WWW.DUBOREZ.NET
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


*****Zelimo Vam prijatne trenutke na DUBOREZ Forumu*******
 
PrijemLatest imagesRegistruj sePristupi
SPECIJALIZOVANE IZLOZBE PASA
4.Spec izlozba MASTIFA,BULMASTIFA,E.BULDOGA i NEMACKIH DOGA
free forum
Similar topics
RADIO STANICE
klikom na baner slusajte "ROADSTAR-RADIO" na 128kbps
free forum
Trenutna temperatura
Forum
  • slikarstvo
  • vajarstvo
  • mozaik
  • primenjena umetnost
  • fotografija
  • književnost
  • film
  • muzika
  • arhitektura
  • pozorište
  • strip
  • duhovnost i religija
  • psihologija
  • ljubav
  • lepota i zdravlje
  • zabava
  • pričaonica
  • spomenar
  • hobi i kućni ljubimci
  • razno
  • važna obaveštenja
  • predlozi i sugestije
  • Liberty
    KLIKOM NA BANERE POSETITE PREDLOZENE SAJTOVE
    title="duborez.net"
    " Nikada ne sumnjaj da mala grupa misaonih i posvećenih ljudi može promeniti svet. Zaista, tako je jedino oduvek i bilo. " KADA NE BUDE DOVOLJNO PRIRODE, VEĆINA LJUDI ĆE SHVATITI DA NOVAC NIJE ZA JELO! Ne dozvoli da neki pogrešni ljudi udju u Tvoj život, pomute bistrinu tvojih očiju, nateraju da voliš ono što oni vole i da zaboraviš ono što oni nemaju. !
    Traži
     
     

    Rezultati od :
     
    Rechercher Napredna potraga

     

     Slobodan Simic/price

    Ići dole 
    AutorPoruka
    Gost
    Gost
    Anonymous



    Slobodan Simic/price Empty
    PočaljiNaslov: Slobodan Simic/price   Slobodan Simic/price Icon_minitimeUto Jul 20, 2010 5:41 am

    Apel obicnih srpskih lopova
    D rage kolege,
    mislim da se sla`emo da je situacija za nas lopove najgora do sada.
    Srpski lopovi danas bukvalno gladuju!
    Mnogi zaboravqaju da su i lopovi qudi kao i svi drugi gra|ani. Da i lopovi moraju da jedu i prehrane svoje porodice!
    A od cega, pitam ja vas? Sve na{e delatnosti su ugro`ene.
    Kao xeparo{i ne mo`emo da zaradimo ni za hleb. Svako od nas kod ku}e ima ~itavu hrpu raznoraznih mu{kih i `enskih nov~anika koji imaju jednu zajedni~ku osobinu: potpuno su prazni! Tu i tamo na|e se poneka markica za prevoz, popuwen tiket ili nepla}en ra~un za struju. Ali novca nema.
    A sta da kazu obijaci? Mo`ete da prevrnete stanove od krova do temeqa, nema ni{ega vrednog. Prastari televizori, pokvareni kasetofoni, la`no srebro, iscepane cipele, ofucana garderoba. ^ak su i fri`ideri prazni! A kra|a kola? Skupim kolima ne mo`e da se pri|e od specijalnih gara`a i hiqadu alarma. Ostalo su bezvredni truli kr{evi stari po 15-20 godina, koji mogu da se prodaju jedino na kilo.
    Neko }e primetiti da i pored te{kih uslova na{e kolegekriminalci izuzetno dobro `ive. Ali ne mo`e se od nas obi~nih lopova ocekivati da uzimamo “reket”, prodajemo drogu, ubijamo qude ili vodimo stranke. Neka svako radi svoj posao, pod uslovom da od wega mo`e da `ivi.
    Mi, obicni srpski lopovi, ne tra`imo mnogo. Bilo bi sasvim dovoqno da gra|ani imaju neki dinar u nov~aniku, novi DVD koji se lako preprodaje ili solidan kasetofon u kolima. Mi smo skromni qudi.
    Zato apelujemo na Srpsku Vladu da odmah nesto preduzme i organizuje humanitarnu pomoc za sve ugrozene srpske lopove. U protivnom, mi }emo se iseliti kao mnoge nase kolege i ovde }e ostati samo kriminalci.
    Pa }ete onda videti svoga boga! Slobode mi!
    Nazad na vrh Ići dole
    Gost
    Gost
    Anonymous



    Slobodan Simic/price Empty
    PočaljiNaslov: Re: Slobodan Simic/price   Slobodan Simic/price Icon_minitimeUto Jul 20, 2010 6:02 am

    Otmica

    M ica jos nije dosla sa posla kad je zazvonio telefon.
    - Gospodin Srbqanovic?
    Glas je bio prigusen i meni potpuno nepoznat.
    - Ja sam.
    - Mi smo oteli Vasu suprugu!- rece priguseni glas.
    Meni se okrenula soba. Oteli moju Micu!
    -Gospodine Srbqanovicu, da li ste me culi?!
    Malo sam se pribrao.
    - Molim Vas, nemojte je maltretirati! Ona je jako nezgodna kad se iznervira, zato joj obavezno dajte da jede i pije...
    - Gospodine Srbqanovicu! Ako za dva dana ne spremite milion evra, mozete se smatrati udovcem!
    Milion evra!
    - Gospodine otmicaru, izvinite sto se mesam u vas posao, ali mislim da ste debelo pogresili! Ja nemam milion nicega, a kamoli nekih novcanica...
    - Nema razloga da se izvlacite!- besneo je priguseni glas.- Mi Vas dugo pratimo i znamo sve o Vama! Samo Vasa vila vredi tri miliona!
    Moja vila?
    - Gospodine otmicaru, sto se tice mog stambenog pitanja, ja sam prvi na stambenoj listi u mojoj firmi “Obuca Beograd“« vec dvadeset godina. A prvi sam na listi jer sam daleko najugrozeniji s obzirom da imam cetvoro dece, bolesne roditelje, zenu psihijatrijskog bolesnika i sto sam invalid druge kategorije...A cija je onda vila?!- prekinuo me je, sada vec vrlo razgovetno besan glas.
    - Brace Krivic! Mi stanujemo kod njih u podrumu i za uzvrat odrzavam bastu, popravqam sitne kvarove i cuvam vilu.
    - A ciji je onda najnoviji Mercedes koji vredi najmanje dvesta hiiqada, i koga po ceo dan glancas!?
    - Brace Krivic! U opisu mog posla je da svaki dan perem kola.
    Zavladala je napeta tisina.
    - Dosta je bilo zezanja!- glas je sada vec urlao. - Ti mora da imas negde neku uste|djevinu! Uostalom, pozajmi od svojih gazda!
    - Stvarno me je sramota, i bas mi je neprijatno - priznao sam glasu - ali ja nemam ni dinara! A sto se tice gazda, njima vec dugujem najmanje pet hiqada. A pozajmio sam od kuma Stamenka najmanj e tri hiqade. Pa od Zdravka zlatara, Radenka i Zlatka, da ne racunam sto nismo pla}ali struju dve godine, i sto su nam iskljucili vodu jos od Bozica...
    Uskoro je dosla i Mica.
    - Vodili me neki tvoji prijatelji na rucak. A poslali ti i neke pare...
    SLOBODAN SIMIC
    Nazad na vrh Ići dole
    Gost
    Gost
    Anonymous



    Slobodan Simic/price Empty
    PočaljiNaslov: Re: Slobodan Simic/price   Slobodan Simic/price Icon_minitimeUto Jul 20, 2010 6:08 am

    SLOBODAN SIMIC
    Rođen je u Užicu, 22. 08.1963. god.
    Osnovnu i srednju školu završio u Užicu, Opštu medicinu studirao u Novom Sadu i Beogradu gde je i diplomirao 1990. godine, specijalista psihijatrije od 1997. godine, zvanje primarijusa od 2009. godine, specijalista sudske psihijatrije od 2010. godine.
    Oženjen, ima sina.
    Živi i radi kao psihijatar u Beogradu.
    Prvi štampani rad: Glas omladine, Novi Sad, 1985. godina, str. 14, aforizmi.
    Nazad na vrh Ići dole
    Sponsored content





    Slobodan Simic/price Empty
    PočaljiNaslov: Re: Slobodan Simic/price   Slobodan Simic/price Icon_minitime

    Nazad na vrh Ići dole
     
    Slobodan Simic/price
    Nazad na vrh 
    Strana 1 od 1
     Similar topics
    -
    » SLOBODAN LET
    » ZIVOTNE PRICE.......
    » SMESNE PRICE

    Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
    WWW.DUBOREZ.NET :: umetnost :: književnost-
    Skoči na: