WWW.DUBOREZ.NET
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


*****Zelimo Vam prijatne trenutke na DUBOREZ Forumu*******
 
PrijemLatest imagesRegistruj sePristupi
SPECIJALIZOVANE IZLOZBE PASA
4.Spec izlozba MASTIFA,BULMASTIFA,E.BULDOGA i NEMACKIH DOGA
free forum
Similar topics
    RADIO STANICE
    klikom na baner slusajte "ROADSTAR-RADIO" na 128kbps
    free forum
    Trenutna temperatura
    Forum
  • slikarstvo
  • vajarstvo
  • mozaik
  • primenjena umetnost
  • fotografija
  • književnost
  • film
  • muzika
  • arhitektura
  • pozorište
  • strip
  • duhovnost i religija
  • psihologija
  • ljubav
  • lepota i zdravlje
  • zabava
  • pričaonica
  • spomenar
  • hobi i kućni ljubimci
  • razno
  • važna obaveštenja
  • predlozi i sugestije
  • Liberty
    KLIKOM NA BANERE POSETITE PREDLOZENE SAJTOVE
    title="duborez.net"
    " Nikada ne sumnjaj da mala grupa misaonih i posvećenih ljudi može promeniti svet. Zaista, tako je jedino oduvek i bilo. " KADA NE BUDE DOVOLJNO PRIRODE, VEĆINA LJUDI ĆE SHVATITI DA NOVAC NIJE ZA JELO! Ne dozvoli da neki pogrešni ljudi udju u Tvoj život, pomute bistrinu tvojih očiju, nateraju da voliš ono što oni vole i da zaboraviš ono što oni nemaju. !
    Traži
     
     

    Rezultati od :
     
    Rechercher Napredna potraga

     

     BIZARNOOO

    Ići dole 
    4 posters
    Idi na stranu : Prethodni  1 ... 10 ... 17, 18, 19, 20  Sledeći
    AutorPoruka
    Gost
    Gost
    Anonymous



    BIZARNOOO - Page 18 Empty
    PočaljiNaslov: BIZARNOOO..   BIZARNOOO - Page 18 Icon_minitimeUto Okt 26, 2010 7:58 am



    U Šapcu policija otkrila organizovanu borbu pasa.

    BIZARNOOO - Page 18 Borbapasa498

    Uspešnim operativnim radom policija je u Bogatiću, kod Šapca, otkrila organizovanu borbu pasa internacionalnog karaktera, saopštila je danas Policijska uprava u Šapcu.

    U subotu, 23. oktobra, u popodnevnim satima, u ataru sela zvani “Jokin grab”, u Bogatiću, na posedu Zorana P. (38) uredjenom kao banjsko kupalište, policija je zatekla 38 osoba, 16 državljana Republike Srbije, ostali su državljani Bosne i Hercegovine, Slovenije, Poljske i Rumunije, koji su prisustvovali borbi pasa rase “pitbul terijer”.

    Policija ja na licu mesta zatekla tri psa rase “pitbul terijer”, a jedan je imao vidne povrede, zadobijene u borbi. Pronadjene su i dve vage za merenje težine pasa pred borbu, navedeno je u saopštenju.

    Protiv organizatora Zorana P. (38) iz Bogatića, kao i protiv vlasnika pasa, državljanina BiH, Miroslava L. (27), Saše P. (35) iz Mačvanske Mitrovice i Dejana K. (30) iz Noćaja, kod Sremske Mitrovce, biće podnete krivične prijave za krivično delo ubijanje i zlostavljanje životinja.

    Rad policije na ovom predmetu i rasvetljavanju svih okolnosti i dalje je u toku, navedeno je u saopštenju Policijske uprave u Šapcu.

    Nazad na vrh Ići dole
    Gost
    Gost
    Anonymous



    BIZARNOOO - Page 18 Empty
    PočaljiNaslov: BIZARNOOO..   BIZARNOOO - Page 18 Icon_minitimeSre Okt 27, 2010 8:30 am



    Prvu ćerku rodila sa 66, želi drugu sa 72 godine.

    BIZARNOOO - Page 18 Rumunkamama1



    Rumunka Adriana Iliesku je postala druga najstarija majka na svetu kada je rodila ćerku sa 66 godina. Sada ima 72 godine i želi da rodi još jedno dete.

    „Čula sam da se rade testiranja sa 70-togodišnjom Britankom, tako da znam da je medicinski moguće. Meni se nigde ne žuri“ izjavila je Adriana. Ona radi pola radnog vremena kao profesorka u Bukureštu, zdravlje joj je odlično i sama se brine o svojoj petogodišnjoj devojčici.

    Adriana je zatrudnela veštačkom oplodnjom pre šest godina. Nije zadovoljna činjenicom da je Indijka Rajo Devi prestigla njen rekord rodivši dete u sedamdesetoj godini života. Ipak, sebe smatra rekorderkom, jer Ravi nije uspela da nabavi izvod iz matične knjige rođenih. Ako uspe u svojoj nameri da rodi i drugo dete, Adriana će sigurno postati rekorderka, a ovo mesto će teško izgubiti.

    BIZARNOOO - Page 18 Rumunkamama2

    BIZARNOOO - Page 18 Rumunkamama3

    BIZARNOOO - Page 18 Rumunkamama4

    BIZARNOOO - Page 18 Rumunkamama5

    BIZARNOOO - Page 18 Rumunkamama6

    BIZARNOOO - Page 18 Rumunkamama7

    BIZARNOOO - Page 18 Rumunkamama8
    Nazad na vrh Ići dole
    SEKARADA
    vip
    vip
    SEKARADA


    Ženski
    Broj poruka : 24241
    Godina : 69
    Lokacija : Beograd
    Datum upisa : 15.12.2008

    List lica
    x: 6
    y: 6

    BIZARNOOO - Page 18 Empty
    PočaljiNaslov: Re: BIZARNOOO   BIZARNOOO - Page 18 Icon_minitimeSre Okt 27, 2010 10:33 pm

    BIZARNOOO - Page 18 Kit-v

    Gitarista „Rolingstounsa“ potvrdio rokenrol legendu
    Šmrkao očev pepeo!
    Četvrtak - 28.10.2010
    Gitarista jednog od najvećih bendova u istoriji, Kit Ričards (66), potvrdio je pisanje magazina NME iz 2007. godine da je ušmrkivao pepeo svog pokojnog oca Berta.

    Naime, muzičar je odlučio da napokon izađe u javnost sa pravom verzijom ovog bizarnog događaja u autobigrafskoj knjizi „Život“.
    U ovoj knjizi Ričards otkriva da je reagovao impulsivno nakon što je vetar oduvao jedan deo očevih ostataka po dvorištu.
    - Iskreno, nakon što sam očev pepeo držao šest godina u crnoj kutiji, jer nisam mogao da ga prosto bacim u vetar, rešio sam da ga pospem oko velikog hrasta u dvorištu. Kada sam napokon otvorio kutiju, vetar je oduvao pepeo na sto. Pošto nisam mogao prosto da ga sakupim, jedan deo pepela sa prsta sam ušmrkao. Pepeo pepelu, otac sinu. - napisao je Ričards u svojoj knjizi.


    Pismo od Blera

    Ričards u svojoj knjizi piše i kako je od tadašnjeg premijera dobio pismo za brz oporavak, nakon što je pao sa drveta u Fidžiju 2006. godine.

    - Na početku pisma je pisalo: „Dragi Kit, uvek si bio jedan od mojih heroja“... Engleska je u rukama nekoga kome sam ja heroj? To je bilo zastrašujuće - piše Kit.
    Nazad na vrh Ići dole
    SEKARADA
    vip
    vip
    SEKARADA


    Ženski
    Broj poruka : 24241
    Godina : 69
    Lokacija : Beograd
    Datum upisa : 15.12.2008

    List lica
    x: 6
    y: 6

    BIZARNOOO - Page 18 Empty
    PočaljiNaslov: Re: BIZARNOOO   BIZARNOOO - Page 18 Icon_minitimeSre Nov 03, 2010 6:53 pm

    BIZARNOOO - Page 18 Rad-v

    Fudbalski savez Srbije uveo verbalni delikt zbog skandiranja Tadiću
    Ko Tadića vređa, neka čuva leđa!!!
    Sreda - 03.11.2010
    Zbog skandiranja navijača „Spasi Srbiju i ubij se, Borise“, Zajednica fudbalskih klubova Superlige Srbije fudbalskom klubu Rad zapretila je drakonskim kaznama, među kojima je zabrana igranja na svom terenu i igranje pred praznim tribinama!

    Tadić je tako postao prvi srpski vladar, posle Josipa Broza, zbog koga je u sportu uveden verbalni delikt. Podsetimo, slično skandiranje prolazilo je nekažnjeno kada su sa tribina u prošlosti prozivani bivši predsednici Slobodan Milošević, koji je proglašavan za diktatora, i njegov naslednik Vojislav Koštunica.
    U dopisu br. 03-302-2 komesar za takmičenje Branislav Delić traži od uprave Rada da preduzme mere zbog „pogrdnih reči kojima su navijači ovog kluba skandirali predsedniku Srbije Borisu Tadiću na utakmici u Subotici protiv FK Spartak Zlatibor voda. Prema nezvaničnim informacijama do kojih je „Alo!“ došao, Radu je stiglo i mnogo oštrije usmeno upozorenje kojim je čelnicima kluba poručeno da je policija dobila ovlašćenja da ukoliko se ponovi skandiranje „Spasi Srbiju i ubij se, Borise“ pohapsi navijače, pa čak i upravu.
    Branislav Delić u izjavi za „Alo!“ negira da je bilo političkih pritisaka iz vlasti da se stane na put prozivci predsednika sa tribina.

    - Prema disciplinskom pravilniku, svako vređanje može biti kažnjeno. Našli smo za shodno da ih upozorimo, a da li će nešto biti i preduzeto, videćemo - kaže Delić.
    Iz Rada su nam prilično bojažljivo rekli da u proteklih nekoliko godina aktivno rade na edukovanju svojih navijača.
    - Dopis je stigao na adresu kluba i ozbiljno smo ga shvatili, mada je bilo reakcija po kojima on podseća na neka vremena za koja svi smatramo da su definitivno deo istorijskog arhiva - kaže portparol Rada Vladimir Savić. On dodaje da je ponašanje navijača korigovano već na prošlonedeljnoj utakmici protiv Vojvodine na Banjici, kada je „preovladala isključivo i samo iskrena podrška klubu za koji navijaju“.
    Poslanik DS-a Srđan Milivojević, koji je kao funkcioner „Otpora“ učestvovao na mnogim protestima protiv tadašnjeg Miloševićevog režima, kada je i smišljen slogan „Spasi Srbiju i ubij se, Slobodane“, nije želeo da komentariše pretnje Radu, naglašavajući da je ova stvar isključivo u nadležnosti fudbalske organizacije.
    - Da se ja pitam, rasformirao bih kompletnu Prvu ligu i pohapsio sve kriminalne grupe koje mešetare oko fudbala. Odavno ne gledam domaći fudbal, ali sve to nije tema u ovoj priči - smatra Milivojević.
    Poznati muzičar i veliki ljubitelj fudbala Bora Đorđević kaže da je u Srbiji na pomolu diktatura.
    - Kada su skandirali Slobi i Voji, to je bilo u redu, ali su sada druga vremena. Na delu je diktatura vlasti duginih boja - konstatovao je Đorđević.
    U poslednje vreme među predstavnicama lepšeg pola pojavila se i pesma „Spasi Srbiju i skini se, Borise“, ali još nismo uspeli da saznamo da li je predsednik i ove stihove shvatio kao pretnju ili kao kompliment.


    Kabinet: Nemamo veze sa tim!

    U kabinetu predsednika sa indignacijom je odbačena Tadićeva umešanost u zaštitu njegovog imena i dela na tribinama.
    - To sa nama nema nikakve veze niti znamo šta o tome - rečeno nam je u kabinetu.

    scratch Ma ko je on????? Seo u fotelju i postao zasticeni medved??? Ko kaze da se te reci i odnose na njega???? Pa Borisa i tadica ima na hiljade..... Zasto su prepoznali da se BAS na njega misli ?????? Bljak, kad nekome nije savest cista i na pomen svog imena se plasi a tek svoje senke.... geek
    Nazad na vrh Ići dole
    SEKARADA
    vip
    vip
    SEKARADA


    Ženski
    Broj poruka : 24241
    Godina : 69
    Lokacija : Beograd
    Datum upisa : 15.12.2008

    List lica
    x: 6
    y: 6

    BIZARNOOO - Page 18 Empty
    PočaljiNaslov: Re: BIZARNOOO   BIZARNOOO - Page 18 Icon_minitimeSub Nov 06, 2010 8:18 pm

    Porodilja hoće da tuži bolnicu u Čačku
    Porodila se na trotoaru jer je nisu pustili u bolnicu
    Vladimir Nikitović | 06. 11. 2010. - 00:02h | Foto: V. Nikitović | Komentara: 295

    Čačak - Snežana Petković (27) iz dragačevskog sela Goračića porodila se na trotoaru ispred urgentnog centra čačanske bolnice jer, kako tvrdi ona i članovi porodice koji su je dovezli do bolničkog kruga, medicinsko osoblje nije izašlo da pomogne, upućujući ih u porodilište. Porodilji su, kako navode članovi njene porodice, u pomoć pritekla dva pacijenta koja su se zadesila u čekaonici urgentnog centra. U čačanskoj bolnici tvrde da je pacijentkinji pružena sva neophodna medicinska pomoć i da nije bilo greške medicinskog osoblja.

    BIZARNOOO - Page 18 87966_1003-porodila-se-na-trotoaru-bolnickog-kruga-001-ca-snezana-i-goran-petkovic-foto-vladimir-nikitovic_f
    Snežana i Zoran Petković ogorčeni na osoblje bolnice

    Snežana Petković je iz Goračića dovezena u 15 kilometara udaljeni Čačak sa trudovima koji su počeli 18 dana pre predviđenog termina. Kontrakcije su bile toliko jake, da je svom suprugu i deveru s kojima je bila u automobilu na ulazu u bolnicu, ispred urgentnog centra, saopštila da je počela da se porađa.


    – Istrčao sam iz kola i otrčao do desetak metara udaljene prijavnice urgentnog centra i rekao da se žena porađa u automobilu, na šta mi je medicinska sestra rekla da porodilju odvezem u porodilište koje je udaljeno oko 200 metara. Naglasio sam da je porođaj u toku i da za tako nešto nemamo vremena, na šta je ona slegla ramenima i kazala da ne zna kako može da nam pomogne. Bio sam van sebe od besa. Tada su skočila dvojica pacijenata, od kojih jedan u gipsu, uzeli kolica i strčali do automobila – priča porodiljin dever Zoran Petković.


    Za to vreme u kolima se odvijala prava drama. Beba je već počela da izlazi iz majčine utrobe. Snežanin muž Goran je suprugu izneo iz automobila i položio je na pločnik, postavivši ispod nje samo jedno ćebe.



    Bolnica negira optužbe
    U čačanskoj bolnici ističu da je ovaj slučaj prošao internu kontrolu u okviru ove ustanove i da je utvrđeno da nije bilo propusta u postupanju medicinskih radnika.
    – Pošto su članovi porodice Petković, verovatno iz neznanja, došli na ulaz koji se već godinu dana ne koristi za prilaz porodilištu, sugerisano im je da porodilju odvezu na drugi ulaz, za šta bi im bila potrebna nepuna dva minuta. Pratilac porodilje je potom otišao do automobila, ali se ubrzo vratio rekavši da je porođaj u toku, nakon čega je osoblje reagovalo i majci i novorođenčetu pružilo neophodnu pomoć. Najvažnije je da je sada sve u redu i da se beba oseća dobro – izjavio je PR čačanske bolnice dr Slobodan Gujaničić.


    – Snežana je bila u pravoj agoniji i sve vreme je pitala gde su lekari. Porođaj je već bio obavljen kada se posle desetak minuta pojavio moj brat sa još dvojicom ljudi. Suprugu i bebu smo stavili na kolica i prevezli je do prostorija urgentnog centra – kaže Goran Petković, koji je svojoj ćerki bio i babica.

    Tu je medicinsko osoblje bebi preseklo pupčanu vrpcu, uvilo je i stavilo pored radijatora. Majka je ostala na kolicima u čekaonici cvokoćući od hladnoće dok je 40 minuta čekala doktorku sa porodilišta i još 20 minuta da stigne sanitetsko vozilo koje je porodilju i njenu novorođenu ćerku prevezlo do odeljenja ginekologije.



    Zoran Petković najavljuje tužbu protiv ove zdravstvene ustanove zbog svega što se dogodilo, negirajući da su medicinski radnici pružili bilo kakvu pomoć njegovoj snahi i sinovici.



    – Tražiću da se izvrši veštačenje video nadzora koji postoji u urgentnom centru i da se na osnovu toga utvrdi ko ne govori istinu. Najviše me je pogodila ta bezdušnost medicinskih sestara. Kakve veze ima da li se pacijent nalazi van njihove ingerencije u datom trenutku, valjda im etika nalaže da im pruži pomoć uvek kada to mogu – razočaran je Petković.

    Izlazak iz čačanskog porodilišta nije značio kraj nevoljama porodice Petković.

    – Nekoliko dana pošto smo stigle kući, obišle su nas patronažne sestre Doma zdravlja u Guči. Kada su odvile bebu primetile su da joj je modar pupak i nadut stomačić. Odmah smo upućene na dečje odeljenje čačanske bolnice, gde nam je rečeno da beba ima bakterije. Sumnja se da ih je zadobila tokom porođaja. Na odeljenju smo ostale šest dana – kaže Snežana, čija će ćerka Katarina za nekoliko dana napuniti jedan mesec.

    Exclamation i nas da puste u Evropu..................
    Nazad na vrh Ići dole
    SEKARADA
    vip
    vip
    SEKARADA


    Ženski
    Broj poruka : 24241
    Godina : 69
    Lokacija : Beograd
    Datum upisa : 15.12.2008

    List lica
    x: 6
    y: 6

    BIZARNOOO - Page 18 Empty
    PočaljiNaslov: Re: BIZARNOOO   BIZARNOOO - Page 18 Icon_minitimeSub Nov 06, 2010 8:21 pm

    Katarina Rebrača negirala krivicu
    Nisam mogla da gola i bosa obilazim bolnice
    P. Z. Veličković - Agencije | 06. 11. 2010. - 00:02h | Foto: Beta | Komentara: 158

    - Sedam meseci sam u pritvoru kao da sam najveći kriminalac. Boravim u ćeliji od 12 kvadrata i odvojena od maloletnog deteta jer me terete za krivično delo koje nisam počinila. Moja fondacija je samo imala želju da pomogne ženama u prevenciji raka dojke - rekla je Rebrača iznoseći odbranu.

    BIZARNOOO - Page 18 87919_1012-katarina-rebraca-foto-beta_f
    Katarina Rebrača

    Optužena je u sudnicu dovedena sa lisicama iz pritvora u Centralnom zatvoru. Vidno uzbuđena na početku iznošenja odbrane, rekla je da optužbe protiv nje “nemaju veze sa mozgom”.

    - U Srbiju sam došla 2000. godine kao neko ko nije anonimna osoba. Provela sam 25 godina u modnoj industriji, učestvovala u preko 30 reklama, obišla ceo svet i moje ime je dalo kredibilitet Fondaciji, a ne logo Ministarstva zdravlja ili Instituta za onkologiju. Zahvaljujući mom neukaljanom imidžu, ljudi su uplaćivali donacije, a ja sam zauzvrat učestvovala u reklamama za jogurt, senf, kikiriki i druge proizvode - tvrdi Rebrača.


    Ona je odbacila navode optužnice da su joj saradnici davali gotov novac da troši za sopstvene potrebe na avionske karte, garderobu, nakit...


    - Nisam mogla da obilazim bolnice po Srbiji gola, bosa i u ritama. Kao osnivač fonda mogla sam sebi da odredim platu koliku sam htela i kupujem stvari za koje sam optužena, ali to nisam uradila. Nisam nenamenski trošila novac, već sam htela da žene ne umiru toliko od raka dojke samo zato što na vreme nisu otišle na pregled - rekla je Katarina Rebrača.

    Bivša manekenka je još navela da je imala platnu karticu kojom je plaćala benzin, opremu i kupovala za potrebe fonda. Ona je potvrdila da jeste bilo troškova za restorane, ali da nije troškarila novac i dodala da je često putovala po Srbiji, a tri puta u SAD, gde je jednom vodila i bivšeg direktora Instituta za onkologiju Nenada Borojevića, koji je uhapšen krajem juna.

    Rebrača je negirala optužbe da je oštetila Institut za onkologiju za tri miliona dinara, već je odlučila da im ne daje gotov novac kada je shvatila da ništa na sanaciji ambulatnog prostora u Institutu nisu uradili.

    - Kada je na Institutu za onkologiju privremeno postavljen stacionarni mamograf, za koji je trebalo izdvojiti novac za kupovinu od firme “Tim ko”, otišla sam kod svog poznanika, gradonačelnika Beograda Dragana Đilasa, pa je posle toga Skupština grada izdvojila deset miliona dinara za mamograf. On i Radmila Hrustanović bili su upoznati sa mojim putovanjem na Univerzitet u Čikagu, što mi se sada stavlja na teret kao primer nenamenskih troškova - branila se Rebrača.


    Exclamation sirotica...... geek
    Nazad na vrh Ići dole
    SEKARADA
    vip
    vip
    SEKARADA


    Ženski
    Broj poruka : 24241
    Godina : 69
    Lokacija : Beograd
    Datum upisa : 15.12.2008

    List lica
    x: 6
    y: 6

    BIZARNOOO - Page 18 Empty
    PočaljiNaslov: Re: BIZARNOOO   BIZARNOOO - Page 18 Icon_minitimeSub Nov 06, 2010 8:59 pm

    ERA OJDANIĆ U VEZI SA KLINKOM

    (55) Send to friend Print Četvrtak, 4. Novembar, 2010.| Autor:
    Folk pevač u 63. godini započeo emotivnu vezu sa dvadesetogodišnjom Danijelom Sremčević iz Barajeva
    BIZARNOOO - Page 18 26643

    Era Ojdanić doskora je tražio devojke koje ne pamte Tita, a sad je prešao na one koje se ne sećaju ni Slobe!

    Stari „šmeker“ (već mu je 63 godine) uspeo je da zavede dvadesetogodišnju studentkinju Danijelu Sremčević iz Barajeva. Bila je njegova muza na izboru za mis Oplenca, gde je ponela titulu najšarmantnije devojke. Od tada se pevač ne odvaja od svoje lepotice, a između njih se rasplamasala velika ljubav. Čak im ni razlika u godinama nije smetala, a Era je već upoznao i taštu!

    - Danijela je slatkiš od devojke. Zaljubljen sam do ušiju, a to su primetili čak i moji prijatelji. Među nama vladaju žestoke simpatije koje su se veoma brzo rasplamsale iz lepog prijateljstva koje smo imali. Drago mi je što ima razumevanja za moje poslove, a ima priliku da i sama nauči mnogo od mene. Upoznao sam i njenu majku, koja me je lepo prihvatila - rekao je Era za Kurir.

    Danijela, koja ima osmoro braće i sestara, nam je potvrdila da je u vezi sa Ojdanićem, i da njena porodica odobrava tu vezu.

    - Moja majka je bila oduševljena kada je upoznala Eru. Još uvek nisam potpuno odlepila za njim, ali radimo na tome - izjavila je za Kurir Danijela, čija je majka, inače, „samo“ devet godina mlađa od potencijalnog zeta.
    Bez starca nema udarca! A ni marketinga.
    geek geek geek geek geek geek geek geek geek
    Nazad na vrh Ići dole
    SEKARADA
    vip
    vip
    SEKARADA


    Ženski
    Broj poruka : 24241
    Godina : 69
    Lokacija : Beograd
    Datum upisa : 15.12.2008

    List lica
    x: 6
    y: 6

    BIZARNOOO - Page 18 Empty
    PočaljiNaslov: Re: BIZARNOOO   BIZARNOOO - Page 18 Icon_minitimeSub Nov 06, 2010 9:02 pm

    Kurir otkriva
    MILIĆ ZBOG 40 GODINA MLAĐE ŽENE ISTERAN NA ULICU

    (35) Send to friend Print Ponedeljak, 23. Avgust, 2010.| Autor:
    Šezdesetogodišnji roker bludničio na Fejsbuku sa 40 godina mlađom Amelom Varešanović
    BIZARNOOO - Page 18 16203

    Milić Vukašinović (60) izbačen je iz stana zbog Amele Varešanović (20).
    Kontroverzni roker bludničio je na internetu sa četrdeset godina mlađom devojkom rodom iz Sarajeva, kojoj je u naletu strasti posvetio i pesmu: „Ti si mi ko voda, Amiliška, pijem te i u ustima držim, a kad mi te nema, moja ljubiliška, od žeđi, bez tebe, hoću da umrem, i žeđu hoću srce da spržim“, napisao je Milić na profilu atraktivne devojke.

    Zbog svega toga Planinka - Nina Rajković izbacila je nevenčanog muža iz stana i prijavila ga policiji zbog zavođenja maloletnica!!! U izjavi za Kurir ona nije bila preterano pričljiva:

    - Zaista neću o tome da pričam, nemam komentar. Ionako zbog svega toga imam mnogo problema. Neću da čujem za njega.

    S druge strane, „okrivljeni“ Vukašinović bio je i te kako spreman da govori:
    - Neće ni da čuje za mene?! Da, da... Znaš šta je tu? Nju je bivši muž ostavio zbog devojke od 20 godina. I njen je otac otišao sa mlađom devojkom.

    Ona se uplašila zbog toga, pa na meni leči frustracije. Prema Nini sam bio jako fin, a ona je mene isterala kao psa! I ja sam uložio u taj stan! Ima da je tužim, jer mi je u tom kompjuteru ostala knjiga koju pišem četiri godine i ostali važni dokumenti. Nina je u mom mozgu obrisana.

    Tako je to kad čovek poludi pod stare dane. Gospođi Rajković ne ostaje ništa drugo nego da otvori profil na Fejsbuku. Možda nabasa na Miću, pa i sama dobije neku „lepu reč“. U protivnom, njih dvoje će ubuduće opštiti samo preko suda. geek geek geek geek geek geek geek geek
    Nazad na vrh Ići dole
    SEKARADA
    vip
    vip
    SEKARADA


    Ženski
    Broj poruka : 24241
    Godina : 69
    Lokacija : Beograd
    Datum upisa : 15.12.2008

    List lica
    x: 6
    y: 6

    BIZARNOOO - Page 18 Empty
    PočaljiNaslov: Re: BIZARNOOO   BIZARNOOO - Page 18 Icon_minitimeNed Nov 07, 2010 7:58 am

    Najbizarnija cura na svijetu:Udala se sama za sebe
    Svijet je zbilja čudan. Svaki dan se pojavi neka nova, jako, jako bizarna i čudna osoba. Danas smo otkrili Tajvažanku koja se udala sama za sebe. 30-godišnja mladenka radi u uredu jedne tvrtke. Nikada nije bila u mogućnosti pronaći odgovarajućeg partnera. Dojadilo joj je tražiti partnera pa je odlučila udati se sama za sebe. Pozvala je 30-ak gostiju a vjenčanje ju je koštalo skromnih 6.000 dolara. Čudan je ovaj svijet. Smile


    BIZARNOOO - Page 18 1

    svirka
    Nazad na vrh Ići dole
    SEKARADA
    vip
    vip
    SEKARADA


    Ženski
    Broj poruka : 24241
    Godina : 69
    Lokacija : Beograd
    Datum upisa : 15.12.2008

    List lica
    x: 6
    y: 6

    BIZARNOOO - Page 18 Empty
    PočaljiNaslov: Re: BIZARNOOO   BIZARNOOO - Page 18 Icon_minitimeNed Nov 07, 2010 7:59 am

    BIZARNOOO - Page 18 2
    Nazad na vrh Ići dole
    SEKARADA
    vip
    vip
    SEKARADA


    Ženski
    Broj poruka : 24241
    Godina : 69
    Lokacija : Beograd
    Datum upisa : 15.12.2008

    List lica
    x: 6
    y: 6

    BIZARNOOO - Page 18 Empty
    PočaljiNaslov: Re: BIZARNOOO   BIZARNOOO - Page 18 Icon_minitimeNed Nov 07, 2010 7:59 am

    BIZARNOOO - Page 18 3
    Nazad na vrh Ići dole
    SEKARADA
    vip
    vip
    SEKARADA


    Ženski
    Broj poruka : 24241
    Godina : 69
    Lokacija : Beograd
    Datum upisa : 15.12.2008

    List lica
    x: 6
    y: 6

    BIZARNOOO - Page 18 Empty
    PočaljiNaslov: Re: BIZARNOOO   BIZARNOOO - Page 18 Icon_minitimeNed Nov 07, 2010 7:59 am

    BIZARNOOO - Page 18 4
    Nazad na vrh Ići dole
    SEKARADA
    vip
    vip
    SEKARADA


    Ženski
    Broj poruka : 24241
    Godina : 69
    Lokacija : Beograd
    Datum upisa : 15.12.2008

    List lica
    x: 6
    y: 6

    BIZARNOOO - Page 18 Empty
    PočaljiNaslov: Re: BIZARNOOO   BIZARNOOO - Page 18 Icon_minitimeNed Nov 07, 2010 8:00 am

    BIZARNOOO - Page 18 5
    Nazad na vrh Ići dole
    SEKARADA
    vip
    vip
    SEKARADA


    Ženski
    Broj poruka : 24241
    Godina : 69
    Lokacija : Beograd
    Datum upisa : 15.12.2008

    List lica
    x: 6
    y: 6

    BIZARNOOO - Page 18 Empty
    PočaljiNaslov: Re: BIZARNOOO   BIZARNOOO - Page 18 Icon_minitimeNed Nov 07, 2010 8:00 am

    BIZARNOOO - Page 18 6
    Nazad na vrh Ići dole
    SEKARADA
    vip
    vip
    SEKARADA


    Ženski
    Broj poruka : 24241
    Godina : 69
    Lokacija : Beograd
    Datum upisa : 15.12.2008

    List lica
    x: 6
    y: 6

    BIZARNOOO - Page 18 Empty
    PočaljiNaslov: Re: BIZARNOOO   BIZARNOOO - Page 18 Icon_minitimeNed Nov 07, 2010 8:01 am

    BIZARNOOO - Page 18 7
    Nazad na vrh Ići dole
    SEKARADA
    vip
    vip
    SEKARADA


    Ženski
    Broj poruka : 24241
    Godina : 69
    Lokacija : Beograd
    Datum upisa : 15.12.2008

    List lica
    x: 6
    y: 6

    BIZARNOOO - Page 18 Empty
    PočaljiNaslov: Re: BIZARNOOO   BIZARNOOO - Page 18 Icon_minitimeNed Nov 07, 2010 8:01 am

    BIZARNOOO - Page 18 8
    Nazad na vrh Ići dole
    SEKARADA
    vip
    vip
    SEKARADA


    Ženski
    Broj poruka : 24241
    Godina : 69
    Lokacija : Beograd
    Datum upisa : 15.12.2008

    List lica
    x: 6
    y: 6

    BIZARNOOO - Page 18 Empty
    PočaljiNaslov: Re: BIZARNOOO   BIZARNOOO - Page 18 Icon_minitimeNed Nov 07, 2010 8:01 am

    BIZARNOOO - Page 18 9
    Nazad na vrh Ići dole
    SEKARADA
    vip
    vip
    SEKARADA


    Ženski
    Broj poruka : 24241
    Godina : 69
    Lokacija : Beograd
    Datum upisa : 15.12.2008

    List lica
    x: 6
    y: 6

    BIZARNOOO - Page 18 Empty
    PočaljiNaslov: Re: BIZARNOOO   BIZARNOOO - Page 18 Icon_minitimeNed Nov 07, 2010 8:02 am

    BIZARNOOO - Page 18 10
    Nazad na vrh Ići dole
    SEKARADA
    vip
    vip
    SEKARADA


    Ženski
    Broj poruka : 24241
    Godina : 69
    Lokacija : Beograd
    Datum upisa : 15.12.2008

    List lica
    x: 6
    y: 6

    BIZARNOOO - Page 18 Empty
    PočaljiNaslov: Re: BIZARNOOO   BIZARNOOO - Page 18 Icon_minitimePon Nov 08, 2010 1:10 pm

    scratch scratch scratch scratch scratch scratch scratch scratch

    Od četvrtka na snazi novi zakon
    Pušači slobodni samo u sopstvenom domu
    B. G. - V. T. - D. M. | 08. 11. 2010. - 20:00h | Foto: Reuters | Komentara: 177

    Za tri dana pušači će morati da promene dosadašnje navike. Cigaretu, kada počne da se primenjuje Zakon o zaštiti stanovništva od duvanskog dima, više neće moći da zapale na radnom mestu, u liftovima, hodnicima, čekaonicama... Isto će važiti i za škole, fakultete, bolnice, menze, biskope... Tamo čak neće postojati ni prostorija za pušače.

    Za uvećanje kliknite na sliku [+]
    - Poslodavac u ostalim preduzećima, ustanovama i slično može, ali ne mora da otvori posebnu prostoriju za pušenje. Ona mora da ima ventilacioni sistem, koji je sastavni deo prostorije za pušenje i koji je fizički odvojen od drugog ventilacionog sistema - kaže za „Blic” dr Srmena Krstev, predsednica Komisije za prevenciju upotrebe duvana.


    Pušenje od četvrtka tako neće biti moguće ni u javnom prevozu, odnosno u tramvajima, autobusima, trolejbusima, taksiju, avionu, ali ni u službenim vozilima. Strastveni pušači za dva dana moraće da biraju koje će kafiće, restorane i kafane da posećuju jer će ih u mnogima od ovih objekata u uživanju u nikotinu onemogućiti jasno istaknut znak „Zabranjeno pušenje”.




    Kako je u Hrvatskoj zabrana pušenja u ugostiteljskim objektima naišla na velika negodovanja stanovništva i vlasnika kafića, restorana i kafana, u kojima je vidno opao promet, u Srbiji je ostavljena mogućnost opredeljenja. Objekti manji od 80 kvadrata moći će da se opredele za to da li će biti pušački ili nepušački. Očekivanja Dragana Đorđevića, vlasnika niškog restorana „Sinđelić”, jesu da će mu i te kako opasti promet usled primene novog zakona.


    - Mislim da će nepušači praviti probleme jer će smatrati da je po novom zakonu potpuno zabranjeno pušenje, što nije slučaj - kaže Đorđević.


    Njegovo mišljenje ne deli Vladimir Mitrović, vlasnik poznatog novosadskog restorana „Plava frajla” i noćnog kluba „Giardino”, međutim primena ovog zakona biće nezgodna u noćnim klubovima, s obzirom na to da je kod velikog broja Novosađana cigareta i dalje sastavni deo dobrog provoda - kaže Mitrović.


    U beogradskom kafiću „Time out”, koji se nalazi u sastavu istoimenog butika u kom od otvaranja nije bilo dozvoljeno pušenje, kažu da im to nije uticalo na promet.


    Za građanina koji prekrši zakon predviđena je kazna 5.000 dinara, a za njegovog poslodavca od 30.000 do 50.000 dinara. Za firmu je kazna mnogo veća - od pola miliona do milion dinara.



    Pušenje će biti dozvoljeno
    - u sopstvenom stambenom prostoru
    - u ugostiteljskim objektima koji su manji od 80 kvadrata a koji se za to opredele
    - u većim ugostiteljskim objektima, ali u odvojenoj prostoriji
    - na radnom mestu u posebno određenim prostorijama
    scratch scratch scratch scratch scratch scratch
    Nazad na vrh Ići dole
    SEKARADA
    vip
    vip
    SEKARADA


    Ženski
    Broj poruka : 24241
    Godina : 69
    Lokacija : Beograd
    Datum upisa : 15.12.2008

    List lica
    x: 6
    y: 6

    BIZARNOOO - Page 18 Empty
    PočaljiNaslov: Re: BIZARNOOO   BIZARNOOO - Page 18 Icon_minitimeUto Nov 09, 2010 9:56 pm

    BIZARNOOO - Page 18 Smiljka-v

    Đaci bacili učenicu kroz prozor!
    Incident u osnovnoj školi u Irigu
    Đaci bacili učenicu kroz prozor!
    Utorak - 09.11.2010
    Učenicu Ankicu Radivojević (13) izbacila su tri učenika kroz prozor učionice sa prvog sprata zgrade Osnovne škole „Dositej Obradović“ u Irigu.

    Devojčica je srećom dobila lakše povrede, a direktor škole najavljuje samo ukore nastavničkog veća Tomislavu S. (13), Milanu B. (13) i Ivanu M.(15), učeniku Srednje stručne škole „Borislav Mihajlović Mihiz“, koja koristi učionice Osnovne škole „Dositej Obradović“ u Irigu.
    Trojica dečaka su na školskom odmoru ušli u učionicu VII/3 odeljenja, prvo su počeli da se guraju između sebe, a onda su rešili da pokušaju da izbacuju devojčice kroz prozor. Međutim, kada su dečaci krenuli da „love“ devojčice, dve su uspele da im se odupru i pobegnu. Ankici je jedan od dečaka prišao s leđa, obuhvatio je rukama oko grudnog koša, dok ju je drugi zgrabio za noge i tako su je odneli do prozora. Devojčica se otimala, međutim, sve je bilo uzalud, izbačena je kroz prozor, na betonsku ploču.
    - Pala sam sa polusprata, dočekala se na noge, ali nisam uspela da se zadržim uspravno, poklekla sam i tako uganula jednu, a ugruvala obe noge. Odmah su me odneli u Dom zdravlja u Irigu i hitno uputili u Opštu bolnicu u Sremsku Mitrovicu da mi snime noge, na sreću, nemam prelome. Jako sam uplašena i još se noću budim sećajujući se tog pada - kaže uplakana devojčica Ankica Radivojević.

    Njena majka Jasna Radivojević ne može da shvati i neće da veruje da se ovako nešto dešava u školi.
    - Kada su mi u Domu zdravlja rekli da su moju ćerku njeni vršnjaci izbacili kroz prozor, nisam mogla da verujem i još ne mogu da shvatim kakvi su to škola i đaci, gde se deca izbacuju kroz prozor. Kad su me pozvali iz Doma zdravlja, pomislila sam da je mom detetu loše, da joj je pozlilo, ali kad su mi rekli da je izbačena kroz prozor, ja sam se šokirala - kaže majka Jasna.
    U Osnovnoj školi „Dositej Obradović“ direktor Đorđe Dešić kaže da „treba glave da se ohlade i da se onda vidi šta će se činiti“. Sa dvojicom osnovaca sedmaka, koji su učestvovali u izbacivanju devojčice kroz prozor, u školi već duže vremena imaju problema, ali ti dečaci do sada nisu kažnjavani.
    - To se desilo bez prisustva nastavnika, za vreme odmora. Logično je da ih ne možemo stalno nadzirati. Nastavničko veće će zasedati povodom ovoga i videćemo kakvu će doneti odluku, ali očekujem da to bude ukor nastavničkog veća - kaže direktor Dešić.


    Srednji prst za nastavnike

    U ovoj školi su poznati i primeri upada učenika na časove, ometanje nastave, bekeljenja na nastavnike. Nastavnicima đaci pokazuju srednji prst, upućuju pogrdne reči, pa se oni stalno žale, a direktor Dešić objašnjava:
    - To se ne dešava svima, već samo nastavnicima koji imaju dobre odnose sa tim učenicima. Ne ometaju učenici časove svim nastavnicima - zaključuje Dešić.
    geek geek geek geek geek geek geek geek geek
    Nazad na vrh Ići dole
    SEKARADA
    vip
    vip
    SEKARADA


    Ženski
    Broj poruka : 24241
    Godina : 69
    Lokacija : Beograd
    Datum upisa : 15.12.2008

    List lica
    x: 6
    y: 6

    BIZARNOOO - Page 18 Empty
    PočaljiNaslov: Re: BIZARNOOO   BIZARNOOO - Page 18 Icon_minitimeSub Nov 13, 2010 7:33 am

    sad u novinama gdgdg i saznalm sta je bilo, malopre sam prosla tuda...

    UBIJENI ĆERKA I OTAC ISPRED "MADERE"

    (1) Send to friend Print Subota, 13. Novembar, 2010.| Autor:


    BIZARNOOO - Page 18 28379

    UBIJENI ĆERKA I OTAC ISPRED "MADERE"

    (1) Send to friend Print Subota, 13. Novembar, 2010.| Autor:

    BEOGRAD - U pucnjavi koja se dogodila oko 17.30 sati ispred restorana "Madera" u centru Beograda ubijena je devojka, dok je njen otac ranjen i potom prebačen kolima Hitne pomoći u Urgentni centar gde je u međuvremenu, kako se nezvanično saznaje podlegao povredama.

    Kako portal Kurira saznaje, na njih je, prema rečima očevidaca, žena ubica ispalila četiri hica iz pištolja, a zatim pobegla.

    Očevici kažu i da je ubica pre pucnjave sedela u njihovom društvu i posle izlaska zapucala, a zatim pobegla u nepoznatom pravcu.

    U međuvremenu, pojavila se i informacija da je reč o Ljiljani Mitić koja je pucala u bivšeg supruga po imenu Ljubomir Dapčević (1952) i njegovu ćerku Milicu (1989). Nezvanično, ranjeni Dapčević je u međuvremenu podlegao povredama u Urgentnom centru.

    Ubistvu devojke, koja je usmrćena sa dva hica u glavu, prethodila je svađa u restoranu posle čega je ustreljen i Dapčević. Posle pucnjave Ljiljana je pobegla i navodno skočila sa Brankovog mosta.

    bljak, bljak
    Nazad na vrh Ići dole
    SEKARADA
    vip
    vip
    SEKARADA


    Ženski
    Broj poruka : 24241
    Godina : 69
    Lokacija : Beograd
    Datum upisa : 15.12.2008

    List lica
    x: 6
    y: 6

    BIZARNOOO - Page 18 Empty
    PočaljiNaslov: Re: BIZARNOOO   BIZARNOOO - Page 18 Icon_minitimeSub Nov 13, 2010 7:58 pm

    BIZARNOOO - Page 18 Nac-v

    Maloletnik koji radi za narko-kartele zaprepastio Meksiko
    Brutalni ubica ima 12 godina!
    Nedelja - 14.11.2010
    Za razliku od većine plaćenih ubica u Latinskoj Americi koji rade za narko-kartele, jedan od najbrutalnijih, El Pončo (ogrtač), ima samo 12 godina!

    Ovaj maloletni ubica je na svirep način pogubio više desetina ljudi, a neke svoje žrtve je i snimao posle zločina, a potom snimke objavio na internetu. Radi sa grupom žena koje se nazivaju „Ćaveles“, od kojih su neke, kako se veruje, njegove sestre i imaju zadatak da se otarase tela ubijenih. Pojedini izvori tvrde da za jedno ubistvo dobije oko 3.000 dolara, prenosi britanski list „Dejli mejl“.
    Portparol meksičke vojske izjavio da je dečak zadužen za likvidiranje neprijatelja Hulija Hesusa Radilja, šefa južnopacifičkog kartela, koji deluje u saveznoj državi Morelos, u centralnom delu Meksika. Žrtve najpre muči pre nego što im prereže vrat, a njihova tela potom ostavlja pored puta. Stravični video-snimci tehnika koje El Pončo koristi pri ubijanju, a koje su poznate kao „degolar“, od pre nekoliko dana kruže i internetom.
    „Dejli mejl“ navodi da, prema najnovijim podacima, pripadnici meksičkih narko-kartela dnevno ubiju više od 50 ljudi, a broj njihovih žrtava ove godine, kako se procenjuje, premašiće 18.000! Poznato je da meksički narko-karteli u svojim obračunima mahom koriste decu.

    - Za mnoge maloletnike posedujemo dokaze da su počinili stravična kriminalana dela, ali mi, ipak, verujemo da većina njih ne zna šta radi - tvrdi meksički državni tužioc Pedro Luis Benitez.
    Mnogi roditelji iz meksičkih gradova u kojima kriminal i nasilje cvetaju tvrde da njihova deca počevši od osme godine za idole imaju vođe narko-kartela.
    - Deca slušaju priče o njihovom bogatstvu i uzbuđenjima koja im se dešavaju i normalno je da žele da postanu kao oni - ispričala je majka jednog maloletnika.


    Rat protiv kartela

    Više od 30.000 ljudi je poginulo otkad je meksički predsednik Felipe Kalderon pokrenuo rat protiv narko-kratela pre četiri godine. Kalderon je upozorio sve građane, ali i strane investitore, na još veći porast nasilja zbog državnog obračuna sa narko-kartelima.
    Nazad na vrh Ići dole
    SEKARADA
    vip
    vip
    SEKARADA


    Ženski
    Broj poruka : 24241
    Godina : 69
    Lokacija : Beograd
    Datum upisa : 15.12.2008

    List lica
    x: 6
    y: 6

    BIZARNOOO - Page 18 Empty
    PočaljiNaslov: Re: BIZARNOOO   BIZARNOOO - Page 18 Icon_minitimeNed Nov 14, 2010 8:13 pm

    BIZARNOOO - Page 18 Zena-v

    08:17
    Ponedeljak
    15.11.2010.

    Vesti
    OSVETILA SINA KOJI JE UMRO OD DROGE!!!
    Beograd potresen dvostrukim ubistvom ispred poznatog restorana „Madera“
    OSVETILA SINA KOJI JE UMRO OD DROGE!!!
    Ponedeljak - 15.11.2010
    Ljiljana - Biba Mitić ubila je bivšeg supruga Ljubomira Dapčevića (58) zvanog Kobra i njegovu ćerku Milicu (21) očajna zbog smrti njihovog sina Andrije, i posle sukoba koji je već više od dvadeset godina imala sa njegovom drugom porodicom.

    Andrija Dapčević, koji se lečio od narkomanije, umro je od prevelike doze narkotika 27. januara 2009, u svojoj 30. godini, a neutešna majka je za smrt sina sve vreme krivila oca Ljubomira.
    - Najteži trenutak za Bibu bila je Andrijina smrt, koju nikada nije prebolela. Bila je besna na Ljubomira, optuživala ga je da je zapustio sina, smatrala da zbog nove porodice nije hteo da mu pomogne i isčupa ga iz kandži narkomanije, što ju je najverovatnije i navelo na ubistvo - otkriva za „Alo!“ izvor upućen u porodičnu tragediju koja se u subotu oko 17 sati dogodila ispred beogradskog restorana „Madera“.
    Podsetimo, Ljiljana je tog kobnog poslepodneva ušla u restoran gde je Ljubomir sa ćerkom iz drugog braka Milicom ručao i s njima započela žučnu svađu, koja se nakon 15 minuta prividno smirila. Međutim, nakon završenog razgovora, Ljiljana im je ispred restorana napravila „sačekušu“ i „overila“ ih u stilu mafijaša.

    Biba, kako su je prijatelji znali, najpre je pucala bivšem suprugu u leđa, a zatim naciljala u Milicu, koja je pokušala da pobegne. Iako ih je pokosila već prvim hicima, prišla je i sa još po jednim metkom u glavu „overila“, zabeležila je sigurnosna kamera restorana „Madera“ na snimku koji poseduje policija.
    Milica je na licu mesta izdahnula, a Ljubomir je preminuo pola sata posle pucnjave, nedugo po prijemu na odeljenje za reanimaciju Urgentnog centra.
    Upućeni govore da su se bivši supružnici u više navrata svađali upravo u „Mederi“, gde je Kobra često dolazio. Gosti i konobari ovog elitnog beogradskog restorana bili su svedoci njihovih žestokih svađa koje su dosezale do ivice fizičkog sukoba.
    Poznanici pričaju da se Biba udala za Ljubomira još kao gimnazijalka, što je mnoge začudilo jer je važila za lepoticu kojoj se smeši velika karijera. Nezvanično, može se čuti i da je od njenih para Ljubomir, inače vlasnik nekoliko beogradskih kockarnica i kladionica, otvorio prvi kazino. Biba i Kobra razvedeni su već 28 godina, a posle razvoda supružnici, osim problema sa sinom, imali su velikih sukoba i oko podele imovine.
    - Ljiljana je bila nezadovoljna činjenicom da je bivši muž uzeo najveći deo imovine koju su zajedno stvorili u braku, što je i bio uzrok velike netrpeljivosti među njima - pričaju komšije nesrećne žene. Prema pričama jednih, druga Kobrina supruga i njihova ubijena ćerka Milica su zbog sporne imovine pretile Ljiljani, koja se nije mirila sa činjenicom da joj je sve oteto, dok su po pričama drugih, pretnje stizale i sa Ljiljanine strane. Kap koja je prelila čašu, navodno, bilo je kada je mala Milica opsovala mrtvog Ljiljaninog sina.
    Uprkos tome, Ljiljanine komšije sa bulevara Kralja Aleksandra šokirane su saznanjem da im je komšinica osumnjičena za dvostruko ubistvo.
    - Poznajem je dobro i ničim nije nagoveštavala da je u stanju ovako nešto da urudi. Otkako joj je sin umro, osmeh je nestao sa njenog lica, ali uvek je imala snage da popričamo - kaže za „Alo!“ komšinica koja nije htela da se predstavi.
    Nazad na vrh Ići dole
    SEKARADA
    vip
    vip
    SEKARADA


    Ženski
    Broj poruka : 24241
    Godina : 69
    Lokacija : Beograd
    Datum upisa : 15.12.2008

    List lica
    x: 6
    y: 6

    BIZARNOOO - Page 18 Empty
    PočaljiNaslov: Re: BIZARNOOO   BIZARNOOO - Page 18 Icon_minitimeNed Nov 14, 2010 8:14 pm

    Bora: Bio je fin gospodin

    Da se Dapčevićima sprema tragedija slutio nije ni Bora Đorđević, dugogodišnji Ljubomirov prijatelj.
    - Bili smo drugari godinama, upoznao sam ga preko njegovog oce Bože, sa kojim je često svraćao u kafanu na Tašmajdanu. Ipak, nisam znao za njegove porodične probleme. Bio je izuzetno fin čovek i zaprepastio sam se kada sam čuo šta se njemu i njegovom detetu dogodilo - izjavio je za „Alo!“ Đorđević i potvrdio da je nastradali svojevremeno držao kockarnicu u hotelu „Metropol“, a važio je i za velikog kockara. Dovodi se i u kumovsku vezu sa Radoslavom Stanišićem, poznatim i kao Raka Dilindžer, i Minjom Bećirom, koji su sredinom devedesetih godina prošlog veka ubijeni u Kotoru.


    Ljiljana kritično, bori se za život!

    Ljiljana je posle dvostrukog ubistva prvo pokušala da se ubije skokom sa građevinske skele u blizini crkve svetog Marka, a nakon što ju je u tome osujetila policija, odvezla se do Brankovog mosta i skočila u reku, ali su je kod Pančevačkog mosta ribari izvukli živu iz vode. Prebačena je u Urgentni centar, gde se lekari i dalje bore za njen život jer je u izuzetno teškom stanju zbog hipotermije.
    Renato Grbić, vlasnik restorana ispod Pančevačkog mosta, koji je pozvao policiju, objasnio je da je u poslednjem trenutku pomogao prijatelju Ivanu Andrejeviću da iz hladnog Dunava spasu Ljiljanu.
    - Pre Ivanovog poziva, čuo sam na vestima o ubistvu ispred „Madere“ i ženi koja je potom skočila s Brankovog mosta. Pomislio sam da je ona, ali bez obzira na sve, ljudski je da pomogneš utopljeniku. Njoj je, četiri kilometra od mesta odakle je skočila, samo glava virila iz vode i kada je Ivan pronašao, bila je fizički iscrpljena. Ivan je držao za ruku, a ona je počela da se podvlači pod čamac, na jedvite jade smo uspeli da je nekako izvučemo iz vode i ubacimo u barku. Pošto nije bila u stanju da hoda, bukvalno smo je uneli u restoran, gde smo je ogrnuli i ponudili toplim čajem. Ljiljana nas je samo gledala i nešto neartikulisano mumlala. Ubrzo su došli policajci, kao i lekari iz Hitne, koji su je posle pružene prve pomoći odvezli u Urgentni centar - isprićao je za „Alo!“ Grbić, koji je do sada iz Dunava spasao 22 osobe koje su skokom s mosta pokušale samoubistvo
    Nazad na vrh Ići dole
    SEKARADA
    vip
    vip
    SEKARADA


    Ženski
    Broj poruka : 24241
    Godina : 69
    Lokacija : Beograd
    Datum upisa : 15.12.2008

    List lica
    x: 6
    y: 6

    BIZARNOOO - Page 18 Empty
    PočaljiNaslov: Re: BIZARNOOO   BIZARNOOO - Page 18 Icon_minitimeNed Nov 14, 2010 8:14 pm

    Dačić potvrdio motiv ubistva

    Ministar unutrašnjih poslova Ivica Dačić potvrdio je da su, prema prvim rezultatima istrage, motivi dvostrukog ubistva ispred beogradskog restorana „Madera“ neraščišćeni porodični odnosi u vezi sa smrću sina Ljiljane Mitić, koja je osumnjičena za ubistvo bivšeg supruga i njegove ćerke.


    Lokica: Biba nije bila u mojoj grupi

    Nakon otkrivanja identiteta „žene ubice“, u javnosti je odjeknula vest da je Ljiljana jedna od članica bivše plesne grupe Lokice Stefanović, koja je svojevremeno nastupala sa Zdravkom Čolićem. Lokica Stefanović demantovala je za „Alo!“ ovu informaciju, ali je potvrdila da je poznavala Ljiljanu.
    - Ljiljana je ranije u nekoliko navrata dolazila na moje vežbe kao i mnoge druge Beograđanke, ali nikada nije bila profesiolana plesačica, a kamoli jedna od „Lokica“. Ipak, poznajem tu ženu iz viđenja odranije, tu smo negde ista generacija, živimo u komšiluku i to baš nedaleko od „Madere“. Znam da je bila udata i imala sina. Pamtim je kao dobroćudno stvorenje i šokirala sam se kada sam čula za tragediju. Ne mogu da razumem da neko može da ubije dete, verovatno je bila van sebe - kaže Lokica, vidno uznemirena što je nesrećno dovedena u vezu sa sirotom poznanicom.
    Nazad na vrh Ići dole
    Sponsored content





    BIZARNOOO - Page 18 Empty
    PočaljiNaslov: Re: BIZARNOOO   BIZARNOOO - Page 18 Icon_minitime

    Nazad na vrh Ići dole
     
    BIZARNOOO
    Nazad na vrh 
    Strana 18 od 20Idi na stranu : Prethodni  1 ... 10 ... 17, 18, 19, 20  Sledeći
     Similar topics
    -
    » BIZARNO-Amerikanac Tomas Biti porodio se drugi put

    Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
    WWW.DUBOREZ.NET :: zabava-
    Skoči na: