WWW.DUBOREZ.NET
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


*****Zelimo Vam prijatne trenutke na DUBOREZ Forumu*******
 
PrijemLatest imagesRegistruj sePristupi
SPECIJALIZOVANE IZLOZBE PASA
4.Spec izlozba MASTIFA,BULMASTIFA,E.BULDOGA i NEMACKIH DOGA
free forum
RADIO STANICE
klikom na baner slusajte "ROADSTAR-RADIO" na 128kbps
free forum
Trenutna temperatura
Forum
  • slikarstvo
  • vajarstvo
  • mozaik
  • primenjena umetnost
  • fotografija
  • književnost
  • film
  • muzika
  • arhitektura
  • pozorište
  • strip
  • duhovnost i religija
  • psihologija
  • ljubav
  • lepota i zdravlje
  • zabava
  • pričaonica
  • spomenar
  • hobi i kućni ljubimci
  • razno
  • važna obaveštenja
  • predlozi i sugestije
  • Liberty
    KLIKOM NA BANERE POSETITE PREDLOZENE SAJTOVE
    title="duborez.net"
    " Nikada ne sumnjaj da mala grupa misaonih i posvećenih ljudi može promeniti svet. Zaista, tako je jedino oduvek i bilo. " KADA NE BUDE DOVOLJNO PRIRODE, VEĆINA LJUDI ĆE SHVATITI DA NOVAC NIJE ZA JELO! Ne dozvoli da neki pogrešni ljudi udju u Tvoj život, pomute bistrinu tvojih očiju, nateraju da voliš ono što oni vole i da zaboraviš ono što oni nemaju. !
    Traži
     
     

    Rezultati od :
     
    Rechercher Napredna potraga

     

     PITAM SE,PITAM SE

    Ići dole 
    +3
    SEKARADA
    vuuk
    drugasansa
    7 posters
    Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Sledeći
    AutorPoruka
    Gost
    Gost
    Anonymous



    PITAM SE,PITAM SE - Page 4 Empty
    PočaljiNaslov: Re: PITAM SE,PITAM SE   PITAM SE,PITAM SE - Page 4 Icon_minitimeSre Dec 24, 2008 2:56 am

    SEKARADA ::
    prilazim slobodno sa izvinite... i kazem sta me zanima




    Da li le potrebna lazna stidljivost?


    Koja bre ..lazna stidljivost..nema tu sta da se stidi,od koga i od cega....
    Onaj ko se pravi ..blesav.. i glumi tu ..stidljivost,ne izdrzi dugo,brzo se pokaze.
    Ja sam ..bas..bila stidljiva do moje 30-te,onda se tu negde operisa od toga,sad sad
    onako..ne crvenim u licu..a i ne glumim,jer bre neznam da glumim. geek aaaa

    Pitanje:Da li dozvoljavate da neko ..upravlja vasim zivotom..ili ste tu slabi????
    Nazad na vrh Ići dole
    SEKARADA
    vip
    vip
    SEKARADA


    Ženski
    Broj poruka : 24241
    Godina : 69
    Lokacija : Beograd
    Datum upisa : 15.12.2008

    List lica
    x: 6
    y: 6

    PITAM SE,PITAM SE - Page 4 Empty
    PočaljiNaslov: Re: PITAM SE,PITAM SE   PITAM SE,PITAM SE - Page 4 Icon_minitimeČet Dec 25, 2008 3:25 pm

    Surprised
    Suvise sam samostalna uvek bila. Stalno su me nazivali tvrdoglavom, kontrasem i
    da ne nabrajam, kad su ukapirali da moja licnost ne trpi nametanje, samo savet a da dbude kako ja odlucim - onda su shvatili da niko u moj zivot ne moze da se mesa. Moze da se slaze i neslaze - to je njihova odluka - kao sto je i moja odluka kako cu ja ziveti. Mnogo sam puta pogresila sto nisam poslusala neke savete, to sam svesno radila i snosila posledice, samo da dam na znanje da mesanja ne dolaze u obzir. Volim i hocu da zivim onako kao meni odgovara svirka




    Da li ste bili u situaciji - da vama dve drage osobe dodju u sukob - da li ce te i jednoj i drugoj reci gde su pogresile ili ce te se prikloniti jednoj ili ostati po strani? scratch
    Nazad na vrh Ići dole
    Gost
    Gost
    Anonymous



    PITAM SE,PITAM SE - Page 4 Empty
    PočaljiNaslov: Re: PITAM SE,PITAM SE   PITAM SE,PITAM SE - Page 4 Icon_minitimeČet Dec 25, 2008 11:22 pm

    SEKARADA ::
    Surprised
    Suvise sam samostalna uvek bila. Stalno su me nazivali tvrdoglavom, kontrasem i
    da ne nabrajam, kad su ukapirali da moja licnost ne trpi nametanje, samo savet a da dbude kako ja odlucim - onda su shvatili da niko u moj zivot ne moze da se mesa. Moze da se slaze i neslaze - to je njihova odluka - kao sto je i moja odluka kako cu ja ziveti. Mnogo sam puta pogresila sto nisam poslusala neke savete, to sam svesno radila i snosila posledice, samo da dam na znanje da mesanja ne dolaze u obzir. Volim i hocu da zivim onako kao meni odgovara svirka




    Da li ste bili u situaciji - da vama dve drage osobe dodju u sukob - da li ce te i jednoj i drugoj reci gde su pogresile ili ce te se prikloniti jednoj ili ostati po strani? scratch

    Da,bila sam par puta, i iskreno, bilo mi je veoma neprijatno,samo, jedan momenat dok se nisam povratila od "choka".
    Bila sam jasna i glasna,mislim da sam bila glasnija od oboje njih,naravno, rec da
    "ZAVEZU" bila je prva.
    Tad sam bila jasna i glasna da se smire i to rese na lep nacin,jer ne zelim da biram stranu.Stvarno je to malo ..zeznuto..ali zivot pise price, a ko ih pise ako ne
    mi scratch


    Manje vise svi mi imamo neke svoje ..poroke..cigarete, alkohol, hrana itd.itd.
    Pitanje:Da li ste probali neku vrstu ..droge..bar jednom u zivotu? aaaa
    Nazad na vrh Ići dole
    SEKARADA
    vip
    vip
    SEKARADA


    Ženski
    Broj poruka : 24241
    Godina : 69
    Lokacija : Beograd
    Datum upisa : 15.12.2008

    List lica
    x: 6
    y: 6

    PITAM SE,PITAM SE - Page 4 Empty
    PočaljiNaslov: Re: PITAM SE,PITAM SE   PITAM SE,PITAM SE - Page 4 Icon_minitimePet Dec 26, 2008 5:14 am

    PITAM SE,PITAM SE - Page 4 Invision-Board-France-525 ako mi se ne racunaju cigarete kao droga PITAM SE,PITAM SE - Page 4 Invision-Board-France-27 PITAM SE,PITAM SE - Page 4 Invision-Board-France-495 onda nisam.
    Radoznala jesam bila da probam, PITAM SE,PITAM SE - Page 4 Smiley-IPB-424 travu ali nisam imala prilike. Radoznalost je zaboravljena. Dosta su mi cigarete i kafa a volim i da sa drustvom popijem crno (pivo) toceno PITAM SE,PITAM SE - Page 4 Smiley-IPB-118



    Da li ste bili ili da li bi isli na nudisticku plazu PITAM SE,PITAM SE - Page 4 Smiley-IPB-423
    Nazad na vrh Ići dole
    Gost
    Gost
    Anonymous



    PITAM SE,PITAM SE - Page 4 Empty
    PočaljiNaslov: Re: PITAM SE,PITAM SE   PITAM SE,PITAM SE - Page 4 Icon_minitimePet Dec 26, 2008 5:37 am

    SEKARADA ::
    PITAM SE,PITAM SE - Page 4 Invision-Board-France-525 ako mi se ne racunaju cigarete kao droga PITAM SE,PITAM SE - Page 4 Invision-Board-France-27 PITAM SE,PITAM SE - Page 4 Invision-Board-France-495 onda nisam.
    Radoznala jesam bila da probam, PITAM SE,PITAM SE - Page 4 Smiley-IPB-424 travu ali nisam imala prilike. Radoznalost je zaboravljena. Dosta su mi cigarete i kafa a volim i da sa drustvom popijem crno (pivo) toceno [img]http://www.yelims.com/IPB/Smiley-IPB-118.gif[/im



    Da li ste bili ili da li bi isli na nudisticku plazu PITAM SE,PITAM SE - Page 4 Smiley-IPB-423


    Ima jedna divna plaza ..nudisticka..na ostrvu Krku u mestu Malinska,e tu sam bila
    stalni gost sve dok nije izbio rat u ex-Yu.Nista nemam protiv nudista niti ..golotinje..
    sasvim ..normalno..!!!! U povcetku je bilo malo,onako nezgodno, covek misli kad se pojavis na plazi..he svi ce da gledaju u tebe..Ta mani se, niko te i ne pogleda. Preporucujem svakome,ali ne onima koji se stide,koji imaju problema da se suzdrze i ne pocnu ..fantazirati.. aaaa aaaa


    Pitanje:Da li ste bili nekad ..stopirani.. od milicije?????
    Nazad na vrh Ići dole
    SEKARADA
    vip
    vip
    SEKARADA


    Ženski
    Broj poruka : 24241
    Godina : 69
    Lokacija : Beograd
    Datum upisa : 15.12.2008

    List lica
    x: 6
    y: 6

    PITAM SE,PITAM SE - Page 4 Empty
    PočaljiNaslov: Re: PITAM SE,PITAM SE   PITAM SE,PITAM SE - Page 4 Icon_minitimePet Dec 26, 2008 11:19 am

    PITAM SE,PITAM SE - Page 4 286_auto025_polizei_fr_katy_1 ako rec - stopirani od pubova - tumacim kao zaustavljena - jesam. pocetkom osamdesetih, vozila sam 120 pored VMA i zaustave me pubovi i nisu verovali da sa "pepeljaricom " - 126p - sam mogla tako brzo da vozim, pa su bili zacudjeni. Pricali i ja im priznam da je moror radjen u Italiji itd... Hteli su da me puste ali ja trazim da platim kaznu jer zurim i hocu da ubijem maler. Naplate mi kaznu i nikad vise ni jednu nisam platila. sreca me pretila a zaradila sam ih mnogo-mnogo.
    Da li su me stopirali kao stoperi ne ali ja njih jesam i zaista su me odvezli kuci.



    Uvek sam volela da vidim lep PITAM SE,PITAM SE - Page 4 Moped ali nikad nisam pozelela da se vozim - a ti?
    Nazad na vrh Ići dole
    Gost
    Gost
    Anonymous



    PITAM SE,PITAM SE - Page 4 Empty
    PočaljiNaslov: Re: PITAM SE,PITAM SE   PITAM SE,PITAM SE - Page 4 Icon_minitimeNed Jan 04, 2009 12:27 am

    PITAM SE,PITAM SE - Page 4 Post10081228489625tl1
    Brm,brm,mogla bi probati,imam zelju al nemam motor
    PITAM SE,PITAM SE - Page 4 Emot101pj9
    Da li ste nekad pozeleli skok padobranom?
    PITAM SE,PITAM SE - Page 4 74407954845f1750170c5avt6
    Nazad na vrh Ići dole
    drugasansa




    Ženski
    Broj poruka : 1620
    Godina : 44
    Lokacija : beograd
    Datum upisa : 26.08.2008

    PITAM SE,PITAM SE - Page 4 Empty
    PočaljiNaslov: Re: PITAM SE,PITAM SE   PITAM SE,PITAM SE - Page 4 Icon_minitimeNed Jan 04, 2009 1:03 am

    oblacic ::
    PITAM SE,PITAM SE - Page 4 Post10081228489625tl1
    Brm,brm,mogla bi probati,imam zelju al nemam motor
    PITAM SE,PITAM SE - Page 4 Emot101pj9
    Da li ste nekad pozeleli skok padobranom?
    PITAM SE,PITAM SE - Page 4 74407954845f1750170c5avt6


    Плашим се висине,па не знам како бих се натјерала на такво што.
    Можда бих заједно са неким,ипак је сигурније.

    Шта за вас значи -бити срећан? xmas
    Nazad na vrh Ići dole
    Gost
    Gost
    Anonymous



    PITAM SE,PITAM SE - Page 4 Empty
    PočaljiNaslov: Re: PITAM SE,PITAM SE   PITAM SE,PITAM SE - Page 4 Icon_minitimeNed Jan 04, 2009 1:42 am

    Sta znaci biti srecan?
    Citat :
    Ko zna kolika Sunca gore od postanka svetlosti za ovaj krhki trenutak zemaljske svečanosti,
    ,uzivanje u krhkim trenutcima zemaljske svecanosti.Zivot nam ne deje mnogo ,al zato smo mi ti koji treba da ucinimo smisao svojoj sreci.Ona je svuda.U malim sitnicama,zadovoljstvima.Srecu netrazimo,dolazi sama,samo treba osluskivati,ostavljati oskrinuta vrata,usunjace se.
    Sta znaci biti srecan?Imati otvorenu dusu koja upija,um koji osluskuje,ljubav za sebe i druge.
    Pitanje?
    Volite li da pravite
    PITAM SE,PITAM SE - Page 4 123572612aw6
    Nazad na vrh Ići dole
    SEKARADA
    vip
    vip
    SEKARADA


    Ženski
    Broj poruka : 24241
    Godina : 69
    Lokacija : Beograd
    Datum upisa : 15.12.2008

    List lica
    x: 6
    y: 6

    PITAM SE,PITAM SE - Page 4 Empty
    PočaljiNaslov: Re: PITAM SE,PITAM SE   PITAM SE,PITAM SE - Page 4 Icon_minitimeNed Jan 04, 2009 1:57 am

    PITAM SE,PITAM SE - Page 4 Rauchen5 kad postave pitanje vraticu se
    Nazad na vrh Ići dole
    Gost
    Gost
    Anonymous



    PITAM SE,PITAM SE - Page 4 Empty
    PočaljiNaslov: Re: PITAM SE,PITAM SE   PITAM SE,PITAM SE - Page 4 Icon_minitimeNed Jan 04, 2009 1:59 am

    SEKARADA ::
    PITAM SE,PITAM SE - Page 4 Rauchen5 kad postave pitanje vraticu se
    Pitanjce je iznad tebe,veliko ,hladno,brrrrrrrrrrr SEKARADO
    Nazad na vrh Ići dole
    SEKARADA
    vip
    vip
    SEKARADA


    Ženski
    Broj poruka : 24241
    Godina : 69
    Lokacija : Beograd
    Datum upisa : 15.12.2008

    List lica
    x: 6
    y: 6

    PITAM SE,PITAM SE - Page 4 Empty
    PočaljiNaslov: Re: PITAM SE,PITAM SE   PITAM SE,PITAM SE - Page 4 Icon_minitimeNed Jan 04, 2009 2:01 am

    PITAM SE,PITAM SE - Page 4 Zzz bem ti sokocalo, evo sad je otvorilo pitanje. Da prosle godine sam ga napravila na terasi i kad popravim ovo sokocalo prilozicu sliku.

    Volite li da setate dok pada sneg?
    Nazad na vrh Ići dole
    SEKARADA
    vip
    vip
    SEKARADA


    Ženski
    Broj poruka : 24241
    Godina : 69
    Lokacija : Beograd
    Datum upisa : 15.12.2008

    List lica
    x: 6
    y: 6

    PITAM SE,PITAM SE - Page 4 Empty
    PočaljiNaslov: Re: PITAM SE,PITAM SE   PITAM SE,PITAM SE - Page 4 Icon_minitimeNed Jan 04, 2009 2:04 am

    Eeee, moj Oblacicu, da znas kako me zeza ovo sokocalo? Vec par puta se spremam da ga PITAM SE,PITAM SE - Page 4 Tv2 je je tacno ispred.
    Nazad na vrh Ići dole
    Gost
    Gost
    Anonymous



    PITAM SE,PITAM SE - Page 4 Empty
    PočaljiNaslov: Re: PITAM SE,PITAM SE   PITAM SE,PITAM SE - Page 4 Icon_minitimeNed Jan 04, 2009 6:35 am

    SEKARADA ::
    PITAM SE,PITAM SE - Page 4 Zzz bem ti sokocalo, evo sad je otvorilo pitanje. Da prosle godine sam ga napravila na terasi i kad popravim ovo sokocalo prilozicu sliku.

    Volite li da setate dok pada sneg?



    Obozavam,osecam se kao malo dete nikad ne bi usla u kucu,ceo dan bi se setala,
    jos ako pada bas onako puno i gusto, koji zivot aaaa.

    Inace, zima kao godisnje doba za mene je... novi zivot..mislim mi JARCEVI da bas volimo zimu. waves waves


    Pitanje:Sta mislite o ovom..novom druzenju.. sto su nam omogucili administratori,
    ..mini chat..????
    Nazad na vrh Ići dole
    drugasansa




    Ženski
    Broj poruka : 1620
    Godina : 44
    Lokacija : beograd
    Datum upisa : 26.08.2008

    PITAM SE,PITAM SE - Page 4 Empty
    PočaljiNaslov: Re: PITAM SE,PITAM SE   PITAM SE,PITAM SE - Page 4 Icon_minitimePon Jan 05, 2009 2:21 am

    pa,pošto je ideja moja,mislim da je dobra...šta ostali misle???? pomirenje

    Šta mislite o Vuku?
    Nazad na vrh Ići dole
    Gost
    Gost
    Anonymous



    PITAM SE,PITAM SE - Page 4 Empty
    PočaljiNaslov: Re: PITAM SE,PITAM SE   PITAM SE,PITAM SE - Page 4 Icon_minitimePon Jan 05, 2009 6:10 am

    drugasansa ::
    pa,pošto je ideja moja,mislim da je dobra...šta ostali misle???? pomirenje

    Šta mislite o Vuku?
    SANSOOOOO,,,moras biti jasnija,na kog Vuka si mislila ima gi raznih,u sumi u stepama,admin.vuuka.Pa ce da vidimo sta cemo da odgovorimo.

    PITAM SE,PITAM SE - Page 4 Av113nr5
    Nazad na vrh Ići dole
    Gost
    Gost
    Anonymous



    PITAM SE,PITAM SE - Page 4 Empty
    PočaljiNaslov: Re: PITAM SE,PITAM SE   PITAM SE,PITAM SE - Page 4 Icon_minitimePon Jan 05, 2009 8:17 am

    oblacic ::
    drugasansa ::
    pa,pošto je ideja moja,mislim da je dobra...šta ostali misle???? pomirenje

    Šta mislite o Vuku?
    SANSOOOOO,,,moras biti jasnija,na kog Vuka si mislila ima gi raznih,u sumi u stepama,admin.vuuka.Pa ce da vidimo sta cemo da odgovorimo.

    PITAM SE,PITAM SE - Page 4 Av113nr5


    El' da cekam el' da pocnem da resavam zagonetke??? scratch
    Nazad na vrh Ići dole
    Gost
    Gost
    Anonymous



    PITAM SE,PITAM SE - Page 4 Empty
    PočaljiNaslov: Re: PITAM SE,PITAM SE   PITAM SE,PITAM SE - Page 4 Icon_minitimePon Jan 05, 2009 8:31 am

    Polako SLAVICE D,ma sta ako je mislila na Vuka Karadzica?Hehehehehehehehe
    Nazad na vrh Ići dole
    Gost
    Gost
    Anonymous



    PITAM SE,PITAM SE - Page 4 Empty
    PočaljiNaslov: Re: PITAM SE,PITAM SE   PITAM SE,PITAM SE - Page 4 Icon_minitimePon Jan 05, 2009 9:25 am

    oblacic ::
    Polako SLAVICE D,ma sta ako je mislila na Vuka Karadzica?Hehehehehehehehe


    JA cekammm neznam koju knjigu da izvucem iz podruma,za zivotinjke ili za cojka???



    aaaa aaaa aaaa
    Nazad na vrh Ići dole
    vuuk
    Admin
    Admin
    vuuk


    Muški
    Broj poruka : 846
    Lokacija : Kikinda-Basaid
    Datum upisa : 25.08.2008

    PITAM SE,PITAM SE - Page 4 Empty
    PočaljiNaslov: Re: PITAM SE,PITAM SE   PITAM SE,PITAM SE - Page 4 Icon_minitimePon Jan 05, 2009 9:29 am

    Pitanje je bilo STA MISLITE O VUKU, ODNOSNO O MENI .... e ajd sad da vas cujem, kako cete da me nakrpite
    Nazad na vrh Ići dole
    http://www.duborez.net
    Gost
    Gost
    Anonymous



    PITAM SE,PITAM SE - Page 4 Empty
    PočaljiNaslov: Re: PITAM SE,PITAM SE   PITAM SE,PITAM SE - Page 4 Icon_minitimePon Jan 05, 2009 9:40 am

    vuuk ::
    Pitanje je bilo STA MISLITE O VUKU, ODNOSNO O MENI .... e ajd sad da vas cujem, kako cete da me nakrpite


    Vuukkk,a vi ste tajjjjj,ja ne smem da kazuvam,onda ce da imam popravni iz gradivo,
    ja znam samo da pisem o nekom koga znam....vas ne spoznajem...mislim da neznam
    ko ste vi.Jel moze da dam odgovor kad vas bolje upoznam!!!!
    clap drinks

    Evo da dodam...Vuuk,alo to vam je super drug,veliki covek od reci,mozete mu verovati u svako doba i osloniti se na njega u svakom smislu.Imala sam tu cast da upoznam tog divnog coveka,umetnika,ljubimac svake ..zverke..cveca auuu toga celo more.
    Da vidite sta sve zna da uradi sa rukama,to je boli glava!!
    Sta jos,e da, voli da se zeki,mozes sa njim da popricas o svemu i svacemu,da te nasmeje do suza,kad je u ..elementu.. aaaa
    Moguce je da postane ..veliki umetnik..,pa sam pozurila da kupim njegovo nesto od njega iz njegove kolekcije..ko prvi devojci njegova devojka...Sta da kazem..ko ga upozna ..live..ostace mu to za ceo zivot. clap


    Poslednji izmenio SLAVICA D dana Pon Jan 05, 2009 11:20 am, izmenjeno ukupno 1 puta
    Nazad na vrh Ići dole
    Gost
    Gost
    Anonymous



    PITAM SE,PITAM SE - Page 4 Empty
    PočaljiNaslov: Re: PITAM SE,PITAM SE   PITAM SE,PITAM SE - Page 4 Icon_minitimePon Jan 05, 2009 9:58 am

    Dela na LIBERTY kazu da ima veste i vredne,darovite ruke.Sarmantan,bar tako slika na forumu kaze.Odlucan,jakog karaktera.Duhovit.Voli dobru muziku.Obozava zivotinje,cvece,bastu.To sve kaze da je Vuk jedan od retkih muskaraca,koga ne zanima danguba,vec cini mi se kreativno trosi svoje trenutke.Vuk?Covek koga bi rado volela da upoznam.Spreman da forumasima ucini sto prijatnije druzenje.Catsoba,muzika......Ne pise cesto na forumu,al zato smo mi tu.,,,ulepsao nam je forum sa dobrim postovima duboreza,hobija,jelkama iz beogradskih izloga itd.itd.itd.ko je sve procitao i pogledo znace.Hm,Vuk? A leti ko ptica nosen vetrom kroz zivot...............................................

    Verovatno bi bio divan drug. cvece
    Nazad na vrh Ići dole
    Gost
    Gost
    Anonymous



    PITAM SE,PITAM SE - Page 4 Empty
    PočaljiNaslov: Re: PITAM SE,PITAM SE   PITAM SE,PITAM SE - Page 4 Icon_minitimePon Jan 05, 2009 11:48 am

    oblacic ::
    Dela na LIBERTY kazu da ima veste i vredne,darovite ruke.Sarmantan,bar tako slika na forumu kaze.Odlucan,jakog karaktera.Duhovit.Voli dobru muziku.Obozava zivotinje,cvece,bastu.To sve kaze da je Vuk jedan od retkih muskaraca,koga ne zanima danguba,vec cini mi se kreativno trosi svoje trenutke.Vuk?Covek koga bi rado volela da upoznam.Spreman da forumasima ucini sto prijatnije druzenje.Catsoba,muzika......Ne pise cesto na forumu,al zato smo mi tu.,,,ulepsao nam je forum sa dobrim postovima duboreza,hobija,jelkama iz beogradskih izloga itd.itd.itd.ko je sve procitao i pogledo znace.Hm,Vuk? A leti ko ptica nosen vetrom kroz zivot...............................................

    Verovatno bi bio divan drug. cvece


    El' bi vase velicanstvo moglo postaviti novo pitanje. aaaa
    Nazad na vrh Ići dole
    drugasansa




    Ženski
    Broj poruka : 1620
    Godina : 44
    Lokacija : beograd
    Datum upisa : 26.08.2008

    PITAM SE,PITAM SE - Page 4 Empty
    PočaljiNaslov: Re: PITAM SE,PITAM SE   PITAM SE,PITAM SE - Page 4 Icon_minitimeUto Jan 06, 2009 2:53 am

    SLAVICA D ::
    oblacic ::
    Dela na LIBERTY kazu da ima veste i vredne,darovite ruke.Sarmantan,bar tako slika na forumu kaze.Odlucan,jakog karaktera.Duhovit.Voli dobru muziku.Obozava zivotinje,cvece,bastu.To sve kaze da je Vuk jedan od retkih muskaraca,koga ne zanima danguba,vec cini mi se kreativno trosi svoje trenutke.Vuk?Covek koga bi rado volela da upoznam.Spreman da forumasima ucini sto prijatnije druzenje.Catsoba,muzika......Ne pise cesto na forumu,al zato smo mi tu.,,,ulepsao nam je forum sa dobrim postovima duboreza,hobija,jelkama iz beogradskih izloga itd.itd.itd.ko je sve procitao i pogledo znace.Hm,Vuk? A leti ko ptica nosen vetrom kroz zivot...............................................

    Verovatno bi bio divan drug. cvece


    El' bi vase velicanstvo moglo postaviti novo pitanje. aaaa



    Imate li predrasude kada sretnete na ulici klošara(odrpanca)?
    Nazad na vrh Ići dole
    Gost
    Gost
    Anonymous



    PITAM SE,PITAM SE - Page 4 Empty
    PočaljiNaslov: Re: PITAM SE,PITAM SE   PITAM SE,PITAM SE - Page 4 Icon_minitimeUto Jan 06, 2009 11:20 am

    Uvek se *zaledim *kad ih sretnem i pitam se zasto je ovaj zivot prema nekom *majka* a prema nekome *maceha*.A kad vidim jos da prose ja im se divim,ma koliko treba ponosa i duse pruziti ruku i moliti za malo.Nekada mi je tesko i od najblizih zatraziti kad zatreba,ne umem sebe zamisliti da bi imala snage zaprositi.I strasno je koliko jos uvek svi mi,drustvo,dajemo za nezbrinute,beskucnike i sve bez pomoci.Dosta njih zivi,nazalost na ivici ljudskog dostojanstva.
    Pitanje?
    Da li cenite iskrenost ?
    Nazad na vrh Ići dole
    Sponsored content





    PITAM SE,PITAM SE - Page 4 Empty
    PočaljiNaslov: Re: PITAM SE,PITAM SE   PITAM SE,PITAM SE - Page 4 Icon_minitime

    Nazad na vrh Ići dole
     
    PITAM SE,PITAM SE
    Nazad na vrh 
    Strana 4 od 7Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Sledeći

    Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
    WWW.DUBOREZ.NET :: pričaonica-
    Skoči na: