WWW.DUBOREZ.NET
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


*****Zelimo Vam prijatne trenutke na DUBOREZ Forumu*******
 
PrijemLatest imagesRegistruj sePristupi
SPECIJALIZOVANE IZLOZBE PASA
4.Spec izlozba MASTIFA,BULMASTIFA,E.BULDOGA i NEMACKIH DOGA
free forum
Similar topics
    RADIO STANICE
    klikom na baner slusajte "ROADSTAR-RADIO" na 128kbps
    free forum
    Trenutna temperatura
    Forum
  • slikarstvo
  • vajarstvo
  • mozaik
  • primenjena umetnost
  • fotografija
  • književnost
  • film
  • muzika
  • arhitektura
  • pozorište
  • strip
  • duhovnost i religija
  • psihologija
  • ljubav
  • lepota i zdravlje
  • zabava
  • pričaonica
  • spomenar
  • hobi i kućni ljubimci
  • razno
  • važna obaveštenja
  • predlozi i sugestije
  • Liberty
    KLIKOM NA BANERE POSETITE PREDLOZENE SAJTOVE
    title="duborez.net"
    " Nikada ne sumnjaj da mala grupa misaonih i posvećenih ljudi može promeniti svet. Zaista, tako je jedino oduvek i bilo. " KADA NE BUDE DOVOLJNO PRIRODE, VEĆINA LJUDI ĆE SHVATITI DA NOVAC NIJE ZA JELO! Ne dozvoli da neki pogrešni ljudi udju u Tvoj život, pomute bistrinu tvojih očiju, nateraju da voliš ono što oni vole i da zaboraviš ono što oni nemaju. !
    Traži
     
     

    Rezultati od :
     
    Rechercher Napredna potraga

     

     KO SE BOJI VUKA JOŠ?

    Ići dole 
    5 posters
    Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11  Sledeći
    AutorPoruka
    Gost
    Gost
    Anonymous



    KO SE BOJI VUKA JOŠ? - Page 7 Empty
    PočaljiNaslov: KO SE BOJI VUKA JOS??   KO SE BOJI VUKA JOŠ? - Page 7 Icon_minitimePon Mar 08, 2010 11:28 pm

    KO SE BOJI VUKA JOŠ? - Page 7 Greywolfsnow
    Nazad na vrh Ići dole
    Gost
    Gost
    Anonymous



    KO SE BOJI VUKA JOŠ? - Page 7 Empty
    PočaljiNaslov: KO SE BOJI VUKA JOS??   KO SE BOJI VUKA JOŠ? - Page 7 Icon_minitimePon Mar 08, 2010 11:29 pm

    KO SE BOJI VUKA JOŠ? - Page 7 Indijanka20z20volkovi20
    Nazad na vrh Ići dole
    Gost
    Gost
    Anonymous



    KO SE BOJI VUKA JOŠ? - Page 7 Empty
    PočaljiNaslov: Re: KO SE BOJI VUKA JOŠ?   KO SE BOJI VUKA JOŠ? - Page 7 Icon_minitimeUto Mar 09, 2010 8:56 am

    SEKARADA ::
    bbuny bas sam radoznala bbuny sta li je to oblacic zakacila hahaha

    KO SE BOJI VUKA JOŠ? - Page 7 08
    ...slika moze da se otvori,a zakacila sam isto sto i ti ...samo sto meni nije smesno
    Nazad na vrh Ići dole
    SEKARADA
    vip
    vip
    SEKARADA


    Ženski
    Broj poruka : 24241
    Godina : 69
    Lokacija : Beograd
    Datum upisa : 15.12.2008

    List lica
    x: 6
    y: 6

    KO SE BOJI VUKA JOŠ? - Page 7 Empty
    PočaljiNaslov: Re: KO SE BOJI VUKA JOŠ?   KO SE BOJI VUKA JOŠ? - Page 7 Icon_minitimeUto Mar 09, 2010 7:01 pm

    scratch Oprosti, ne kapiram sto si pogodjena oblacicu. Meni slika nije otvorena stoji samo http://www.gifzona.com/i/animals/08.gif - to znaci da nije otvorena u rubrici. To sto sam se smejala - skakutala - to je na moj racun i na moju radoznalost.

    Slici nisam mogla ni da se smejem jer nije bila ni otvorena. cita Da budes obavestena, ta slika vec ima zakacena ali nema veze, svi gresimo

    cvece ja se tebi ponovo izvinjavam i molim te izvini i oprosti ako mislis da sam te uvredila cvece veruj mi nije mi bila namera

    cvece mislim da nisi ni imala razloga da budes pogodjena afro

    Seka
    Nazad na vrh Ići dole
    Gost
    Gost
    Anonymous



    KO SE BOJI VUKA JOŠ? - Page 7 Empty
    PočaljiNaslov: Re: KO SE BOJI VUKA JOŠ?   KO SE BOJI VUKA JOŠ? - Page 7 Icon_minitimeSre Mar 10, 2010 4:03 am

    cvece
    Nazad na vrh Ići dole
    Gost
    Gost
    Anonymous



    KO SE BOJI VUKA JOŠ? - Page 7 Empty
    PočaljiNaslov: KO SE BOJI VUKA JOS?   KO SE BOJI VUKA JOŠ? - Page 7 Icon_minitimeSre Mar 10, 2010 11:21 am

    KO SE BOJI VUKA JOŠ? - Page 7 01328b0f
    Nazad na vrh Ići dole
    SEKARADA
    vip
    vip
    SEKARADA


    Ženski
    Broj poruka : 24241
    Godina : 69
    Lokacija : Beograd
    Datum upisa : 15.12.2008

    List lica
    x: 6
    y: 6

    KO SE BOJI VUKA JOŠ? - Page 7 Empty
    PočaljiNaslov: Re: KO SE BOJI VUKA JOŠ?   KO SE BOJI VUKA JOŠ? - Page 7 Icon_minitimeSub Mar 13, 2010 8:55 pm

    KO SE BOJI VUKA JOŠ? - Page 7 Werewolf
    Nazad na vrh Ići dole
    SEKARADA
    vip
    vip
    SEKARADA


    Ženski
    Broj poruka : 24241
    Godina : 69
    Lokacija : Beograd
    Datum upisa : 15.12.2008

    List lica
    x: 6
    y: 6

    KO SE BOJI VUKA JOŠ? - Page 7 Empty
    PočaljiNaslov: Re: KO SE BOJI VUKA JOŠ?   KO SE BOJI VUKA JOŠ? - Page 7 Icon_minitimeSub Mar 13, 2010 8:57 pm

    KO SE BOJI VUKA JOŠ? - Page 7 VUK
    Nazad na vrh Ići dole
    SEKARADA
    vip
    vip
    SEKARADA


    Ženski
    Broj poruka : 24241
    Godina : 69
    Lokacija : Beograd
    Datum upisa : 15.12.2008

    List lica
    x: 6
    y: 6

    KO SE BOJI VUKA JOŠ? - Page 7 Empty
    PočaljiNaslov: Re: KO SE BOJI VUKA JOŠ?   KO SE BOJI VUKA JOŠ? - Page 7 Icon_minitimeSub Mar 13, 2010 9:00 pm

    KO SE BOJI VUKA JOŠ? - Page 7 Wolf20-20sheep2

    scratch bas mi je zao, samo o vuku misli
    Nazad na vrh Ići dole
    SEKARADA
    vip
    vip
    SEKARADA


    Ženski
    Broj poruka : 24241
    Godina : 69
    Lokacija : Beograd
    Datum upisa : 15.12.2008

    List lica
    x: 6
    y: 6

    KO SE BOJI VUKA JOŠ? - Page 7 Empty
    PočaljiNaslov: Re: KO SE BOJI VUKA JOŠ?   KO SE BOJI VUKA JOŠ? - Page 7 Icon_minitimeSub Mar 13, 2010 9:03 pm

    Istine i lazi o VUKOVIMA
    Comment-newspaper 31 comments 13 days ago

    GRADJANI SRBIJE

    DOSLO JE VREME DA VAM SE OTVORE OCI

    Ko su ustvari vukovi???
    Da li su to one strasne zivotinjice iz prica koje su nam pricale nase bake ili su to umiljate male kuce sa malo prgavijim karakterom?
    Morate svi priznati da ste primetili malo jacu aktivnos nasih zivotinjskih suboraca u zadnje vreme . U pocetku su upravljali Srbijom tako sto su na politicku scenu stavljali kao njihove predstavnike neke male i simpaticne zivotinjice poput hrcka i gavrana koje su pobudjivale ljubav i neznost nasih gradjana. Kada fora sa umiljatim zivotinjama vise nije uspevala odlucili su da se povuku u pozadinu i glume VLADARE IZ SENKE!

    Kao iskusna i veoma hrabra novinarka odlucila sam se da posetim pecinu ozloglasenih vukova sa mojim kolegom Sizofrenicarem (jedinim dovoljno ludim clanom nase zajednice da udje u to leglo terora). Po dolasku na chat upadamo u njihov casual petak koji je ustvari dan za relaksaciju jedinice. Tim danom svi vukovi se skupljaju i krecu bahanalije po chatu. Glavna zanimacija mladih vukova je gledanje animal fetish filmovagde jadne ovcice bivaju zlostavljane od strane ovcarskih pasa i cobana.

    Stariji vukovi imaju malo vece prohteve pa zahtevaju i prisustvo crvenkape u crvenim tangama i halterima koja ima ulogu go-go igracice i bake koja izvodi lap dance clanovima po zelji.
    Zatim krecu da se aktiviraju zenske clanice koje otvaraju njihov plakar koji je prepunjen S&M opremom i krecu da se oruzaju svojim najdrazim bicevima i stipaljkama za bradavice. Nazalost zbog uzavrele atmosfere nismo uspeli dobiti izjavu ni jednog clana vukova.

    Medjutim kako bi rasplela misteriju postojanja vukova ulazem puno vremena i truda u otkrivanje samog cina inicijacije mladih vukova u njihov copor i trazenju kriterijuma za prijem.
    Kriterijumi za prijem vukova:
    1. duzina dlake veca od 18cm
    2. snaga drobljenja kostiju min 10
    3. velika fleksibilnost koja se dokazujem sposobnoscu da sami dohvate i luzu sopstvena jaja
    4. potpisivanje ugovora da ce 1 nedeljno lizati jaja starijim clanovima copora posto su se njihove kicme ukocile od stalnog sedenja u drzavnim foteljama.
    5. izdrzljivost 15 lvl kako bi mogli da izdrza 24h bicevanje
    6. potpisivanje obavezujuceg ugovora da ce pripadati nekom od starijih vukova koji ce uvek moci da trazi od njega da obuce kostim ovce i da se sex-ualno zadovoljava nad njim kad god mu je volja.

    Ono sto na kraju cele ove stvari saznajem su teznje vukova da dominiraju celim Svetom i svim drugim zivotinjskim vrstama i da prosier svoje granice sve do:
    • Sibira gde bi pokorili medvede
    • Indije gde prave zasedu tigrovima
    • Afrika gde okupiraju lavove
    • Juzna Amerika gde oduzimaju slobodu panterima
    • I surove pustinje Texasa gde ugnjetavaju skorpione

    Dragi moji toliko od mene i mog druga Sizofrenicara iz garde. Ako nam se nesto desi znajte da to nije splet slucajnih okolnosti,vec da se vucija sapa umesala u sve to . volim vas sve Kissi Kissi !

    Masha85
    Sizofrenicar
    Nazad na vrh Ići dole
    SEKARADA
    vip
    vip
    SEKARADA


    Ženski
    Broj poruka : 24241
    Godina : 69
    Lokacija : Beograd
    Datum upisa : 15.12.2008

    List lica
    x: 6
    y: 6

    KO SE BOJI VUKA JOŠ? - Page 7 Empty
    PočaljiNaslov: Re: KO SE BOJI VUKA JOŠ?   KO SE BOJI VUKA JOŠ? - Page 7 Icon_minitimePon Mar 15, 2010 8:34 pm

    cita samo da se zna, u knjigama pise svasta, ovo je

    KO SE BOJI VUKA JOŠ? - Page 7 25qgdp3

    STVARNOST bbuny bbuny bbuny bbuny
    Nazad na vrh Ići dole
    SEKARADA
    vip
    vip
    SEKARADA


    Ženski
    Broj poruka : 24241
    Godina : 69
    Lokacija : Beograd
    Datum upisa : 15.12.2008

    List lica
    x: 6
    y: 6

    KO SE BOJI VUKA JOŠ? - Page 7 Empty
    PočaljiNaslov: Re: KO SE BOJI VUKA JOŠ?   KO SE BOJI VUKA JOŠ? - Page 7 Icon_minitimePon Mar 22, 2010 11:34 am

    KO SE BOJI VUKA JOŠ? - Page 7 Wolf9016
    Nazad na vrh Ići dole
    SEKARADA
    vip
    vip
    SEKARADA


    Ženski
    Broj poruka : 24241
    Godina : 69
    Lokacija : Beograd
    Datum upisa : 15.12.2008

    List lica
    x: 6
    y: 6

    KO SE BOJI VUKA JOŠ? - Page 7 Empty
    PočaljiNaslov: Re: KO SE BOJI VUKA JOŠ?   KO SE BOJI VUKA JOŠ? - Page 7 Icon_minitimePon Mar 22, 2010 12:13 pm

    KO SE BOJI VUKA JOŠ? - Page 7 Wolf8831
    Nazad na vrh Ići dole
    Gost
    Gost
    Anonymous



    KO SE BOJI VUKA JOŠ? - Page 7 Empty
    PočaljiNaslov: Re: KO SE BOJI VUKA JOŠ?   KO SE BOJI VUKA JOŠ? - Page 7 Icon_minitimeUto Mar 23, 2010 9:23 am

    KO SE BOJI VUKA JOŠ? - Page 7 10_05_00_eggly-eric_FJWCVR1
    Nazad na vrh Ići dole
    SEKARADA
    vip
    vip
    SEKARADA


    Ženski
    Broj poruka : 24241
    Godina : 69
    Lokacija : Beograd
    Datum upisa : 15.12.2008

    List lica
    x: 6
    y: 6

    KO SE BOJI VUKA JOŠ? - Page 7 Empty
    PočaljiNaslov: Re: KO SE BOJI VUKA JOŠ?   KO SE BOJI VUKA JOŠ? - Page 7 Icon_minitimeUto Mar 23, 2010 7:03 pm

    KO SE BOJI VUKA JOŠ? - Page 7 Wolf1251988630
    Nazad na vrh Ići dole
    SEKARADA
    vip
    vip
    SEKARADA


    Ženski
    Broj poruka : 24241
    Godina : 69
    Lokacija : Beograd
    Datum upisa : 15.12.2008

    List lica
    x: 6
    y: 6

    KO SE BOJI VUKA JOŠ? - Page 7 Empty
    PočaljiNaslov: Re: KO SE BOJI VUKA JOŠ?   KO SE BOJI VUKA JOŠ? - Page 7 Icon_minitimeUto Mar 23, 2010 7:03 pm

    KO SE BOJI VUKA JOŠ? - Page 7 Wolf3-2k31251988670
    Nazad na vrh Ići dole
    SEKARADA
    vip
    vip
    SEKARADA


    Ženski
    Broj poruka : 24241
    Godina : 69
    Lokacija : Beograd
    Datum upisa : 15.12.2008

    List lica
    x: 6
    y: 6

    KO SE BOJI VUKA JOŠ? - Page 7 Empty
    PočaljiNaslov: Re: KO SE BOJI VUKA JOŠ?   KO SE BOJI VUKA JOŠ? - Page 7 Icon_minitimeUto Mar 23, 2010 7:04 pm

    KO SE BOJI VUKA JOŠ? - Page 7 Wolf-fight-weselmann
    Nazad na vrh Ići dole
    SEKARADA
    vip
    vip
    SEKARADA


    Ženski
    Broj poruka : 24241
    Godina : 69
    Lokacija : Beograd
    Datum upisa : 15.12.2008

    List lica
    x: 6
    y: 6

    KO SE BOJI VUKA JOŠ? - Page 7 Empty
    PočaljiNaslov: Re: KO SE BOJI VUKA JOŠ?   KO SE BOJI VUKA JOŠ? - Page 7 Icon_minitimeČet Apr 08, 2010 11:21 pm

    scratch da li ce ga se uplasiti ova crvenkapa..........

    KO SE BOJI VUKA JOŠ? - Page 7 2399

    ..............a mozda ce on da se uplasi od nje scratch
    Nazad na vrh Ići dole
    Gost
    Gost
    Anonymous



    KO SE BOJI VUKA JOŠ? - Page 7 Empty
    PočaljiNaslov: Re: KO SE BOJI VUKA JOŠ?   KO SE BOJI VUKA JOŠ? - Page 7 Icon_minitimeSub Apr 17, 2010 9:29 am

    Ples s vukovima
    LOS ANĐELES - Jedan američki producent otkupio je pozorišna prava na roman "Ples s vukovima" Majkla Blejka (Michael Blake), po kojem je 1990. snimljen film koji je dobio sedam Oskara, objavio je list Varajeti (Variety).
    Met Marfi (Matt Murphy) planira da roman pretoči u visokobudžetni mjuzikl sa numerama iz vremena građanskog rata u SAD.
    Roman je priča o poručniku iz perioda građanskog rata koji se sprijateljuje sa pripadnicima plemena Sijuksi. Poručnika je u filmu igrao Kevin Kostner (Costner).
    Pošto je projekat u ranoj fazi razvoja, još nije poznato kada će biti premijera mjuzikla, niti ko će ga režirati i u njemu igrati.
    Nazad na vrh Ići dole
    SEKARADA
    vip
    vip
    SEKARADA


    Ženski
    Broj poruka : 24241
    Godina : 69
    Lokacija : Beograd
    Datum upisa : 15.12.2008

    List lica
    x: 6
    y: 6

    KO SE BOJI VUKA JOŠ? - Page 7 Empty
    PočaljiNaslov: Re: KO SE BOJI VUKA JOŠ?   KO SE BOJI VUKA JOŠ? - Page 7 Icon_minitimeNed Apr 18, 2010 11:51 am

    KO SE BOJI VUKA JOŠ? - Page 7 Wolf8831
    Nazad na vrh Ići dole
    Gost
    Gost
    Anonymous



    KO SE BOJI VUKA JOŠ? - Page 7 Empty
    PočaljiNaslov: Re: KO SE BOJI VUKA JOŠ?   KO SE BOJI VUKA JOŠ? - Page 7 Icon_minitimeSre Apr 28, 2010 3:04 am

    Nazad na vrh Ići dole
    Gost
    Gost
    Anonymous



    KO SE BOJI VUKA JOŠ? - Page 7 Empty
    PočaljiNaslov: KO SE BOJI VUKA JOS?   KO SE BOJI VUKA JOŠ? - Page 7 Icon_minitimePet Apr 30, 2010 6:54 am

    KO SE BOJI VUKA JOŠ? - Page 7 2591
    Nazad na vrh Ići dole
    Gost
    Gost
    Anonymous



    KO SE BOJI VUKA JOŠ? - Page 7 Empty
    PočaljiNaslov: Re: KO SE BOJI VUKA JOŠ?   KO SE BOJI VUKA JOŠ? - Page 7 Icon_minitimeUto Maj 04, 2010 5:25 am

    KO SE BOJI VUKA JOŠ? - Page 7 DSC00061
    Nazad na vrh Ići dole
    Gost
    Gost
    Anonymous



    KO SE BOJI VUKA JOŠ? - Page 7 Empty
    PočaljiNaslov: KO SE BOJI VUKA JOS?   KO SE BOJI VUKA JOŠ? - Page 7 Icon_minitimeSub Maj 08, 2010 8:27 pm

    KO SE BOJI VUKA JOŠ? - Page 7 11150b
    Nazad na vrh Ići dole
    Gost
    Gost
    Anonymous



    KO SE BOJI VUKA JOŠ? - Page 7 Empty
    PočaljiNaslov: Re: KO SE BOJI VUKA JOŠ?   KO SE BOJI VUKA JOŠ? - Page 7 Icon_minitimeSub Maj 15, 2010 9:52 am

    Vuk

    I

    Kao da ce kraj agusta. Nebo se kruni i odranja zute mirise mraka. Zatrpava me zvezdama.
    Umotavam se u lisce. Tako smo blizi vetru. Osecam ga u kicmi i u dubinama ociju. To je moj skroviti nacin vajanja ovog sveta.
    Dobro je u gorskom kraju sto, i kad nema pljuskova, leto mirise na plodnost, na hleb i materinstvo.
    Nesto sveze i hranljivo useljava se u mozak i pomaze mi da mislim.
    Kroz nebruseno staklo naprsle mesecine lepo mogu da cujem zelene dozive trava, koji do mene dopiru iz sanjive daljine, a ipak tu su, bliski, kao da rastu pod uhom.
    To ne oticu doba. To misli postaju bistrije.

    II

    Disu uz mene zvuci drukcije zivi, a stvarni. I u svemu sam prisutan.
    To priroda pokusava sapatom da mi objasni na svom nemustom jeziku kako se biva sebi, sam sobom, jasan i dovoljan u svetovima bez ivica koji se zovu: samoca.
    Grom u tisini neba jasna je poruka kosmosa. U oluji je deo grmljavine, tek mrmljanje.
    U samoci smo ljudi. U covecanstvu smo metez.
    Moja je misao gore, u samom podnozju neba. Tri dana i tri noci odande dopire urlik. To ne prskaju planine, ne raspadaju se oblaci i ne bude se vulkani.
    To place najveci vuk koji je ikada vidjen u ovim krajevima.
    Rekli su mi pastiri, gonici karavana i hajkaci sa jezera da je to cudan vuk, drukciji od svih vukova. Nikada ne napada stada. Tamani samo pse.
    Valjda je to njegov nacin vajanja ovog sveta.
    Nazad na vrh Ići dole
    Sponsored content





    KO SE BOJI VUKA JOŠ? - Page 7 Empty
    PočaljiNaslov: Re: KO SE BOJI VUKA JOŠ?   KO SE BOJI VUKA JOŠ? - Page 7 Icon_minitime

    Nazad na vrh Ići dole
     
    KO SE BOJI VUKA JOŠ?
    Nazad na vrh 
    Strana 7 od 11Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11  Sledeći
     Similar topics
    -
    » Muzika u boji

    Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
    WWW.DUBOREZ.NET :: pričaonica-
    Skoči na: