WWW.DUBOREZ.NET
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


*****Zelimo Vam prijatne trenutke na DUBOREZ Forumu*******
 
PrijemLatest imagesRegistruj sePristupi
SPECIJALIZOVANE IZLOZBE PASA
4.Spec izlozba MASTIFA,BULMASTIFA,E.BULDOGA i NEMACKIH DOGA
free forum
RADIO STANICE
klikom na baner slusajte "ROADSTAR-RADIO" na 128kbps
free forum
Trenutna temperatura
Forum
  • slikarstvo
  • vajarstvo
  • mozaik
  • primenjena umetnost
  • fotografija
  • književnost
  • film
  • muzika
  • arhitektura
  • pozorište
  • strip
  • duhovnost i religija
  • psihologija
  • ljubav
  • lepota i zdravlje
  • zabava
  • pričaonica
  • spomenar
  • hobi i kućni ljubimci
  • razno
  • važna obaveštenja
  • predlozi i sugestije
  • Liberty
    KLIKOM NA BANERE POSETITE PREDLOZENE SAJTOVE
    title="duborez.net"
    " Nikada ne sumnjaj da mala grupa misaonih i posvećenih ljudi može promeniti svet. Zaista, tako je jedino oduvek i bilo. " KADA NE BUDE DOVOLJNO PRIRODE, VEĆINA LJUDI ĆE SHVATITI DA NOVAC NIJE ZA JELO! Ne dozvoli da neki pogrešni ljudi udju u Tvoj život, pomute bistrinu tvojih očiju, nateraju da voliš ono što oni vole i da zaboraviš ono što oni nemaju. !
    Traži
     
     

    Rezultati od :
     
    Rechercher Napredna potraga

     

     PITAM SE,PITAM SE

    Ići dole 
    +3
    SEKARADA
    vuuk
    drugasansa
    7 posters
    Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Sledeći
    AutorPoruka
    SEKARADA
    vip
    vip
    SEKARADA


    Ženski
    Broj poruka : 24241
    Godina : 69
    Lokacija : Beograd
    Datum upisa : 15.12.2008

    List lica
    x: 6
    y: 6

    PITAM SE,PITAM SE - Page 3 Empty
    PočaljiNaslov: Re: PITAM SE,PITAM SE   PITAM SE,PITAM SE - Page 3 Icon_minitimeSre Dec 17, 2008 12:01 pm

    tek cu da pogledam cita pa cu napisati


    a hocu li dobiti bic ako napisem PITAM SE,PITAM SE - Page 3 Rauchen5
    Nazad na vrh Ići dole
    vuuk
    Admin
    Admin
    vuuk


    Muški
    Broj poruka : 846
    Lokacija : Kikinda-Basaid
    Datum upisa : 25.08.2008

    PITAM SE,PITAM SE - Page 3 Empty
    PočaljiNaslov: Re: PITAM SE,PITAM SE   PITAM SE,PITAM SE - Page 3 Icon_minitimeČet Dec 18, 2008 10:04 am

    SEKARADA ::
    tek cu da pogledam cita pa cu napisati


    a hocu li dobiti bic ako napisem PITAM SE,PITAM SE - Page 3 Rauchen5

    Dobices naravno, ali pohvalu gomila SEKARADO nisi postavila sledece pitanje Sad
    Nazad na vrh Ići dole
    http://www.duborez.net
    SEKARADA
    vip
    vip
    SEKARADA


    Ženski
    Broj poruka : 24241
    Godina : 69
    Lokacija : Beograd
    Datum upisa : 15.12.2008

    List lica
    x: 6
    y: 6

    PITAM SE,PITAM SE - Page 3 Empty
    PočaljiNaslov: Re: PITAM SE,PITAM SE   PITAM SE,PITAM SE - Page 3 Icon_minitimeČet Dec 18, 2008 2:24 pm

    vuuk ::
    SEKARADA ::
    tek cu da pogledam cita pa cu napisati


    a hocu li dobiti bic ako napisem PITAM SE,PITAM SE - Page 3 Rauchen5

    Dobices naravno, ali pohvalu gomila SEKARADO nisi postavila sledece pitanje Sad

    PITAM SE,PITAM SE - Page 3 Invision-Board-France-557 PITAM SE,PITAM SE - Page 3 Invision-Board-France-557
    a hocu li dobiti bic ako napisem - to je za mene pitanje PITAM SE,PITAM SE - Page 3 Invision-Board-France-547

    a PITAM SE,PITAM SE - Page 3 Invision-Board-France-547 nisi ga ti postavio PITAM SE,PITAM SE - Page 3 Invision-Board-France-547
    Nazad na vrh Ići dole
    drugasansa




    Ženski
    Broj poruka : 1620
    Godina : 44
    Lokacija : beograd
    Datum upisa : 26.08.2008

    PITAM SE,PITAM SE - Page 3 Empty
    PočaljiNaslov: Re: PITAM SE,PITAM SE   PITAM SE,PITAM SE - Page 3 Icon_minitimeNed Dec 21, 2008 4:13 am

    SEKARADA ::
    vuuk ::
    SEKARADA ::
    tek cu da pogledam cita pa cu napisati


    a hocu li dobiti bic ako napisem PITAM SE,PITAM SE - Page 3 Rauchen5

    Dobices naravno, ali pohvalu gomila SEKARADO nisi postavila sledece pitanje Sad

    PITAM SE,PITAM SE - Page 3 Invision-Board-France-557 PITAM SE,PITAM SE - Page 3 Invision-Board-France-557
    a hocu li dobiti bic ako napisem - to je za mene pitanje PITAM SE,PITAM SE - Page 3 Invision-Board-France-547




    a PITAM SE,PITAM SE - Page 3 Invision-Board-France-547 nisi ga ti postavio PITAM SE,PITAM SE - Page 3 Invision-Board-France-547


    Kad se dvoje prepiru,tu je treći da zabiberi... brocoli

    Pitanje:
    Koja vam je omiljena psovka?
    Nazad na vrh Ići dole
    Gost
    Gost
    Anonymous



    PITAM SE,PITAM SE - Page 3 Empty
    PočaljiNaslov: Re: PITAM SE,PITAM SE   PITAM SE,PITAM SE - Page 3 Icon_minitimeNed Dec 21, 2008 4:24 am

    Pitanje:
    Koja vam je omiljena psovka?



    Psujem ko kocijas....ali znam da bidnem ..fina.. po potrebi Very Happy

    Ima svega i svasta piz.....o jedna do idi u ku.......c Shocked
    Nazad na vrh Ići dole
    drugasansa




    Ženski
    Broj poruka : 1620
    Godina : 44
    Lokacija : beograd
    Datum upisa : 26.08.2008

    PITAM SE,PITAM SE - Page 3 Empty
    PočaljiNaslov: Re: PITAM SE,PITAM SE   PITAM SE,PITAM SE - Page 3 Icon_minitimeNed Dec 21, 2008 4:27 am

    SLAVICA D ::
    Pitanje:
    Koja vam je omiljena psovka?



    Psujem ko kocijas....ali znam da bidnem ..fina.. po potrebi Very Happy

    Ima svega i svasta piz.....o jedna do idi u ku.......c Shocked


    Drugar,gdje nam je sljedeće pitanje? hapytuks
    Nazad na vrh Ići dole
    Gost
    Gost
    Anonymous



    PITAM SE,PITAM SE - Page 3 Empty
    PočaljiNaslov: Re: PITAM SE,PITAM SE   PITAM SE,PITAM SE - Page 3 Icon_minitimeNed Dec 21, 2008 4:32 am

    drugasansa ::
    SLAVICA D ::
    Pitanje:
    Koja vam je omiljena psovka?



    Psujem ko kocijas....ali znam da bidnem ..fina.. po potrebi Very Happy

    Ima svega i svasta piz.....o jedna do idi u ku.......c Shocked


    Drugar,gdje nam je sljedeće pitanje? hapytuks


    JA zaboravi da opsujem jos jednom ali ajd da bidnem ..fina..evo pitanje.

    Idete gradom:Da li se posmatrate u svakom izlogu,kako hodate,kako izgledate,jel sve na vama u redu,zastajete li i popravljate nesto na sebi??? Embarassed
    Nazad na vrh Ići dole
    Gost
    Gost
    Anonymous



    PITAM SE,PITAM SE - Page 3 Empty
    PočaljiNaslov: Re: PITAM SE,PITAM SE   PITAM SE,PITAM SE - Page 3 Icon_minitimeNed Dec 21, 2008 5:41 am

    Citat :
    Idete gradom:Da li se posmatrate u svakom izlogu,kako hodate,kako izgledate,jel sve na vama u redu,zastajete li i popravljate nesto na sebi???
    SLAVICA D


    Nikad se neogledam na izlozima.Mozda je razlog sto uvek znam kako izgledam,bilo da sam skockana ili da sam posla u setnju.

    Pitanje?Vas omiljeni slatkis,mmmmmmmmmmmmmmm,njam,njam..?


    PITAM SE,PITAM SE - Page 3 Nyuxi0fe1
    Nazad na vrh Ići dole
    Gost
    Gost
    Anonymous



    PITAM SE,PITAM SE - Page 3 Empty
    PočaljiNaslov: Re: PITAM SE,PITAM SE   PITAM SE,PITAM SE - Page 3 Icon_minitimeNed Dec 21, 2008 9:16 am

    oblacic ::
    Citat :
    Idete gradom:Da li se posmatrate u svakom izlogu,kako hodate,kako izgledate,jel sve na vama u redu,zastajete li i popravljate nesto na sebi???
    SLAVICA D


    Nikad se neogledam na izlozima.Mozda je razlog sto uvek znam kako izgledam,bilo da sam skockana ili da sam posla u setnju.

    Pitanje?Vas omiljeni slatkis,mmmmmmmmmmmmmmm,njam,njam..?


    PITAM SE,PITAM SE - Page 3 Nyuxi0fe1





    Ne volim slatkise ali ako vec moram onda je to sladoled vanilija i orasi aaaa



    Pitanje:Koja je vasa omiljena boja-i prema toj kupujete i garderobu i ceo zivot vam se vrti samo u toj boji scratch
    Nazad na vrh Ići dole
    SEKARADA
    vip
    vip
    SEKARADA


    Ženski
    Broj poruka : 24241
    Godina : 69
    Lokacija : Beograd
    Datum upisa : 15.12.2008

    List lica
    x: 6
    y: 6

    PITAM SE,PITAM SE - Page 3 Empty
    PočaljiNaslov: Re: PITAM SE,PITAM SE   PITAM SE,PITAM SE - Page 3 Icon_minitimeNed Dec 21, 2008 12:02 pm

    Moja omiljena boja je plava ali mi se zivot ne vrti oko nje. Imam bas saroliku garderobu i primetila sam da u zavisnosti od raspolozenja nekad i dve - tri boje promenim u toku dana.
    waves




    Da li si ljubitelj prirode. Gde naj vise volis da se setas, sumom, pored vode....
    namigivanje
    Nazad na vrh Ići dole
    Gost
    Gost
    Anonymous



    PITAM SE,PITAM SE - Page 3 Empty
    PočaljiNaslov: Re: PITAM SE,PITAM SE   PITAM SE,PITAM SE - Page 3 Icon_minitimeNed Dec 21, 2008 12:11 pm

    Obozavam da se druzim s prirodom.Najcesce sam u setnji pored reke.Danas sam na njenim obalama videla zanimljivu stvar,procvetale jagorcevine.
    Pitanje>
    Sta ce te u ponoc Nove godine prvo sapnuti najdrazoj osobi ? bor
    Nazad na vrh Ići dole
    Gost
    Gost
    Anonymous



    PITAM SE,PITAM SE - Page 3 Empty
    PočaljiNaslov: Re: PITAM SE,PITAM SE   PITAM SE,PITAM SE - Page 3 Icon_minitimeNed Dec 21, 2008 7:08 pm

    oblacic ::
    Obozavam da se druzim s prirodom.Najcesce sam u setnji pored reke.Danas sam na njenim obalama videla zanimljivu stvar,procvetale jagorcevine.
    Pitanje>
    Sta ce te u ponoc Nove godine prvo sapnuti najdrazoj osobi ? bor


    Auuuuuu,ovo je vec za mene malo teze pitanje.
    Prvo da nadjem ..tu voljenu.. osobu,neznam ni gde je ni da li postoji???
    Ako je najdrazi prijatelj,dobio bi jedan cvrst zagrljaj i sve zelje da mu se ispune u nastaloj godini.

    Voljenoj osobi,sapnula bi mu naravno "Älskling"..ti si sve sto zelim da imam,sad za ovu i za sve buduce godine!!!! drinks



    PitanjeaDa li ste...bili ste grubi prema nekom..imate li losu savest???? scratch
    Nazad na vrh Ići dole
    SEKARADA
    vip
    vip
    SEKARADA


    Ženski
    Broj poruka : 24241
    Godina : 69
    Lokacija : Beograd
    Datum upisa : 15.12.2008

    List lica
    x: 6
    y: 6

    PITAM SE,PITAM SE - Page 3 Empty
    PočaljiNaslov: Re: PITAM SE,PITAM SE   PITAM SE,PITAM SE - Page 3 Icon_minitimeNed Dec 21, 2008 8:19 pm

    Embarassed Verovatno mnogo puta. Namerno, nikad nisam i ne zelim nikoga da povredim. Velika mi je mana sto imam obicaj da kazem: To ti ne stoji lepo, ne svidja mi se, nije dobro uradjeno, nisi u pravu... Skrenuta mi paznja da to kazem malo grublje nego sto bi trebala. Posle mi zao ali uopsre ne umem da pakujem i vezujem masnice. Ta moja gruba iskrenost je videla sam, povredila meni drage, ali jos uvek smo prijatelji, znaci povreda nije bila katastrofa. Embarassed





    Da li ti se desavalao da treba da odlucis o odlasku na odmor - ti hoces na jednu stranu a druga osoba predlaze nesto drugo? Kako se odlucis gde idete?
    Nazad na vrh Ići dole
    Gost
    Gost
    Anonymous



    PITAM SE,PITAM SE - Page 3 Empty
    PočaljiNaslov: Re: PITAM SE,PITAM SE   PITAM SE,PITAM SE - Page 3 Icon_minitimePon Dec 22, 2008 12:36 am

    SEKARADA ::
    Embarassed Verovatno mnogo puta. Namerno, nikad nisam i ne zelim nikoga da povredim. Velika mi je mana sto imam obicaj da kazem: To ti ne stoji lepo, ne svidja mi se, nije dobro uradjeno, nisi u pravu... Skrenuta mi paznja da to kazem
    malo grublje nego sto bi trebala. Posle mi zao ali uopsre ne umem da pakujem i vezujem masnice. Ta moja gruba iskrenost je videla sam, povredila meni drage, ali jos uvek smo prijatelji, znaci povreda nije bila katastrofa. Embarassed





    Da li ti se desavalao da treba da odlucis o odlasku na odmor - ti hoces na jednu stranu a druga osoba predlaze nesto drugo? Kako se odlucis gde idete?



    E tu nikad nije bilo dileme,kad idemo na godisnji.
    Moj muz (nazalost nije u zivotu) obozavao je ex-YU,uvek je cekao s nestrpljenjem da idemo na godisnji, iako u pocetku nije znao ..govoriti srpski.. ali sve se moze kad se hoce naucio ga brzo....tako da nisam imala borbe gde i na koju stranu sveta...
    Ja volim da lutam po celom svetu...svugde se osecam dobro.
    Kompromisa nikad nije bilo...verovatno zbog toga sto smo bili ..dva tela.. jedna dusa.


    Pitanje:Kako sastavljate kraj sa krajem ako ste u ..besparici...???
    ogovaranje
    Nazad na vrh Ići dole
    SEKARADA
    vip
    vip
    SEKARADA


    Ženski
    Broj poruka : 24241
    Godina : 69
    Lokacija : Beograd
    Datum upisa : 15.12.2008

    List lica
    x: 6
    y: 6

    PITAM SE,PITAM SE - Page 3 Empty
    PočaljiNaslov: Re: PITAM SE,PITAM SE   PITAM SE,PITAM SE - Page 3 Icon_minitimePon Dec 22, 2008 11:37 am

    maca ludi ludi ludi kad nema smajlic zmija ludi ludi
    Moj prvi muz je govorio da imam zmiju u novcaniku, kao stipsa sam, kad god on nesto predlozi (lova je uvek bila kod mene), ja sam govorila ne sad - moze posle.
    Mnogo, mnogo smo trosili po divnim starim Beogradskim kafanama i muzici - jer ja to volim. Imalo se, moglo se a i moci ce se
    ludi
    Uvek sam znala sa lovom i uvek sam trosila vise nego sam imala, cekovi a Ameriken kartica je bila zakon za trosak.
    Kupujem po prioritetima, od love koja pretekne od kirije, koja je 230 e.. Svi znamo sta koliko otprilike trosimo, pa ako se to ne potrosi ta lova ide za drugo.
    Bogu hvala za sad imam da podmirim sve svoje prohteve svirka


    Kuvam samo zato sto znam da mora da se jede - ne volim da kuvam - a uzivam u klopi.
    Da li volis da kuvas? geek
    Nazad na vrh Ići dole
    Gost
    Gost
    Anonymous



    PITAM SE,PITAM SE - Page 3 Empty
    PočaljiNaslov: Re: PITAM SE,PITAM SE   PITAM SE,PITAM SE - Page 3 Icon_minitimePon Dec 22, 2008 11:05 pm

    SEKARADA ::
    maca ludi ludi ludi kad nema smajlic zmija ludi ludi
    Moj prvi muz je govorio da imam zmiju u novcaniku, kao stipsa sam, kad god on nesto predlozi (lova je uvek bila kod mene), ja sam govorila ne sad - moze posle.
    Mnogo, mnogo smo trosili po divnim starim Beogradskim kafanama i muzici - jer ja to volim. Imalo se, moglo se a i moci ce se
    ludi
    Uvek sam znala sa lovom i uvek sam trosila vise nego sam imala, cekovi a Ameriken kartica je bila zakon za trosak.
    Kupujem po prioritetima, od love koja pretekne od kirije, koja je 230 e.. Svi znamo sta koliko otprilike trosimo, pa ako se to ne potrosi ta lova ide za drugo.
    Bogu hvala za sad imam da podmirim sve svoje prohteve svirka


    Kuvam samo zato sto znam da mora da se jede - ne volim da kuvam - a uzivam u klopi.
    Da li volis da kuvas? geek


    Sekaradoooooooo bilo je ovo pitanjce, al'ajd de evega odgovoricu jos jednom ha ha ha
    Volim da ..krkam.. ko i ti , ali brate lepi ne volem da kuham, samo ako moram.
    posto zivim sama, kod mene ti je sve s nogu....sto stgnem... ide sve nisam izbirljiva.
    Znam dobro da kuham, svega i svasta ,jer 30 god. sam provela u restoranu,


    lol! aaaa


    Pitanje:Da li ste iskreni i uvek govorite ..istinu.. ili ipak precutite nesto iz ..posebnog..
    razloga (da ne bi povredili nekog ili rastuzili ),ili sitne nebitne stvari precutite ili ste
    ono "sto na umu to i na drumu"????? aaaa
    Nazad na vrh Ići dole
    SEKARADA
    vip
    vip
    SEKARADA


    Ženski
    Broj poruka : 24241
    Godina : 69
    Lokacija : Beograd
    Datum upisa : 15.12.2008

    List lica
    x: 6
    y: 6

    PITAM SE,PITAM SE - Page 3 Empty
    PočaljiNaslov: Re: PITAM SE,PITAM SE   PITAM SE,PITAM SE - Page 3 Icon_minitimePon Dec 22, 2008 11:25 pm

    SLAVICA D a i ostali izvinite na ponovo postavljenom pitanju. Bila sam lenja da citam sve od pocetka. Mogla bi da dodjes ponekad da mi skuvas za par dana Embarassed

    Sa mojom preteranom iskrenoscu sam platila milion puta ceh. Nikad nikome nista ne precutkujem. Moja iskrenost je 100%, pogotovo prema ljudima koji su mi dragi. Smatram bolje ja da im kazem, nego neko drugi da ih ismeva i da zive u zabludi pa se mnogo i bolno razocaraju. Vec sam pisala, velika mi mana sto to radim - kako kazu bez uvijanja nekad cak i mnogo grubo. veselje



    Uh, da li opet ponoviti pitanje Question

    Zaljubljenik sam u knjige a ti?
    Nazad na vrh Ići dole
    Gost
    Gost
    Anonymous



    PITAM SE,PITAM SE - Page 3 Empty
    PočaljiNaslov: Re: PITAM SE,PITAM SE   PITAM SE,PITAM SE - Page 3 Icon_minitimeUto Dec 23, 2008 12:49 am

    SEKARADA ::
    SLAVICA D a i ostali izvinite na ponovo postavljenom pitanju. Bila sam lenja da citam sve od pocetka. Mogla bi da dodjes ponekad da mi skuvas za par dana Embarassed

    Sa mojom preteranom iskrenoscu sam platila milion puta ceh. Nikad nikome nista ne precutkujem. Moja iskrenost je 100%, pogotovo prema ljudima koji su mi dragi. Smatram bolje ja da im kazem, nego neko drugi da ih ismeva i da zive u zabludi pa se mnogo i bolno razocaraju. Vec sam pisala, velika mi mana sto to radim - kako kazu bez uvijanja nekad cak i mnogo grubo. veselje



    Uh, da li opet ponoviti pitanje Question

    Zaljubljenik sam u knjige a ti?


    Sekaradooooooooo ..da ti kuham hahahaha, to cemo preskociti,bice ti bolje da odemo
    u restoran,jer pravim nered u kuhinji.......

    Knjigu.obozavam,citam sve sto mi dodje u ruke.
    Znam, da kad pocnem da citam knjigu ,ako je dobra, da zaboravim i da spavam, citam je dok je ne procitam do kraja. clap


    Pitanje:Svako ima svoju ..maniju...skupljanja necega,jeste li kolekcionar necega i sta?
    ogovaranje
    Nazad na vrh Ići dole
    Gost
    Gost
    Anonymous



    PITAM SE,PITAM SE - Page 3 Empty
    PočaljiNaslov: Re: PITAM SE,PITAM SE   PITAM SE,PITAM SE - Page 3 Icon_minitimeUto Dec 23, 2008 5:00 am

    Jedno vreme sam ostavljala procitan jedan zenski casopis,ali onda mi je poceo da smeta lom i zatrpavanje pa sam sve bacila.Zadnjih godina imam*maniju*da skupljam kamencice.S njima mi je lakse,uvek se nadje mesta u saksiji oko cveca,mada jedan neobican stoji uvek na stocicu i jedan ovde na kompu,secaju me na jedno putovanje,lep letnji dan i kupanje u toplom jezeru.
    Pitanje?
    Ima li neka pesma kad je cujete da vas jednostavno podigne na noge i ponese da *poletite* ? svirka
    Nazad na vrh Ići dole
    SEKARADA
    vip
    vip
    SEKARADA


    Ženski
    Broj poruka : 24241
    Godina : 69
    Lokacija : Beograd
    Datum upisa : 15.12.2008

    List lica
    x: 6
    y: 6

    PITAM SE,PITAM SE - Page 3 Empty
    PočaljiNaslov: Re: PITAM SE,PITAM SE   PITAM SE,PITAM SE - Page 3 Icon_minitimeUto Dec 23, 2008 11:05 am

    Slavice D
    Bas smo tim. Ti kuvaj a ja volim da perem sudove a i masina je tu.
    Preporucujem ti Treci sektor - Mirjana Djurdjevic - fenomenalna je

    svirka da je jedna pesma, ima ih vise i prvi takt me moze popeti na sto. Bilo je situacija kad su nam u kafani hteli i duplo da naplate racun - misleci da sam pijana a ja nisam ni pila svirka luda sam za muzikom. koju bi pesmu kao prvu stavila - Ko te ima, taj te nema, ma zao mi da neka bude druga, sve su mi prve
    Naj tuznije rikno mi ton na kompu a majstori ko mastori - dolaze i mesecima ih nema scratch



    Da li se rado secas djackih ekskurzija?
    Nazad na vrh Ići dole
    Gost
    Gost
    Anonymous



    PITAM SE,PITAM SE - Page 3 Empty
    PočaljiNaslov: Re: PITAM SE,PITAM SE   PITAM SE,PITAM SE - Page 3 Icon_minitimeUto Dec 23, 2008 11:18 am

    svirka ,,,ladir ladi lom ona pravi lom,,,bravo SEKARADO,,,,

    Pamtim li ekskurzije ? Nikad ih ne mogu zaboraviti.Nezaboravne.U osnovnoj putovanje cirom,starim,dobrim,gitara,pesma,druzenje.Najdraza igra nam je bila *fote*,jos ako dobijes zadatak da nekog poljubis,pa jos cira naidje u tunel,heheheheheheh.Kasnije nezaboravna ekskurzija od deset dana u Porecu.Oktobar i moj osamnaesti rodjendan na ekskurziji.Kupanje,plava laguna i izlet do Trsta na koji nisam otisla.Bili su to bezbrizni dani.
    bbuny
    Kada bi mogli da vratite neke godine unazad,da li bi promenili u svom zivotu nesto,ili bi sve bilo isto? daz
    Nazad na vrh Ići dole
    SEKARADA
    vip
    vip
    SEKARADA


    Ženski
    Broj poruka : 24241
    Godina : 69
    Lokacija : Beograd
    Datum upisa : 15.12.2008

    List lica
    x: 6
    y: 6

    PITAM SE,PITAM SE - Page 3 Empty
    PočaljiNaslov: Re: PITAM SE,PITAM SE   PITAM SE,PITAM SE - Page 3 Icon_minitimeUto Dec 23, 2008 11:46 am

    vatromet bravo za nase nezaboravne ekskurzije



    Da li bih menjala nesto? Ne, jer to je deo mog zivota.
    Na zalost moju i svih ostalih je to sto sad cesto govorim: Decu ne bih radjala, da sam znala da cu ih gledati kako se sada muce. Male plate i ostalo...
    Inace zaista nista drugo ne boih menjala



    Da li si ljubitelj laganih planinarenja?
    Nazad na vrh Ići dole
    Gost
    Gost
    Anonymous



    PITAM SE,PITAM SE - Page 3 Empty
    PočaljiNaslov: Re: PITAM SE,PITAM SE   PITAM SE,PITAM SE - Page 3 Icon_minitimeUto Dec 23, 2008 12:13 pm

    SEKARADA ::
    vatromet bravo za nase nezaboravne ekskurzije

    Da li bih menjala nesto? Ne, jer to je deo mog zivota.
    Na zalost moju i svih ostalih je to sto sad cesto govorim: Decu ne bih radjala, da sam znala da cu ih gledati kako se sada muce. Male plate i ostalo...
    Inace zaista nista drugo ne boih menjala




    Da li si ljubitelj laganih planinarenja?


    Nekad sam bila ..perfektionista..,sve je moralo po planu,a ono jok..sve ode u tri PM.
    Svaki novi pokusaj da planiram, zavrsio je u promasaj..totalni..i tako sam resila da sve to ..batalim..i da pocnem onako odimi dodjimi.
    Sad ne planiram nista...ako cu na put..pasos i novcanik, par stvarcica i idemo.
    Ako mi sto zatreba ja to kupim onako ..usput..ne volim ..kofere..ako moze jedna putna torba..moz da prodje. clap


    Pitanje:Da li vam pada tesko da trazite ..pomoc.. od drugih ako ste u nevolji???

    ogovaranje
    Nazad na vrh Ići dole
    Korto
    novi clan
    novi clan
    Korto


    Muški
    Broj poruka : 13
    Lokacija : Virgin Island
    Datum upisa : 21.12.2008

    PITAM SE,PITAM SE - Page 3 Empty
    PočaljiNaslov: Re: PITAM SE,PITAM SE   PITAM SE,PITAM SE - Page 3 Icon_minitimeUto Dec 23, 2008 1:25 pm

    Baš teško.
    Jel moram da obrazlažem.........ja sam k'o kuče ...kad mi nije dobro zavučem se u najdublju rupu da crrrknem sam.


    Da li se odvažite da se sami pridružite....iako niste pozvani.....a znači vam puno?
    /bez obzira šta je u pitanju?/
    Nazad na vrh Ići dole
    SEKARADA
    vip
    vip
    SEKARADA


    Ženski
    Broj poruka : 24241
    Godina : 69
    Lokacija : Beograd
    Datum upisa : 15.12.2008

    List lica
    x: 6
    y: 6

    PITAM SE,PITAM SE - Page 3 Empty
    PočaljiNaslov: Re: PITAM SE,PITAM SE   PITAM SE,PITAM SE - Page 3 Icon_minitimeUto Dec 23, 2008 1:34 pm

    prilazim slobodno sa izvinite... i kazem sta me zanima




    Da li le potrebna lazna stidljivost?
    Nazad na vrh Ići dole
    Sponsored content





    PITAM SE,PITAM SE - Page 3 Empty
    PočaljiNaslov: Re: PITAM SE,PITAM SE   PITAM SE,PITAM SE - Page 3 Icon_minitime

    Nazad na vrh Ići dole
     
    PITAM SE,PITAM SE
    Nazad na vrh 
    Strana 3 od 7Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Sledeći

    Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
    WWW.DUBOREZ.NET :: pričaonica-
    Skoči na: