WWW.DUBOREZ.NET
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


*****Zelimo Vam prijatne trenutke na DUBOREZ Forumu*******
 
PrijemLatest imagesRegistruj sePristupi
SPECIJALIZOVANE IZLOZBE PASA
4.Spec izlozba MASTIFA,BULMASTIFA,E.BULDOGA i NEMACKIH DOGA
free forum
Similar topics
RADIO STANICE
klikom na baner slusajte "ROADSTAR-RADIO" na 128kbps
free forum
Trenutna temperatura
Forum
  • slikarstvo
  • vajarstvo
  • mozaik
  • primenjena umetnost
  • fotografija
  • književnost
  • film
  • muzika
  • arhitektura
  • pozorište
  • strip
  • duhovnost i religija
  • psihologija
  • ljubav
  • lepota i zdravlje
  • zabava
  • pričaonica
  • spomenar
  • hobi i kućni ljubimci
  • razno
  • važna obaveštenja
  • predlozi i sugestije
  • Liberty
    KLIKOM NA BANERE POSETITE PREDLOZENE SAJTOVE
    title="duborez.net"
    " Nikada ne sumnjaj da mala grupa misaonih i posvećenih ljudi može promeniti svet. Zaista, tako je jedino oduvek i bilo. " KADA NE BUDE DOVOLJNO PRIRODE, VEĆINA LJUDI ĆE SHVATITI DA NOVAC NIJE ZA JELO! Ne dozvoli da neki pogrešni ljudi udju u Tvoj život, pomute bistrinu tvojih očiju, nateraju da voliš ono što oni vole i da zaboraviš ono što oni nemaju. !
    Traži
     
     

    Rezultati od :
     
    Rechercher Napredna potraga

     

     KAKVI STE I KAKO REAGUJETE NA OGOVARANJA,UVREDE I PODVALE

    Ići dole 
    3 posters
    AutorPoruka
    Gost
    Gost
    Anonymous



    KAKVI STE I KAKO REAGUJETE NA OGOVARANJA,UVREDE I PODVALE Empty
    PočaljiNaslov: KAKVI STE I KAKO REAGUJETE NA OGOVARANJA,UVREDE I PODVALE   KAKVI STE I KAKO REAGUJETE NA OGOVARANJA,UVREDE I PODVALE Icon_minitimeSub Nov 22, 2008 3:35 am

    Neko voli ogovaranja, vredjanja,ponizavanja i tracarenje,neko ih ne voli,neko se privremeno zainteresuje.Kako reagujete na sve to,osecate se lose,zelite da raspravite sa tom osobom o toj,,stvari,, ili jednostavno odmahnete glavom i gledate svoja posla?
    Licno,veoma sam osetljiva na ogovaranja i ne volim da ogovaram,ako imam nesto da kazem osobi, obicno to kazem direktno u lice i prica je zavrsena.Kad cujem da me neko ogovara ili prica neistinu,vredja moju licnost,iskreno....osecam se grozno.                                       Obicno pokusavam da se smirim da ne reagujem impulsivno i ne odgovaram na sve te provokacije.
    Mnogima je to hrana za zivce,da vredjaju, ponizavaju,a ako im mi jos odgovorimo na sve te provokacije onda nema kraja.Jest, da to sve pogadja,ali uspevam da zivim sa tim i da idem dalje i ne dozvoljavam da mi neko kvari dan "znam ko sam i koliko vredim".


    ogovaranje
    Nazad na vrh Ići dole
    drugasansa




    Ženski
    Broj poruka : 1620
    Godina : 44
    Lokacija : beograd
    Datum upisa : 26.08.2008

    KAKVI STE I KAKO REAGUJETE NA OGOVARANJA,UVREDE I PODVALE Empty
    PočaljiNaslov: Re: KAKVI STE I KAKO REAGUJETE NA OGOVARANJA,UVREDE I PODVALE   KAKVI STE I KAKO REAGUJETE NA OGOVARANJA,UVREDE I PODVALE Icon_minitimeNed Nov 23, 2008 4:28 am

    Nikome nije prijatno da bude nepravedno ogovaran i "olajavan".Ja sam ranije na takvo nešto reagovala impulsivno i povrijeđeno,ali danas me to čak ni ne iznervira.Žao mi je tih osoba koje dopuštaju sebi da,vode i kritikuju nečiji život,poturaju ili izmišljaju laži,a sve samo zato da bi se iskalile ili izbacile svoj bijes.Jednostavno,po meni te osobe nisu svjesne svojih postupaka,mada,neke to sve proračunato odrade,i naučile su u životu da sve bude po njihovom. Trudim se da budem iznad primitivizma i tračeva,ne zamjeram takvim osobama,i ne dopuštam sebi da me još više uvlače u svoje lične komplekse i zablude.    
    Nazad na vrh Ići dole
    vuuk
    Admin
    Admin
    vuuk


    Muški
    Broj poruka : 846
    Lokacija : Kikinda-Basaid
    Datum upisa : 25.08.2008

    KAKVI STE I KAKO REAGUJETE NA OGOVARANJA,UVREDE I PODVALE Empty
    PočaljiNaslov: Re: KAKVI STE I KAKO REAGUJETE NA OGOVARANJA,UVREDE I PODVALE   KAKVI STE I KAKO REAGUJETE NA OGOVARANJA,UVREDE I PODVALE Icon_minitimePon Nov 24, 2008 10:46 am

    Pitam se ko se moze osecati "DOBRO" kada postane predmet ogovaranja . Postoje ljudi kojima je ogovaranje u "krvi" i jednostavno ne mogu da zive bez istih. Svi smo imali priliku sa prijateljima pricati o drugim osobama, ali to ne smatram ogovaranjem, jer se ne prozivaju niti vredjaju, niti se prica o njihovim privatnostima, medjutim, postoje osobe koje ne bi bile "zive" ako nekoga neogovaraju, nije bitno kome, bitno je da se nesto prica....ne mogu sacuvati ni jednu tajnu, nego zure da se "pohvale" .....
    Ne volim slusati tracarenja i izbegavam sa takvim ljudima podeliti bilo sta sto je meni bitno. Danas se potrudim da "isteram" na cistinu neke uvredljive stvari ako se pojave, jer ne volim ostaviti nista nedovrseno...ali ne zelim biti predmet tudjih "ispiranja usta" jer su to iskompleksirane osobe i ulaziti u raspravu sa njima je gubljenje vremena, zivaca i licnog mira. Zelim svoj mir.
    Obozavam osobe koje sve sto imaju kazu licno u lice.
    Nazad na vrh Ići dole
    http://www.duborez.net
    drugasansa




    Ženski
    Broj poruka : 1620
    Godina : 44
    Lokacija : beograd
    Datum upisa : 26.08.2008

    KAKVI STE I KAKO REAGUJETE NA OGOVARANJA,UVREDE I PODVALE Empty
    PočaljiNaslov: Re: KAKVI STE I KAKO REAGUJETE NA OGOVARANJA,UVREDE I PODVALE   KAKVI STE I KAKO REAGUJETE NA OGOVARANJA,UVREDE I PODVALE Icon_minitimeUto Feb 17, 2009 11:35 pm

    Teško je ostati pribran kada vas neko konstantno omalovažava i podvrgava sumnji.
    Neki ljudi jednostavno moraju nekome stalno nešto da prigovaraju.
    To je valjda nešto na psihičkoj bazi.Rijetki su oni koji će na neprestane uvrede da ćute i da ostanu mirni.Potrebna je nevjerovatna kontrola nad sobom i nad svojim emocijama,jaka volja i sigurnost u ono dobro u nama.
    Ali,i to se uči,i za to treba puno strpljenja.
    Nazad na vrh Ići dole
    SEKARADA
    vip
    vip
    SEKARADA


    Ženski
    Broj poruka : 24241
    Godina : 69
    Lokacija : Beograd
    Datum upisa : 15.12.2008

    List lica
    x: 6
    y: 6

    KAKVI STE I KAKO REAGUJETE NA OGOVARANJA,UVREDE I PODVALE Empty
    PočaljiNaslov: Re: KAKVI STE I KAKO REAGUJETE NA OGOVARANJA,UVREDE I PODVALE   KAKVI STE I KAKO REAGUJETE NA OGOVARANJA,UVREDE I PODVALE Icon_minitimeČet Mar 05, 2009 2:59 pm

    Verujte da me bas briga sta ce ko da kaze. To vam iskreno kao i sve do sada pisem. Nikome nista ne objasnjavam a jos manje pravdam!!!
    Kome je stalo do mene zna kakva sam i tim pricama nece verovati a ostali sta ce misliti zabole me cosak od Avale.
    Meni je bitno da ljudi do kojih je meni stalo a njima do mene imamo uzajamno poverenje. Ostali neka pricaju sta im volja a kad istina izadje na videlo oni ce saginjati glave - ja sigurno necu. Iza svih svojih radnji i reci stojim i nemam cega da se stidim, pa neka se prica i losa prica dize rejtig. zagrcanje zagrcanje
    Nazad na vrh Ići dole
    drugasansa




    Ženski
    Broj poruka : 1620
    Godina : 44
    Lokacija : beograd
    Datum upisa : 26.08.2008

    KAKVI STE I KAKO REAGUJETE NA OGOVARANJA,UVREDE I PODVALE Empty
    PočaljiNaslov: Re: KAKVI STE I KAKO REAGUJETE NA OGOVARANJA,UVREDE I PODVALE   KAKVI STE I KAKO REAGUJETE NA OGOVARANJA,UVREDE I PODVALE Icon_minitimePet Mar 06, 2009 12:35 am

    SEKARADA ::
    Verujte da me bas briga sta ce ko da kaze. To vam iskreno kao i sve do sada pisem. Nikome nista ne objasnjavam a jos manje pravdam!!!
    Kome je stalo do mene zna kakva sam i tim pricama nece verovati a ostali sta ce misliti zabole me cosak od Avale.
    Meni je bitno da ljudi do kojih je meni stalo a njima do mene imamo uzajamno poverenje. Ostali neka pricaju sta im volja a kad istina izadje na videlo oni ce saginjati glave - ja sigurno necu. Iza svih svojih radnji i reci stojim i nemam cega da se stidim, pa neka se prica i losa prica dize rejtig. zagrcanje zagrcanje


    Да ли си осветољубива?
    Nazad na vrh Ići dole
    SEKARADA
    vip
    vip
    SEKARADA


    Ženski
    Broj poruka : 24241
    Godina : 69
    Lokacija : Beograd
    Datum upisa : 15.12.2008

    List lica
    x: 6
    y: 6

    KAKVI STE I KAKO REAGUJETE NA OGOVARANJA,UVREDE I PODVALE Empty
    PočaljiNaslov: Re: KAKVI STE I KAKO REAGUJETE NA OGOVARANJA,UVREDE I PODVALE   KAKVI STE I KAKO REAGUJETE NA OGOVARANJA,UVREDE I PODVALE Icon_minitimePet Mar 06, 2009 3:28 am

    cita Osvetoljubiva, sta je to. Ah, ruzna rec a jos ruznija radnja.
    Zasto bi bila osvetoljubiva? Sta bi time promenila? Osobu koja me povredila? Ne!
    Kad me neko povredi ili uvredi - pokusam da mu dam na znanje da je to uradio. Vidim da nema efekta, ladno se sklonim pa neka sam razmislja zasto sam se povukla. Do sada sam takvom taktikom divno prolazila i u 80 - 90% dobila izvinjenje i sa tim istim osobama ostala u kontaktu ali sa malo manje bliskosti.
    Drzim se divne recenice: Ne cini drugome sto ne bi ja volela da meni neko uradi.


    Da li si ti, drugasansa osvetoljubiva?
    bbuny
    Nazad na vrh Ići dole
    Gost
    Gost
    Anonymous



    KAKVI STE I KAKO REAGUJETE NA OGOVARANJA,UVREDE I PODVALE Empty
    PočaljiNaslov: Re: KAKVI STE I KAKO REAGUJETE NA OGOVARANJA,UVREDE I PODVALE   KAKVI STE I KAKO REAGUJETE NA OGOVARANJA,UVREDE I PODVALE Icon_minitimeSre Maj 06, 2009 5:16 pm

    Pokusavam da se uzdrzim i da ne komentarisem.Samo cu reci da nije lepo ogovarati druge,narocito kad nisu prisutni.Na forumu ima mnogo lepseg posla i pisanja od tracarenja.O necemu sto ne znate i ne razumete tesko je donositi zakljucke.Uzivajte,prolece je!
    knjiga
    Nazad na vrh Ići dole
    SEKARADA
    vip
    vip
    SEKARADA


    Ženski
    Broj poruka : 24241
    Godina : 69
    Lokacija : Beograd
    Datum upisa : 15.12.2008

    List lica
    x: 6
    y: 6

    KAKVI STE I KAKO REAGUJETE NA OGOVARANJA,UVREDE I PODVALE Empty
    PočaljiNaslov: Re: KAKVI STE I KAKO REAGUJETE NA OGOVARANJA,UVREDE I PODVALE   KAKVI STE I KAKO REAGUJETE NA OGOVARANJA,UVREDE I PODVALE Icon_minitimeSre Maj 06, 2009 5:47 pm

    ogovaranje Nije mi jasno ko i zasto je na ovom forumu pokrenuo pricu o tracarenju i osvetoljubivosti - vreme koje sam ovde provela, te dve stvari nisam ni primetila a taj ko to pita mozda ima nesto iza ledja pa da opipa pulas kako ce ko reagovati - e pa ja cu ovako

    Razgovaranje o nekome ne mora uvek da znaci bas tracarenje!

    Vec sam pisala bas me briga sta ce ko misliti ili reci. Istina i cinjenice postoje i to ce uvek isplivati. Ko se bavi ruznim stvarima, pricanjem lazi o drugome, kad tad ce mu se olupati o glavu.
    Ostajem pri svome - Tacno je da je lepo cuti lepe stvari o sebi ali ako pricaju ruzno, pa sto bi se ja stidela ili ljutila - neka se stide oni koji pricaju a ljutice se kad budu provaljeni da su pricali lazi.

    Ako primetim da neko prica lazi o nekome samo kazem - nije istina i vise ga ne slusam. Izbegavam ga koliko mogu jer znam da i o meni izmislja price


    drinks
    Nazad na vrh Ići dole
    Sponsored content





    KAKVI STE I KAKO REAGUJETE NA OGOVARANJA,UVREDE I PODVALE Empty
    PočaljiNaslov: Re: KAKVI STE I KAKO REAGUJETE NA OGOVARANJA,UVREDE I PODVALE   KAKVI STE I KAKO REAGUJETE NA OGOVARANJA,UVREDE I PODVALE Icon_minitime

    Nazad na vrh Ići dole
     
    KAKVI STE I KAKO REAGUJETE NA OGOVARANJA,UVREDE I PODVALE
    Nazad na vrh 
    Strana 1 od 1
     Similar topics
    -
    » KAKO BITI SVOJ...
    » Kakvi vas muskarci privlace ?
    » Kako da (ne) oprostimo?

    Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
    WWW.DUBOREZ.NET :: pričaonica-
    Skoči na: