WWW.DUBOREZ.NET
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


*****Zelimo Vam prijatne trenutke na DUBOREZ Forumu*******
 
PrijemLatest imagesRegistruj sePristupi
SPECIJALIZOVANE IZLOZBE PASA
4.Spec izlozba MASTIFA,BULMASTIFA,E.BULDOGA i NEMACKIH DOGA
free forum
RADIO STANICE
klikom na baner slusajte "ROADSTAR-RADIO" na 128kbps
free forum
Trenutna temperatura
Forum
  • slikarstvo
  • vajarstvo
  • mozaik
  • primenjena umetnost
  • fotografija
  • književnost
  • film
  • muzika
  • arhitektura
  • pozorište
  • strip
  • duhovnost i religija
  • psihologija
  • ljubav
  • lepota i zdravlje
  • zabava
  • pričaonica
  • spomenar
  • hobi i kućni ljubimci
  • razno
  • važna obaveštenja
  • predlozi i sugestije
  • Liberty
    KLIKOM NA BANERE POSETITE PREDLOZENE SAJTOVE
    title="duborez.net"
    " Nikada ne sumnjaj da mala grupa misaonih i posvećenih ljudi može promeniti svet. Zaista, tako je jedino oduvek i bilo. " KADA NE BUDE DOVOLJNO PRIRODE, VEĆINA LJUDI ĆE SHVATITI DA NOVAC NIJE ZA JELO! Ne dozvoli da neki pogrešni ljudi udju u Tvoj život, pomute bistrinu tvojih očiju, nateraju da voliš ono što oni vole i da zaboraviš ono što oni nemaju. !
    Traži
     
     

    Rezultati od :
     
    Rechercher Napredna potraga

     

     *Ti si moj prijatelj i ja sam time pocascen*

    Ići dole 
    +2
    SEKARADA
    vuuk
    6 posters
    Idi na stranu : 1, 2, 3, 4, 5  Sledeći
    AutorPoruka
    Gost
    Gost
    Anonymous



    *Ti si moj prijatelj i ja sam time pocascen* Empty
    PočaljiNaslov: *Ti si moj prijatelj i ja sam time pocascen*   *Ti si moj prijatelj i ja sam time pocascen* Icon_minitimePet Dec 05, 2008 7:16 am

    O cavlima
    Bio jedan mali djecak koji je imao je losu narav. Otac mu je dao vrecu punu cavala i rekao mu da svaki put kad pobjesni i izgubi kontrolu nad sobom, zabije jedan u ogradu.
    Prvoga je dana djecak ukucao 37 cavala. Tijekom slijedecih nekoliko mjeseci on je naucio kontrolirati svoj bijes i broj zabijenih cavala se smanjivao. Otkrio je da je lakse kontrolirati svoju narav, nego zabijati cavle u ogradu.
    Napokon je osvanuo dan u kojem djecak nije niti jedan cavao zabio u ogradu.
    Otisao je ocu i rekao mu kako toga dana nije pobjesnio.
    Otac mu je tada rekao:
    Svakoga dana kada uspijes kontrolirati svoje ponasanje iz ograde iscupaj po jedan cavao.
    Dani su prolazili i jednoga je dana djecak bio u stanju kazati svom ocu da je izvadio sve cavle.
    Otac je uzeo sina za ruku i odveo ga do ograde.
    Tada mu je rekao:
    Dobro si to uradio, sine moj, ali pogledaj sve te rupe u ogradi. Ograda vise nikad nece biti ista.
    Kada u bijesu kazes neke stvari, one ostavljaju oziljak, kao sto su ove rupe u ogradi.
    Mozes covjeka ubosti nozem i izvuci noz i poslije toga nije vazno koliko puta kazes da ti je zao, rane ostaju.
    Verbalna rana je isto toliko bolna kao i fizicka.

    Prijatelji su zaista vrlo rijedak dragulj, oni cine da se smijesis, ohrabruju te da uspijes u necemu, oni su spremni da te saslusaju, da podijele tvoju bol, imaju lijepe rijeci za tebe i uvijek im je srce otvoreno za tebe.

    Kazi; TI SI MOJ PRIJATELJ I JA SAM TIME POCASCEN.
    Molim te, oprosti mi ako sam ikada napravio rupu na tvojoj ogradi.
    *Ti si moj prijatelj i ja sam time pocascen* Indexphpon2
    Nazad na vrh Ići dole
    vuuk
    Admin
    Admin
    vuuk


    Muški
    Broj poruka : 846
    Lokacija : Kikinda-Basaid
    Datum upisa : 25.08.2008

    *Ti si moj prijatelj i ja sam time pocascen* Empty
    PočaljiNaslov: Re: *Ti si moj prijatelj i ja sam time pocascen*   *Ti si moj prijatelj i ja sam time pocascen* Icon_minitimeČet Dec 18, 2008 10:07 am

    Sto neko rece: DVA PRIJATELJA SU MALO , A JEDAN JE MNOGO!!!!! KAKO TUMACITE OVU POSLOVICU ????
    Nazad na vrh Ići dole
    http://www.duborez.net
    SEKARADA
    vip
    vip
    SEKARADA


    Ženski
    Broj poruka : 24241
    Godina : 69
    Lokacija : Beograd
    Datum upisa : 15.12.2008

    List lica
    x: 6
    y: 6

    *Ti si moj prijatelj i ja sam time pocascen* Empty
    PočaljiNaslov: Re: *Ti si moj prijatelj i ja sam time pocascen*   *Ti si moj prijatelj i ja sam time pocascen* Icon_minitimeČet Dec 18, 2008 2:38 pm

    *Ti si moj prijatelj i ja sam time pocascen* Invision-Board-France-525
    Za tu izreku nisam cula *Ti si moj prijatelj i ja sam time pocascen* Invision-Board-France-525 kako je protumaciti
    Kad osmislim odgovor napisacu
    Cula sam za izreku
    Prijatelja *Ti si moj prijatelj i ja sam time pocascen* Invision-Board-France-446 nikad dosta a dovoljan je samo jedan neprijatelj
    Nazad na vrh Ići dole
    SEKARADA
    vip
    vip
    SEKARADA


    Ženski
    Broj poruka : 24241
    Godina : 69
    Lokacija : Beograd
    Datum upisa : 15.12.2008

    List lica
    x: 6
    y: 6

    *Ti si moj prijatelj i ja sam time pocascen* Empty
    PočaljiNaslov: Re: *Ti si moj prijatelj i ja sam time pocascen*   *Ti si moj prijatelj i ja sam time pocascen* Icon_minitimeČet Dec 18, 2008 2:44 pm

    *Ti si moj prijatelj i ja sam time pocascen* Invision-Board-France-446
    Seti se da postoji neko, ne svako,
    ko negde a ne svugde,
    zuvek a ne ponekad,
    namerno a ne slucajno
    mnogo a ne malo
    misli na tebe
    *Ti si moj prijatelj i ja sam time pocascen* Smiley-IPB-403
    Nazad na vrh Ići dole
    Gost
    Gost
    Anonymous



    *Ti si moj prijatelj i ja sam time pocascen* Empty
    PočaljiNaslov: Re: *Ti si moj prijatelj i ja sam time pocascen*   *Ti si moj prijatelj i ja sam time pocascen* Icon_minitimePet Dec 19, 2008 12:55 pm

    vuuk ::
    Sto neko rece: DVA PRIJATELJA SU MALO , A JEDAN JE MNOGO!!!!! KAKO TUMACITE OVU POSLOVICU ????

    Moze li pola-pola ili pomoc prijatelja ili da pitamo publiku da lakse protumacimo ovu poslovicu
    *Ti si moj prijatelj i ja sam time pocascen* 8540039291027dm8
    Nazad na vrh Ići dole
    anelimica




    Broj poruka : 2
    Datum upisa : 20.12.2008

    *Ti si moj prijatelj i ja sam time pocascen* Empty
    PočaljiNaslov: its me   *Ti si moj prijatelj i ja sam time pocascen* Icon_minitimeSub Dec 20, 2008 9:30 am

    covek je saaaaaaam
    sam se rodio
    sam ce umreti
    covek je sujetan i grozan
    covek je usamljeni vuk
    ali mnogo ranjiviji i nesamostalniji
    da, covek je coveku vuk
    Nazad na vrh Ići dole
    Gost
    Gost
    Anonymous



    *Ti si moj prijatelj i ja sam time pocascen* Empty
    PočaljiNaslov: Re: *Ti si moj prijatelj i ja sam time pocascen*   *Ti si moj prijatelj i ja sam time pocascen* Icon_minitimeNed Dec 21, 2008 5:53 am

    Citat :
    Prijatelji su zaista vrlo rijedak dragulj, oni cine da se smijesis, ohrabruju te da uspijes u necemu, oni su spremni da te saslusaju, da podijele tvoju bol, imaju lijepe rijeci za tebe i uvijek im je srce otvoreno za tebe.
    Za ovakve prijatelje i dva prijatelja su malo ............
    Citat :
    Mozes covjeka ubosti nozem i izvuci noz i poslije toga nije vazno koliko puta kazes da ti je zao, rane ostaju.
    Verbalna rana je isto toliko bolna kao i fizicka.
    Dovoljna je jedna rana i to je mnogo.
    Nazad na vrh Ići dole
    drugasansa




    Ženski
    Broj poruka : 1620
    Godina : 44
    Lokacija : beograd
    Datum upisa : 26.08.2008

    *Ti si moj prijatelj i ja sam time pocascen* Empty
    PočaljiNaslov: Re: *Ti si moj prijatelj i ja sam time pocascen*   *Ti si moj prijatelj i ja sam time pocascen* Icon_minitimeNed Dec 21, 2008 8:58 am

    vuuk ::
    Sto neko rece: DVA PRIJATELJA SU MALO , A JEDAN JE MNOGO!!!!! KAKO TUMACITE OVU POSLOVICU ????


    Dva prijatelja su malo-da to možda ne znači ovo-kada možemo dva što ne bismo
    mogli i više da se dajemo.Ono kao-gdje čeljad nisu bijesna,ni kuća nije tijesna.
    Ili možda,da vrijeme sa dva prijatelja tako brzo prođe da ostanemo željni.

    Jedan je mnogo-kada je prijatelj loše volje ili nezgodan,tada nam je jako teško izaći sa njim na kraj,a da ga ne uvrijedimo.Ili nekad nam taj jedan oduzima toliko vremena,da bi komotno mogli to vrijeme posvetiti nekolicini drugih.
    Nazad na vrh Ići dole
    Gost
    Gost
    Anonymous



    *Ti si moj prijatelj i ja sam time pocascen* Empty
    PočaljiNaslov: Re: *Ti si moj prijatelj i ja sam time pocascen*   *Ti si moj prijatelj i ja sam time pocascen* Icon_minitimeNed Dec 21, 2008 8:44 pm

    drugasansa ::
    vuuk ::
    Sto neko rece: DVA PRIJATELJA SU MALO , A JEDAN JE MNOGO!!!!! KAKO TUMACITE OVU POSLOVICU ????


    Dva prijatelja su malo-da to možda ne znači ovo-kada možemo dva što ne bismo
    mogli i više da se dajemo.Ono kao-gdje čeljad nisu bijesna,ni kuća nije tijesna.
    Ili možda,da vrijeme sa dva prijatelja tako brzo prođe da ostanemo željni.

    Jedan je mnogo-kada je prijatelj loše volje ili nezgodan,tada nam je jako teško izaći sa njim na kraj,a da ga ne uvrijedimo.Ili nekad nam taj jedan oduzima toliko vremena,da bi komotno mogli to vrijeme posvetiti nekolicini drugih.


    Ja vam imam..tri.. prijatelja, sad se ja ne uklapam ovde,ali kako rekoste gde celjad nije besna ni kuca nije tesna!!
    Tri prijatelja,ali jedan mi je najbolji i zaista mi je veliko zadovoljstvo i cast da se druzim sa njim.On, me nesmeje do suza,uvek je dostupan kad mi treba,naravno i ja za njega.
    Uvek me saslusa,da mi savet,jednostavno je to sve i razumljivo za one koji imaju takve
    prijatelje.Prjatelj mi ne treba po potrebi,nego po osecanju,spremnosti na ustupke,da je uz mene kad mi je i lepo i tesko,da podelimo ..ko braca..sve.


    svirka
    Nazad na vrh Ići dole
    SEKARADA
    vip
    vip
    SEKARADA


    Ženski
    Broj poruka : 24241
    Godina : 69
    Lokacija : Beograd
    Datum upisa : 15.12.2008

    List lica
    x: 6
    y: 6

    *Ti si moj prijatelj i ja sam time pocascen* Empty
    PočaljiNaslov: Re: *Ti si moj prijatelj i ja sam time pocascen*   *Ti si moj prijatelj i ja sam time pocascen* Icon_minitimeNed Dec 21, 2008 9:45 pm

    Rec prijatelj ima veliku tezinu - prijateljstvo mora biti obostrano bez mere i procene. Prijateljstvo je izmedju osoba od kojih niko nece cuti - ucino sam mu - nego, ucinio mi je.
    Kad upoznajes nekoga s nekim - obicno se kaze - ovo je moj prijatelj. Da li ste culi da je neko rekao - ja sam njegov prijatelj? Filozovsko pitanje kako mi kazu!
    Sebi sam dozvolila luksuz da imam,ali zaista samo jednog prijatelja na kog mogu 25 sati da se u svako doba oslonim,ma u kom pogledu. Desavalo se da se ne cujemo po par meseci,a ne vidimo i mnogo vise - i ako stanujemo na pola sata voznje, vrlo cesto prolazim pored njegove kuce. Do sada, u dugom mom zivotnom stazu, nikad,ali nikad se nije desiloda je rekao,ne mogu ti pomoci - ali tako i ja za njega i decu sam kao male ostavljala. Nase prijateljstvo je staro skoro pola veka,bez i jedne mrlje.
    Nikad nije bilo nesporazuma izmedju nas, ljutio se na mene samo onda kad vidi da tvrdoglavo dokazujem istinu i isterujem pravdu i emotivno se trosim, zbog drugih koji na zalost - uz pomoc prijatelja saznajem - skrstenih ruku cekaju da im ja resavam probleme. Prijateljstvo treba negovati.Njega sebicno cuvam, od njega niko nije cuo sta je ucinio za mene - nego samo ja za njega,a isto tako od mene niko nije cuo sta sam ja ucinila za njega - nego samo sta je on ucinio za mene.
    Mnogo me boli kad mi kazu,ma prijatelj mi je razumece - zasto prijatelj uvek mora da razume, zar i on ne ZASLUZUJE PAZNJU I RAZUMEVANJE. Na to mi poznanici i drugari kazu kako ja zanemarujem mog prijatelja,a tako govorim. To deluje tacno, ali prijatelja ne treba ni gusiti. Nas dvoje slobodno disemo, znajuci da udisemo vazduh koji delimo, bas kao prijatelji.
    Da li reci iskreno ako se sa necijim misljenjem ili cinjenjem ne slazes, samo da ne bi izgubio tu osobu kao "prijatelja". Mislim da ne, treba reci iskreno, jer prijatelj zato i postoji - da ti ukaze na ono sto ti nije ok.. Pa ako se naljuti, znaj ne smatra te prijateljem.
    Prijatelj, za mene je osoba koja ce mi iskreno, bez uvijanja reci sve sta mi ne valja svidjalo se to meni ili ne.
    Bogu hvala, drugara i poznanika imam ko peska na obali i ne podcenjujem i ne omalovazavam nikoga. Svi mene smatraju njihovim velikim i mozda jedinim pravim prijateljem - bar me tako predstavljaju - to je,da bez lazne skromnosti kazem tacno. Onda ih pitam koliko su oni moji iskreni prijatelji. Mnogi su preziveli eliminaciju,jer mi nisu ukazali na neke stvari da me ne bi povredili - a zbog toga ja budem mnogo, mnogo vise povredjena. Prijatelj treba da me upozori, ukaze na nesto,a ja da odlucim. Majka,kad udari dete, retko ce ga i fizicki povrediti,a na ulici drugar ce ga udariti, ne gledajuci da li ce ga fizicki povrediti. Pa,bolje da dobijem udarac nego da zaradim oziljak.
    Sa njima sam svakodnevno u kontaktima,ali moj prijatelj je non-stop u mom srcu.
    Za sve znane i neznane - sadasnje i buduce poznanike, drugare - a mozda se pojavi i novi pravi prijatelj. svirka svirka vatromet
    Nazad na vrh Ići dole
    SEKARADA
    vip
    vip
    SEKARADA


    Ženski
    Broj poruka : 24241
    Godina : 69
    Lokacija : Beograd
    Datum upisa : 15.12.2008

    List lica
    x: 6
    y: 6

    *Ti si moj prijatelj i ja sam time pocascen* Empty
    PočaljiNaslov: Re: *Ti si moj prijatelj i ja sam time pocascen*   *Ti si moj prijatelj i ja sam time pocascen* Icon_minitimePon Dec 22, 2008 10:54 am

    MOJIM PRIJATELJICAMA
    Mlada supruga je sela na sofu jednog vrelog, vlaznog dana, pijuci
    ledeni caj u poseti svojoj majci.
    Dok su pricale o zivotu, o braku, o odgovornostima u zivotu i obavezama zrelih ljudi, majka je zamisljeno promrdala kockice leda u casi i onda jasno i trezveno pogledala svoju kcerku.
    ''Nemoj zaboraviti svoje prijateljice", rekla je dok su se listici caja polako smirivali na dnu solje. "One ce ti biti sve vaznije kako budes postajala starija.
    Koliko god budes volela svog muza, koliko god budes volela svoju decu, one ce ti biti potrebne. Seti se da povremeno odes negde sa njima, da radis nesto sa njima, i zapamti da tvoje prijateljice
    nisu samo prijateljice, one su tvoje sestre, tvoje kcerke i ostali tvoji rodjaci.
    Bice ti potrebne druge zene.
    Zenama su uvijek potrebne druge zene."
    "Kakav blesav savet", pomislila je mlada zena.
    "Zar se nisam upravo vencala?
    Zar nisam upravo zakoracila u svet parova?
    Za ime Boga ja sam udata zena, odrasla, nisam neka mlada devojka kojoj su potrebne prijateljice!
    Moj muz i porodica koju cemo mi stvoriti ce svakako biti sve sto mi je potrebno da moj zivot ucinim smislenim i ispunjenim."
    Ali ona je, ipak, poslusala svoju majku; nastavila je da odrzava kontakt sa svojim prijateljicama i tako sve vise svake godine.
    Kako su godine prolazile jedna za drugom, ona je polako pocela da shvata da je njena mama ustvari znala tacno sta je pricala.
    Kako vreme i priroda stvaraju promjene I misterije u zivotu svake zene, prijateljice ostaju stub oslonac za nju.
    Nakon 40-ak godina zivljenja u ovom svjetu evo sta sam naucila:
    Vreme prolazi.
    Zivot se desava.
    Distanca razdvaja.
    Deca odrastaju.
    Ljubav bledi.
    Srca se slamaju.
    Karijere se zavrsavaju.
    Poslovi dodju i prodju.
    Roditelji umru.
    Kolege zaborave usluge.
    Muskarci ne zovu onda kad su rekli da hoce.
    Ali prijateljice ostaju tu, koliko god vremena i milja bile daleko od tebe.
    Prijateljica nikada nije toliko daleko da ne moze biti tu kad ti je potrebna
    Kad budes morala da hodas tim usamljenim putem i kad budes morala da hodas sama, tvoje prijateljice ce biti tu sa strane tog puta navijajuci za tebe, moleci se za tebe, trudeci se za tebe, intervenisuci u tvoje ime i cekajuci te na kraju puta sirom otvorenih ruku.
    Nekada ce one cak i prekrsiti pravila i hodati pored tebe.
    Ili ce uleteti i izneti te sa puta.
    Moje prijateljice blagoslove moj zivot!
    Svet ne bi bio isti bez njih, ne bih ni ja.
    Kad smo zapocele ovu avanturu zvanu zenskost, nismo imale pojma neverovatnim radostima tugama koje su nas cekale.
    Niti smo znale koliko cemo biti potrebne jedna drugoj.
    Svakog dana smo potrebne jedna drugoj i dalje.
    Prosledi ovu poruku zenama koje cine da tvoj zivot funkcionise.
    Ja sam to upravo uradila.
    svirka
    Nazad na vrh Ići dole
    Korto
    novi clan
    novi clan
    Korto


    Muški
    Broj poruka : 13
    Lokacija : Virgin Island
    Datum upisa : 21.12.2008

    *Ti si moj prijatelj i ja sam time pocascen* Empty
    PočaljiNaslov: Re: *Ti si moj prijatelj i ja sam time pocascen*   *Ti si moj prijatelj i ja sam time pocascen* Icon_minitimeUto Dec 23, 2008 10:05 am

    Ja imam puno prijatelja.........i kao da se ovde ne uklapam.......
    I hteo bih još prijatelja da steknem.......i po neku prijateljicu!
    Evo za početak.........volEo bih ovu zečicu za prijateljicu.....
    Ako možete da mi je date?
    Nazad na vrh Ići dole
    SEKARADA
    vip
    vip
    SEKARADA


    Ženski
    Broj poruka : 24241
    Godina : 69
    Lokacija : Beograd
    Datum upisa : 15.12.2008

    List lica
    x: 6
    y: 6

    *Ti si moj prijatelj i ja sam time pocascen* Empty
    PočaljiNaslov: Re: *Ti si moj prijatelj i ja sam time pocascen*   *Ti si moj prijatelj i ja sam time pocascen* Icon_minitimeUto Dec 23, 2008 10:45 am

    Dragi Korto, moram te razocarati geek mene niko ne poseduje pa mi te ne moze ni dati geek
    Zato, dragi moj morski vuce, posto sam veliki pustolov, ukotvi se u nasu uvalu i da zajedno jedrimo po ovim divnim rubrikama hapytuks pupyy
    Nazad na vrh Ići dole
    Korto
    novi clan
    novi clan
    Korto


    Muški
    Broj poruka : 13
    Lokacija : Virgin Island
    Datum upisa : 21.12.2008

    *Ti si moj prijatelj i ja sam time pocascen* Empty
    PočaljiNaslov: Re: *Ti si moj prijatelj i ja sam time pocascen*   *Ti si moj prijatelj i ja sam time pocascen* Icon_minitimeUto Dec 23, 2008 12:14 pm

    Zečice moja............
    Bolje da si pustila druge da tvrde pazar.....
    .....al ti misliš da bi više dobila na slobodnu pogodbu....
    .....da počMemo: kolko ceniš....?
    Nazad na vrh Ići dole
    Korto
    novi clan
    novi clan
    Korto


    Muški
    Broj poruka : 13
    Lokacija : Virgin Island
    Datum upisa : 21.12.2008

    *Ti si moj prijatelj i ja sam time pocascen* Empty
    PočaljiNaslov: Re: *Ti si moj prijatelj i ja sam time pocascen*   *Ti si moj prijatelj i ja sam time pocascen* Icon_minitimeUto Dec 23, 2008 12:24 pm

    KOME JE CILJ BLIZU, NECE DOGURATI DALEKO - MENI JE CILJ JAKO DALEKO, STIGNI ME AKO MOZES.............................a ondak?

    ..............a ko da stigne zeca............ne kažu džaba ....brz ko zec.......
    ..............mada se tu na nešto drugo misli!
    Nazad na vrh Ići dole
    SEKARADA
    vip
    vip
    SEKARADA


    Ženski
    Broj poruka : 24241
    Godina : 69
    Lokacija : Beograd
    Datum upisa : 15.12.2008

    List lica
    x: 6
    y: 6

    *Ti si moj prijatelj i ja sam time pocascen* Empty
    PočaljiNaslov: Re: *Ti si moj prijatelj i ja sam time pocascen*   *Ti si moj prijatelj i ja sam time pocascen* Icon_minitimeUto Dec 23, 2008 12:39 pm

    namigivanje ti bar znas da sam cvetak zanovetak
    Za mene mema cene, pa zato i ne dozvoljavam da me drugi procenjuju Surprised
    *Ti si moj prijatelj i ja sam time pocascen* Bayerngirl kad me budes stigao razgovaracemo sta dalje maca
    Nazad na vrh Ići dole
    vuuk
    Admin
    Admin
    vuuk


    Muški
    Broj poruka : 846
    Lokacija : Kikinda-Basaid
    Datum upisa : 25.08.2008

    *Ti si moj prijatelj i ja sam time pocascen* Empty
    PočaljiNaslov: Re: *Ti si moj prijatelj i ja sam time pocascen*   *Ti si moj prijatelj i ja sam time pocascen* Icon_minitimeUto Dec 23, 2008 12:42 pm

    Korto ::
    KOME JE CILJ BLIZU, NECE DOGURATI DALEKO - MENI JE CILJ JAKO DALEKO, STIGNI ME AKO MOZES.............................a ondak?

    ..............a ko da stigne zeca............ne kažu džaba ....brz ko zec.......
    ..............mada se tu na nešto drugo misli!

    LELE SAMO NEMOJ POREBRZO KLIZAVO JE VANI hapytuks
    Nazad na vrh Ići dole
    http://www.duborez.net
    Korto
    novi clan
    novi clan
    Korto


    Muški
    Broj poruka : 13
    Lokacija : Virgin Island
    Datum upisa : 21.12.2008

    *Ti si moj prijatelj i ja sam time pocascen* Empty
    PočaljiNaslov: Re: *Ti si moj prijatelj i ja sam time pocascen*   *Ti si moj prijatelj i ja sam time pocascen* Icon_minitimeUto Dec 23, 2008 12:55 pm

    Ti si neki meteorolog? lol!.............Ja mislio drvodelja /vajar/.
    De si Vučino!
    Da nismo mlogo u Off-u kad se gazda uljučio?
    Nekako mi mnogo ozbiljan forum.........pa ....da se zezamo?
    Jedino možda nije dobro mesto?
    Svakako te pozdravljam.
    I ovu zečicu.........što je gotivim......bre......
    Nazad na vrh Ići dole
    vuuk
    Admin
    Admin
    vuuk


    Muški
    Broj poruka : 846
    Lokacija : Kikinda-Basaid
    Datum upisa : 25.08.2008

    *Ti si moj prijatelj i ja sam time pocascen* Empty
    PočaljiNaslov: Re: *Ti si moj prijatelj i ja sam time pocascen*   *Ti si moj prijatelj i ja sam time pocascen* Icon_minitimeUto Dec 23, 2008 1:07 pm

    Korto ::
    Ti si neki meteorolog? lol!.............Ja mislio drvodelja /vajar/.
    De si Vučino!
    Da nismo mlogo u Off-u kad se gazda uljučio?
    Nekako mi mnogo ozbiljan forum.........pa ....da se zezamo?
    Jedino možda nije dobro mesto?
    Svakako te pozdravljam.
    I ovu zečicu.........što je gotivim......bre......

    NEMA OFF-A OVDJE!!!!!!
    klikni na dugme za zezanciju:) pa cemo se odozbiljiti aaaa
    Pozdrav za tebe i dobro nam dosao, a za zecicu.... uh opasne zeke neke lol!
    Nazad na vrh Ići dole
    http://www.duborez.net
    Korto
    novi clan
    novi clan
    Korto


    Muški
    Broj poruka : 13
    Lokacija : Virgin Island
    Datum upisa : 21.12.2008

    *Ti si moj prijatelj i ja sam time pocascen* Empty
    PočaljiNaslov: Re: *Ti si moj prijatelj i ja sam time pocascen*   *Ti si moj prijatelj i ja sam time pocascen* Icon_minitimeUto Dec 23, 2008 1:20 pm

    A tek tvoja zečica sa slike.................
    Ma..........MeridijanSuperPrvaLiga!
    Opasan si ti Vuuk.
    Respect /za marketing/...............
    Nazad na vrh Ići dole
    vuuk
    Admin
    Admin
    vuuk


    Muški
    Broj poruka : 846
    Lokacija : Kikinda-Basaid
    Datum upisa : 25.08.2008

    *Ti si moj prijatelj i ja sam time pocascen* Empty
    PočaljiNaslov: Re: *Ti si moj prijatelj i ja sam time pocascen*   *Ti si moj prijatelj i ja sam time pocascen* Icon_minitimeUto Dec 23, 2008 1:28 pm

    Korto ::
    A tek tvoja zečica sa slike.................
    Ma..........MeridijanSuperPrvaLiga!
    Opasan si ti Vuuk.
    Respect /za marketing/...............
    Dje vide ti zeku scratch lol!
    Nazad na vrh Ići dole
    http://www.duborez.net
    SEKARADA
    vip
    vip
    SEKARADA


    Ženski
    Broj poruka : 24241
    Godina : 69
    Lokacija : Beograd
    Datum upisa : 15.12.2008

    List lica
    x: 6
    y: 6

    *Ti si moj prijatelj i ja sam time pocascen* Empty
    PočaljiNaslov: Re: *Ti si moj prijatelj i ja sam time pocascen*   *Ti si moj prijatelj i ja sam time pocascen* Icon_minitimeUto Dec 23, 2008 1:30 pm

    eeeee, vidi taj kroz periskop sto drugi ne vide geek pa ima li slika na forumu geek
    Nazad na vrh Ići dole
    drugasansa




    Ženski
    Broj poruka : 1620
    Godina : 44
    Lokacija : beograd
    Datum upisa : 26.08.2008

    *Ti si moj prijatelj i ja sam time pocascen* Empty
    PočaljiNaslov: Re: *Ti si moj prijatelj i ja sam time pocascen*   *Ti si moj prijatelj i ja sam time pocascen* Icon_minitimeSre Dec 24, 2008 1:00 am

    Коју особину највише волите код пријатеља,а ви је немате? namigivanje
    Nazad na vrh Ići dole
    Gost
    Gost
    Anonymous



    *Ti si moj prijatelj i ja sam time pocascen* Empty
    PočaljiNaslov: Re: *Ti si moj prijatelj i ja sam time pocascen*   *Ti si moj prijatelj i ja sam time pocascen* Icon_minitimeSre Dec 24, 2008 2:06 am

    drugasansa ::
    Коју особину највише волите код пријатеља,а ви је немате? namigivanje


    Kako rekoh ranije..imam tri..i to bas tri dobra prijatelja.
    Svoje prijatelje biram sa velikom paznjom,"prijatelja" ali ne pravi imam puno,i kao takvi
    nemaju puno kod mene da traze, druzim se i slusam ih i to je to.
    Posto sam veoma ..explozivna..i kratak ..fitilj..imam, e moj prijatelj ima,strpljenje,
    ne plane brzo,sve odmeri tri puta dok nesto ne kaze, e to meni ..fali..
    Volela bi da sam takva,ali jok, nece pa nece..ona stara..vuk dlaku menja al' cud nikako...Uvek se divim onima koji ne ..buknu.. na svaku rec, nego smireno i odmereno
    prokomentarisu sve.

    bic bic
    Nazad na vrh Ići dole
    Gost
    Gost
    Anonymous



    *Ti si moj prijatelj i ja sam time pocascen* Empty
    PočaljiNaslov: Re: *Ti si moj prijatelj i ja sam time pocascen*   *Ti si moj prijatelj i ja sam time pocascen* Icon_minitimeSub Jan 10, 2009 10:45 am

    vuuk ::
    Sto neko rece: DVA PRIJATELJA SU MALO , A JEDAN JE MNOGO!!!!! KAKO TUMACITE OVU POSLOVICU ????
    maca
    ??????????????????????????????????
    gdgdg
    ??????????????????????????????????
    *Ti si moj prijatelj i ja sam time pocascen* Sanja136bz0
    *Ti si moj prijatelj i ja sam time pocascen* Smurfsvanitysmurfstatue
    *Ti si moj prijatelj i ja sam time pocascen* W301
    Pitanje je bas strumfno,ima li neko odgovor?


    Poslednji put izmenio oblacic dana Pon Mar 02, 2009 9:30 am, izmenio ukupno 2 puta
    Nazad na vrh Ići dole
    Sponsored content





    *Ti si moj prijatelj i ja sam time pocascen* Empty
    PočaljiNaslov: Re: *Ti si moj prijatelj i ja sam time pocascen*   *Ti si moj prijatelj i ja sam time pocascen* Icon_minitime

    Nazad na vrh Ići dole
     
    *Ti si moj prijatelj i ja sam time pocascen*
    Nazad na vrh 
    Strana 1 od 5Idi na stranu : 1, 2, 3, 4, 5  Sledeći

    Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
    WWW.DUBOREZ.NET :: pričaonica-
    Skoči na: