WWW.DUBOREZ.NET
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


*****Zelimo Vam prijatne trenutke na DUBOREZ Forumu*******
 
PrijemLatest imagesRegistruj sePristupi
SPECIJALIZOVANE IZLOZBE PASA
4.Spec izlozba MASTIFA,BULMASTIFA,E.BULDOGA i NEMACKIH DOGA
free forum
Similar topics
RADIO STANICE
klikom na baner slusajte "ROADSTAR-RADIO" na 128kbps
free forum
Trenutna temperatura
Forum
  • slikarstvo
  • vajarstvo
  • mozaik
  • primenjena umetnost
  • fotografija
  • književnost
  • film
  • muzika
  • arhitektura
  • pozorište
  • strip
  • duhovnost i religija
  • psihologija
  • ljubav
  • lepota i zdravlje
  • zabava
  • pričaonica
  • spomenar
  • hobi i kućni ljubimci
  • razno
  • važna obaveštenja
  • predlozi i sugestije
  • Liberty
    KLIKOM NA BANERE POSETITE PREDLOZENE SAJTOVE
    title="duborez.net"
    " Nikada ne sumnjaj da mala grupa misaonih i posvećenih ljudi može promeniti svet. Zaista, tako je jedino oduvek i bilo. " KADA NE BUDE DOVOLJNO PRIRODE, VEĆINA LJUDI ĆE SHVATITI DA NOVAC NIJE ZA JELO! Ne dozvoli da neki pogrešni ljudi udju u Tvoj život, pomute bistrinu tvojih očiju, nateraju da voliš ono što oni vole i da zaboraviš ono što oni nemaju. !
    Traži
     
     

    Rezultati od :
     
    Rechercher Napredna potraga

     

     NA KOGA STE LJUTI DANAS ????

    Ići dole 
    4 posters
    Idi na stranu : 1, 2  Sledeći
    AutorPoruka
    Gost
    Gost
    Anonymous



    NA KOGA STE LJUTI DANAS ???? Empty
    PočaljiNaslov: NA KOGA STE LJUTI DANAS ????   NA KOGA STE LJUTI DANAS ???? Icon_minitimeSub Jan 03, 2009 9:14 pm

    Danas,a ne samo danas, vec nekoliko dana sam ljuta na samu sebe i to ..zestoko.

    Besnim,jedem se i gutam zbog problema kojeg sam sebi stvorila,nije da ga ne mogu resiti,vec zato sto sam izgubila moju ..odlucnost..koju sam nekad imala.
    Sad besnim svojom krivicom,ali problema cu se resiti,trebace mi malo vise vremena,ali resice se.




    azdaja azdaja
    Nazad na vrh Ići dole
    Gost
    Gost
    Anonymous



    NA KOGA STE LJUTI DANAS ???? Empty
    PočaljiNaslov: Re: NA KOGA STE LJUTI DANAS ????   NA KOGA STE LJUTI DANAS ???? Icon_minitimeSub Jan 03, 2009 9:38 pm

    SLAVICA D ::
    Danas, a ne samo danas, vac nekoliko dana sam ljuta na samu sebe i to ..zestoko.

    Besnim,jedem se i gutam zbog problema kojeg sam sebi stvorila,nije da ga ne mogu resiti,vec zato sto sam izgubila moju ..odlucnost..koju sam nekad imala.
    Sad besnim svojom krivicom,ali problema cu se resiti,trebace mi malo vise vremana ali resicese.




    azdaja azdaja
    NA KOGA STE LJUTI DANAS ???? Thth6ae0cc5b14620bef26fcq5
    SLAVICE<SLAVICE,,Trazim gumicu da ti pozajmim da obrises tu pogresnu dluku,al se negde zaturila.Drzi se one,da se nikada ne mogu vratiti izbacena strela i izgovorna rec.Strpljenja malo vise i bice bolje.Mozda si besna bez potrebe.Mozda je to nesto bilo i ispravno,pokazace vreme.
    Ja za mene kazem da nemam odlucnost jer sam vaga koja sve merka.Nisam besna.Po nekad se samo upitam da li bi mi zivot bio malo lepsi ovoliko ne koristim moj kantar.
    NA KOGA STE LJUTI DANAS ???? Emot67bb7
    Nazad na vrh Ići dole
    SEKARADA
    vip
    vip
    SEKARADA


    Ženski
    Broj poruka : 24241
    Godina : 69
    Lokacija : Beograd
    Datum upisa : 15.12.2008

    List lica
    x: 6
    y: 6

    NA KOGA STE LJUTI DANAS ???? Empty
    PočaljiNaslov: Re: NA KOGA STE LJUTI DANAS ????   NA KOGA STE LJUTI DANAS ???? Icon_minitimeNed Jan 04, 2009 1:47 am

    NA KOGA STE LJUTI DANAS ???? Zzz na Seku, ona vecito ispravlja krivu Drinu. Radmila je malo smiri a ona opet po svome. Vaga sam - tacnije neispravna Vaga, jer Seka uvek vuce na svoju stranu. Naj bolje bi bilo kad bi Seka mogla da bude NA KOGA STE LJUTI DANAS ???? Greismiliesaffen tada bih mogla da uzivam uz NA KOGA STE LJUTI DANAS ???? Smiley-IPB-111 i NA KOGA STE LJUTI DANAS ???? Smiley-IPB-118 NA KOGA STE LJUTI DANAS ???? Rauchen5
    Nazad na vrh Ići dole
    Gost
    Gost
    Anonymous



    NA KOGA STE LJUTI DANAS ???? Empty
    PočaljiNaslov: Re: NA KOGA STE LJUTI DANAS ????   NA KOGA STE LJUTI DANAS ???? Icon_minitimeNed Jan 04, 2009 2:03 am

    SEKARADA ::
    NA KOGA STE LJUTI DANAS ???? Zzz na Seku, ona vecito ispravlja krivu Drinu. Radmila je malo smiri a ona opet po svome. Vaga sam - tacnije neispravna Vaga, jer Seka uvek vuce na svoju stranu. Naj bolje bi bilo kad bi Seka mogla da bude NA KOGA STE LJUTI DANAS ???? Greismiliesaffen tada bih mogla da uzivam uz NA KOGA STE LJUTI DANAS ???? Smiley-IPB-111 i NA KOGA STE LJUTI DANAS ???? Smiley-IPB-118 NA KOGA STE LJUTI DANAS ???? Rauchen5
    hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha
    Nazad na vrh Ići dole
    SEKARADA
    vip
    vip
    SEKARADA


    Ženski
    Broj poruka : 24241
    Godina : 69
    Lokacija : Beograd
    Datum upisa : 15.12.2008

    List lica
    x: 6
    y: 6

    NA KOGA STE LJUTI DANAS ???? Empty
    PočaljiNaslov: Re: NA KOGA STE LJUTI DANAS ????   NA KOGA STE LJUTI DANAS ???? Icon_minitimeNed Jan 04, 2009 2:16 am

    NA KOGA STE LJUTI DANAS ???? Schmoll3 niste fer, Vi se smejete a ja imam veciti problem NA KOGA STE LJUTI DANAS ???? Z
    Nazad na vrh Ići dole
    drugasansa




    Ženski
    Broj poruka : 1620
    Godina : 44
    Lokacija : beograd
    Datum upisa : 26.08.2008

    NA KOGA STE LJUTI DANAS ???? Empty
    PočaljiNaslov: Re: NA KOGA STE LJUTI DANAS ????   NA KOGA STE LJUTI DANAS ???? Icon_minitimePon Jan 05, 2009 2:30 am

    SEKARADA ::
    NA KOGA STE LJUTI DANAS ???? Schmoll3 niste fer, Vi se smejete a ja imam veciti problem NA KOGA STE LJUTI DANAS ???? Z


    najbolje je da to prihvatiš tako kako je za sada,nije zdravo da se čovjek nervira. icon_granpa
    Nazad na vrh Ići dole
    Gost
    Gost
    Anonymous



    NA KOGA STE LJUTI DANAS ???? Empty
    PočaljiNaslov: Re: NA KOGA STE LJUTI DANAS ????   NA KOGA STE LJUTI DANAS ???? Icon_minitimePon Jan 05, 2009 2:38 am

    SEKARADA ::
    NA KOGA STE LJUTI DANAS ???? Schmoll3 niste fer, Vi se smejete a ja imam veciti problem NA KOGA STE LJUTI DANAS ???? Z


    EEEEEE SEKORADOOOOOO dobro dosla u .KLUB VECITI PROBLEMA.i ja sam ti tu negde
    u plicaku,ne smem dublje da zaronim ugusice me ti ..problemi..ali opet aaaa bacim brigu na veselje i zapevam onu...sto me pitas kako mi je... drinks
    Nazad na vrh Ići dole
    drugasansa




    Ženski
    Broj poruka : 1620
    Godina : 44
    Lokacija : beograd
    Datum upisa : 26.08.2008

    NA KOGA STE LJUTI DANAS ???? Empty
    PočaljiNaslov: Re: NA KOGA STE LJUTI DANAS ????   NA KOGA STE LJUTI DANAS ???? Icon_minitimePon Jan 05, 2009 2:39 am

    i mene stalno nervira to,što se ja non-stop udaram u lakat ili u kuk.
    boli ,brate.... worth
    Nazad na vrh Ići dole
    Gost
    Gost
    Anonymous



    NA KOGA STE LJUTI DANAS ???? Empty
    PočaljiNaslov: Re: NA KOGA STE LJUTI DANAS ????   NA KOGA STE LJUTI DANAS ???? Icon_minitimePon Jan 05, 2009 2:48 am

    drugasansa ::
    i mene stalno nervira to,što se ja non-stop udaram u lakat ili u kuk.
    boli ,brate.... worth


    Sad imam predlog:mrsavice...da ti posudim malo ja imam viska,pa kad se opet budes
    ..non-stop udarala...da ima nesto i da prihvati ludi sunny

    Nemoj samo da me pogresno razumes,ja bi volela da sam mrsavica kao ti Shocked
    boriti se s kilogramima,a biti veliki ..gurman...e to je vec ..umetnost..ili cirkuska vestina
    da bi to izdrzao. Razz
    Nazad na vrh Ići dole
    drugasansa




    Ženski
    Broj poruka : 1620
    Godina : 44
    Lokacija : beograd
    Datum upisa : 26.08.2008

    NA KOGA STE LJUTI DANAS ???? Empty
    PočaljiNaslov: Re: NA KOGA STE LJUTI DANAS ????   NA KOGA STE LJUTI DANAS ???? Icon_minitimePon Jan 05, 2009 3:57 am

    SLAVICA D ::
    drugasansa ::
    i mene stalno nervira to,što se ja non-stop udaram u lakat ili u kuk.
    boli ,brate.... worth


    Sad imam predlog:mrsavice...da ti posudim malo ja imam viska,pa kad se opet budes
    ..non-stop udarala...da ima nesto i da prihvati ludi sunny

    Nemoj samo da me pogresno razumes,ja bi volela da sam mrsavica kao ti Shocked
    boriti se s kilogramima,a biti veliki ..gurman...e to je vec ..umetnost..ili cirkuska vestina
    da bi to izdrzao. Razz


    Ne ljutim se,šta ću kad si u pravu?!
    Ali,nevolja sam ja,i ništa ne prijanja za mene. worth
    Nazad na vrh Ići dole
    Gost
    Gost
    Anonymous



    NA KOGA STE LJUTI DANAS ???? Empty
    PočaljiNaslov: NA KAGA SI LJUTI DANAS ????   NA KOGA STE LJUTI DANAS ???? Icon_minitimeČet Jan 08, 2009 10:33 pm

    Ljuta sam na vremenske uslove brrrrr....klizavo,a ja kako da odem na operaciju,i da se vratim sa stakama?
    Ako se polomim scratch,znaci opet na reparaciju u bolnicu i tako stalno aaaa
    Nazad na vrh Ići dole
    SEKARADA
    vip
    vip
    SEKARADA


    Ženski
    Broj poruka : 24241
    Godina : 69
    Lokacija : Beograd
    Datum upisa : 15.12.2008

    List lica
    x: 6
    y: 6

    NA KOGA STE LJUTI DANAS ???? Empty
    PočaljiNaslov: Re: NA KOGA STE LJUTI DANAS ????   NA KOGA STE LJUTI DANAS ???? Icon_minitimePet Jan 09, 2009 11:53 am

    icon_granpa Slavce, ja nemam nikad probleme, to ne uzimam ni kad mi dzbaka daju Surprised
    Ali Seka, ispravljajuci krivu Drinu stvara i meni problem na taj nacin sto stalno isteruje neku pravdu i nervira se zbog gluposti drugih. Kako ni ona ne ume da se svadja, kaze svoje i povuce se pa nekad i mnogo pati. S, godinama srecom i Seka uci da ne treba sve bas da je dotice i malo je bolje.
    Draga Slavice, dace Dragi Bog da sa operacijom prodje sve ok. pa ce mo i da drinks a ne zaboravi da treba i kod mene da dodjes na drinks i ogovaranje
    Nazad na vrh Ići dole
    Gost
    Gost
    Anonymous



    NA KOGA STE LJUTI DANAS ???? Empty
    PočaljiNaslov: Re: NA KOGA STE LJUTI DANAS ????   NA KOGA STE LJUTI DANAS ???? Icon_minitimePet Jan 09, 2009 11:10 pm

    SEKARADA ::
    icon_granpa Slavce, ja nemam nikad probleme, to ne uzimam ni kad mi dzbaka daju Surprised
    Ali Seka, ispravljajuci krivu Drinu stvara i meni problem na taj nacin sto stalno isteruje neku pravdu i nervira se zbog gluposti drugih. Kako ni ona ne ume da se svadja, kaze svoje i povuce se pa nekad i mnogo pati. S, godinama srecom i Seka uci da ne treba sve bas da je dotice i malo je bolje.
    Draga Slavice, dace Dragi Bog da sa operacijom prodje sve ok. pa ce mo i da drinks a ne zaboravi da treba i kod mene da dodjes na drinks i ogovaranje


    Hvala Sekarado na zelji da sve prodje kako treba...i proslo je hvala bogu...sad cemo da vidimo koliko su uspeli lekari u tome.
    Boli,boli,boli....ali, da znas Sekarado dobro je ponekad i osecati ..bol.. scratch
    To,da te opijem,,hahaha nikako necu da propustim,receno i dogovoreno.
    Samo, de se opet negde ne ..okliznem..ali ..trezna.. aaaa pa u gips.
    Nazad na vrh Ići dole
    SEKARADA
    vip
    vip
    SEKARADA


    Ženski
    Broj poruka : 24241
    Godina : 69
    Lokacija : Beograd
    Datum upisa : 15.12.2008

    List lica
    x: 6
    y: 6

    NA KOGA STE LJUTI DANAS ???? Empty
    PočaljiNaslov: Re: NA KOGA STE LJUTI DANAS ????   NA KOGA STE LJUTI DANAS ???? Icon_minitimeSub Jan 10, 2009 5:53 am

    scratch scratch Znas, Slavice razmisljam da se nisam malo zaletela - pitam se koliki ti je kapacitet za drinks . Bice aaaa ake se obe napijemo i obe negde zveknemo. Tesi me sto si ti elegantno pounjena pa ako padnem na tebe proci cu dobro a ako ti padnes na mene, ebaga obe ce se sjeb. Naici ce valjda neki kavaljer geek
    Nazad na vrh Ići dole
    Gost
    Gost
    Anonymous



    NA KOGA STE LJUTI DANAS ???? Empty
    PočaljiNaslov: Re: NA KOGA STE LJUTI DANAS ????   NA KOGA STE LJUTI DANAS ???? Icon_minitimeSub Jan 10, 2009 7:50 am

    SEKARADA ::
    scratch scratch Znas, Slavice razmisljam da se nisam malo zaletela - pitam se koliki ti je kapacitet za drinks . Bice aaaa ake se obe napijemo i obe negde zveknemo. Tesi me sto si ti elegantno pounjena pa ako padnem na tebe proci cu dobro a ako ti padnes na mene, ebaga obe ce se sjeb. Naici ce valjda neki kavaljer geek


    Necu se ljutiti,sto se tice kapaciteta,padova i letova kroz vazduh,ali cu se naljutiti ako budes zabusavala i sipala pice u cvece.
    To, elegantno popunjena,to je bilo sad se spominjalo,ali jos mozes da zveknes i da roljnes na mene imam jos malo rezerve,sacuvacu je za tebe da se bi sjeb.
    Kavaljeri???.....Batali to,uzdaj se use i u svoje ..kljuse.. aaaa
    Nazad na vrh Ići dole
    SEKARADA
    vip
    vip
    SEKARADA


    Ženski
    Broj poruka : 24241
    Godina : 69
    Lokacija : Beograd
    Datum upisa : 15.12.2008

    List lica
    x: 6
    y: 6

    NA KOGA STE LJUTI DANAS ???? Empty
    PočaljiNaslov: Re: NA KOGA STE LJUTI DANAS ????   NA KOGA STE LJUTI DANAS ???? Icon_minitimeSub Jan 10, 2009 8:49 am

    Use i u svoje kljuse, primenjujem vec godinu ili bolje reci dve godine. Cvece mnogo volim i nikd u njega ne bi sipala nista sem vodice i ono predvidjeno za njega. Ne pijem ali kad pijem, pijem. Mnoge muske sam i napila, ustvari oni se napili a ja ostala lepo prpita.
    Sad me utesi nacisto, znaci i ako zveknem nece mnogo boleti.
    E, vala ce s apetitom uz svirka da pijemo. Pevam super, ali me nije bas lepo slusati Embarassed
    scratch Uh kad ce lepo vreme
    Nazad na vrh Ići dole
    Gost
    Gost
    Anonymous



    NA KOGA STE LJUTI DANAS ???? Empty
    PočaljiNaslov: NA KOGA SI LJUTI DANAS ????   NA KOGA STE LJUTI DANAS ???? Icon_minitimeNed Jan 18, 2009 11:38 pm

    Opet,sam ljuta,kuvam,previre sve u meni, sad ce doci do explozije...pazite se..
    Ljuta-pitam se kaadddaa cu da odrastem,da se uozbiljim i da prihvatim...realnost..?
    Dokle ide moja ..fantazija..moje glupavo..JA..Sekarado ako si u prolazu..bocni..
    me sas iglu,pa makar i bolelo samo da se probudim i da se vratim u stvarnost.


    azdaja azdaja azdaja
    Nazad na vrh Ići dole
    Gost
    Gost
    Anonymous



    NA KOGA STE LJUTI DANAS ???? Empty
    PočaljiNaslov: Re: NA KOGA STE LJUTI DANAS ????   NA KOGA STE LJUTI DANAS ???? Icon_minitimePon Jan 19, 2009 12:48 am

    Ljuta sam na sebe.Samu sebe smaram.Uvek kazerm ici cu napred.A onda ponovo proradi moj glupavi kantar,koji uvek bar neki gram preteze na jednu stranu.I onda se preslisavam,,,,aha,,,jesam li morala bas tako,zar sam morala toliko emocija dati i prosuti u *prazno*.Oblak je sipao,sve dok nije naisao na rasiren kisobran.I besna sam na sebe,znam da bi opet tako,i nikako drugacije.I besna sam sto niko nije izmislio pilulu zaborava.Besna sam sto je ozdravljenje konacno doslo,jos samo da stavim nekoliko.........i napravim korak napred,nesto u meni je sve sto imam i besna sam sto nemam nista drugo.
    knjiga
    Nazad na vrh Ići dole
    drugasansa




    Ženski
    Broj poruka : 1620
    Godina : 44
    Lokacija : beograd
    Datum upisa : 26.08.2008

    NA KOGA STE LJUTI DANAS ???? Empty
    PočaljiNaslov: Re: NA KOGA STE LJUTI DANAS ????   NA KOGA STE LJUTI DANAS ???? Icon_minitimePon Jan 19, 2009 12:54 am

    oblacic ::
    Ljuta sam na sebe.Samu sebe smaram.Uvek kazerm ici cu napred.A onda ponovo proradi moj glupavi kantar,koji uvek bar neki gram preteze na jednu stranu.I onda se preslisavam,,,,aha,,,jesam li morala bas tako,zar sam morala toliko emocija dati i prosuti u *prazno*.Oblak je sipao,sve dok nije naisao na rasiren kisobran.I besna sam na sebe,znam da bi opet tako,i nikako drugacije.I besna sam sto niko nije izmislio pilulu zaborava.Besna sam sto je ozdravljenje konacno doslo,jos samo da stavim nekoliko.........i napravim korak napred,nesto u meni je sve sto imam i besna sam sto nemam nista drugo.
    knjiga


    Nema veze Oblačić,svi mi griješimo.I nemoj da si tako samokritična,jer imaš ti
    mnogo toga dobrog i kvalitetnog u sebi. cvece
    Nazad na vrh Ići dole
    drugasansa




    Ženski
    Broj poruka : 1620
    Godina : 44
    Lokacija : beograd
    Datum upisa : 26.08.2008

    NA KOGA STE LJUTI DANAS ???? Empty
    PočaljiNaslov: Re: NA KOGA STE LJUTI DANAS ????   NA KOGA STE LJUTI DANAS ???? Icon_minitimePon Jan 19, 2009 12:57 am

    SLAVICA D ::
    Opet,sam ljuta,kuvam,previre sve u meni, sad ce doci do explozije...pazite se..
    Ljuta-pitam se kaadddaa cu da odrastem,da se uozbiljim i da prihvatim...realnost..?
    Dokle ide moja ..fantazija..moje glupavo..JA..Sekarado ako si u prolazu..bocni..
    me sas iglu,pa makar i bolelo samo da se probudim i da se vratim u stvarnost.


    azdaja azdaja azdaja


    Ma,ja ću da bocnem te balončiće ljutnje,ionako su nebitni i nevažni.
    Hajde,toliko malo je potrebno da osmijeh nabacimo na lice,i da djuskamo uz neku
    nama opasno dobru stvar. gomila
    Nazad na vrh Ići dole
    Gost
    Gost
    Anonymous



    NA KOGA STE LJUTI DANAS ???? Empty
    PočaljiNaslov: Re: NA KOGA STE LJUTI DANAS ????   NA KOGA STE LJUTI DANAS ???? Icon_minitimePon Jan 19, 2009 1:25 am

    drugasansa ::
    SLAVICA D ::
    Opet,sam ljuta,kuvam,previre sve u meni, sad ce doci do explozije...pazite se..
    Ljuta-pitam se kaadddaa cu da odrastem,da se uozbiljim i da prihvatim...realnost..?
    Dokle ide moja ..fantazija..moje glupavo..JA..Sekarado ako si u prolazu..bocni..
    me sas iglu,pa makar i bolelo samo da se probudim i da se vratim u stvarnost.


    azdaja azdaja azdaja


    Ma,ja ću da bocnem te balončiće ljutnje,ionako su nebitni i nevažni.
    Hajde,toliko malo je potrebno da osmijeh nabacimo na lice,i da djuskamo uz neku
    nama opasno dobru stvar. gomila

    De, bre ubodi me sas vilama ne pomaze igla.
    To nisu baloncici a ponajmanje nevazni scratch,to ti je velicine jedne..cepeline..,
    mogu ja nabaciti ..osmeh...,ali i dalje kljucam,a kad se smejem tad sam najljuca, tad sam kao kobra.Ako ne pomognu ...vile...probaj sas neku raketu da me rasturi ili da se osvestim i da mislim na sebe malo vise a ne samo drugi,drugi, i opet drugi.


    drinks ogovaranje
    Nazad na vrh Ići dole
    Gost
    Gost
    Anonymous



    NA KOGA STE LJUTI DANAS ???? Empty
    PočaljiNaslov: Re: NA KOGA STE LJUTI DANAS ????   NA KOGA STE LJUTI DANAS ???? Icon_minitimePon Jan 19, 2009 3:40 am

    drugasansa ::
    oblacic ::
    Ljuta sam na sebe.Samu sebe smaram.Uvek kazerm ici cu napred.A onda ponovo proradi moj glupavi kantar,koji uvek bar neki gram preteze na jednu stranu.I onda se preslisavam,,,,aha,,,jesam li morala bas tako,zar sam morala toliko emocija dati i prosuti u *prazno*.Oblak je sipao,sve dok nije naisao na rasiren kisobran.I besna sam na sebe,znam da bi opet tako,i nikako drugacije.I besna sam sto niko nije izmislio pilulu zaborava.Besna sam sto je ozdravljenje konacno doslo,jos samo da stavim nekoliko.........i napravim korak napred,nesto u meni je sve sto imam i besna sam sto nemam nista drugo.
    knjiga


    Nema veze Oblačić,svi mi griješimo.I nemoj da si tako samokritična,jer imaš ti
    mnogo toga dobrog i kvalitetnog u sebi. cvece
    Da i uostalom stabih s tom pilulom postigla,zaboravila,ma onda nebih imala niceg lepog da se secam.Nisam gresia,drugi su gresili a ja i dalje mislim ,,,,,ma nije vazno,idemo dalje
    konj
    ,,,dal je ovo konj il magare ,svejedno juri napred,,
    Citat :
    Ljudi nisu moji bližnji, oni su ti koji me posmatraju i sude o meni. Moji bližnji su oni koji me vole a ne posmatraju me, koji me vole uprkos padu, uprkos niskosti, uprkos izdajstvu, koji vole mene a ne ono što sam učinio ili ću učiniti.
    Andre Malro "Ljudska sudbina"
    Nazad na vrh Ići dole
    vuuk
    Admin
    Admin
    vuuk


    Muški
    Broj poruka : 846
    Lokacija : Kikinda-Basaid
    Datum upisa : 25.08.2008

    NA KOGA STE LJUTI DANAS ???? Empty
    PočaljiNaslov: Re: NA KOGA STE LJUTI DANAS ????   NA KOGA STE LJUTI DANAS ???? Icon_minitimePon Jan 19, 2009 8:38 am

    E, VUUK je danas ljut na sebe, nista strašno, samo sam malo spavalica dan, kiša me uspavala......eh bar da je neko drugi ....
    Nazad na vrh Ići dole
    http://www.duborez.net
    Lucija
    zasluzan clan
    zasluzan clan
    Lucija


    Broj poruka : 106
    Datum upisa : 16.12.2008

    NA KOGA STE LJUTI DANAS ???? Empty
    PočaljiNaslov: Re: NA KOGA STE LJUTI DANAS ????   NA KOGA STE LJUTI DANAS ???? Icon_minitimePon Jan 19, 2009 12:03 pm

    vuuk ::
    E, VUUK je danas ljut na sebe, nista strašno, samo sam malo spavalica dan, kiša me uspavala......eh bar da je neko drugi ....

    Eh Vuce,prespavati dan i nije tako lose i neki razlog za ljutnju.Ali.....prespavati vek,TO je nesto sto se ne prasta balon .
    Nazad na vrh Ići dole
    drugasansa




    Ženski
    Broj poruka : 1620
    Godina : 44
    Lokacija : beograd
    Datum upisa : 26.08.2008

    NA KOGA STE LJUTI DANAS ???? Empty
    PočaljiNaslov: Re: NA KOGA STE LJUTI DANAS ????   NA KOGA STE LJUTI DANAS ???? Icon_minitimeUto Jan 20, 2009 12:47 am

    Narode,nemojte da ste ljuti...Evo jedne pjesmice za malo bolje raspoloženje.




    Hajde da se volimo

    Sta ti radi rodbina
    rodbina je zaspala
    tako rano zaspala
    napila se napila

    A zasto se napila
    celu noc je slavila
    celo bure popila
    na cisto se opila

    Ref.
    To, to, to je to
    hajmo svi da igramo
    to, to, to je to
    hajde da se volimo

    To, to, to je to
    hajmo svi da igramo
    to, to, to je to
    celu noc da pevamo

    Hajde, hajde, sviraj gajde...

    Sta ti rade komsije
    komsije su delije,
    a gde su te delije
    tamo gde se lumpuje

    Gde li se to lumpuje
    svuda sirom carsije
    bekrija do bekrije
    niko nista ne cuje

    Ref.

    Sta ti radi rodbina
    rodbina je zaspala
    tako rano zaspala
    napila se napila

    A zasto se napila
    celu noc je slavila
    celo bure popila
    nacisto se opila...

    NA KOGA STE LJUTI DANAS ???? Cacvulenra8


    Poslednji izmenio drugasansa dana Uto Jan 20, 2009 12:57 am, izmenjeno ukupno 1 puta
    Nazad na vrh Ići dole
    Sponsored content





    NA KOGA STE LJUTI DANAS ???? Empty
    PočaljiNaslov: Re: NA KOGA STE LJUTI DANAS ????   NA KOGA STE LJUTI DANAS ???? Icon_minitime

    Nazad na vrh Ići dole
     
    NA KOGA STE LJUTI DANAS ????
    Nazad na vrh 
    Strana 1 od 2Idi na stranu : 1, 2  Sledeći
     Similar topics
    -
    » DANAS JE PETAK 13.
    » Danas je stiglo leto
    » CEMU STE SE DANAS OD SRCA NASMEJALI?

    Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
    WWW.DUBOREZ.NET :: pričaonica-
    Skoči na: