WWW.DUBOREZ.NET
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


*****Zelimo Vam prijatne trenutke na DUBOREZ Forumu*******
 
PrijemLatest imagesRegistruj sePristupi
SPECIJALIZOVANE IZLOZBE PASA
4.Spec izlozba MASTIFA,BULMASTIFA,E.BULDOGA i NEMACKIH DOGA
free forum
Similar topics
RADIO STANICE
klikom na baner slusajte "ROADSTAR-RADIO" na 128kbps
free forum
Trenutna temperatura
Forum
  • slikarstvo
  • vajarstvo
  • mozaik
  • primenjena umetnost
  • fotografija
  • književnost
  • film
  • muzika
  • arhitektura
  • pozorište
  • strip
  • duhovnost i religija
  • psihologija
  • ljubav
  • lepota i zdravlje
  • zabava
  • pričaonica
  • spomenar
  • hobi i kućni ljubimci
  • razno
  • važna obaveštenja
  • predlozi i sugestije
  • Liberty
    KLIKOM NA BANERE POSETITE PREDLOZENE SAJTOVE
    title="duborez.net"
    " Nikada ne sumnjaj da mala grupa misaonih i posvećenih ljudi može promeniti svet. Zaista, tako je jedino oduvek i bilo. " KADA NE BUDE DOVOLJNO PRIRODE, VEĆINA LJUDI ĆE SHVATITI DA NOVAC NIJE ZA JELO! Ne dozvoli da neki pogrešni ljudi udju u Tvoj život, pomute bistrinu tvojih očiju, nateraju da voliš ono što oni vole i da zaboraviš ono što oni nemaju. !
    Traži
     
     

    Rezultati od :
     
    Rechercher Napredna potraga

     

     Opisite kako se trenutno osecate

    Ići dole 
    +4
    pearl
    feels
    Merlin
    SEKARADA
    8 posters
    Idi na stranu : Prethodni  1 ... 10 ... 16, 17, 18 ... 25 ... 34  Sledeći
    AutorPoruka
    Gost
    Gost
    Anonymous



    Opisite  kako se trenutno osecate - Page 17 Empty
    PočaljiNaslov: OPISITE KAKO SE TRENUTNO OSECATE   Opisite  kako se trenutno osecate - Page 17 Icon_minitimePon Sep 06, 2010 8:38 pm

    Opisite  kako se trenutno osecate - Page 17 Debeladevojka

    Bash si radoznala hihihi, kako bre da ga vidish, tu je samo ne mozemo oboje stati u ..sliku...
    Nazad na vrh Ići dole
    Gost
    Gost
    Anonymous



    Opisite  kako se trenutno osecate - Page 17 Empty
    PočaljiNaslov: OPISITE KAKO SE TRENUTNO OSECATE   Opisite  kako se trenutno osecate - Page 17 Icon_minitimePon Sep 13, 2010 9:53 am

    Opisite  kako se trenutno osecate - Page 17 73761101afpalfredoestre

    Nije lako biti..STAR..umorih se danas bash bash...
    Nazad na vrh Ići dole
    Gost
    Gost
    Anonymous



    Opisite  kako se trenutno osecate - Page 17 Empty
    PočaljiNaslov: OPISITE KAKO SE TRENUTNO OSECATE   Opisite  kako se trenutno osecate - Page 17 Icon_minitimeSre Sep 22, 2010 8:40 pm

    Opisite  kako se trenutno osecate - Page 17 76250106afplarrybusacca

    Skoro ovako,ali sve shto je lepo ima i kraj, tako i meni ..prekinushe...lep trenutak scratch
    Nazad na vrh Ići dole
    Gost
    Gost
    Anonymous



    Opisite  kako se trenutno osecate - Page 17 Empty
    PočaljiNaslov: OPISITE KAKO SE TRENUTNO OSECATE   Opisite  kako se trenutno osecate - Page 17 Icon_minitimePet Sep 24, 2010 7:20 am

    Opisite  kako se trenutno osecate - Page 17 31081lake24origh

    Osecam da mi je ovo ..preko..potrebno!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!11
    Nazad na vrh Ići dole
    Gost
    Gost
    Anonymous



    Opisite  kako se trenutno osecate - Page 17 Empty
    PočaljiNaslov: Re: Opisite kako se trenutno osecate   Opisite  kako se trenutno osecate - Page 17 Icon_minitimeUto Sep 28, 2010 9:14 am

    "Sve dok ne upozna sam sebe, čovek umišlja da poznaje druge."
    Nazad na vrh Ići dole
    Gost
    Gost
    Anonymous



    Opisite  kako se trenutno osecate - Page 17 Empty
    PočaljiNaslov: OPISITE KAKO SE TRENUTNO OSECATE   Opisite  kako se trenutno osecate - Page 17 Icon_minitimeSre Sep 29, 2010 8:57 am

    Opisite  kako se trenutno osecate - Page 17 71793101afpalbertopizzo

    Osecam se fantastichno....a, oni koji pogledaju ovo saljem pregrsht lepih i toplih....
    Nazad na vrh Ići dole
    Gost
    Gost
    Anonymous



    Opisite  kako se trenutno osecate - Page 17 Empty
    PočaljiNaslov: Re: Opisite kako se trenutno osecate   Opisite  kako se trenutno osecate - Page 17 Icon_minitimeČet Sep 30, 2010 7:24 am

    Raaaazmišljam.......da li da odem sa ovog foruma.
    Ovde niko ne dolazi,a i ako neko svrati svi ćute.Nema se skim diskutovati i razmeniti mišljenja ....................
    Nazad na vrh Ići dole
    Gost
    Gost
    Anonymous



    Opisite  kako se trenutno osecate - Page 17 Empty
    PočaljiNaslov: Re: Opisite kako se trenutno osecate   Opisite  kako se trenutno osecate - Page 17 Icon_minitimeČet Sep 30, 2010 11:09 am

    Opisite  kako se trenutno osecate - Page 17 Lakunocnarode
    Nazad na vrh Ići dole
    Gost
    Gost
    Anonymous



    Opisite  kako se trenutno osecate - Page 17 Empty
    PočaljiNaslov: Re: Opisite kako se trenutno osecate   Opisite  kako se trenutno osecate - Page 17 Icon_minitimePet Okt 01, 2010 11:47 pm

    Opisite  kako se trenutno osecate - Page 17 Zenaog

    Uploaded with ImageShack.us
    Nazad na vrh Ići dole
    Gost
    Gost
    Anonymous



    Opisite  kako se trenutno osecate - Page 17 Empty
    PočaljiNaslov: Re: Opisite kako se trenutno osecate   Opisite  kako se trenutno osecate - Page 17 Icon_minitimeSub Okt 02, 2010 11:01 am

    Nazad na vrh Ići dole
    Gost
    Gost
    Anonymous



    Opisite  kako se trenutno osecate - Page 17 Empty
    PočaljiNaslov: Re: Opisite kako se trenutno osecate   Opisite  kako se trenutno osecate - Page 17 Icon_minitimeSub Okt 02, 2010 11:10 pm

    Nazad na vrh Ići dole
    Gost
    Gost
    Anonymous



    Opisite  kako se trenutno osecate - Page 17 Empty
    PočaljiNaslov: Re: Opisite kako se trenutno osecate   Opisite  kako se trenutno osecate - Page 17 Icon_minitimeNed Okt 03, 2010 2:50 am

    Mozda se nead vratim ko *madona* clap
    Nazad na vrh Ići dole
    Gost
    Gost
    Anonymous



    Opisite  kako se trenutno osecate - Page 17 Empty
    PočaljiNaslov: OPISITE KAKO SE TRENUTNO OSECATE   Opisite  kako se trenutno osecate - Page 17 Icon_minitimeUto Okt 05, 2010 9:42 pm

    Opisite  kako se trenutno osecate - Page 17 7161dreamstime3735761ju

    Kad bi pijanac bila i ovo bi mi malo bilo....bar za trenutak da se ..izgubim..

    Opisite  kako se trenutno osecate - Page 17 Mamurluk pale
    Nazad na vrh Ići dole
    Gost
    Gost
    Anonymous



    Opisite  kako se trenutno osecate - Page 17 Empty
    PočaljiNaslov: Re: Opisite kako se trenutno osecate   Opisite  kako se trenutno osecate - Page 17 Icon_minitimeČet Okt 07, 2010 9:20 am


    Dobro sam,i nepitaj me nikad više kako sam.Dobro sam.Moj pogled je još uvek na mojim oblacima.U mojim oblacicima uživam,jedino još oni umeju moje poglede ljubavi upiti................Idi ,odlazi,zašto stojiš tu ..........
    Nazad na vrh Ići dole
    Gost
    Gost
    Anonymous



    Opisite  kako se trenutno osecate - Page 17 Empty
    PočaljiNaslov: Re: Opisite kako se trenutno osecate   Opisite  kako se trenutno osecate - Page 17 Icon_minitimeČet Okt 07, 2010 11:42 am

    Ja savrseno zivim u savrsenoj lazi imam sve sto ima cijenu a srce svoje trazi Pune sobe lose robe za tvoju dusu lijek dobro dosao u dvadeset i prvi vijek A gdje je ljubav gdje ste je od moga oka sakrili a gdje su ti kovaci moje srece zar ste zaspali Ja nisam htjeo tako da se rodim ja nisam htjeo ovo lose mi je, pravite me ponovo Ja savrseno vidim u savrsenom mraku kad ponestane mi sunca daju ga na slamku


    Nazad na vrh Ići dole
    Gost
    Gost
    Anonymous



    Opisite  kako se trenutno osecate - Page 17 Empty
    PočaljiNaslov: OPISITE KAKO SE TRENUTNO OSECATE   Opisite  kako se trenutno osecate - Page 17 Icon_minitimeČet Okt 07, 2010 8:48 pm

    Opisite  kako se trenutno osecate - Page 17 Spavanje498
    Nazad na vrh Ići dole
    Gost
    Gost
    Anonymous



    Opisite  kako se trenutno osecate - Page 17 Empty
    PočaljiNaslov: Re: Opisite kako se trenutno osecate   Opisite  kako se trenutno osecate - Page 17 Icon_minitimePet Okt 08, 2010 4:19 am

    Moj život je jednolik.
    Ja lovim kokoši, ljudi love mene. Sve kokoši su slične, i svi ljudi su slični.
    Meni je dakle, pomalo dosadno.
    Ali, ako me pripitomiš, moj život će biti kao obasjan suncem.
    Upoznaću bat koraka koji će biti drukčiji od svih ostalih. Drugi koraci me teraju pod zemlju.
    Tvoj će me kao muzika pozivati ...da izidjem iz rupe.
    A zatim pogledaj! Vidiš li, tamo dole, polje puno žita? Ja ne jedem hleb. Za mene žito ne predstavlja ništa
    Žitna polja ne podsećaju me ni na šta.
    A to je žalosno!
    Ali ti imaš kosu boje zlata.
    Biće divno kda me pripitomiš!
    Žito, koje je pozlaćeno, podsećaće me na tebe. I ja ću voleti šum vetra u žitu...
    Molim te, pripitomi me...
    Nazad na vrh Ići dole
    Gost
    Gost
    Anonymous



    Opisite  kako se trenutno osecate - Page 17 Empty
    PočaljiNaslov: Re: Opisite kako se trenutno osecate   Opisite  kako se trenutno osecate - Page 17 Icon_minitimePet Okt 08, 2010 4:28 am

    Opisite  kako se trenutno osecate - Page 17 Zzzzzzla

    Uploaded with ImageShack.us
    Nazad na vrh Ići dole
    Gost
    Gost
    Anonymous



    Opisite  kako se trenutno osecate - Page 17 Empty
    PočaljiNaslov: Re: Opisite kako se trenutno osecate   Opisite  kako se trenutno osecate - Page 17 Icon_minitimePet Okt 08, 2010 6:56 am

    ♥Postoji trenutak u zivotu kada covek shvati ko je vazan,ko vise nije vazan ko nikad nije bio vazan i ko ce uvek biti vazan.Zato se ne treba brinuti za one koji su ostali u proslosti jer ima razloga zasto oni nikada nece biti u nasoj buducnosti♥
    Nazad na vrh Ići dole
    Gost
    Gost
    Anonymous



    Opisite  kako se trenutno osecate - Page 17 Empty
    PočaljiNaslov: OPISITE KAKO SE TRENUTNO OSECATE   Opisite  kako se trenutno osecate - Page 17 Icon_minitimePet Okt 08, 2010 8:58 am

    Voli onog ko je dobar,a ne onog ko je lep,jer dobrota život stvara,a lepota razočara...


    Opisite  kako se trenutno osecate - Page 17 51927kirtipoddarkoktelp
    Nazad na vrh Ići dole
    Gost
    Gost
    Anonymous



    Opisite  kako se trenutno osecate - Page 17 Empty
    PočaljiNaslov: Re: Opisite kako se trenutno osecate   Opisite  kako se trenutno osecate - Page 17 Icon_minitimeSub Okt 09, 2010 9:21 am


    ...............proletstvo,promasiti nekoga svog za par tricavih kilometara................istina lebdi nad proslim vremenom Kao uKleta tajna.........nikada nisi pokusao ko zna zasto.......................................................................................


    Poslednji izmenio veram dana Sub Okt 09, 2010 10:59 am, izmenjeno ukupno 1 puta
    Nazad na vrh Ići dole
    Gost
    Gost
    Anonymous



    Opisite  kako se trenutno osecate - Page 17 Empty
    PočaljiNaslov: Re: Opisite kako se trenutno osecate   Opisite  kako se trenutno osecate - Page 17 Icon_minitimeSub Okt 09, 2010 9:25 am

    Nazad na vrh Ići dole
    Gost
    Gost
    Anonymous



    Opisite  kako se trenutno osecate - Page 17 Empty
    PočaljiNaslov: Re: Opisite kako se trenutno osecate   Opisite  kako se trenutno osecate - Page 17 Icon_minitimeSub Okt 09, 2010 10:53 am

    MESEC
    BORBE PROTIV KARCINOMA!!!
    U spomen na svakog pacijenta sa karcinomom,
    člana PORODICE i prijatelja koji je izgubio bitku sa karcinomom i u čast
    onih koji se i dalje bore i brinu omogućiti pronalazak leka
    protiv karcinoma.
    /MENI ZA SECANJE ZA JEDAN 10.OTOBAR/ I IZGUBLJENU BITKU,,,ZA UVEK U MOM SRCU OSTAJE MOJA NAJDRAZA.......
    Nazad na vrh Ići dole
    Gost
    Gost
    Anonymous



    Opisite  kako se trenutno osecate - Page 17 Empty
    PočaljiNaslov: OPISITE KAKO SE TRENUTNO OSECATE   Opisite  kako se trenutno osecate - Page 17 Icon_minitimeSub Okt 09, 2010 10:06 pm

    Opisite  kako se trenutno osecate - Page 17 19178

    NEMOGUCA MISIJA....
    Nazad na vrh Ići dole
    Gost
    Gost
    Anonymous



    Opisite  kako se trenutno osecate - Page 17 Empty
    PočaljiNaslov: Re: Opisite kako se trenutno osecate   Opisite  kako se trenutno osecate - Page 17 Icon_minitimeNed Okt 10, 2010 7:44 am

    Nazad na vrh Ići dole
    Sponsored content





    Opisite  kako se trenutno osecate - Page 17 Empty
    PočaljiNaslov: Re: Opisite kako se trenutno osecate   Opisite  kako se trenutno osecate - Page 17 Icon_minitime

    Nazad na vrh Ići dole
     
    Opisite kako se trenutno osecate
    Nazad na vrh 
    Strana 17 od 34Idi na stranu : Prethodni  1 ... 10 ... 16, 17, 18 ... 25 ... 34  Sledeći
     Similar topics
    -
    » IZVOLTE - KO JE ZA KAFICU ILI CAJ
    » NA KOGA STE LJUTI DANAS ????
    » Kako da prebolite raskid

    Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
    WWW.DUBOREZ.NET :: zabava :: brbljaonica za sve i svasta-
    Skoči na: