasti u neku nevolju u svojoj školi. Izgleda da se Barak Obama odmah pobrinuo da do toga ne dođe.

    "Da li želite da joj napišem opravdanje?", pitao ga je Obama. Svi prisutni su se tome nasmejali, ali predsednik je ipak bio ozbiljan u svojim namerama.

    Tako je Obama na parčetu papira napisao: "Za Kendinu učiteljicu: Molim Vas, opravdajte Kendin izostanak iz škole. Ona je bila sa mnom. Barak Obama." Pošto je napisao ovo opravdanje, Obama je sišao niz stepenice s bine i lično ga uručio, na Kendino iznenađenje.

    "Mislila sam da se šali, sve dok nije sišao niz stepenice", rekla je Kendi nakon ovog neobičnog događaja, pokazujući ponosno opravdanje ispred televizijskih kamera. "Ovo je najbolja stvar na svetu."

    Kendi Korpus, učenica Osnovne škole "Aldo Leopold" u Grin Beju, već zna šta će da uradi sa ovim opravdanjem. Uramiće ga zajedno s kartom s ovog događaja. Kendi je takođe izjavila da će da napravi kopiju ovog opravdanja za svoju učiteljicu.

    Kendi Korpus je rekla i da nikada ranije nije videla Baraka Obamu. "On je zaista fin", dodala je.
    Nazad na vrh Ići dole
    Gost
    Gost
    Anonymous



    COSAK ZA POPULARNE "POPULARNE" - Page 2 Empty
    PočaljiNaslov: COSAK ZA POPULARNE "POPULARNE"   COSAK ZA POPULARNE "POPULARNE" - Page 2 Icon_minitimeSre Jun 24, 2009 8:16 am

    COSAK ZA POPULARNE "POPULARNE" - Page 2 Sara-dzesika-parker-metju-broderik-498

    Zvezda ’Seksa i grada’ Sara Džesika Parker i njen muž Metju Broderik postali su roditelji dve devojčice, koje je na svet donela surogat majka.

    Bliznakinje Marion Loret Elvel i Tabit Hodž Broderik rođene su u ponedeljak uveče, u bolnici Ist Ohajo de Martind Feri, a porođaju su prisustvovali i novopečeni roditelji.

    „Bebe su odlično i cela porodica je presrećna,“ potvrdio je njihov predstavnik za javnost. 44-godišnja Sara je u januaru objavila da će surogat majka roditi njene devojčice, a javnost se neko vreme bavila problematičnom prošlošću devojke koja je ih je nosila.

    Sara Džesika i Metju već imaju šestogodišnjeg sina Džejmsa Vilkija.

    Eh, kakve su to zene koje ne mogu roditi svoje dete,boje se debljune,da im se sise ne deformisu i da im koza ne popuca.

    bic bic
    Nazad na vrh Ići dole
    Gost
    Gost
    Anonymous



    COSAK ZA POPULARNE "POPULARNE" - Page 2 Empty
    PočaljiNaslov: COSAK ZA POPULARNE "POPULARNE"   COSAK ZA POPULARNE "POPULARNE" - Page 2 Icon_minitimeSre Jun 24, 2009 8:21 am

    COSAK ZA POPULARNE "POPULARNE" - Page 2 Radmila-Manojllovic-001
    Danas je trebalo da se održi potpisivanje albuma Rade Manojlović.

    Ovaj događaj, koji je bio zakazan u prodavnici "Siti rekordsa" za 19 časova, otkazan je zbog nevremena.

    ..Drugarice,vidim da ste imali reke i potoke ulicama Beograda,naravno za tebe se ne brinem ti si na brdu i niko ti nista ne moze... svirka
    Nazad na vrh Ići dole
    Gost
    Gost
    Anonymous



    COSAK ZA POPULARNE "POPULARNE" - Page 2 Empty
    PočaljiNaslov: COSAK ZA POPULARNE "POPULARNE"   COSAK ZA POPULARNE "POPULARNE" - Page 2 Icon_minitimeSre Jun 24, 2009 8:22 am

    COSAK ZA POPULARNE "POPULARNE" - Page 2 Seka-Aleksic-Australija
    Naša popularna folk zvezda Seka Aleksić je ovog vikenda otpočela turneju po Australiji.

    Nakon petogodišnje pauze, nju je u Melburnu dočekalo 1.600 ljudi, dok je u Sidneju njene pesme horski pevalo 4.000 fanova.

    Koncerti su trajali skoro tri sata, a oba nastupa je započela baladom „Poslednji let“. Seka je neke pesme na zahtev publike otpevala više puta.


    Sledećeg vikenda je očekuju koncerti u Brizbejnu, Adelejdu i Pertu, a ovih pet dana iskoristiće za odmor na Zlatnoj obali.
    Nazad na vrh Ići dole
    SEKARADA
    vip
    vip
    SEKARADA


    Ženski
    Broj poruka : 24241
    Godina : 69
    Lokacija : Beograd
    Datum upisa : 15.12.2008

    List lica
    x: 6
    y: 6

    COSAK ZA POPULARNE "POPULARNE" - Page 2 Empty
    PočaljiNaslov: Re: COSAK ZA POPULARNE "POPULARNE"   COSAK ZA POPULARNE "POPULARNE" - Page 2 Icon_minitimeSre Jun 24, 2009 8:41 am

    hahahaha cvece bravo, ja to nisam znala, tv nisam ukljucivala a kod mene nije bilo kise, samo je malo malo prskalo. Nad Beogradom su bili oblaci i bas je grmelo a ja uzivala u mom utocistu drinks
    Nazad na vrh Ići dole
    SEKARADA
    vip
    vip
    SEKARADA


    Ženski
    Broj poruka : 24241
    Godina : 69
    Lokacija : Beograd
    Datum upisa : 15.12.2008

    List lica
    x: 6
    y: 6

    COSAK ZA POPULARNE "POPULARNE" - Page 2 Empty
    PočaljiNaslov: Re: COSAK ZA POPULARNE "POPULARNE"   COSAK ZA POPULARNE "POPULARNE" - Page 2 Icon_minitimeSre Jun 24, 2009 10:28 am

    Sport
    Teniserka našeg porekla i na Vimbldonu ostaje pri istom stavu

    Jelena Dokić: Sa ocem više nikada neću pričati
    Autor: Blic online | 24.06.2009. - 21:40

    Nakon poraza u prvom kolu Vimbldona, australijsku teniserku srpskog porekla Jelenu Dokić okružili su novinari koje je najviše zanimalo da li je sa ocem Damirom ponovo uspostavila kontakt. Jelena je ponovila isti stav a to je da sa ocem nikada više neće razgovarati.

    „Mislim da nisam dužna da odgovaram na pitanja o ocu svaki puta kada on nešto učini, budući da to sa mnom nema nikakve veze. S njim nemam nikakve veze. Zato mi nije jasno kako ljudi mogu da pomisle da ću ponovo uspostaviti odnose sa ocem kada sam baš svaki put naznačila da to ne nameravam da učinim“, pomalo ljutito je odgovorila Jelena na konferenciji za štampu.
    Inače, Dokićeva je u prvom kolu Vimbldona poražena od Nemice Tatjane Malek sa 2:1, po setovima 3:6, 7:5, 6:2.
    Nazad na vrh Ići dole
    SEKARADA
    vip
    vip
    SEKARADA


    Ženski
    Broj poruka : 24241
    Godina : 69
    Lokacija : Beograd
    Datum upisa : 15.12.2008

    List lica
    x: 6
    y: 6

    COSAK ZA POPULARNE "POPULARNE" - Page 2 Empty
    PočaljiNaslov: Re: COSAK ZA POPULARNE "POPULARNE"   COSAK ZA POPULARNE "POPULARNE" - Page 2 Icon_minitimeSre Jun 24, 2009 10:31 am

    Privatni život slavne teniserke po drugi put izložen javnosti

    Martinu Navratilovu tuži bivša žena
    Autor: Blic online | 24.06.2009. - 22:50

    Legendu tenisa Martinu Navratilovu tužila je bivša supruga Toni Lejton za milione funti jer „nije bilo upozorenja da će raskinuti“!

    Lejtonova (56) i Navratilova (52) rastale su se pre godinu dana, a sada bivša supruga traži od Martine da podele imovinu. Toni Lejton je u tužbi navela razloge zbog kojih traži odštetu, a to su "emocionalna, psihička i fizička trauma " nakon "nenadanog odstranjivanja iz Martininog života".
    "Život mi se iznenada srušio. Izbačena sam na ulicu bez ičega, samo sa odećom. Nek se Martina pripremi za bitku", rekla je Lejtonova, a prenose britanski mediji.
    U tužbi se navodi da su se Toni i Martina tokom braka navodno dogovorile da će u slučaju razvoda sve deliti "na ravne časti". Pored nekretnina, u "čast" spadaju i automobili, gliseri, skuteri i motori, nakit, ali i kućni ljubimci, saksije i tri pištolja! Ukoliko slučaj dospe na sud i Martina ne odluči da se nagodi, to će teniserki češkog porekla biti drugi put da njen privatni život na ovaj način bude izložen javnosti. scratch ala ce biti geek
    Nazad na vrh Ići dole
    SEKARADA
    vip
    vip
    SEKARADA


    Ženski
    Broj poruka : 24241
    Godina : 69
    Lokacija : Beograd
    Datum upisa : 15.12.2008

    List lica
    x: 6
    y: 6

    COSAK ZA POPULARNE "POPULARNE" - Page 2 Empty
    PočaljiNaslov: Re: COSAK ZA POPULARNE "POPULARNE"   COSAK ZA POPULARNE "POPULARNE" - Page 2 Icon_minitimeSre Jun 24, 2009 11:00 am

    Drvlje i kamenje!
    Goran Stojičević Karamela slao Ceci Ražnatović preteće poruke, zbog čega može da fasuje višemesečnu zatvorsku kaznu
    COSAK ZA POPULARNE "POPULARNE" - Page 2 Thumb_0104_53
    Poznati imitator Goran Stojičević Karamela mogao bi biti osuđen na višemesečnu zatvorsku kaznu ukoliko se dokaže da je pokušao iznudu, odnosno da ucenama dođe do novca koji je, prema njegovim navodima, Svetlana - Ceca Ražnatović ostala dužna pokojnom Dušanu Spasojeviću Šiptaru. Stojičević se, naime, predstavio kao Spasojevićeva supruga Tanja i uz preteće poruke, u više navrata, zahtevao od Ražnatovićeve da mu vrati pare?!

    „Kurvo raspala, jadnice, s tom smrdljivom pi*kom samo se šetaj i foliraj, nećeš dugo, ološu jedan smrdljivi. Nakazo jedna sa ožiljcima! Ko tebe je*e, nisi za bolje, pare da vratiš, ološu jedan, kurvetino, zvaću te!“, stajalo je između ostalog u jednoj od poruka koje je Ceca primila. Pevačica je pretnje prijavila policiji, a za svega nekoliko časova otkriven je i vlasnik broja sa kojeg joj je prećeno. Karamela je na informativnom razgovoru izjavio da je bio pijan, kako je u pitanju šala i da nije mislio ozbiljno. Protiv njega je podneta krivična prijava, podignuta je optužnica i, kako Kurir saznaje, ukoliko se dokaže da je pokušao iznudu, suočiće se sa zatvorskom kaznom u trajanju od tri meseca do tri godine, bez prava na uslovnu.

    Malo kome su poznati razlozi ovakvog Stojičevićevog ponašanja, a ljudi bliski imitatoru pretpostavljaju da je u pitanju sujeta, te da je od Cecinog odbijanja da gostuje u njegovoj emisiji konstantno smišljao osvetu. Kap na punu čašu bila je nedavna prepirka sa Mirom Škorić, koja ga je svojoj slavi zbog vređanja Ražnatovićeve pred svima opomenula i skrenula mu pažnju na ponašanje. Goran je nakon toga napustio slavlje i odmah smislio pakleni plan kako da se osveti Ceci.

    Da li će se, ukoliko se krivica dokaže i Goran bude na putu za „ćorku“, Ceca smilovati i povući tužbu, ili će pustiti Karamelu da „plati“ za svoje grehe, pitali smo i Cecu lično, a ona nam je rekla sledeće:

    - Ne želim da ometam rad istražnih organa svojim izjavama, pa ću ostati bez komentara!

    Pokušali smo da stupimo u kontakt i sa Stojičevićem, ali je on do zaključenja ovog broja ostao nedostupan.

    KARAMELA: SVE SU TO LAŽI

    Protiv dnevnih novina koje su plasirale tu izmišljotinu podneo sam tužbu! Ja nikada nisam bio u problemu sa Cecom i sve od Mirine slave pa naovamo gnusne su laži! Ne znam ko mi je i zbog čega napravio ovo i zagorčao mi život, ali ako postoji pravna država, sve će se vrlo brzo rešiti. Dosta mi je montiranih skandala i izmišljenih senzacija, želim jednom zasvagda da stavim tačku na te budalaštine!!!
    Nazad na vrh Ići dole
    SEKARADA
    vip
    vip
    SEKARADA


    Ženski
    Broj poruka : 24241
    Godina : 69
    Lokacija : Beograd
    Datum upisa : 15.12.2008

    List lica
    x: 6
    y: 6

    COSAK ZA POPULARNE "POPULARNE" - Page 2 Empty
    PočaljiNaslov: Re: COSAK ZA POPULARNE "POPULARNE"   COSAK ZA POPULARNE "POPULARNE" - Page 2 Icon_minitimeSre Jun 24, 2009 8:29 pm

    Ljudi
    COSAK ZA POPULARNE "POPULARNE" - Page 2 Medjunozje-v
    Međunožje na izvol’te
    Subota - 24.05.2008
    Starleta Jasmina Lafiti pozira na crvenom tepihu u Kanu pre premijere filma „La Frontiere de l’Aube“ francuskog reditelja Filipa Gatea. E sad, pogađajte zašto smo baš njenu sliku odabrali za foto-vest!?
    COSAK ZA POPULARNE "POPULARNE" - Page 2 Medjunozje
    Nazad na vrh Ići dole
    SEKARADA
    vip
    vip
    SEKARADA


    Ženski
    Broj poruka : 24241
    Godina : 69
    Lokacija : Beograd
    Datum upisa : 15.12.2008

    List lica
    x: 6
    y: 6

    COSAK ZA POPULARNE "POPULARNE" - Page 2 Empty
    PočaljiNaslov: Re: COSAK ZA POPULARNE "POPULARNE"   COSAK ZA POPULARNE "POPULARNE" - Page 2 Icon_minitimeSre Jun 24, 2009 8:44 pm

    Ana u njujorškom getu
    df - 25.06.2009. - 23:42
    U spotu ćemo videti interesantnu koreografiju igrača iz Bruklina...
    Pop pevačica Ana Stanić nedavno je boravila u Njujorku kako bi snimila spot za pesmu „Ljubav do neba” sa poslednjeg albuma „Sudar”. Ona se tokom radnog obilaska „prestonice sveta” videla i sa drugaricom, glumicom Katarinom Radivojević, koja u Njujorku već neko vreme boravi i radi.
    COSAK ZA POPULARNE "POPULARNE" - Page 2 Ana
    UZBUDLJIVO - Pop pevačica Ana Stanić nedavno se vratila iz Njujorka, a trenutno se nalazi na Crnogorskom primorju. Ona je posetu Americi iskoristila za snimanje spota za novu pesmu „Ljubav do neba”. Na snimanju spota bila je angažovana ekipa igrača, snimatelja i producenata iz Njujorka.
    Ana je bila inspirisana uličnim stilom svetskih pop diva Madone i Dženifer Lopez, a želela je da uradi jedan sasvim drugačiji video klip. U spotu u pratnji nekoliko crnaca iz geta šeta kroz Bruklin obučena u usku crnu haljinu i u cipelama sa resama. Snimanje je trajalo puna dva dana, na vrlo interesantnim lokacijama, u poznatim klubovima, kao i na krovu jedne zgrade u ozloglašenom getu.
    Ana je rekla da je očarana Njujorkom iz kojeg izvlači pozitivnu energiju i novu inspiraciju.
    – Snimanje je proteklo bez ikakvih problema i bilo je veoma uzbudljivo. U spotu se pojavljuje i nekoliko atletski građenih crnaca i predstavljaju autentične likove ovog velikog grada. Nadam se da će se publici dopasti ovaj nesvakidašnji spot – kaže Ana.
    Takođe, rekla je da je u periodu dok je radila pesmu „Ljubav do neba“, odmah došla na ideju da spot snimi u Njujorku, jer je u glavi sve vreme imala ulice ove metropole, a inspirisali su je i američki filmovi snimani na ulicama geta sa puno plesa. Ana je oduvek bila poznata po upečatljivim spotovima, čak i devedesetih godina sa grupom Mobi Dik
    Nazad na vrh Ići dole
    SEKARADA
    vip
    vip
    SEKARADA


    Ženski
    Broj poruka : 24241
    Godina : 69
    Lokacija : Beograd
    Datum upisa : 15.12.2008

    List lica
    x: 6
    y: 6

    COSAK ZA POPULARNE "POPULARNE" - Page 2 Empty
    PočaljiNaslov: Re: COSAK ZA POPULARNE "POPULARNE"   COSAK ZA POPULARNE "POPULARNE" - Page 2 Icon_minitimeSre Jun 24, 2009 9:19 pm

    Vesti
    Legijina žena hitno se seli!
    Država danas preuzima imovinu Milorada Ulemeka (41)
    COSAK ZA POPULARNE "POPULARNE" - Page 2 Aleksandra-v
    Četvrtak - 25.06.2009
    Nevenčana supruga Milorada Ulemeka Legije (41) Aleksandra Ivanović (35) juče je unajmila radnike koji su iz dela kuće u ulici Ilije Stojadinovića 87 na Ceraku, koji će država danas preuzeti, iznosili tepihe, ormare, krevete i ostali nameštaj.

    Direkcija za oduzetu imovinu Ministarstva pravde danas će staviti katanac na deo vile na Ceraku, koja je Ulemeku privremeno oduzeta početkom juna odlukom suda. Izvršitelji će popisati stvari koje se zateknu i zatim zapečatiti kuću do konačne odluke o oduzimanju. Šta je nakon Aleksandrine jučerašnje selidbe obavljene tek dan pre ulaska izvršitelja ostalo, za sada nije poznato.
    Ivanovićeva je juče oko 12 sati počela da prazni kuću. U ulici Ilije Stojadinovića sve do kasnih večernjih sati pristizali su kamioni firmi za transport, čiji su radnici tovarili stvari na kamione, iznosili kartonske kutije, trpali sitnije stvari, odvozili ih i zatim se vraćali. U selidbi Legijinoj supruzi pomagala je i rodbina, među njima i brat, ali i kombi Gorana Radivojevića, vlasnika poznatog restorana „Bajka“ na Košutnjaku. Prozori na oduzetom delu vile juče su bili širom otvoreni, a tokom cele „akcije“ Legijino četvoro dece bezbrižno se igralo ispred kuće, a sin je čak vozio i bicikl. Za to vreme Aleksandra Ivanović nijednom se nije pojavila niti je od telohranitelja bilo moguće zakucati na njena vrata i doći do nje.
    - Nemojte! Aleksandra nije u stanju da sada daje izjave, nije prilika - objasnilo nam je obezbeđenje, napominjući da joj sve ovo teško pada.

    Tokom iseljavanja u ulici Ilije Stojadinovića 87 dežurali su pripadnici interventne brigade sa tri automobila. Jedno vozilo stajalo je na početku ulice, jedno bliže kući i treće na samoj kapiji. Odlukom suda Ulemeku je privremeno oduzeta takozvana lamela tri kuće na Ceraku, veličine 179 kvadrata, jer nije uspeo da dokaže srazmeru između zakonskih prihoda i vrednosti dela kuće. Lamela dva kuće, od 149 kvadrata, čije je oduzimanje Specijalno tužilaštvo takođe tražilo, ostala je u vlasništvu njegove supruge Aleksandre, koja je izjavila da je kupila prodajom stana koji je nasledila od bivšeg supruga. Direkcija za oduzetu imovinu danas će zapečatiti privremeno oduzetu kuću, a postupak za trajno oduzimanje imovine povešće se kada presuda Ulemeku i zemunskom klanu za ubistvo premijera Zorana Đinđića postane pravosnažna. Po trajnom oduzimanju, deo Legijine kuće biće pretvoren u dečji vrtić ili u prostorije MUP-ovog odeljenja za borbu protiv visokotehnološkog kriminala, kako su najavljivali iz Ministarstva pravde. Procenu za koje svrhe je pogodnija Ulemekova vila doneće Direkcija za građevinsko zemljište Srbije.

    23. april - U novootvorenoj sudnici u Centralnom zatvoru u Beogradu održano ročište po zahtevu Specijalnog tužilaštva za borbu protiv organizovanog kriminala za privremeno oduzimanje kuće Milorada Ulemeka Legije (40). Posle dužeg vremena, novinari videli Legiju, koji je imao konjski rep i ličio na glumca Stivena Sigala.

    2. jun - Legiji (41) privremeno oduzet samo deo kuće u ulici Ilije Stojadinovića 87 na Ceraku, dok će drugi deo vile, čije je oduzimanje zatražilo Specijalno tužilaštvo, ostati u vlasništvu Aleksandre Ivanović (35), njegove nevenčane supruge.

    24. jun - Aleksandra Ivanović uz pomoć prijatelja i rodbine iseljavala stvari iz spornog dela vile koji je država uzela.

    Danas - Sudski izvršitelji i članovi Direkcije za upravljanje oduzetom imovinom stečene kriminalom danas će ući u posed i potpisati zatečeno stanje. Nakon toga deo vile će biti plombiran.
    Nazad na vrh Ići dole
    SEKARADA
    vip
    vip
    SEKARADA


    Ženski
    Broj poruka : 24241
    Godina : 69
    Lokacija : Beograd
    Datum upisa : 15.12.2008

    List lica
    x: 6
    y: 6

    COSAK ZA POPULARNE "POPULARNE" - Page 2 Empty
    PočaljiNaslov: Re: COSAK ZA POPULARNE "POPULARNE"   COSAK ZA POPULARNE "POPULARNE" - Page 2 Icon_minitimePet Jun 26, 2009 4:44 am

    Umro kralj pop muzike
    rr - 26.06.2009. - 01:46
    COSAK ZA POPULARNE "POPULARNE" - Page 2 Aa
    Prema izveštajima sa lica mesta on nije disao kad je primljen u bolnicu...
    Kontroverzni američki pevač Majkl Džekson (51), prebačen je sinoć kasno u bolnicu Univerziteta Los Anđeles u vrlo teškom stanju i umro je ne budeći se iz kome.

    URGENT - List „Los Anđeles tajms” objavio je da je Džekson tokom popodneva imao srčani udar u svojoj kući na Bel Eru i da je umro još pre nego što je stigla ekipa Hitne pomoći.
    Prema izveštajima sa lica mesta on nije disao kad je primljen u bolnicu, niti je imao puls, iako je još u sanitetskim kolima podvrgnut reanimaciji.
    Kao ekscentrični „kralj” pop muzike on je inače, uprkos sumnjama da je u dovoljno dobroj kondiciji, završavao pripreme za povratničku turneju koju je 13. jula trebalo da započne u Londonu, uz unapred rasprodanih čak 50 koncerata, planiranih da traju sve do marta 2010.
    Vako-Džako, kako su ga još nazivali, imao je 2005. problema sa optužbama za pedofiliju i otada je živeo potpuno povučen iz javnog života. U poslednje vreme bio je naglo omršavio, a pričalo se i da je oboleo od jednog oblika raka kože zbog dugogodišnjeg upornog nastojanja „da se izbeli”.
    Kao najmlađi od sedmoro braće i sestara, on je počeo na sceni još sa 11 godina, u grupi „Džekson 5” koju su činila njegova braća. Potom je od 1971. nastupao samostalno i u međuvremenu je prodao više od 750 miliona albuma i dobio 13 nagrada Gremi.
    U proleće 1994. Majkl se venčao sa Lizom-Meri, jedinom ćerkom Elvisa Prislija, ali se brak raspao već dve godine kasnije. Ubrzo, oženio se ponovo i sa Debi Rou je imao dvoje dece iako nikad nisu živeli zajedno. Formalno su se razveli 1999. godine.
    Od njegove dece koja nose imena Princ Majkl Prvi, Paris Majkl i Princ Majkl Drugi, poznat je samo ovaj poslednji koga je otac jednom prilikom izneo preko ograde hotelskog balkona, što je izazvalo veliko negodovanje u javnost
    Nazad na vrh Ići dole
    Sponsored content





    COSAK ZA POPULARNE "POPULARNE" - Page 2 Empty
    PočaljiNaslov: Re: COSAK ZA POPULARNE "POPULARNE"   COSAK ZA POPULARNE "POPULARNE" - Page 2 Icon_minitime

    Nazad na vrh Ići dole
     
    COSAK ZA POPULARNE "POPULARNE"
    Nazad na vrh 
    Strana 2 od 27Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3 ... 14 ... 27  Sledeći
     Similar topics
    -
    » SEKSI OGLASI("POMALO" I PERVERZNI)
    » PRIRUCNICI - KNJIGE "SAVETI"

    Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
    WWW.DUBOREZ.NET :: zabava :: brbljaonica za sve i svasta-
    Skoči na: