WWW.DUBOREZ.NET
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


*****Zelimo Vam prijatne trenutke na DUBOREZ Forumu*******
 
PrijemLatest imagesRegistruj sePristupi
SPECIJALIZOVANE IZLOZBE PASA
4.Spec izlozba MASTIFA,BULMASTIFA,E.BULDOGA i NEMACKIH DOGA
free forum
Similar topics
RADIO STANICE
klikom na baner slusajte "ROADSTAR-RADIO" na 128kbps
free forum
Trenutna temperatura
Forum
  • slikarstvo
  • vajarstvo
  • mozaik
  • primenjena umetnost
  • fotografija
  • književnost
  • film
  • muzika
  • arhitektura
  • pozorište
  • strip
  • duhovnost i religija
  • psihologija
  • ljubav
  • lepota i zdravlje
  • zabava
  • pričaonica
  • spomenar
  • hobi i kućni ljubimci
  • razno
  • važna obaveštenja
  • predlozi i sugestije
  • Liberty
    KLIKOM NA BANERE POSETITE PREDLOZENE SAJTOVE
    title="duborez.net"
    " Nikada ne sumnjaj da mala grupa misaonih i posvećenih ljudi može promeniti svet. Zaista, tako je jedino oduvek i bilo. " KADA NE BUDE DOVOLJNO PRIRODE, VEĆINA LJUDI ĆE SHVATITI DA NOVAC NIJE ZA JELO! Ne dozvoli da neki pogrešni ljudi udju u Tvoj život, pomute bistrinu tvojih očiju, nateraju da voliš ono što oni vole i da zaboraviš ono što oni nemaju. !
    Traži
     
     

    Rezultati od :
     
    Rechercher Napredna potraga

     

     Kako muskarci dozivljavaju starost

    Ići dole 
    4 posters
    AutorPoruka
    Gost
    Gost
    Anonymous



    Kako muskarci dozivljavaju starost Empty
    PočaljiNaslov: Kako muskarci dozivljavaju starost   Kako muskarci dozivljavaju starost Icon_minitimeSub Dec 20, 2008 9:43 am

    Malo je muškaraca koji o starenju žele govoriti, ali se vidi da ga teško prihvataju. Kako muškarci danas doživljavaju starost?


    Muškarci o starenju počinju razmišljati mnogo kasnije nego li žene. Mnoge muškarce u 50-im godinama života još uvek smatramo privlačnim. Međutim, i u životu muškaraca postoje različite faze, koje se razlikuju u porodičnom i profesionalnom životu, ali te promene ne pogađaju uvek njegovo telo. Muškarci nerado pričaju o toj temi, međutim, njih zapravo više pogađa usamljenost i osećaj napuštenosti, a uz to manje i otkrivaju ta svoja osećanja.
    Stariti i doživeti određene godine danas su različiti pojmovi, ali važno je "ne osećati se starim". To se postiže baveći se sportom ili paziti na ishranu. Recimo odnos prema "debljini" nekada je bio odraz blagostanja a danas je to znak smanjenog testosterona i gleda se kao nebriga i slabost. Postoji strah od gubljenja telesne kondicije i ćelavosti. Zabrinuti su zbog "slabljenja muževnosti", uživaju u opasnostima, vladaju svojim životom, želji za uspehom, ali i dominiranjem i agresivnošću.
    Nazad na vrh Ići dole
    Gost
    Gost
    Anonymous



    Kako muskarci dozivljavaju starost Empty
    PočaljiNaslov: Re: Kako muskarci dozivljavaju starost   Kako muskarci dozivljavaju starost Icon_minitimeSub Dec 20, 2008 9:44 am

    Zašto je muškarcima teže?



    Neki pokušavaju "zaustaviti vreme" uz pomoć znatno mlađe devojke ili žene. Uz sve ovo žene su od velike pomoći muškarcu ali ne reaguju sve isto na promene kod njih. Neke pruzžaju podršku a neke dodatno otežavaju stanje. Posle 45-e godine nastaje poremećaj erekcije i tu nastaju individualne razlike. Dolazi do depresije, nesanice ili otežane koncentracije. Hormonske promene uzrokuju psihički zamor i ostavljaju posledice na psihu, brže zamaranje u nekom poslu ili polnom životu, a samim tim i početak gubitka samopouzdanja.

    Odlazak u penziju.

    Opraštajuci se od posla, opraštaju se od jako važnog dela svoje ličnosti. Tada se javlja osecaj nemoći, strah od slabljenja snage i izdržljivosti. Mlade zanima budućnost, a stariji se neprestano moraju prilagođavati ako ne žele da ih pregazi osećaj kako pripadaju nekom drugom svetu. Imaju manje energije ali je znaju bolje usmeriti. Mladost je razdoblje učenja a u starosti se događa suprotno - imamo vremena na pretek i možemo se posvetiti onome što nas veseli, a proživljeno iskustvo obogaćuje naše
    interese. A imati vremena za sebe i one ili ono što volimo najveća je prednost tih godina.

    Evo jedan vic:
    "Šta učiniti sa starcima?
    Ništa, ne treba im dopustiti da se rode!"
    Nazad na vrh Ići dole
    drugasansa




    Ženski
    Broj poruka : 1620
    Godina : 44
    Lokacija : beograd
    Datum upisa : 26.08.2008

    Kako muskarci dozivljavaju starost Empty
    PočaljiNaslov: Re: Kako muskarci dozivljavaju starost   Kako muskarci dozivljavaju starost Icon_minitimeNed Dec 21, 2008 4:24 am

    Svuda oko mene se šetaju,odnosno,vuku mladići sa staračkim duhom,praznog pogleda
    i umornog srca.Nema tu nemirnog duha,da pomjera granice i razbija predrasude,nema
    hrabrosti da se živi u skladu sa sobom.Svi se samo priključuju bezvoljnoj gomili koja korača poražena životom.Nema sopstvenog pečata,niti slobode da se bude u trenucima koji samo nama pripadaju.
    Previše sam to sada zakomplikovala,ali mislim da se poenta nazire. scratch
    Nazad na vrh Ići dole
    Gost
    Gost
    Anonymous



    Kako muskarci dozivljavaju starost Empty
    PočaljiNaslov: Re: Kako muskarci dozivljavaju starost   Kako muskarci dozivljavaju starost Icon_minitimeNed Dec 21, 2008 4:53 am

    drugasansa ::
    Svuda oko mene se šetaju,odnosno,vuku mladići sa staračkim duhom,praznog pogleda
    i umornog srca.Nema tu nemirnog duha,da pomjera granice i razbija predrasude,nema
    hrabrosti da se živi u skladu sa sobom.Svi se samo priključuju bezvoljnoj gomili koja korača poražena životom.Nema sopstvenog pečata,niti slobode da se bude u trenucima koji samo nama pripadaju.
    Previše sam to sada zakomplikovala,ali mislim da se poenta nazire. scratch




    Muski,ta nema vecih slabica kad vide da pocinju da stare,jedino oni koji su samouvereni i koji znaju da stare,ne kukaju.
    Oni sve shvataju ..drasticno.. dlaka da im spadne sa glave,odma ih panika hvata
    ....poceo sam celaviti....vidi kako sam naboran..i kukaju od jutra do sutra.
    Sta su godine? Broj i nista vise,i svaki period u svom zivotu covek mora da prihvati onako kako je ..realno..da se ponosi sa njima.
    Ko pocne da godine broji ...starosti se boji..opustite se.
    Nemojte paniciti,zar nije lepo videti starijeg muskarca,bez obzira imao kosu ili bore,ali uvek doteranog i samouverenog kao da je on jedini na ovoj ..planeti...

    Godine se nose sa ponoson, ne kukajte, ne padajte u deprsiju i ne panicite zbog starosti, svi idemo ..istom stazom..i svi se zaustavljamo na istoj ..STANICI...neko pre neko kasnije ..mlad kao i star..

    svirka
    Nazad na vrh Ići dole
    drugasansa




    Ženski
    Broj poruka : 1620
    Godina : 44
    Lokacija : beograd
    Datum upisa : 26.08.2008

    Kako muskarci dozivljavaju starost Empty
    PočaljiNaslov: Re: Kako muskarci dozivljavaju starost   Kako muskarci dozivljavaju starost Icon_minitimeNed Dec 21, 2008 8:38 am

    SLAVICA D ::
    drugasansa ::
    Svuda oko mene se šetaju,odnosno,vuku mladići sa staračkim duhom,praznog pogleda
    i umornog srca.Nema tu nemirnog duha,da pomjera granice i razbija predrasude,nema
    hrabrosti da se živi u skladu sa sobom.Svi se samo priključuju bezvoljnoj gomili koja korača poražena životom.Nema sopstvenog pečata,niti slobode da se bude u trenucima koji samo nama pripadaju.
    Previše sam to sada zakomplikovala,ali mislim da se poenta nazire. scratch




    Muski,ta nema vecih slabica kad vide da pocinju da stare,jedino oni koji su samouvereni i koji znaju da stare,ne kukaju.
    Oni sve shvataju ..drasticno.. dlaka da im spadne sa glave,odma ih panika hvata
    ....poceo sam celaviti....vidi kako sam naboran..i kukaju od jutra do sutra.
    Sta su godine? Broj i nista vise,i svaki period u svom zivotu covek mora da prihvati onako kako je ..realno..da se ponosi sa njima.
    Ko pocne da godine broji ...starosti se boji..opustite se.
    Nemojte paniciti,zar nije lepo videti starijeg muskarca,bez obzira imao kosu ili bore,ali uvek doteranog i samouverenog kao da je on jedini na ovoj ..planeti...

    Godine se nose sa ponoson, ne kukajte, ne padajte u deprsiju i ne panicite zbog starosti, svi idemo ..istom stazom..i svi se zaustavljamo na istoj ..STANICI...neko pre neko kasnije ..mlad kao i star..

    svirka


    Neven Bošković i Zdravko Čolić kako nose svoje godine je za svaku pohvalu.
    Biti svoj i slijediti svoje želje je sigurna formula za uspješno starenje.pomirenje
    Nazad na vrh Ići dole
    Korto
    novi clan
    novi clan
    Korto


    Muški
    Broj poruka : 13
    Lokacija : Virgin Island
    Datum upisa : 21.12.2008

    Kako muskarci dozivljavaju starost Empty
    PočaljiNaslov: Re: Kako muskarci dozivljavaju starost   Kako muskarci dozivljavaju starost Icon_minitimeUto Dec 23, 2008 10:18 am

    Hteo sam malo ovde da postujem.......al sad ne smem!
    Baš su Vam kometari nemilosrdni.......
    Nazad na vrh Ići dole
    SEKARADA
    vip
    vip
    SEKARADA


    Ženski
    Broj poruka : 24241
    Godina : 69
    Lokacija : Beograd
    Datum upisa : 15.12.2008

    List lica
    x: 6
    y: 6

    Kako muskarci dozivljavaju starost Empty
    PočaljiNaslov: Re: Kako muskarci dozivljavaju starost   Kako muskarci dozivljavaju starost Icon_minitimeUto Dec 23, 2008 10:55 am

    Zasto tako mislis, pa i jesu muskarci malo vece kukavice sto se godina tice. imaju malo vecu frku od zena kako ce sami kad ostare.
    Samo ti pisi svoje misljenje kao i mi nase icon_granpa
    Nazad na vrh Ići dole
    vuuk
    Admin
    Admin
    vuuk


    Muški
    Broj poruka : 846
    Lokacija : Kikinda-Basaid
    Datum upisa : 25.08.2008

    Kako muskarci dozivljavaju starost Empty
    PočaljiNaslov: Re: Kako muskarci dozivljavaju starost   Kako muskarci dozivljavaju starost Icon_minitimeUto Dec 23, 2008 11:01 am

    Korto ::
    Hteo sam malo ovde da postujem.......al sad ne smem!
    Baš su Vam kometari nemilosrdni.......

    auuuuu pa zar nisi punoletan icon_granpa drinks
    Nazad na vrh Ići dole
    http://www.duborez.net
    SEKARADA
    vip
    vip
    SEKARADA


    Ženski
    Broj poruka : 24241
    Godina : 69
    Lokacija : Beograd
    Datum upisa : 15.12.2008

    List lica
    x: 6
    y: 6

    Kako muskarci dozivljavaju starost Empty
    PočaljiNaslov: Re: Kako muskarci dozivljavaju starost   Kako muskarci dozivljavaju starost Icon_minitimeUto Dec 23, 2008 11:09 am

    vuuk ::
    Korto ::
    Hteo sam malo ovde da postujem.......al sad ne smem!
    Baš su Vam kometari nemilosrdni.......

    auuuuu pa zar nisi punoletan icon_granpa drinks


    drinks ma pusti ti starog morskog vuka, opasan ti je on. Ne mogu se sakriti od njega geek
    Nazad na vrh Ići dole
    vuuk
    Admin
    Admin
    vuuk


    Muški
    Broj poruka : 846
    Lokacija : Kikinda-Basaid
    Datum upisa : 25.08.2008

    Kako muskarci dozivljavaju starost Empty
    PočaljiNaslov: Re: Kako muskarci dozivljavaju starost   Kako muskarci dozivljavaju starost Icon_minitimeUto Dec 23, 2008 11:17 am

    SEKARADA ::
    vuuk ::
    Korto ::
    Hteo sam malo ovde da postujem.......al sad ne smem!
    Baš su Vam kometari nemilosrdni.......

    auuuuu pa zar nisi punoletan icon_granpa drinks


    drinks ma pusti ti starog morskog vuka, opasan ti je on. Ne mogu se sakriti od njega geek

    SEKO SEKO vatromet
    Nazad na vrh Ići dole
    http://www.duborez.net
    SEKARADA
    vip
    vip
    SEKARADA


    Ženski
    Broj poruka : 24241
    Godina : 69
    Lokacija : Beograd
    Datum upisa : 15.12.2008

    List lica
    x: 6
    y: 6

    Kako muskarci dozivljavaju starost Empty
    PočaljiNaslov: Re: Kako muskarci dozivljavaju starost   Kako muskarci dozivljavaju starost Icon_minitimeUto Dec 23, 2008 11:25 am

    vatromet mooooolllliiiimmmmm, pa zar nisam u pravu, vi se vise plasite starosti nego mi geek
    Nazad na vrh Ići dole
    drugasansa




    Ženski
    Broj poruka : 1620
    Godina : 44
    Lokacija : beograd
    Datum upisa : 26.08.2008

    Kako muskarci dozivljavaju starost Empty
    PočaljiNaslov: Re: Kako muskarci dozivljavaju starost   Kako muskarci dozivljavaju starost Icon_minitimeSre Dec 24, 2008 12:12 am

    Ја мислим да жене више страхују од година него мушкарци,што због недостатка
    мушких погледа,што због сопствене сујете.
    Када мушкарац пати због година,онда је то много више израженије него код жене.
    Nazad na vrh Ići dole
    Gost
    Gost
    Anonymous



    Kako muskarci dozivljavaju starost Empty
    PočaljiNaslov: Re: Kako muskarci dozivljavaju starost   Kako muskarci dozivljavaju starost Icon_minitimeSre Dec 24, 2008 1:47 am

    drugasansa ::
    Ја мислим да жене више страхују од година него мушкарци,што због недостатка
    мушких погледа,што због сопствене сујете.
    Када мушкарац пати због година,онда је то много више израженије него код жене.


    Ne znam,nisam sigurna,da zene strahuju od godina, mada ima i takvih u svetu filma i muzike,ima i onih iz obicnog zivota sto strahuju,ali nije veliki procenat.
    Dok,muskarci su daleko veci slabici po tom pitanju,jer su svesni svog ..rok trajanja..
    Obicno takvi muskarci,koji se boje starosti,traze drustvo maladje zene da pokazu gde
    su i na kojoj su..skali..a ako imaju jos i ..love..e tu dobijaju sto posto..mladu damu..
    Ponekad, mi je zao takvih, sto se boje starosti i ne prihvataju realnost..to je prironi proces i jos niko nije uspeo da ostane ..vecito mlad.


    scratch scratch
    Nazad na vrh Ići dole
    Korto
    novi clan
    novi clan
    Korto


    Muški
    Broj poruka : 13
    Lokacija : Virgin Island
    Datum upisa : 21.12.2008

    Kako muskarci dozivljavaju starost Empty
    PočaljiNaslov: Re: Kako muskarci dozivljavaju starost   Kako muskarci dozivljavaju starost Icon_minitimeČet Dec 25, 2008 7:08 am

    Izvinite što me nije bilo...
    Bio sam nešto indisponiran..........
    Naime našao sam jednu sedu dlaku...
    ....pa me držalo to raspoloženje cela dva dana nakon što sam je iščupao!
    Nazad na vrh Ići dole
    Gost
    Gost
    Anonymous



    Kako muskarci dozivljavaju starost Empty
    PočaljiNaslov: Re: Kako muskarci dozivljavaju starost   Kako muskarci dozivljavaju starost Icon_minitimeČet Dec 25, 2008 10:05 am

    Korto ::
    Izvinite što me nije bilo...
    Bio sam nešto indisponiran..........
    Naime našao sam jednu sedu dlaku...
    ....pa me držalo to raspoloženje cela dva dana nakon što sam je iščupao!

    Ajd...izvinjenje..prihvaceno!!!
    El' to bila neka mala ..seda..pa nikako da se resis...
    Trebalo je dva dana...... Embarassed
    Nazad na vrh Ići dole
    Sponsored content





    Kako muskarci dozivljavaju starost Empty
    PočaljiNaslov: Re: Kako muskarci dozivljavaju starost   Kako muskarci dozivljavaju starost Icon_minitime

    Nazad na vrh Ići dole
     
    Kako muskarci dozivljavaju starost
    Nazad na vrh 
    Strana 1 od 1
     Similar topics
    -
    » KAKO MUSKARCI IZRAZAVAJU LJUBAV
    » Kakvi vas muskarci privlace ?
    » LJUBAV I SEX

    Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
    WWW.DUBOREZ.NET :: pričaonica-
    Skoči na: