WWW.DUBOREZ.NET
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


*****Zelimo Vam prijatne trenutke na DUBOREZ Forumu*******
 
PrijemLatest imagesRegistruj sePristupi
SPECIJALIZOVANE IZLOZBE PASA
4.Spec izlozba MASTIFA,BULMASTIFA,E.BULDOGA i NEMACKIH DOGA
free forum
Similar topics
RADIO STANICE
klikom na baner slusajte "ROADSTAR-RADIO" na 128kbps
free forum
Trenutna temperatura
Forum
  • slikarstvo
  • vajarstvo
  • mozaik
  • primenjena umetnost
  • fotografija
  • književnost
  • film
  • muzika
  • arhitektura
  • pozorište
  • strip
  • duhovnost i religija
  • psihologija
  • ljubav
  • lepota i zdravlje
  • zabava
  • pričaonica
  • spomenar
  • hobi i kućni ljubimci
  • razno
  • važna obaveštenja
  • predlozi i sugestije
  • Liberty
    KLIKOM NA BANERE POSETITE PREDLOZENE SAJTOVE
    title="duborez.net"
    " Nikada ne sumnjaj da mala grupa misaonih i posvećenih ljudi može promeniti svet. Zaista, tako je jedino oduvek i bilo. " KADA NE BUDE DOVOLJNO PRIRODE, VEĆINA LJUDI ĆE SHVATITI DA NOVAC NIJE ZA JELO! Ne dozvoli da neki pogrešni ljudi udju u Tvoj život, pomute bistrinu tvojih očiju, nateraju da voliš ono što oni vole i da zaboraviš ono što oni nemaju. !
    Traži
     
     

    Rezultati od :
     
    Rechercher Napredna potraga

     

     IZVOLTE - KO JE ZA KAFICU ILI CAJ

    Ići dole 
    +3
    Lucija
    drugasansa
    SEKARADA
    7 posters
    Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3 ... 21 ... 40  Sledeći
    AutorPoruka
    Gost
    Gost
    Anonymous



    IZVOLTE - KO JE ZA KAFICU ILI CAJ - Page 2 Empty
    PočaljiNaslov: Re: IZVOLTE - KO JE ZA KAFICU ILI CAJ   IZVOLTE - KO JE ZA KAFICU ILI CAJ - Page 2 Icon_minitimeNed Jan 04, 2009 12:53 am

    SEKARADA ::
    IZVOLTE - KO JE ZA KAFICU ILI CAJ - Page 2 Schmoll3 opet je bila brza a imamo isti ukus, ma neka IZVOLTE - KO JE ZA KAFICU ILI CAJ - Page 2 Zz nece sigurno moci sve da pojede, ostace nesto i za nas
    ako ne bude moze IZVOLTE - KO JE ZA KAFICU ILI CAJ - Page 2 Trinken32 i da se zasladimo [img:c158]http://www.smilies-smilies.de/smilies/trink_smilies/13[1].gif[/img:c158] a na kraju IZVOLTE - KO JE ZA KAFICU ILI CAJ - Page 2 Zeitung i IZVOLTE - KO JE ZA KAFICU ILI CAJ - Page 2 Rauchen5

    Os....da ti ostavim malo zeljanice ili krompiruse scratch
    Baklavu mozes sama da smazes... clap a za pitu moras se pozuriti i ponesi nesto da zaliemo da nem klizi bolje...niz grlo Embarassed
    Nazad na vrh Ići dole
    drugasansa




    Ženski
    Broj poruka : 1620
    Godina : 44
    Lokacija : beograd
    Datum upisa : 26.08.2008

    IZVOLTE - KO JE ZA KAFICU ILI CAJ - Page 2 Empty
    PočaljiNaslov: Re: IZVOLTE - KO JE ZA KAFICU ILI CAJ   IZVOLTE - KO JE ZA KAFICU ILI CAJ - Page 2 Icon_minitimeNed Jan 04, 2009 1:50 am

    IZVOLTE - KO JE ZA KAFICU ILI CAJ - Page 2 Te021kv7

    IZVOLTE - KO JE ZA KAFICU ILI CAJ - Page 2 Te028fq4

    IZVOLTE - KO JE ZA KAFICU ILI CAJ - Page 2 Topcoctailoi4

    izvolite i pićence......
    a evo i recepata za kuvano vino:
    kuvano vino


    1,5 l vina (crno ili roze hamburg) - 200g suvih šljiva - 100g suvog grožđa - 300g šećera - 4 zrna bibera - 3 karanfilića

    Suve šljive dobro operite u mlakoj vodi. Zatim stavite vino da se kuva sa svim navedenim sastojcima. Kuvajte ga nepokopljeno 1 sat da dobro uvri. Služite ga toplo uz slatke rezance.

    kuvano crno vino

    staviti vino u serpu da se kuva, dodati secera po ukusu i nekoliko karanfilica. pustiti da baci kljuc taman da malo alkohol ispari. sipati u case, prethodno ugrajene parom i sluziti.

    kuvano belo vino

    varijanta jedan
    kuvati belo vino sa secerom i cimetom

    varijanta dva
    kuvati belo vino sa secerom karanfilicima

    varijanta tri
    kuvati belo vino sa krupnim zrnom bibera.po ukusu moze i secer. neko stavlja i lovorov list,al' meni se to ne svidja. mada samo sa biberom i secerom je fantazija...

    i još jedan recept:
    U šerpu staviti (odokativno)šećer,vodu,sok i koru(spiralno oljuštenu da se posle lakše izvadi) limuna,par karanfilića,malo đumbira,pa sok i koru pomorandže ili grejpfruta(možete i nešto da izostavite),pa to neka vrijucka da šerbet povuče sve ukuse pa TEK ONDA sipati vino(crno ili belo) i tako neka se grejucka i pari neki sat.
    Na kraju dodati cimet,povaditi one krupne stvari iz vina i ŽIVELIIII!!
    Stručnjaci kažu da vino NE SME da se kuva nego samo da se greje pa ajd' da ih poslušamo!
    A pravite voćne kombinacije koje hoćete;mogu i kore od jabuka(osušene) da idu u šerbet!

    hajde svi na ples!!!!!!!!

    IZVOLTE - KO JE ZA KAFICU ILI CAJ - Page 2 Souris23bj8IZVOLTE - KO JE ZA KAFICU ILI CAJ - Page 2 Souris23bj8IZVOLTE - KO JE ZA KAFICU ILI CAJ - Page 2 Souris23bj8
    Nazad na vrh Ići dole
    Gost
    Gost
    Anonymous



    IZVOLTE - KO JE ZA KAFICU ILI CAJ - Page 2 Empty
    PočaljiNaslov: Re: IZVOLTE - KO JE ZA KAFICU ILI CAJ   IZVOLTE - KO JE ZA KAFICU ILI CAJ - Page 2 Icon_minitimeNed Jan 04, 2009 1:54 am

    IZVOLTE - KO JE ZA KAFICU ILI CAJ - Page 2 Animation1baile5ghyz8

    Ja sam pre za
    IZVOLTE - KO JE ZA KAFICU ILI CAJ - Page 2 450pxicecreamdessert02ok6

    Kad je zima nek je zima,mmmmmmmmmmmmmm,a sad nece brzo da se topi.
    Nazad na vrh Ići dole
    SEKARADA
    vip
    vip
    SEKARADA


    Ženski
    Broj poruka : 24241
    Godina : 69
    Lokacija : Beograd
    Datum upisa : 15.12.2008

    List lica
    x: 6
    y: 6

    IZVOLTE - KO JE ZA KAFICU ILI CAJ - Page 2 Empty
    PočaljiNaslov: Re: IZVOLTE - KO JE ZA KAFICU ILI CAJ   IZVOLTE - KO JE ZA KAFICU ILI CAJ - Page 2 Icon_minitimeNed Jan 04, 2009 2:10 am

    Krompirusu, zeljanicu i galete trampim za ostalo. Evo malo IZVOLTE - KO JE ZA KAFICU ILI CAJ - Page 2 Aprilscherz7 a odajte mi tajnu sa kog www skidate te slicice da probam mozda ce prihvatiti IZVOLTE - KO JE ZA KAFICU ILI CAJ - Page 2 Rauchen5
    Nazad na vrh Ići dole
    Gost
    Gost
    Anonymous



    IZVOLTE - KO JE ZA KAFICU ILI CAJ - Page 2 Empty
    PočaljiNaslov: Re: IZVOLTE - KO JE ZA KAFICU ILI CAJ   IZVOLTE - KO JE ZA KAFICU ILI CAJ - Page 2 Icon_minitimeNed Jan 04, 2009 12:25 pm

    IZVOLTE - KO JE ZA KAFICU ILI CAJ - Page 2 20050511042856gajbapivafy1
    Ja jedva dovukoh gajbicu za zurku a drustvo pobeglo
    Nazad na vrh Ići dole
    SEKARADA
    vip
    vip
    SEKARADA


    Ženski
    Broj poruka : 24241
    Godina : 69
    Lokacija : Beograd
    Datum upisa : 15.12.2008

    List lica
    x: 6
    y: 6

    IZVOLTE - KO JE ZA KAFICU ILI CAJ - Page 2 Empty
    PočaljiNaslov: Re: IZVOLTE - KO JE ZA KAFICU ILI CAJ   IZVOLTE - KO JE ZA KAFICU ILI CAJ - Page 2 Icon_minitimeNed Jan 04, 2009 12:44 pm

    IZVOLTE - KO JE ZA KAFICU ILI CAJ - Page 2 Snukkbar al sam pravi dzek
    , samo cekam drustvo
    Nazad na vrh Ići dole
    Gost
    Gost
    Anonymous



    IZVOLTE - KO JE ZA KAFICU ILI CAJ - Page 2 Empty
    PočaljiNaslov: Re: IZVOLTE - KO JE ZA KAFICU ILI CAJ   IZVOLTE - KO JE ZA KAFICU ILI CAJ - Page 2 Icon_minitimeNed Jan 04, 2009 12:48 pm

    Izgleda da je drustvo nesto kiselo
    kao
    IZVOLTE - KO JE ZA KAFICU ILI CAJ - Page 2 Lookeastvegetables03400hu5
    Nazad na vrh Ići dole
    Gost
    Gost
    Anonymous



    IZVOLTE - KO JE ZA KAFICU ILI CAJ - Page 2 Empty
    PočaljiNaslov: Re: IZVOLTE - KO JE ZA KAFICU ILI CAJ   IZVOLTE - KO JE ZA KAFICU ILI CAJ - Page 2 Icon_minitimeNed Jan 04, 2009 9:22 pm

    IZVOLTE - KO JE ZA KAFICU ILI CAJ - Page 2 4402kafajy7
    Nazad na vrh Ići dole
    Gost
    Gost
    Anonymous



    IZVOLTE - KO JE ZA KAFICU ILI CAJ - Page 2 Empty
    PočaljiNaslov: Re: IZVOLTE - KO JE ZA KAFICU ILI CAJ   IZVOLTE - KO JE ZA KAFICU ILI CAJ - Page 2 Icon_minitimeNed Jan 04, 2009 10:44 pm

    oblacic ::
    IZVOLTE - KO JE ZA KAFICU ILI CAJ - Page 2 4402kafajy7
    IZVOLTE - KO JE ZA KAFICU ILI CAJ - Page 2 W386



    Uh, ja cu obe ako moze,trebaju mi, a ti oblacic ako mozes turi po koju jos za ostale.
    Nisam spavala dobro i trebaju mi da se probudim ,ali samo bez secera ..molim.. spavalica spavalica spavalica
    Nazad na vrh Ići dole
    Gost
    Gost
    Anonymous



    IZVOLTE - KO JE ZA KAFICU ILI CAJ - Page 2 Empty
    PočaljiNaslov: Re: IZVOLTE - KO JE ZA KAFICU ILI CAJ   IZVOLTE - KO JE ZA KAFICU ILI CAJ - Page 2 Icon_minitimeNed Jan 04, 2009 10:50 pm

    oblacic ::
    Izgleda da je drustvo nesto kiselo
    kao
    IZVOLTE - KO JE ZA KAFICU ILI CAJ - Page 2 Lookeastvegetables03400hu5
    IZVOLTE - KO JE ZA KAFICU ILI CAJ - Page 2 W400

    Gde bre nas budis u te sitne sate,sta si navalila toliko pusti nas da spavamo,ti se naspavala i sad bi da ti pravimo drustvo.

    Eto Sekarada sedi sama..sta radi zena sama u kafani...pijeeeee tugu da razbije clap
    Nazad na vrh Ići dole
    drugasansa




    Ženski
    Broj poruka : 1620
    Godina : 44
    Lokacija : beograd
    Datum upisa : 26.08.2008

    IZVOLTE - KO JE ZA KAFICU ILI CAJ - Page 2 Empty
    PočaljiNaslov: Re: IZVOLTE - KO JE ZA KAFICU ILI CAJ   IZVOLTE - KO JE ZA KAFICU ILI CAJ - Page 2 Icon_minitimePon Jan 05, 2009 1:58 am

    oblacic ::
    IZVOLTE - KO JE ZA KAFICU ILI CAJ - Page 2 4402kafajy7



    E,kako bi mi sada legla jedna ovako jaka,turska kafa!!!!!!!!1 drinks
    Nazad na vrh Ići dole
    Gost
    Gost
    Anonymous



    IZVOLTE - KO JE ZA KAFICU ILI CAJ - Page 2 Empty
    PočaljiNaslov: Re: IZVOLTE - KO JE ZA KAFICU ILI CAJ   IZVOLTE - KO JE ZA KAFICU ILI CAJ - Page 2 Icon_minitimePon Jan 05, 2009 2:52 am

    oblacic ::
    IZVOLTE - KO JE ZA KAFICU ILI CAJ - Page 2 4402kafajy7


    El' znas da gledas u solju,mislim kad je prevrnemo...ajd, daj pogledaj meni i SEKIRADI
    mi smo ti u velikim ..problemima..da vidimo sta kaze solja ce se resimo ..problema.


    aaaa aaaa aaaa
    Nazad na vrh Ići dole
    Gost
    Gost
    Anonymous



    IZVOLTE - KO JE ZA KAFICU ILI CAJ - Page 2 Empty
    PočaljiNaslov: Re: IZVOLTE - KO JE ZA KAFICU ILI CAJ   IZVOLTE - KO JE ZA KAFICU ILI CAJ - Page 2 Icon_minitimePon Jan 05, 2009 6:05 am

    SLAVICA D ::
    oblacic ::
    IZVOLTE - KO JE ZA KAFICU ILI CAJ - Page 2 4402kafajy7


    El' znas da gledas u solju,mislim kad je prevrnemo...ajd, daj pogledaj meni i SEKIRADI
    mi smo ti u velikim ..problemima..da vidimo sta kaze solja ce se resimo ..problema.


    aaaa aaaa aaaa
    Ovako,,,,kaze solja,,,problemi,problemi,problemi,ne znate gde cete pre.Al nista ne cinite da se rese.Pocnite od onih manjih ,sporednih,sto su stalno po strani.A za druge probleme SLAVICE D,jedan prijatelj se nudio za pomoc al si odbila,hm,sujeta,moze da pomogne mnogo,al ne zelis da mu dugujes za to.Dobices uskoro jedan papir ,trebalo bi da resi bar jedan problem.Nesto se nagomilalo u tebi,puna besa,ljutine,zbog nekoga.Nema razloga.Kad mirnije sagledas sve detalje,docice sve na svoje,,,,
    Ajoj,al se oblacic,izlupa,,e sad mora da ubodes zelju,,,,,,
    Nazad na vrh Ići dole
    Gost
    Gost
    Anonymous



    IZVOLTE - KO JE ZA KAFICU ILI CAJ - Page 2 Empty
    PočaljiNaslov: Re: IZVOLTE - KO JE ZA KAFICU ILI CAJ   IZVOLTE - KO JE ZA KAFICU ILI CAJ - Page 2 Icon_minitimePon Jan 05, 2009 6:10 am

    oblacic ::
    SLAVICA D ::
    oblacic ::
    IZVOLTE - KO JE ZA KAFICU ILI CAJ - Page 2 4402kafajy7


    El' znas da gledas u solju,mislim kad je prevrnemo...ajd, daj pogledaj meni i SEKIRADI
    mi smo ti u velikim ..problemima..da vidimo sta kaze solja ce se resimo ..problema.


    aaaa aaaa aaaa
    Ovako,,,,kaze solja,,,problemi,problemi,problemi,ne znate gde cete pre.Al nista ne cinite da se rese.Pocnite od onih manjih ,sporednih,sto su stalno po strani.A za druge probleme SLAVICE D,jedan prijatelj se nudio za pomoc al si odbila,hm,sujeta,moze da pomogne mnogo,al ne zelis da mu dugujes za to.Dobices uskoro jedan papir ,trebalo bi da resi bar jedan problem.Nesto se nagomilalo u tebi,puna besa,ljutine,zbog nekoga.Nema razloga.Kad mirnije sagledas sve detalje,docice sve na svoje,,,,
    Ajoj,al se oblacic,izlupa,,e sad mora da ubodes zelju,,,,,,


    hahahahaha....Sad si pogodila sve..umrecu od smeha..e ovo mi je trebalo danas!!!

    Evo ubola sam u sredinu solje sa kaziprstom aaaa el' se ispunjava zalja aaaa

    Srce si veliko..HVALA... waves
    Nazad na vrh Ići dole
    Gost
    Gost
    Anonymous



    IZVOLTE - KO JE ZA KAFICU ILI CAJ - Page 2 Empty
    PočaljiNaslov: Re: IZVOLTE - KO JE ZA KAFICU ILI CAJ   IZVOLTE - KO JE ZA KAFICU ILI CAJ - Page 2 Icon_minitimePon Jan 05, 2009 6:33 am

    Ispunice se,al treba vremena,i zavisi od tebe,treba prvo da resis nesto iz proslosti!
    E,znas sta SLAVICE D,ma i ja se sita nasmejah sama sebi.Ma gde ovo moze biti gatanje u solju na daljinski heheheheheheheheheheheheheh. drinks
    Nazad na vrh Ići dole
    Gost
    Gost
    Anonymous



    IZVOLTE - KO JE ZA KAFICU ILI CAJ - Page 2 Empty
    PočaljiNaslov: Re: IZVOLTE - KO JE ZA KAFICU ILI CAJ   IZVOLTE - KO JE ZA KAFICU ILI CAJ - Page 2 Icon_minitimePon Jan 05, 2009 6:40 am

    oblacic ::
    Ispunice se,al treba vremena,i zavisi od tebe,treba prvo da resis nesto iz proslosti!
    E,znas sta SLAVICE D,ma i ja se sita nasmejah sama sebi.Ma gde ovo moze biti gatanje u solju na daljinski heheheheheheheheheheheheheh. drinks

    Znaci,nesto iz proslosti me hm..to samo moze da bude moj komsija hahahahaha
    a sad cu komsiji da ocitam..bukvicu...tako da mogu da idem dalje.
    Eh,...sad mi treba jos i vremena ..pa zar nije dosta 30 godina borbe..da se predam i da
    dignem belu zastavu.
    Daljinski ti radi super..mora da su ..duracel..baterije aaaa
    Nazad na vrh Ići dole
    Gost
    Gost
    Anonymous



    IZVOLTE - KO JE ZA KAFICU ILI CAJ - Page 2 Empty
    PočaljiNaslov: Re: IZVOLTE - KO JE ZA KAFICU ILI CAJ   IZVOLTE - KO JE ZA KAFICU ILI CAJ - Page 2 Icon_minitimePon Jan 05, 2009 6:46 am

    SLAVICA D ::
    oblacic ::
    Ispunice se,al treba vremena,i zavisi od tebe,treba prvo da resis nesto iz proslosti!
    E,znas sta SLAVICE D,ma i ja se sita nasmejah sama sebi.Ma gde ovo moze biti gatanje u solju na daljinski heheheheheheheheheheheheheh. drinks

    Znaci,nesto iz proslosti me hm..to samo moze da bude moj komsija hahahahaha
    a sad cu komsiji da ocitam..bukvicu...tako da mogu da idem dalje.
    Eh,...sad mi treba jos i vremena ..pa zar nije dosta 30 godina borbe..da se predam i da
    dignem belu zastavu.
    Daljinski ti radi super..mora da su ..duracel..baterije aaaa
    IZVOLTE - KO JE ZA KAFICU ILI CAJ - Page 2 Smiley3hc7
    ,,jes duracel,,
    Ma nije komsija,ovo je nesto sto si prizeljkivala,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
    Nazad na vrh Ići dole
    Gost
    Gost
    Anonymous



    IZVOLTE - KO JE ZA KAFICU ILI CAJ - Page 2 Empty
    PočaljiNaslov: Re: IZVOLTE - KO JE ZA KAFICU ILI CAJ   IZVOLTE - KO JE ZA KAFICU ILI CAJ - Page 2 Icon_minitimePon Jan 05, 2009 8:11 am

    oblacic ::
    SLAVICA D ::
    oblacic ::
    Ispunice se,al treba vremena,i zavisi od tebe,treba prvo da resis nesto iz proslosti!
    E,znas sta SLAVICE D,ma i ja se sita nasmejah sama sebi.Ma gde ovo moze biti gatanje u solju na daljinski heheheheheheheheheheheheheh. drinks

    Znaci,nesto iz proslosti me hm..to samo moze da bude moj komsija hahahahaha
    a sad cu komsiji da ocitam..bukvicu...tako da mogu da idem dalje.
    Eh,...sad mi treba jos i vremena ..pa zar nije dosta 30 godina borbe..da se predam i da
    dignem belu zastavu.
    Daljinski ti radi super..mora da su ..duracel..baterije aaaa
    IZVOLTE - KO JE ZA KAFICU ILI CAJ - Page 2 Smiley3hc7
    ,,jes duracel,,
    Ma nije komsija,ovo je nesto sto si prizeljkivala,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,

    hehehehe..nista vise ne zelim...imam sve sto mi treba Embarassed
    Nazad na vrh Ići dole
    Gost
    Gost
    Anonymous



    IZVOLTE - KO JE ZA KAFICU ILI CAJ - Page 2 Empty
    PočaljiNaslov: Re: IZVOLTE - KO JE ZA KAFICU ILI CAJ   IZVOLTE - KO JE ZA KAFICU ILI CAJ - Page 2 Icon_minitimeUto Jan 06, 2009 11:10 am

    Danas niko nista ne posluzuje.Post,ok
    moze voce...........
    IZVOLTE - KO JE ZA KAFICU ILI CAJ - Page 2 Att00284cu3ez1
    IZVOLTE - KO JE ZA KAFICU ILI CAJ - Page 2 W500
    Nazad na vrh Ići dole
    Gost
    Gost
    Anonymous



    IZVOLTE - KO JE ZA KAFICU ILI CAJ - Page 2 Empty
    PočaljiNaslov: Re: IZVOLTE - KO JE ZA KAFICU ILI CAJ   IZVOLTE - KO JE ZA KAFICU ILI CAJ - Page 2 Icon_minitimeUto Jan 06, 2009 2:15 pm

    IZVOLTE - KO JE ZA KAFICU ILI CAJ - Page 2 Zvonang9it3
    IZVOLTE - KO JE ZA KAFICU ILI CAJ - Page 2 W500
    Nazad na vrh Ići dole
    Gost
    Gost
    Anonymous



    IZVOLTE - KO JE ZA KAFICU ILI CAJ - Page 2 Empty
    PočaljiNaslov: Re: IZVOLTE - KO JE ZA KAFICU ILI CAJ   IZVOLTE - KO JE ZA KAFICU ILI CAJ - Page 2 Icon_minitimeUto Jan 06, 2009 2:18 pm

    IZVOLTE - KO JE ZA KAFICU ILI CAJ - Page 2 Jw9mehuowjwr3
    IZVOLTE - KO JE ZA KAFICU ILI CAJ - Page 2 W550
    IZVOLTE - KO JE ZA KAFICU ILI CAJ - Page 2 Sauiifkj0sd1
    IZVOLTE - KO JE ZA KAFICU ILI CAJ - Page 2 W550
    Nazad na vrh Ići dole
    SEKARADA
    vip
    vip
    SEKARADA


    Ženski
    Broj poruka : 24241
    Godina : 69
    Lokacija : Beograd
    Datum upisa : 15.12.2008

    List lica
    x: 6
    y: 6

    IZVOLTE - KO JE ZA KAFICU ILI CAJ - Page 2 Empty
    PočaljiNaslov: Re: IZVOLTE - KO JE ZA KAFICU ILI CAJ   IZVOLTE - KO JE ZA KAFICU ILI CAJ - Page 2 Icon_minitimeUto Jan 06, 2009 4:00 pm

    Svi zamislite da sam zakacila naj lepsu cestitku, kojom vam saljem srecu recima


    Mir Boziji, Hristos se rodi!!!!!!!!!
    Seka
    Nazad na vrh Ići dole
    Gost
    Gost
    Anonymous



    IZVOLTE - KO JE ZA KAFICU ILI CAJ - Page 2 Empty
    PočaljiNaslov: Re: IZVOLTE - KO JE ZA KAFICU ILI CAJ   IZVOLTE - KO JE ZA KAFICU ILI CAJ - Page 2 Icon_minitimeUto Jan 06, 2009 8:31 pm

    SEKARADA ::
    Svi zamislite da sam zakacila naj lepsu cestitku, kojom vam saljem srecu recima


    Mir Boziji, Hristos se rodi!!!!!!!!!
    Seka
    VAISTINU SE RODI.SRECNO.
    SEKARADO,SEKARADO,ZAMISLILI SMO da si zakacila,sto ne zakaci kafu da nas ceka kuvana,il onu uzicku nisu ti valjda opet maznuli.cccc...
    IZVOLTE - KO JE ZA KAFICU ILI CAJ - Page 2 Fingersandcanapemirpb1
    IZVOLTE - KO JE ZA KAFICU ILI CAJ - Page 2 W400

    IZVOLTE - KO JE ZA KAFICU ILI CAJ - Page 2 Kafelo9
    IZVOLTE - KO JE ZA KAFICU ILI CAJ - Page 2 W500
    Izvoooolte domacini i gosti,a za kuma......................
    Nazad na vrh Ići dole
    Gost
    Gost
    Anonymous



    IZVOLTE - KO JE ZA KAFICU ILI CAJ - Page 2 Empty
    PočaljiNaslov: Re: IZVOLTE - KO JE ZA KAFICU ILI CAJ   IZVOLTE - KO JE ZA KAFICU ILI CAJ - Page 2 Icon_minitimeUto Jan 06, 2009 8:51 pm

    IZVOLTE - KO JE ZA KAFICU ILI CAJ - Page 2 Prasencezasdcaffepl0
    IZVOLTE - KO JE ZA KAFICU ILI CAJ - Page 2 W400

    Birajte,ko hoce uvce,ko jezik,mmmmmmmmmm
    Nazad na vrh Ići dole
    Gost
    Gost
    Anonymous



    IZVOLTE - KO JE ZA KAFICU ILI CAJ - Page 2 Empty
    PočaljiNaslov: Re: IZVOLTE - KO JE ZA KAFICU ILI CAJ   IZVOLTE - KO JE ZA KAFICU ILI CAJ - Page 2 Icon_minitimeUto Jan 06, 2009 8:59 pm

    oblacic ::
    IZVOLTE - KO JE ZA KAFICU ILI CAJ - Page 2 Prasencezasdcaffepl0
    IZVOLTE - KO JE ZA KAFICU ILI CAJ - Page 2 W400

    Birajte,ko hoce uvce,ko jezik,mmmmmmmmmm

    Eh, bas si ti oblacic neki provokatorrrrrrrr bic

    Prvo moj brat,sad ti, neka vassssssss...ostavite bar neku kosku negde u zamrzivacu
    do susreta clap PS.obozavam da glodjem koske..pa ako bude viska stavi negde sa strane jednu za mene aaaa
    Nazad na vrh Ići dole
    Sponsored content





    IZVOLTE - KO JE ZA KAFICU ILI CAJ - Page 2 Empty
    PočaljiNaslov: Re: IZVOLTE - KO JE ZA KAFICU ILI CAJ   IZVOLTE - KO JE ZA KAFICU ILI CAJ - Page 2 Icon_minitime

    Nazad na vrh Ići dole
     
    IZVOLTE - KO JE ZA KAFICU ILI CAJ
    Nazad na vrh 
    Strana 2 od 40Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3 ... 21 ... 40  Sledeći
     Similar topics
    -
    » IZVOLTE - KO JE ZA KAFICU ILI CAJ
    » IZVOLITE-KO JE ZA KAFICU ILI CAJ

    Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
    WWW.DUBOREZ.NET :: zabava :: brbljaonica za sve i svasta-
    Skoči na: