WWW.DUBOREZ.NET
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


*****Zelimo Vam prijatne trenutke na DUBOREZ Forumu*******
 
PrijemLatest imagesRegistruj sePristupi
SPECIJALIZOVANE IZLOZBE PASA
4.Spec izlozba MASTIFA,BULMASTIFA,E.BULDOGA i NEMACKIH DOGA
free forum
Similar topics
    RADIO STANICE
    klikom na baner slusajte "ROADSTAR-RADIO" na 128kbps
    free forum
    Trenutna temperatura
    Forum
  • slikarstvo
  • vajarstvo
  • mozaik
  • primenjena umetnost
  • fotografija
  • književnost
  • film
  • muzika
  • arhitektura
  • pozorište
  • strip
  • duhovnost i religija
  • psihologija
  • ljubav
  • lepota i zdravlje
  • zabava
  • pričaonica
  • spomenar
  • hobi i kućni ljubimci
  • razno
  • važna obaveštenja
  • predlozi i sugestije
  • Liberty
    KLIKOM NA BANERE POSETITE PREDLOZENE SAJTOVE
    title="duborez.net"
    " Nikada ne sumnjaj da mala grupa misaonih i posvećenih ljudi može promeniti svet. Zaista, tako je jedino oduvek i bilo. " KADA NE BUDE DOVOLJNO PRIRODE, VEĆINA LJUDI ĆE SHVATITI DA NOVAC NIJE ZA JELO! Ne dozvoli da neki pogrešni ljudi udju u Tvoj život, pomute bistrinu tvojih očiju, nateraju da voliš ono što oni vole i da zaboraviš ono što oni nemaju. !
    Traži
     
     

    Rezultati od :
     
    Rechercher Napredna potraga

     

     BIZARNOOO

    Ići dole 
    4 posters
    Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5 ... 12 ... 20  Sledeći
    AutorPoruka
    SEKARADA
    vip
    vip
    SEKARADA


    Ženski
    Broj poruka : 24241
    Godina : 69
    Lokacija : Beograd
    Datum upisa : 15.12.2008

    List lica
    x: 6
    y: 6

    BIZARNOOO - Page 4 Empty
    PočaljiNaslov: Re: BIZARNOOO   BIZARNOOO - Page 4 Icon_minitimeČet Sep 10, 2009 11:58 am

    Ceca: Priče o mojoj trudnoći su bizarne!
    BIZARNOOO - Page 4 Ceca2-v
    Objavljeno: September 10, 2009

    Tabloid “Svet” u svom poslednjem broju plasirao je bizarnu priču da folk pevačica Ceca Ražnatović zbog obećanja koje je dala svom pokojnom suprugu Arkanu da će mu roditi petoro dece želi da zatrudni sa njegovom zamrznutom spermom!

    U prvi mah priča o trudnoći Svetlane Cece Ražnatović i zamrznutoj spermi šokirala je srpsku javnost, a onda ih naterala na smeh. Sama pevačica kaže da je bila frapirana onim što je čula i da je to najbizarnija stvar koju su mediji plasirali u njenoj dosadašnjoj karijeri.

    - Priča o tome da planiram da zatrudnim jer sam pokojnom suprugu obećala petoro dece je toliko morbidna stvar da me je sramota i da je komentarišem. Ne znam šta su ljudi koji su je plasirali želeli time da postignu, jer ako je iko ikad izlazio u susret medijima s detaljima o svom privatnom životu, onda sam to ja. Nije mi bilo prijatno kada su mi za svakog s kim sam popila piće pisali da mi je novi dečko, ali to makar nije bilo ovako bizarno - rekla je Ceca za dnevni list Press.

    Ipak, folk pevačici najteže je palo to što je morala da objašnjava svojoj deci da su priče o trudnoći i zamrznutoj semenoj tečnosti najobičnija glupost i laž.

    - Jako mi je neprijatno i zbog dece, Veljka i Anastasije, zbog moje porodice, ali i zbog brojnih ljudi koji poštuju moj rad, da objašnjavam da je to glupost. Ako ikad budem ponovo ostala u drugom stanju, neću to kriti i s radošću ću obavestiti sve one do kojih mi je stalo - zaključila je Ceca Ražnatović za Press.

    Septembar 10, 2009 l www.opera-17.com l Autor: Opera17
    Nazad na vrh Ići dole
    SEKARADA
    vip
    vip
    SEKARADA


    Ženski
    Broj poruka : 24241
    Godina : 69
    Lokacija : Beograd
    Datum upisa : 15.12.2008

    List lica
    x: 6
    y: 6

    BIZARNOOO - Page 4 Empty
    PočaljiNaslov: Re: BIZARNOOO   BIZARNOOO - Page 4 Icon_minitimeČet Sep 10, 2009 12:03 pm

    Ceca planira još jedno Arkanovo dete?!?
    Objavljeno: September 8, 2009

    Ceca će i treće dete dobiti vantelesnom oplodnjom, i to sa Arkanom, jer se njegova zamrznuta semena tečnost još uvek čuva u klinici “Narodni front” - nova je senzacija koja je šokirala domaću javnost!!!!
    BIZARNOOO - Page 4 Ceca-arkan
    Kako javlja nedeljnik “Svet”, sve su učestalije priče da najveća folk zvezda ozbiljno razmišlja da rodi treće dete, i to sa svojim pokojnim suprugom Željkom Ražnatovićem Arkanom. Navodno, pevačica od Arkanove pogibije nije uspela da pronađe muškarca sa kojim bi poželela dete, pa je u poslednje vreme okupirana razmišljanjem o još jednoj trudnoći došla do zaključka da bi to dete moglo biti Arkanovo. Naime, Ceca je navodno čak i kontaktirala doktora Milenka Proročića koji je pre 13 godina obavio vantelesnu oplodnju kada je začet Veljko oko konsultovanja koliko je sve to izvodljivo. Upravo iz klinike “Narodni front”, gde su se Ceca i njen suprug Željko podvrgli ovom tretmanu, procurila je informacija da još 1996 godine, kada je urađena vantelesna oplodnja, zamrznuta Željkova semena tečnost. Kako dalje piše u tekstu tabloida Svet, semena tečnost je zamrznuta na Arkanov zahtev, sve iz razloga što je on bio dosta stariji od svoje supruge i da bi ukoliko on ili pevačica poželeli još jedno dete to mogli da učine s lakoćom. - Šokirana sam. Svašta sam čula o sebi, ali ovako nešto ne! Svaki dalji komentar bi bio suvišan - kratko je prokomentarisala Ceca pomenutu priču za “Svet”. Septembar 08, 2009 l www.opera-17.com l Autor: Opera17 [/img]
    Nazad na vrh Ići dole
    Gost
    Gost
    Anonymous



    BIZARNOOO - Page 4 Empty
    PočaljiNaslov: BIZARNOOO   BIZARNOOO - Page 4 Icon_minitimePet Sep 11, 2009 2:00 am

    Ova hrpa dlaka je ustvari pas..

    BIZARNOOO - Page 4 Pas-raitan-498

    Jezive fotografije Raitana, psa kog je zanemario gazda alkoholičar, obišle su svet. Nesrećni pas osam godina nije izašao iz kuće niti imao bilo kakav kontakt sa spoljnim svetom, a kao posledica toga njegovo zdravlje bilo je ozbiljno ugroženo.

    Raitan je sa gazdom živeo u selu Dos Ermanas u Španiji. Tek nakon što su komšije prijavile policiji da se iz kuće širi strašan smrad, saznalo se za vlasnikov stravični nemar. Pas je bio u tako strašnom stanju, da policajci najpre nisu shvatili o kojoj životinji se radi.

    BIZARNOOO - Page 4 Pas-raitan-02

    Odveden je kod veterinara, gde mu je skinuto pet kilograma dlake, nakon čega je konačno uspeo da stane na svoje noge. Raitan je oduzet alkoholičaru i sada se oporavlja u jednom azilu.
    BIZARNOOO - Page 4 Pas-raitan-01
    Nazad na vrh Ići dole
    Gost
    Gost
    Anonymous



    BIZARNOOO - Page 4 Empty
    PočaljiNaslov: BIZARNOOO   BIZARNOOO - Page 4 Icon_minitimePet Sep 11, 2009 2:02 am

    Jednogodišnja devojčica nosi bebu u stomaku.

    BIZARNOOO - Page 4 Beba-sa-stomakom

    Zapanjeni doktori otkrili su da jednogodišnja devojčica nosi bebu u svom stomaku. Malena Kang Mengru iz Kine zbunila je veliki broj lekara kada je stomak počeo sve više da joj raste.

    Podvrgli su je detaljnim pregleda i CT skeniranju da bi na kraju otkrili da se unutar nje razvija fetus. Veruju da se radi o parazitskom blizancu.

    Devojčicu sada čeka operacija kojom će iz nje ukloniti malu bebu.

    BIZARNOOO - Page 4 Beba-sa-stomakom1
    Nazad na vrh Ići dole
    Gost
    Gost
    Anonymous



    BIZARNOOO - Page 4 Empty
    PočaljiNaslov: BIZARNOOO   BIZARNOOO - Page 4 Icon_minitimePet Sep 11, 2009 2:20 am

    Ceca: Neću zatrudneti pomoću Arkanove smrznute sperme.

    BIZARNOOO - Page 4 Ceca-arkan

    Medijska pisanja da će Ceca Ražnatović pomoću smrznutog semena svog pokojnog muža Željka Ražnatovića Arkana ponovo zatrudneti, ostavile su bez teksta popularnu pevačicu.

    “Svet” je u najnovijem broju objavio da se Ceca na vantelesnu oplodnju odlučila zato što je svom pokojnom suprugu obećala petoro dece.

    Pevačica je šokirana morbidnošću novinara izjavila da je ovo najbizarnija vest koju su mogli da izmisle.

    - Ta priča je toliko morbidna stvar da me je sramota i da je komentarišem. Ne znam šta su ljudi koji su je plasirali želeli time da postignu - kaže Ražnatovićeva za Press, i dodaje da joj je najteže jer mora da svojoj deci objašnjava da su priče o njenoj trudnoći glupost.

    Kako bi tekst bio što uverljiviji tabloid je objavio da je Ceca već kontaktirala lekara, koji je pre 13 godina obavio vantelesnu oplodnju kad je rođen Veljko.

    Naime, Ceca je pre dve godine priznala da je svog prvenca dobila na taj način, ali kaže da to nema nikakve veze sa vešću koja je plasirana.

    - Imala sam samo 22 godine kad sam otkrila da imam problem da zatrudnim, pa sam se opredelila za program vantelesne oplodnje u bolnici „Narodni front", kod doktora Milenka Proročića. Moj pokojni suprug me je apsolutno podržao i učestvovao sa mnom u kompletnom programu, iako je bilo evidentno da on nije imao problem, budući da je već imao sedmoro dece - rekla je Ceca.

    BIZARNOOO - Page 4 Icon_scratch
    Nazad na vrh Ići dole
    Gost
    Gost
    Anonymous



    BIZARNOOO - Page 4 Empty
    PočaljiNaslov: BIZARNOOO   BIZARNOOO - Page 4 Icon_minitimeČet Sep 17, 2009 12:51 am

    Jedan Australijanac iz Viktorije optužen je da je 30 godina seksualno zlostavljao ćerku, koja je sa njim izrodila četvoro dece, objavili su danas lokalni mediji.

    Optuženi, čije ime nije objavljeno, počeo je da zlostavlja ćerku kada je ona imala 11 godina. List "Herald san" je naveo da su sva deca rodjena sa nekom manom, kao i da je jedno od njih kasnije preminulo.

    Prema navodima lista, 60-godišnji Australijanac je optužen u februaru nakon što je žrtva kontaktirala policiju. Ona se i pre tri godine obratila policiji, ali nije želela da se podigne optužnica jer se brinula za sopstvenu bezbednost.

    Optuženi je demantovao da je seksualno zlostavljao ćerku, ali je analiza DNK potvrdila da je on otac dece, preneo je Rojters.

    Zlostavljana ćerka i troje dece se trenutno nalaze u jednoj sigurnoj kući.
    BIZARNOOO - Page 4 51645
    Nazad na vrh Ići dole
    SEKARADA
    vip
    vip
    SEKARADA


    Ženski
    Broj poruka : 24241
    Godina : 69
    Lokacija : Beograd
    Datum upisa : 15.12.2008

    List lica
    x: 6
    y: 6

    BIZARNOOO - Page 4 Empty
    PočaljiNaslov: Re: BIZARNOOO   BIZARNOOO - Page 4 Icon_minitimeSub Sep 19, 2009 6:17 pm

    Bizarna vest

    Džin od 2,46 metara, traži ženu

    Najviši čovek na svetu, Sultan Kosen iz Turske, koji je visok 2,46 metara, rekao je u Londonu, prilikom zvanične promocije Ginisovog rekorda, da je njegov „najveći san“ da nađe ljubav svog života.On je novinarima priznao da do sada nije imao devojku, ali i da očekuje da će se posle Ginisovog rekorda sve promeniti.
    - Moram da priznam da mi je bilo vrlo teško da osvojim neku devojku. Ipak, nadam se da će sada, kada sam slavan, biti lakše i da ću pronaći pravu - kaže Sultan Kosen
    Nazad na vrh Ići dole
    SEKARADA
    vip
    vip
    SEKARADA


    Ženski
    Broj poruka : 24241
    Godina : 69
    Lokacija : Beograd
    Datum upisa : 15.12.2008

    List lica
    x: 6
    y: 6

    BIZARNOOO - Page 4 Empty
    PočaljiNaslov: Re: BIZARNOOO   BIZARNOOO - Page 4 Icon_minitimeSub Sep 26, 2009 9:25 pm

    BIZARNOOO - Page 4 1320611016436f6328662fe096237817

    icon_granpa uzas i kao slika bic
    Nazad na vrh Ići dole
    SEKARADA
    vip
    vip
    SEKARADA


    Ženski
    Broj poruka : 24241
    Godina : 69
    Lokacija : Beograd
    Datum upisa : 15.12.2008

    List lica
    x: 6
    y: 6

    BIZARNOOO - Page 4 Empty
    PočaljiNaslov: Re: BIZARNOOO   BIZARNOOO - Page 4 Icon_minitimeSub Sep 26, 2009 9:29 pm

    BIZARNOOO - Page 4 2126472766418cdfaae7db2078776092

    scratch
    Nazad na vrh Ići dole
    SEKARADA
    vip
    vip
    SEKARADA


    Ženski
    Broj poruka : 24241
    Godina : 69
    Lokacija : Beograd
    Datum upisa : 15.12.2008

    List lica
    x: 6
    y: 6

    BIZARNOOO - Page 4 Empty
    PočaljiNaslov: Re: BIZARNOOO   BIZARNOOO - Page 4 Icon_minitimeČet Okt 01, 2009 9:17 pm

    Bizarna vest

    Golaći u borbi protiv malih penzija
    Jedanaest smelih penzionera iz britanskog Brajtona nedavno su na pravi način iskoristili konvenciju laburista kako bi se pobunili protiv malih penzija. Hrabri matorci izašli su na protest u polugolom izdanju, noseći na sebi bokserice sa velikim prorezom na zadnjici. Penzije su im drastično smanjene zbog aktuelne ekonomske krize, ali im je to svakako bio dovoljan razlog da na specifičan način izraze svoje nezadovoljstvo.
    Nazad na vrh Ići dole
    Gost
    Gost
    Anonymous



    BIZARNOOO - Page 4 Empty
    PočaljiNaslov: BIZARNOOO   BIZARNOOO - Page 4 Icon_minitimePon Okt 05, 2009 2:26 am

    Mesar iz Melenaca zaklao bivšu devojku pred njenim sinom (7).

    BIZARNOOO - Page 4 Jelena-ubistvo


    Stojan Kuručev (30) iz Melenaca zaklao je svoju bivšu devojku Jelenu Ratić (29) pred njenim sedmogodišnjim sinom, a zatim se obesio o drvo u banji Rusanda.

    Ženu je napao u četvrtak uveče pred njenom kućom, a navodno je ubio jer je raskinula sa njim.

    - Ženi je bio prerezan vrat oštrim predmetom, najverovatnije nožem. Nož kojim je Jelena ubijena još uvek nije pronađen - rekao je Zoran Paripović, istražni sudija za “Press”.

    Otac ubijene Jelene ispričao je kako je ubica provalio u kuću i zaklao devojku pred sinom.
    - Izvukao je moju ćerku iz kreveta, silom je izvukao iz kuće i prerezao joj vrat nožem. Moj unuk je išao za njima, vikao i branio mamu, bio je sav u krvi. Vratio se u kuću i viknuo baki 'Mesar je ubio mamu'. Stojana smo zvali Mesar jer je nekada radio u mesari - ispričao je Dragiša Mojsin i dodao da je Kuručev mesecima tukao Jelenu i pretio joj smrću:

    - Mesecima smo prijavljivali napade i zlostavljanja policiji, ali nisu reagovali. Zar je trebalo da uzmemo pravdu u svoje ruke? - ogorčen je Dragiša.

    Meštani kažu da Stojan nije mogao da preboli raskid veze s Jelenom. Njen bivši suprug, sa kojim je Jelena dobila sina, pokušavao je da je zaštiti, ali nije uspeo.

    - Svi su znali da je nasilan i da to ne može dobro da se završi. Pokušavao sam da zaštitim sina i bivšu suprugu, ali kobne noći nisam bio tu. Zaklao je Jelenu pred našim detetom! - rekao je Goran Ratić.

    BIZARNOOO - Page 4 613692
    Nazad na vrh Ići dole
    SEKARADA
    vip
    vip
    SEKARADA


    Ženski
    Broj poruka : 24241
    Godina : 69
    Lokacija : Beograd
    Datum upisa : 15.12.2008

    List lica
    x: 6
    y: 6

    BIZARNOOO - Page 4 Empty
    PočaljiNaslov: Re: BIZARNOOO   BIZARNOOO - Page 4 Icon_minitimeSre Okt 07, 2009 5:55 am

    BIZARNOOO - Page 4 Lidi-pastva
    Nazad na vrh Ići dole
    SEKARADA
    vip
    vip
    SEKARADA


    Ženski
    Broj poruka : 24241
    Godina : 69
    Lokacija : Beograd
    Datum upisa : 15.12.2008

    List lica
    x: 6
    y: 6

    BIZARNOOO - Page 4 Empty
    PočaljiNaslov: Re: BIZARNOOO   BIZARNOOO - Page 4 Icon_minitimeSre Okt 07, 2009 8:47 am

    scratch zar mora da me potseca

    BIZARNOOO - Page 4 Popelnik-plice
    Nazad na vrh Ići dole
    Gost
    Gost
    Anonymous



    BIZARNOOO - Page 4 Empty
    PočaljiNaslov: BIZARNOOO   BIZARNOOO - Page 4 Icon_minitimeČet Okt 08, 2009 12:39 am

    Trenutak istine: Izgubila sam nevinost sa ocem.

    BIZARNOOO - Page 4 Trenutak-istine


    Jednu od najpotresnijih životnih priča sinoć je sa milionskim auditorijumom podelila Julka Mitrović (49) u emisiji “Trenutak istine” na RTV Pink.

    Žena iz Velikog sela osvojila je 500.000 dinara, ogolivši svoje mračne tajne i turobnu sudbinu koja je pogodila sa 11 godina:

    - Nevinost sam izgubila kada me je otac prvi put silovao. Vrištala sam, molila: „Nemoj, tatice, nemoj molim te...“ Pretio je da će mi pobiti braću i sestre budem li se opirala...- počinje mračnu priču Julka:

    - Kada više nisam mogla da izdržim, jednog dana sam direktno iz škole otišla u policiju, noseći na ramenima đačku torbu. Molila sam ih da me spasu, a oni su me smestili u Zvečansku. Mama je došla da me vidi noseći mi sladoled i moleći da kažem da sam sve slagala. Govorila je da braća i sestre neće imati šta da jedu ako ga pošaljem u zatvor... I ja sam pristala - priča Julka, pozivajući sve koji su preživeli ovakav pakao da ne slede njen primer.

    Po povratku kući, razbesneli otac odveo je u kolibu u šumi, silovao do besvesti i zatim izbo turpijom.

    - Poneo je sa sobom flašicu rakije i rekao mi da ću živeti dok se boca ne isprazni. Iz sveg glasa sam vrištala što je slučajno čuo jedan od komšija koji je prolazio šumom. Policija mi nije verovala, pa me je vraćala ocu. Ljut, vezivao mi je noge i ruke, skinuo bi me golu, ošišao bi me do glave i tukao, dok u jednom trenutku više nisam osećala bol...- priča Julka, nijednom ne izgovarajući ime svog oca.

    Sa 14 godina ipak uspela je da pobegne od oca, ali je strahovita sudbina u njen život dovela još jednog nasilnog čoveka.

    Pitanja na koja je iskreno odgovorila i osvojila 500.000 dinara:

    1. Da li je tačno da u svakom zlu tražite nešto dobro jer vam je tako lakše? DA
    2. Da li je istina da ste bili vukovac u osnovnoj školi? DA
    3. Da li je tačno da ste svojoj braći spremali obroke od trave,
    puževa i ptica? DA
    4. Da li ste kuću u kojoj živite kupili tako što ste zaradili novac čuvajući
    svinje na deponiji? DA
    5. Da li su vam braća i sestre bili teret u životu? DA
    6. Da li ste ikada decu poslali gladnu na spavanje? DA

    II NIVO
    7. Da li morate da volite muškarca da biste mogli imati seksualni odnos s njim? NE
    8. Da li vam je rođeni otac ikada vezao ruke i noge da bi vas mogao udarati do krvi? DA
    9. Da li verujete svojoj ćerki da zna ko su očevi njene dece? NE
    10. Da li ste u životu imali više od 25 abortusa? DA
    11. Da li vam je vaš otac oduzeo nevinost? DA

    III NIVO
    12. Kada vam se ubio otac, da li ste osetili olakšanje? DA
    13. Da li ste se ikada stideli što vaša deca nemaju istu boju kože? DA
    14. Da li ste ikada doživeli orgazam tokom seksualnog odnosa sa vašim ocem? DA
    15. Da li ste zahvalni majci što vam je podarila život, bez obzira na sve
    što ste preživeli? DA

    STRASNO...nevjerovatno je jaka sta je sve prezivila u zivotu,a na stranu da joj niko nije pomogao kad joj je pomoc bila neophodna...Strasno... BIZARNOOO - Page 4 613692
    Nazad na vrh Ići dole
    Gost
    Gost
    Anonymous



    BIZARNOOO - Page 4 Empty
    PočaljiNaslov: BIZARNOOO   BIZARNOOO - Page 4 Icon_minitimeČet Okt 08, 2009 12:42 am

    Ćerka pretukla majku zbog zajedničkog dečka


    BIZARNOOO - Page 4 Dzesika-i-lisa-fiksl-498


    U jednoj porodičnoj kući na Floridi odigrala se prava drama, dostojna emisije Džerija Springera. Naime, policija je uhapsila 25-godišnju Džesiku Fiksl koja je prebila svoju majku Lisu (46), nakon što je saznala da imaju istog dečka.

    Džesika je toliko pobesnela, da je policija dolazila dvaput. Kada su se prvi put potukle, ćerka je majci napravila nekoliko ožiljaka i modrica na licu, ali je dobila samo opomenu. Međutim, drugi put su obe uhapšene i odvedene u pritvor.

    Prema policijskom saopštenju, muškarac zbog kog je izbio sukob bio je sa Lisom godinu dana, da bi ga Džesika preotela majci dok je ova bila u zatvoru. Da situacija bude još čudnija, fizički okršaj odigrao se u njegovom prisustvu koji on uopšte nije pokušao da spreči.


    BIZARNOOO - Page 4 863975
    Nazad na vrh Ići dole
    Gost
    Gost
    Anonymous



    BIZARNOOO - Page 4 Empty
    PočaljiNaslov: BIZARNOOO   BIZARNOOO - Page 4 Icon_minitimeČet Okt 08, 2009 2:02 am

    Živi deset meseci sa potpuno uvrnutom rukom


    BIZARNOOO - Page 4 Instalater

    Vodoinstalateru, čija je ruka bila ulevo uvrnuta na groteskan način u nesreći koja mu se dogodila pre deset meseci, već četvrti put su otkazali operaciju.

    Toron Ils (50) nije u mogućnosti da radi pošto mu je leva ruka onesposobljena kada je pao niz stepenice. Sada se plaši da će ostati bez svoje kuće, pošto mu je odbijen zahtev za socijalnu pomoć.

    Leva ruka oca troje dece, od frakture nadlaktice u decembru 2008. beživotno visi. Ils, iz Hertfordšira, podneo je zahtev za pozajmicu kod radne i socijalne pomoći, ali su lekari doneli rešenje da nema osnova za to, jer može da pusti vodu iz slavine.

    BIZARNOOO - Page 4 Instalater1

    - Nikada nisam verovao da je moguće da nekome ruka bude polomljena deset meseci. Sada su kosti već srasle. Veoma mi je neudobno da spavam, pošto mi se ruka uvek nekako nađe na putu – kaže Toron i dodaje:

    - Ja sam vodoinstalater po zanimanju, a sada ne mogu ni da isečem krišku hleba kada se nađem sam u kući.

    Ils je otišao kod lekara čim je slomio ruku, ali su mu oni skinuli gips posle par nedelja, rekavši da su kosti predaleko i da bi morali da mu stave metalnu šipku. Prve dve operacije u bolnici Kraljica Elizabeta otkazane su zbog nedostatka kreveta, treća je odložena zbog njegovog visokog krvnog pritiska, dok je četvrti put vraćen zbog toga što je pušač.

    BIZARNOOO - Page 4 172305
    Nazad na vrh Ići dole
    Gost
    Gost
    Anonymous



    BIZARNOOO - Page 4 Empty
    PočaljiNaslov: BIZARNOOO   BIZARNOOO - Page 4 Icon_minitimePet Okt 09, 2009 7:32 am

    Nastavak Julkine ispovesti: Abortirala sam 50 puta.


    BIZARNOOO - Page 4 Julka-mitrovic


    Potresna ispovest Julke Mitrović u emisiji “Trenutak istine” ostavila je gledaoce bez daha, a mnogima čak naterala suze na oči. Otac je silovao kada je imala 11 godina, ali je posle tri godine seksualnog zlostavljanja i nasilja uspela da pobegne od njega.

    Ipak, strašna sudbina oterala je u ruke drugog nasilnika. Kada je kroz batajničke kukuruze uspela da odjuri, posle nekoliko dana lutanja po ulici, prisvojili su je Romi.

    - Samo su me oni hteli, pa sam se za jednog i udala. Sa 15 godina rodila sam mu prvog sina. I on me je zbog ljubomore ubijao od batina, a nije radio ništa, već mi samo pravio bebu za bebom – govori majka četvoro dece, koje je abortirala oko 50 puta.

    Od njega je pobegla 1990. i udala se za vozača buldožera na deponiji, sa koje je skupljala smeće. I on je tukao, sve dok se nije razboleo. Vest o smrti njenog oca ugledala je 1997. godine u dnevnim novinama.

    - Nađen je mrtav na Železničkoj stanici... Navodno se ubio pucajući sebi u glavu. Bilo mi je drago da je mrtav, osetila sam olakšanje u nekom smislu...Jedino mi je bilo žao što nije umro u najgorim mukama, kako sam oduvek priželjkivala – kroz suze kaže Julka.

    Trenutno, Julka uzgaja svinje i radi po ceo dan u nadi da će neka sila sačuvati nju i njenu decu. A među njenom decom su, osim dva sina, i dve ćerke i 14 unučića.

    Osvojenih 500.000 dinara u „Trenutku istine“ Julka će potrošiti da plati dug za struju od 60.000, da im je opet ne bi isekli, zatim da nabavi šporet i sve ostalo otići će na hranu i odeću za njene unučiće.
    BIZARNOOO - Page 4 Icon_scratch
    Nazad na vrh Ići dole
    SEKARADA
    vip
    vip
    SEKARADA


    Ženski
    Broj poruka : 24241
    Godina : 69
    Lokacija : Beograd
    Datum upisa : 15.12.2008

    List lica
    x: 6
    y: 6

    BIZARNOOO - Page 4 Empty
    PočaljiNaslov: Re: BIZARNOOO   BIZARNOOO - Page 4 Icon_minitimeSub Okt 10, 2009 11:33 pm

    BIZARNOOO - Page 4 Emo-v
    Sprečena samoubistva ugovorena preko interneta
    EMO nam ubi decu
    Subota - 10.10.2009
    Srpska policija uspela je u poslednjem času da spreči jednu devojčicu iz unutrašnjosti da ispali sebi metak u glavu, a život joj je donekle spasao i njen „virtuelni dečko“ iz Rumunije, koji je pokušao da se ubije lekovima. Kao poklonici gotskog muzičkog kulta EMO, njih dvoje su se dogovorili da izvrše ritualno samoubistvo!

    Pomenuti kult predstavlja neformalnu grupu koja komunicira preko interneta i zalaže se za seksualnu apstinenciju, virtuelno vođenje ljubavi i propagira ideju da je „bol lep“. Sociolozi ih, međutim, opisuju kao lavinu depresivnih osoba sklonih samopovređivanju.
    - Za sve smo saznali od Rumuna, tako što je kod njih pomenuti maloletnik pokušao da se otruje tabletama. Lekari su ga spasli u poslednji čas, a očajni roditelji nisu znali da navedu nijedan razlog zbog kojeg bi pokušao da sebi oduzme život. Kada je došao sebi, na kraju je priznao lekarima da je član organizacije EMO i da se dogovorio sa svojom devojkom da se oboje ubiju tog dana, o čemu su nas Rumuni odmah obavestili - kaže naš izvor u policiji.
    Mladić koji nije znao mnogo o svojoj virtuelnoj dragoj, rekao je da zna da joj je otac policajac i da će se ubiti pucajući sebi u glavu iz očevog pištolja.

    - Ključno je bilo što nam je dao njeno godište i imejl adresu, tako da smo brzo uspeli da otkrijemo o kome se radi. Maloletnica jeste bila ćerka našeg kolege iz unutrašnjosti Srbije. Čim smo stigli, pozvali smo ga i odjurili sa njim kući, gde se odigrala drama ravna najboljim scenarijima za filmove - kažu u policiji.
    U trenutku njihovog dolaska, devojčica je već imala pištolj u ruci, na slepoočnici i zaključala se u sobu rešena da ostvari svoje namere. Srećom, izvesna inspektorka uspela je da ubedi dete da ima razloga da živi.
    - Ne pamtimo nešto ovako šokantno! Pričale su nam kolege iz Nemačke da imaju veliki problem sa raznim sektama, kultovima i grupama koje vrbuju decu po internetu i pozivaju ih na samoubistvo, ali nešto ovako dosad nije zabeleženo kod nas. Oni uglavnom komuniciraju sa članovima preko poznatih sajtova za povezivanje i druženje. Roditelje bi zato trebalo upozoriti da obrate pažnju na koje sajtove im deca idu po internetu i da ne shvataju to olako - kažu u policiji.
    Suicidno ponašanje maloletnih članova EMO pokreta, međutim, već je zabeleženo u zemljama u našem okruženju, preciznije u Hrvatskoj, gde se „EMO dečak“ (14) spalio, a dve trinaestogodišnjakinje skočile su u smrt s crkvenog zvonika.

    KAKO IH PREPOZNATI

    Crne kose i pirsing

    Pokret mladih osoba koje sebe nazivaju EMO, nastao je u SAD u Long Ajlendu i zasniva se na dva muzička pravaca, fuziji postpanka i hardkor zvuka s melodičnim vokalima i osećajnim tekstovima iz osamdesetih godina prošlog veka. Na ulici ih možete prepoznati po crnim šiškama, sa pokojim ofarbanim pramenom u plavo ili crveno, očiju uokvirenih crnim krejonom, pirsingu, velikim kožnim kaiševima s nitnama i u obaveznim „starkama“”. Crne tesne majice i farmerke su skoro obavezne. Svi oni u prvi plan stavljaju svoju hiperemotivnost, a najveći naglasak je stavljen na otvorenost prema tužnim emocijama. Sociolozi tvrde da pripadnici EMO potiskuju svoj bes, pa bol nanose sebi i koriste se paravanima za duboku krizu u kojoj se emotivno nezreli tinejdžeri ne snalaze ili da su svi oni labilni zbog haotičnog stanja u društvu i ekonomske nesigurnosti roditelja.
    Nazad na vrh Ići dole
    SEKARADA
    vip
    vip
    SEKARADA


    Ženski
    Broj poruka : 24241
    Godina : 69
    Lokacija : Beograd
    Datum upisa : 15.12.2008

    List lica
    x: 6
    y: 6

    BIZARNOOO - Page 4 Empty
    PočaljiNaslov: Re: BIZARNOOO   BIZARNOOO - Page 4 Icon_minitimeNed Okt 11, 2009 10:38 pm

    Gola u mantilu utekla siledžiji
    Drama u centru Beograda
    BIZARNOOO - Page 4 Silovanje-v
    Ponedeljak - 12.10.2009
    Polugola, samo u muškom mantilu, sedamnaestogodišnja M. P. iz Kraljeva uletela je juče posle podne u advokatsku kancelariju u ulici Prote Mateje u Beogradu moleći za pomoć.

    Preplašena devojka ispričala je da je od subote uveče bila zatočena u stanu koji se nalazi nekoliko ulaza dalje, gde ju je izvesni Oki silovao i tukao.
    Kako smo saznali, M. P. je posle batinanja i udaranja kundakom pištolja po glavi koje je trpela čitavo pre podne iskoristila trenutak nepažnje nasilnika i izletela iz stana. Međutim, po dolasku policije, devojka je promenila iskaz i negirala silovanje, ali su tragovi udaraca po njenom telu i glavi bili očigledni.
    Tokom pretresa stana u kom se drama odigravala, policija je pronašla pištolj i kesicu sa kokainom, a momku kog je M. P. optužila za zlostavljanje policija je na ruke stavila lisice.

    Povređena i istraumirana devojka je vozilom Hitne pomoći prevezena na neurohirurgiju Urgentnog centra, gde su joj urađeni neophodni pregledi. Kako nezvanično saznajemo, M. P. je izbeglica iz Kosovske Mitrovice sa prebivalištem u Kraljevu, a pretpostavlja se da je u stan u Prote Mateje došla na poziv zarad pružanja seksualnih usluga.
    Nazad na vrh Ići dole
    SEKARADA
    vip
    vip
    SEKARADA


    Ženski
    Broj poruka : 24241
    Godina : 69
    Lokacija : Beograd
    Datum upisa : 15.12.2008

    List lica
    x: 6
    y: 6

    BIZARNOOO - Page 4 Empty
    PočaljiNaslov: Re: BIZARNOOO   BIZARNOOO - Page 4 Icon_minitimeUto Okt 13, 2009 5:00 am

    Lopov koji je koristio smrznuto pile kao sredstvo za provalu u kafić uhvaćen je nakon što je razrezao zglob i bio prisiljen telefonom pozvati Hitnu pomoć, rekla je australska policija u srijedu.

    Muškarac je ukrao pile tijekom ranije provale u mesnicu na Macksvillu, sjeverno od Sydneyja, no to se pokazalo lošim kad je pokušao koristiti smrznuto pile i kamenje kako bi provalio u kafić jer je pritom rasjekao svoj zglob.

    Uhićen ubrzo nakon što je dobio potrebnu pomoć

    - Mislio je da umire - rekao je glasnogovornik policije u Macksvilleu.

    Dvadesetogodišnji muškarac pozvao je broj Hitne pomoći te je uhićen ubrzo nakon što su se liječnici pobrinuli za njega.
    Muškarcu optuženom za provale i pljačke suđenje će se održati u obližnjem Kempseyju.
    Nazad na vrh Ići dole
    SEKARADA
    vip
    vip
    SEKARADA


    Ženski
    Broj poruka : 24241
    Godina : 69
    Lokacija : Beograd
    Datum upisa : 15.12.2008

    List lica
    x: 6
    y: 6

    BIZARNOOO - Page 4 Empty
    PočaljiNaslov: Re: BIZARNOOO   BIZARNOOO - Page 4 Icon_minitimeČet Okt 15, 2009 11:09 pm

    Zaplenjeno 2,8 tona kokaina
    16.10.2009. - 01:00
    Akcija sa Amerikancima: vrednost droge na crnom tržištu 250 miliona evra...
    Po tvrdnjama lista „Blic” kokain je bio na brodu u Atlanskom okeanu...
    BIZARNOOO - Page 4 Droga
    BINGO - Bezbednosna informativna agencija (BIA) i američka Uprava za suzbijanje narkotika (DEA) zaplenile su juče u međunarodnim vodama 2,8 tona kokaina namenjenog za evropsko ilegalno tržište, saopštio je sinoć Savet za nacionalnu bezbednost Srbije, bez detalja o akciji.
    Vrednost zaplenjene droge je oko 120 miliona evra, a pri uličnoj prodaji cena bi bila i 250 miliona evra.
    Po tvrdnjama lista „Blic” kokain je bio na brodu u Atlanskom okeanu i u toku su hapšenja u Srbiji i inostranstvu, a među uhapšenima u inostranstvu ima i dosta naših državljana.
    Četvorica srpskih državljana visoko kotiraju među narko-bosovima Latinske Amerike. Jedan je, doduše, u zatvoru, ali kokain se i dalje distribuira za njegov račun. Jako uporište već skoro dve decenije ima i čovek koji je slovio za rivala Arkanu, a čije ime se od atentata u Beogradu 2004, u javnosti ne pominje često.
    - Poslednja dvojica su nedavno izašli iz zatvora u inostranstvu, a takođe je veoma važan i čovek koji je nedavno uhapšen kad je pod njegova kola u centru Beogradu postavljen eksploziv - rekao je „Blicu” izvor iz vrha srpske policije.
    Droga stiže i preko Afrike i Španije, ali je našim narko-trafikantima i dalje atraktivan i Roterdam, odakle se „valja” u većinu zemalja Evrope, pa i u Srbiju, koja još ima i „kanal” preko Bara u Crnoj Gori.

    Dosad najveći plen u Srbiji - osam kilograma
    U Srbiji je u prvih šest meseci ove godine zaplenjeno 7,7 kilograma kokaina, 73 kilograma heroina, 136 kila marihuane, 15 kilograma hašiša, više od pet kilograma ekstazija, 84 komada pilula LSD i 196 tona fenil-sirćetne kiseline, koja služi za „rafinaciju” droge. Policija je podnela krivične prijave protiv 2.327 osumnjičenih

    bic
    Nazad na vrh Ići dole
    Gost
    Gost
    Anonymous



    BIZARNOOO - Page 4 Empty
    PočaljiNaslov: BIZARNOOO   BIZARNOOO - Page 4 Icon_minitimePet Okt 16, 2009 12:49 am

    Zaklao svoju decu da se osveti ženi.

    BIZARNOOO - Page 4 Viliams

    Britanska policija ispituje oca zbog sumnje da je počinio ubistvo, pošto je njegovo dvoje male dece pronađeno zadavljeno u porodičnoj kući.

    Jolandu Molemoi (4) i njenog dvogodišnjeg brata Tea zatekla je prestravljena majka kako bez svesti leže u svojoj sobi u Mančesteru.

    Oko vrata dece nalazilo se tanko uže, a otac je sedeo pored njih, najverovatnije želeći da u tom trenutku i sebi oduzme život. Iako je majka Morongo Molemoi (30) očajnički pokušavala da oživi decu, lekari Hitne pomoći koji su ubrzo stigli, mogli su samo da konstatuju smrt.

    Razlog za ovakav brutalan čin je ljubomora. Naime, Morongo i njen muž rodom iz Zimbabvea, Petros Viliams (37) su se nedavno rastali, a deca su proteklih nekoliko dana proveli kod njega. Detektivi sada ispituju mogućnost da je Viliams, inače finansijski direktor, ubio svoju decu kako bi se osvetio svojoj ženi što da je napustila.

    Viliams, koji je mumlao i nerazgovetno govorio, onesvestio se u policijskoj stanici i odveden je u bolnicu. Policija brine o neutešnoj majci.
    Nazad na vrh Ići dole
    Gost
    Gost
    Anonymous



    BIZARNOOO - Page 4 Empty
    PočaljiNaslov: BIZARNOOO   BIZARNOOO - Page 4 Icon_minitimePet Okt 16, 2009 1:02 am

    Šveđani spaljuju zečeve da bi se ugrejali.

    BIZARNOOO - Page 4 Zecevi-498

    Šveđani su pronašli veoma surov način da se ugreju u zimskim danima. Naime, tamošnji mediji pišu kako se hiljade divljih zečeva iz parkova svake godine spaljuje i koristi kao deo pogonskog goriva za toplanu u centralnom delu zemlje.

    Stanovnici grada Varmlanda prošle godine ugrejali su se između ostalog zahvaljujući spaljivanju šest hiljada zečeva, a pripadnici jednog udruženja za zaštitu životinja tvrde da se u peć ubacuju čak i psi lutalice.

    "Želimo da se pronađu druga rešenja od spaljivanja zečeva. U Helsinkiju u Finskoj se koristi sprej za biljke, a još su uz to izgradili sistem skloništa za životinje. Finci su mnogo više napredovali od nas,“ rekla je Ana Johanenson iz Društva za zaštitu divljih zečeva.



    BIZARNOOO - Page 4 950203
    Nazad na vrh Ići dole
    SEKARADA
    vip
    vip
    SEKARADA


    Ženski
    Broj poruka : 24241
    Godina : 69
    Lokacija : Beograd
    Datum upisa : 15.12.2008

    List lica
    x: 6
    y: 6

    BIZARNOOO - Page 4 Empty
    PočaljiNaslov: Re: BIZARNOOO   BIZARNOOO - Page 4 Icon_minitimePet Okt 16, 2009 5:37 am

    BIZARNOOO - Page 4 Angst18 BIZARNOOO - Page 4 N1help03 BIZARNOOO - Page 4 Skandal BIZARNOOO - Page 4 Augenverdreh
    Nazad na vrh Ići dole
    SEKARADA
    vip
    vip
    SEKARADA


    Ženski
    Broj poruka : 24241
    Godina : 69
    Lokacija : Beograd
    Datum upisa : 15.12.2008

    List lica
    x: 6
    y: 6

    BIZARNOOO - Page 4 Empty
    PočaljiNaslov: Re: BIZARNOOO   BIZARNOOO - Page 4 Icon_minitimeSub Okt 17, 2009 11:30 pm

    ĐANI: Viktorija kuvala „travke pobrljavke“!
    BIZARNOOO - Page 4 Djani-v
    Subota - 17.10.2009
    Kada je pre nekoliko nedelja „Alo!“ objavio vest da je rokerka Viktorija „drogirala“ takmičare, tačnije da im je skuvala čaj koji ona već godina pije od koga su farmeri popadali kao snoplje, bilo je i onih koji su sumnjali u to jer ta scena nije nikada emitovana na televiziji.

    Međutim, po dobrovoljnom izlasku iz „Farme“, Saša Ćurčić je potvrdio našu vest.
    - Nje se svi plaše, a ja sam jednom prilikom popio neki njen čaj i celu noć sam sanjao karakondžule i neke crne gavrane. Ko zna šta nam je stavljala, žena nije normalna. Samo sam jednom popio taj njen čaj i više nikada ne bih probao to čudo. A ni ostali se više nikada nisu uhvatili za te njene šoljice. Viktorija je „luda Nasta“, ponela je 500 tableta, te šarene lilule za pilule, ne zna žena gde udara - izjavio je za „Alo!“ Đani.
    Da podsetimo, Viktorija skoro svakodnevno pije svoj čaj, pa je u jednom trenutku predložila i ostalima da ga probaju, pričajući im kako će se sigurno bolje osećati jer ga ona pije godinama. Učesnici su iz radoznalosti pristali da ga probaju, a rezultati su bili zapanjujući! Svi su zaspali ko je gde stigao! Oni srećniji su uspeli da se dokopaju kreveta, a bilo je i takmičara koji su zaspali preko stola, u sedećem položaju, pa i u štali.
    Nazad na vrh Ići dole
    Sponsored content





    BIZARNOOO - Page 4 Empty
    PočaljiNaslov: Re: BIZARNOOO   BIZARNOOO - Page 4 Icon_minitime

    Nazad na vrh Ići dole
     
    BIZARNOOO
    Nazad na vrh 
    Strana 4 od 20Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5 ... 12 ... 20  Sledeći
     Similar topics
    -
    » BIZARNO-Amerikanac Tomas Biti porodio se drugi put

    Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
    WWW.DUBOREZ.NET :: zabava-
    Skoči na: