WWW.DUBOREZ.NET
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


*****Zelimo Vam prijatne trenutke na DUBOREZ Forumu*******
 
PrijemLatest imagesRegistruj sePristupi
SPECIJALIZOVANE IZLOZBE PASA
4.Spec izlozba MASTIFA,BULMASTIFA,E.BULDOGA i NEMACKIH DOGA
free forum
Similar topics
RADIO STANICE
klikom na baner slusajte "ROADSTAR-RADIO" na 128kbps
free forum
Trenutna temperatura
Forum
  • slikarstvo
  • vajarstvo
  • mozaik
  • primenjena umetnost
  • fotografija
  • književnost
  • film
  • muzika
  • arhitektura
  • pozorište
  • strip
  • duhovnost i religija
  • psihologija
  • ljubav
  • lepota i zdravlje
  • zabava
  • pričaonica
  • spomenar
  • hobi i kućni ljubimci
  • razno
  • važna obaveštenja
  • predlozi i sugestije
  • Liberty
    KLIKOM NA BANERE POSETITE PREDLOZENE SAJTOVE
    title="duborez.net"
    " Nikada ne sumnjaj da mala grupa misaonih i posvećenih ljudi može promeniti svet. Zaista, tako je jedino oduvek i bilo. " KADA NE BUDE DOVOLJNO PRIRODE, VEĆINA LJUDI ĆE SHVATITI DA NOVAC NIJE ZA JELO! Ne dozvoli da neki pogrešni ljudi udju u Tvoj život, pomute bistrinu tvojih očiju, nateraju da voliš ono što oni vole i da zaboraviš ono što oni nemaju. !
    Traži
     
     

    Rezultati od :
     
    Rechercher Napredna potraga

     

     IZVOLTE - KO JE ZA KAFICU ILI CAJ

    Ići dole 
    +3
    Lucija
    drugasansa
    SEKARADA
    7 posters
    Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4 ... 21 ... 40  Sledeći
    AutorPoruka
    Gost
    Gost
    Anonymous



    IZVOLTE - KO JE ZA KAFICU ILI CAJ - Page 3 Empty
    PočaljiNaslov: Re: IZVOLTE - KO JE ZA KAFICU ILI CAJ   IZVOLTE - KO JE ZA KAFICU ILI CAJ - Page 3 Icon_minitimeSre Jan 07, 2009 2:22 am

    IZVOLTE - KO JE ZA KAFICU ILI CAJ - Page 3 Buteljkajy0
    IZVOLTE - KO JE ZA KAFICU ILI CAJ - Page 3 W347
    Nazad na vrh Ići dole
    Gost
    Gost
    Anonymous



    IZVOLTE - KO JE ZA KAFICU ILI CAJ - Page 3 Empty
    PočaljiNaslov: Re: IZVOLTE - KO JE ZA KAFICU ILI CAJ   IZVOLTE - KO JE ZA KAFICU ILI CAJ - Page 3 Icon_minitimeSre Jan 07, 2009 6:04 am

    oblacic ::
    IZVOLTE - KO JE ZA KAFICU ILI CAJ - Page 3 Buteljkajy0
    IZVOLTE - KO JE ZA KAFICU ILI CAJ - Page 3 W347


    Sedajte,imate li mesto,polako samo, bice za sve,oblacic casti,ona ne stedi.
    Mir boziji Hristos se rodi,ziveli domacine.
    drinks
    Nazad na vrh Ići dole
    Gost
    Gost
    Anonymous



    IZVOLTE - KO JE ZA KAFICU ILI CAJ - Page 3 Empty
    PočaljiNaslov: Re: IZVOLTE - KO JE ZA KAFICU ILI CAJ   IZVOLTE - KO JE ZA KAFICU ILI CAJ - Page 3 Icon_minitimeSre Jan 07, 2009 6:24 am

    E SLAVICE,SLAVICE,nema danas nama gostiju,nece niko iz svoje kuce na praznik,a forum prazan.A ne valja,kakav nam je dan takva i godina.
    IZVOLTE - KO JE ZA KAFICU ILI CAJ - Page 3 Emot79wc0
    ,,oladi se i guda,,,,,,,,,
    Nazad na vrh Ići dole
    Gost
    Gost
    Anonymous



    IZVOLTE - KO JE ZA KAFICU ILI CAJ - Page 3 Empty
    PočaljiNaslov: Re: IZVOLTE - KO JE ZA KAFICU ILI CAJ   IZVOLTE - KO JE ZA KAFICU ILI CAJ - Page 3 Icon_minitimeSre Jan 07, 2009 6:35 am

    oblacic ::
    E SLAVICE,SLAVICE,nema danas nama gostiju,nece niko iz svoje kuce na praznik,a forum prazan.A ne valja,kakav nam je dan takva i godina.
    IZVOLTE - KO JE ZA KAFICU ILI CAJ - Page 3 Emot79wc0
    ,,oladi se i guda,,,,,,,,,



    Da izadjem na brdo da vicem,oooooooooo Radosaveeeeeeeeeeeee aaaa

    Nemoj,tako odma,docice kad ogladne,a nedaj boze puj puj puj da nam bude tako
    skrta godina sa gostima ogovaranje
    Nazad na vrh Ići dole
    Gost
    Gost
    Anonymous



    IZVOLTE - KO JE ZA KAFICU ILI CAJ - Page 3 Empty
    PočaljiNaslov: Re: IZVOLTE - KO JE ZA KAFICU ILI CAJ   IZVOLTE - KO JE ZA KAFICU ILI CAJ - Page 3 Icon_minitimeSre Jan 07, 2009 11:17 pm

    SLAVICE D mogla si jutros ti skuvati po jednu kaficu,filter,bez mleka,dobra je kad je topla i kad pada sneg.......... drinks smeh
    Nazad na vrh Ići dole
    Gost
    Gost
    Anonymous



    IZVOLTE - KO JE ZA KAFICU ILI CAJ - Page 3 Empty
    PočaljiNaslov: Re: IZVOLTE - KO JE ZA KAFICU ILI CAJ   IZVOLTE - KO JE ZA KAFICU ILI CAJ - Page 3 Icon_minitimeSre Jan 07, 2009 11:59 pm

    oblacic ::
    SLAVICE D mogla si jutros ti skuvati po jednu kaficu,filter,bez mleka,dobra je kad je topla i kad pada sneg.......... drinks smeh


    Gde mene crnu nadje,da kafu spremam....filter,crnu,vrucu i bez mleka,ako budete cekali na mene...sede vlasi ima da dobijete , ja ne ustajem pre 12 h hahahaha.
    PS.Ustanem ranije,kao danas,komsija busi iznad moje glave bic
    Ko zna,mozda vas iznenadim aaaa aaaa
    Nazad na vrh Ići dole
    SEKARADA
    vip
    vip
    SEKARADA


    Ženski
    Broj poruka : 24241
    Godina : 69
    Lokacija : Beograd
    Datum upisa : 15.12.2008

    List lica
    x: 6
    y: 6

    IZVOLTE - KO JE ZA KAFICU ILI CAJ - Page 3 Empty
    PočaljiNaslov: Re: IZVOLTE - KO JE ZA KAFICU ILI CAJ   IZVOLTE - KO JE ZA KAFICU ILI CAJ - Page 3 Icon_minitimePet Jan 09, 2009 12:30 pm

    brr Slavice bila ja da ostavim kaficu, ali ovo cudoviste mi reklo da nemam komandu za kopiranje hahaha
    Kako ja pijem filterusu, IZVOLTE - KO JE ZA KAFICU ILI CAJ - Page 3 Trinken11 evo i za vas koji navratite a moze i IZVOLTE - KO JE ZA KAFICU ILI CAJ - Page 3 Bier da vas malo zagreje iznutra
    Nazad na vrh Ići dole
    Gost
    Gost
    Anonymous



    IZVOLTE - KO JE ZA KAFICU ILI CAJ - Page 3 Empty
    PočaljiNaslov: Re: IZVOLTE - KO JE ZA KAFICU ILI CAJ   IZVOLTE - KO JE ZA KAFICU ILI CAJ - Page 3 Icon_minitimePet Jan 09, 2009 10:48 pm

    SEKARADA ::
    brr Slavice bila ja da ostavim kaficu, ali ovo cudoviste mi reklo da nemam komandu za kopiranje hahaha
    Kako ja pijem filterusu, IZVOLTE - KO JE ZA KAFICU ILI CAJ - Page 3 Trinken11 evo i za vas koji navratite a moze i IZVOLTE - KO JE ZA KAFICU ILI CAJ - Page 3 Bier da vas malo zagreje iznutra

    Sekarado,to tvoje cudoviste radilo je ,iskopiralo sve, opekla si me sa kafom,skocila sam bas kao oparena iz kreveta danas rano hahahaha.
    Evo komsija ..cuka..u zid da dodjem na kafu.....moram..naredjenje izvrsenje.. clap
    Nazad na vrh Ići dole
    SEKARADA
    vip
    vip
    SEKARADA


    Ženski
    Broj poruka : 24241
    Godina : 69
    Lokacija : Beograd
    Datum upisa : 15.12.2008

    List lica
    x: 6
    y: 6

    IZVOLTE - KO JE ZA KAFICU ILI CAJ - Page 3 Empty
    PočaljiNaslov: Re: IZVOLTE - KO JE ZA KAFICU ILI CAJ   IZVOLTE - KO JE ZA KAFICU ILI CAJ - Page 3 Icon_minitimeSub Jan 10, 2009 6:01 am

    scratch pa valjda komsija treba tebe da obidje - hmmm, mozda sam nesto propustila Embarassed
    Nazad na vrh Ići dole
    Gost
    Gost
    Anonymous



    IZVOLTE - KO JE ZA KAFICU ILI CAJ - Page 3 Empty
    PočaljiNaslov: Re: IZVOLTE - KO JE ZA KAFICU ILI CAJ   IZVOLTE - KO JE ZA KAFICU ILI CAJ - Page 3 Icon_minitimeSub Jan 10, 2009 7:38 am

    SEKARADA ::
    scratch pa valjda komsija treba tebe da obidje - hmmm, mozda sam nesto propustila Embarassed


    Eh,kad imam takvog komsiju,nebi da se ja mucim,da skakucem po stanu i da spremam kafu,bolje ti kod mene..hahaha hoce on mene na svoj teren.
    Kaza:ustaj komsinice,ako budes tu lezala i zalila samu sebe neces nikad prohodati.
    Sta, drugo da radim,stake u ruke i dva metra skakutanja,ali bolje da se on muci oko mene nego ja oko njega. Embarassed aaaa
    Nazad na vrh Ići dole
    SEKARADA
    vip
    vip
    SEKARADA


    Ženski
    Broj poruka : 24241
    Godina : 69
    Lokacija : Beograd
    Datum upisa : 15.12.2008

    List lica
    x: 6
    y: 6

    IZVOLTE - KO JE ZA KAFICU ILI CAJ - Page 3 Empty
    PočaljiNaslov: Re: IZVOLTE - KO JE ZA KAFICU ILI CAJ   IZVOLTE - KO JE ZA KAFICU ILI CAJ - Page 3 Icon_minitimeSub Jan 10, 2009 8:39 am

    MA, komsija malo zeki. Trebao je da skuva kaficu. Ibrice i geek (cvetic) u ruke pa kod tebe.Ti odmaras, podignute noge, a on ti prinosi kaficu. Jos je rano da ti skakuces kod njega. Moze posle da se on hvali kako ti cak i sa ztakama dolazis. Embarassed
    Nazad na vrh Ići dole
    SEKARADA
    vip
    vip
    SEKARADA


    Ženski
    Broj poruka : 24241
    Godina : 69
    Lokacija : Beograd
    Datum upisa : 15.12.2008

    List lica
    x: 6
    y: 6

    IZVOLTE - KO JE ZA KAFICU ILI CAJ - Page 3 Empty
    PočaljiNaslov: Re: IZVOLTE - KO JE ZA KAFICU ILI CAJ   IZVOLTE - KO JE ZA KAFICU ILI CAJ - Page 3 Icon_minitimeSub Jan 10, 2009 5:30 pm

    icon_granpa
    ovde http://www.hurikani.com/sale/podsvjest.HTM kad otvorite kuckajte do kraja i videcete vasu zelju geek zezajte se malo uz IZVOLTE - KO JE ZA KAFICU ILI CAJ - Page 3 Coffeeteaorme
    Nazad na vrh Ići dole
    Gost
    Gost
    Anonymous



    IZVOLTE - KO JE ZA KAFICU ILI CAJ - Page 3 Empty
    PočaljiNaslov: Re: IZVOLTE - KO JE ZA KAFICU ILI CAJ   IZVOLTE - KO JE ZA KAFICU ILI CAJ - Page 3 Icon_minitimeSub Jan 10, 2009 10:55 pm

    SEKARADA ::
    MA, komsija malo zeki. Trebao je da skuva kaficu. Ibrice i geek (cvetic) u ruke pa kod tebe.Ti odmaras, podignute noge, a on ti prinosi kaficu. Jos je rano da ti skakuces kod njega. Moze posle da se on hvali kako ti cak i sa ztakama dolazis. Embarassed

    Jao,sve smo z.rkali i pomesal,moj komsija je jedan stari cicica,Sekarado,tresu mu se ruke.Hoces, da to sve donese kod mene i da onako drhtavim rukama sve to ispusti kod mene na pod.Kako posle da to pocistim,kad ne mogu da savijem nogu scratch
    Da dignem noge ili samo ...nogu..sto si ti mudrica,da jadnog cicicu da razbolim,a on
    bedan ..lozi.se na intiligentno popunjene aaaa
    Da se hvali hahahahaha,ako nije do sada,nece nikada,....a ovo sa stakama...to mu dodje kao nesto novo aaaa Embarassed

    Sekaradooooo,ako ,zeki ti mene ja sam naucila da skakucem,ili poskakujem aaaa
    Nazad na vrh Ići dole
    Gost
    Gost
    Anonymous



    IZVOLTE - KO JE ZA KAFICU ILI CAJ - Page 3 Empty
    PočaljiNaslov: Re: IZVOLTE - KO JE ZA KAFICU ILI CAJ   IZVOLTE - KO JE ZA KAFICU ILI CAJ - Page 3 Icon_minitimeNed Jan 11, 2009 12:31 am

    IZVOLTE - KO JE ZA KAFICU ILI CAJ - Page 3 Krofnevi1uc5
    IZVOLTE - KO JE ZA KAFICU ILI CAJ - Page 3 W410
    IZVOLTE - KO JE ZA KAFICU ILI CAJ - Page 3 Chocolatecoveredstrawbejc9
    IZVOLTE - KO JE ZA KAFICU ILI CAJ - Page 3 W647
    IZVOLTE - KO JE ZA KAFICU ILI CAJ - Page 3 Kaffemaskineoq2pb3
    ,,,,,izvolte,,,,,,,,
    Nazad na vrh Ići dole
    Gost
    Gost
    Anonymous



    IZVOLTE - KO JE ZA KAFICU ILI CAJ - Page 3 Empty
    PočaljiNaslov: Re: IZVOLTE - KO JE ZA KAFICU ILI CAJ   IZVOLTE - KO JE ZA KAFICU ILI CAJ - Page 3 Icon_minitimeNed Jan 11, 2009 12:36 am

    oblacic ::
    IZVOLTE - KO JE ZA KAFICU ILI CAJ - Page 3 Krofnevi1uc5
    IZVOLTE - KO JE ZA KAFICU ILI CAJ - Page 3 W410
    IZVOLTE - KO JE ZA KAFICU ILI CAJ - Page 3 Chocolatecoveredstrawbejc9
    IZVOLTE - KO JE ZA KAFICU ILI CAJ - Page 3 W647
    IZVOLTE - KO JE ZA KAFICU ILI CAJ - Page 3 Kaffemaskineoq2pb3
    ,,,,,izvolte,,,,,,,,

    Ove krofne prepustam vama...ja cu ove jagode,moze,oblacic,imas li malo ..slaga..lecice
    za jagode..mmmmmmmmmmmmmmmm clap
    PS.ako imas pozuri ....necu imati struje dva sata..moze neko pre mene da ovo ..smaze.. geek
    Nazad na vrh Ići dole
    Gost
    Gost
    Anonymous



    IZVOLTE - KO JE ZA KAFICU ILI CAJ - Page 3 Empty
    PočaljiNaslov: Re: IZVOLTE - KO JE ZA KAFICU ILI CAJ   IZVOLTE - KO JE ZA KAFICU ILI CAJ - Page 3 Icon_minitimeNed Jan 11, 2009 1:04 am

    IZVOLTE - KO JE ZA KAFICU ILI CAJ - Page 3 Img002382jpgzu2
    IZVOLTE - KO JE ZA KAFICU ILI CAJ - Page 3 W460
    ,,,torta za admin.
    a evo ostalo je malo slaga za SLAVICU D
    IZVOLTE - KO JE ZA KAFICU ILI CAJ - Page 3 A28ff74fae20f483ba08f1bik0
    IZVOLTE - KO JE ZA KAFICU ILI CAJ - Page 3 W215
    Nazad na vrh Ići dole
    SEKARADA
    vip
    vip
    SEKARADA


    Ženski
    Broj poruka : 24241
    Godina : 69
    Lokacija : Beograd
    Datum upisa : 15.12.2008

    List lica
    x: 6
    y: 6

    IZVOLTE - KO JE ZA KAFICU ILI CAJ - Page 3 Empty
    PočaljiNaslov: Re: IZVOLTE - KO JE ZA KAFICU ILI CAJ   IZVOLTE - KO JE ZA KAFICU ILI CAJ - Page 3 Icon_minitimeNed Jan 11, 2009 12:19 pm

    IZVOLTE - KO JE ZA KAFICU ILI CAJ - Page 3 Angst18 kako je sladak Zeka IZVOLTE - KO JE ZA KAFICU ILI CAJ - Page 3 Augenverdreh
    Nazad na vrh Ići dole
    Gost
    Gost
    Anonymous



    IZVOLTE - KO JE ZA KAFICU ILI CAJ - Page 3 Empty
    PočaljiNaslov: Re: IZVOLTE - KO JE ZA KAFICU ILI CAJ   IZVOLTE - KO JE ZA KAFICU ILI CAJ - Page 3 Icon_minitimeNed Jan 11, 2009 12:32 pm

    SEKARADA ::
    IZVOLTE - KO JE ZA KAFICU ILI CAJ - Page 3 Angst18 kako je sladak Zeka IZVOLTE - KO JE ZA KAFICU ILI CAJ - Page 3 Augenverdreh


    Eh,ti bi sve zeceve tebi....nadam se da nije sve na "zeciji"nacin hahahaha.
    Jest,lep je ali samo da ga gledas. scratch
    Nazad na vrh Ići dole
    SEKARADA
    vip
    vip
    SEKARADA


    Ženski
    Broj poruka : 24241
    Godina : 69
    Lokacija : Beograd
    Datum upisa : 15.12.2008

    List lica
    x: 6
    y: 6

    IZVOLTE - KO JE ZA KAFICU ILI CAJ - Page 3 Empty
    PočaljiNaslov: Re: IZVOLTE - KO JE ZA KAFICU ILI CAJ   IZVOLTE - KO JE ZA KAFICU ILI CAJ - Page 3 Icon_minitimeNed Jan 11, 2009 1:11 pm

    ja ponela IZVOLTE - KO JE ZA KAFICU ILI CAJ - Page 3 4angst a da li smes da pijes ili ja da ga IZVOLTE - KO JE ZA KAFICU ILI CAJ - Page 3 H035A Zeku ce da delimo na sve forumase koji su dobre volje da gricnu geek
    Nazad na vrh Ići dole
    Gost
    Gost
    Anonymous



    IZVOLTE - KO JE ZA KAFICU ILI CAJ - Page 3 Empty
    PočaljiNaslov: Re: IZVOLTE - KO JE ZA KAFICU ILI CAJ   IZVOLTE - KO JE ZA KAFICU ILI CAJ - Page 3 Icon_minitimeNed Jan 11, 2009 11:10 pm

    SEKARADA ::
    ja ponela IZVOLTE - KO JE ZA KAFICU ILI CAJ - Page 3 4angst a da li smes da pijes ili ja da ga IZVOLTE - KO JE ZA KAFICU ILI CAJ - Page 3 H035A Zeku ce da delimo na sve forumase koji su dobre volje da gricnu geek



    Ti,uvek spremna i puna ti korpa svakojaki pica scratch
    Sad, drzi tu solju u ruci,ali da pitamo gazdu el' moze da gricnemo njegovog "Zeku".
    Oblacic se mucio i na kraju napravi ..zeku.. i gde sa njim, naravno ..gazdi..hehehehe
    ulizice jedna, nema ...preko prece,okolo blize..
    To,sto imas u toj flasi Sekarado cek malo samo da spicim ove ..antibiotike..eeeeee
    mislis sama da stuces svi,ee nece moci.
    PS.Da pitamo admina da li smemo da ..gricnemo..malo njegovog zeku,ti pitaj seko,ako
    ne gurni Radu nek pita aaaa,ja nesmem bojim se bic
    Nazad na vrh Ići dole
    Gost
    Gost
    Anonymous



    IZVOLTE - KO JE ZA KAFICU ILI CAJ - Page 3 Empty
    PočaljiNaslov: Re: IZVOLTE - KO JE ZA KAFICU ILI CAJ   IZVOLTE - KO JE ZA KAFICU ILI CAJ - Page 3 Icon_minitimePon Jan 12, 2009 7:10 am

    Samo vi grickajte *zeka*,nece izgleda admi.slatkise.Ja sam na dijeti pa necu ni ja i pijem medikamente.....

    IZVOLTE - KO JE ZA KAFICU ILI CAJ - Page 3 Nadjemsimladjegif7wj3
    IZVOLTE - KO JE ZA KAFICU ILI CAJ - Page 3 W474
    IZVOLTE - KO JE ZA KAFICU ILI CAJ - Page 3 Sisetortajpgzn0
    IZVOLTE - KO JE ZA KAFICU ILI CAJ - Page 3 W460
    ,,joj,mozda ce hteti da proba ovu,,,samo da ne pojede lancic,,
    IZVOLTE - KO JE ZA KAFICU ILI CAJ - Page 3 Emot101wa7
    Mozda nebi bilo lose da dam oglas,pravim torte po kucama!Jupiiiiii kakav biznis,strava......
    IZVOLTE - KO JE ZA KAFICU ILI CAJ - Page 3 Sanja136kt0
    IZVOLTE - KO JE ZA KAFICU ILI CAJ - Page 3 Sanja136kt0
    Nazad na vrh Ići dole
    SEKARADA
    vip
    vip
    SEKARADA


    Ženski
    Broj poruka : 24241
    Godina : 69
    Lokacija : Beograd
    Datum upisa : 15.12.2008

    List lica
    x: 6
    y: 6

    IZVOLTE - KO JE ZA KAFICU ILI CAJ - Page 3 Empty
    PočaljiNaslov: Re: IZVOLTE - KO JE ZA KAFICU ILI CAJ   IZVOLTE - KO JE ZA KAFICU ILI CAJ - Page 3 Icon_minitimePon Jan 12, 2009 11:21 am

    SLAVICA D ::
    SEKARADA ::
    ja ponela IZVOLTE - KO JE ZA KAFICU ILI CAJ - Page 3 4angst a da li smes da pijes ili ja da ga IZVOLTE - KO JE ZA KAFICU ILI CAJ - Page 3 H035A Zeku ce da delimo na sve forumase koji su dobre volje da gricnu geek



    Ti,uvek spremna i puna ti korpa svakojaki pica scratch
    Sad, drzi tu solju u ruci,ali da pitamo gazdu el' moze da gricnemo njegovog "Zeku".
    Oblacic se mucio i na kraju napravi ..zeku.. i gde sa njim, naravno ..gazdi..hehehehe
    ulizice jedna, nema ...preko prece,okolo blize..
    To,sto imas u toj flasi Sekarado cek malo samo da spicim ove ..antibiotike..eeeeee
    mislis sama da stuces svi,ee nece moci.
    PS.Da pitamo admina da li smemo da ..gricnemo..malo njegovog zeku,ti pitaj seko,ako
    ne gurni Radu nek pita aaaa,ja nesmem bojim se bic

    Ako mislis na "gazdu" Vuuka, Zeka je nas, ja kad ti kazem, veruj mi. Moras mi pojasniti ko je gazdin "Zeka"?
    Oblacic je dobrica u nasem timu i ona ce nam dati Zeku - torticu.
    Necem popijem sve sama , delicemo IZVOLTE - KO JE ZA KAFICU ILI CAJ - Page 3 Aprilscherz7
    Pa sta ti je nije Zeka za admina. IZVOLTE - KO JE ZA KAFICU ILI CAJ - Page 3 Adminsday Pre ce pita Seka nego Rada.
    Slavice, podmecem zadnji deo i umesto tebe i na moju odgovornost nas dve ako nece niko vise papimo Zeku.
    Oblacicu, ima li koja kutijica "Nadjemsimladjeg" i za nas dve
    geek geek
    Ziveli IZVOLTE - KO JE ZA KAFICU ILI CAJ - Page 3 Hicksi svirka
    Nazad na vrh Ići dole
    Gost
    Gost
    Anonymous



    IZVOLTE - KO JE ZA KAFICU ILI CAJ - Page 3 Empty
    PočaljiNaslov: Re: IZVOLTE - KO JE ZA KAFICU ILI CAJ   IZVOLTE - KO JE ZA KAFICU ILI CAJ - Page 3 Icon_minitimeUto Jan 13, 2009 4:51 am

    EEEeeeeeeeeeeeeeeeeee,,,kutijica,,lek,,jes,,A koliki je moj deo,,,,,gde mi je mito,,,mito i korupcija nista,eeeeeee,,,pa ni kafu ne ponudiste.Samo vi nesto spremite,ja cu da zamurim,pa se mozda i dogovorimo oko kutijice,,,,,,
    ludilo
    71162
    Nazad na vrh Ići dole
    Gost
    Gost
    Anonymous



    IZVOLTE - KO JE ZA KAFICU ILI CAJ - Page 3 Empty
    PočaljiNaslov: Re: IZVOLTE - KO JE ZA KAFICU ILI CAJ   IZVOLTE - KO JE ZA KAFICU ILI CAJ - Page 3 Icon_minitimeUto Jan 13, 2009 7:51 am

    oblacic ::
    Samo vi grickajte *zeka*,nece izgleda admi.slatkise.Ja sam na dijeti pa necu ni ja i pijem medikamente.....

    IZVOLTE - KO JE ZA KAFICU ILI CAJ - Page 3 Nadjemsimladjegif7wj3
    IZVOLTE - KO JE ZA KAFICU ILI CAJ - Page 3 W474
    IZVOLTE - KO JE ZA KAFICU ILI CAJ - Page 3 Sisetortajpgzn0
    IZVOLTE - KO JE ZA KAFICU ILI CAJ - Page 3 W460
    ,,joj,mozda ce hteti da proba ovu,,,samo da ne pojede lancic,,
    IZVOLTE - KO JE ZA KAFICU ILI CAJ - Page 3 Emot101wa7
    Mozda nebi bilo lose da dam oglas,pravim torte po kucama!Jupiiiiii kakav biznis,strava......
    https://2img.net/r/ihimizer/img166/1176/sanja136kt0.gif" border="0" alt=""/>
    https://2img.net/r/ihimizer/img166/1176/sanja136kt0.gif" border="0" alt=""/>





    Oblacic...gde se moze kupiti ta ..kutica..sa tim tabletama? aaaa

    Sto se tice oglasa,i kolaca....preporuka je prihvati se kutice i tableta...tu, cist posao
    i ima da ide ko po ledu prodaja clap clap
    Nazad na vrh Ići dole
    Gost
    Gost
    Anonymous



    IZVOLTE - KO JE ZA KAFICU ILI CAJ - Page 3 Empty
    PočaljiNaslov: Re: IZVOLTE - KO JE ZA KAFICU ILI CAJ   IZVOLTE - KO JE ZA KAFICU ILI CAJ - Page 3 Icon_minitimeUto Jan 13, 2009 10:23 am

    ,,,,jes al na ledu mos brzo da se okliznes,,,
    vala30
    Nazad na vrh Ići dole
    Sponsored content





    IZVOLTE - KO JE ZA KAFICU ILI CAJ - Page 3 Empty
    PočaljiNaslov: Re: IZVOLTE - KO JE ZA KAFICU ILI CAJ   IZVOLTE - KO JE ZA KAFICU ILI CAJ - Page 3 Icon_minitime

    Nazad na vrh Ići dole
     
    IZVOLTE - KO JE ZA KAFICU ILI CAJ
    Nazad na vrh 
    Strana 3 od 40Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4 ... 21 ... 40  Sledeći
     Similar topics
    -
    » IZVOLTE - KO JE ZA KAFICU ILI CAJ
    » IZVOLITE-KO JE ZA KAFICU ILI CAJ

    Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
    WWW.DUBOREZ.NET :: zabava :: brbljaonica za sve i svasta-
    Skoči na: