WWW.DUBOREZ.NET
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


*****Zelimo Vam prijatne trenutke na DUBOREZ Forumu*******
 
PrijemLatest imagesRegistruj sePristupi
SPECIJALIZOVANE IZLOZBE PASA
4.Spec izlozba MASTIFA,BULMASTIFA,E.BULDOGA i NEMACKIH DOGA
free forum
RADIO STANICE
klikom na baner slusajte "ROADSTAR-RADIO" na 128kbps
free forum
Trenutna temperatura
Forum
  • slikarstvo
  • vajarstvo
  • mozaik
  • primenjena umetnost
  • fotografija
  • književnost
  • film
  • muzika
  • arhitektura
  • pozorište
  • strip
  • duhovnost i religija
  • psihologija
  • ljubav
  • lepota i zdravlje
  • zabava
  • pričaonica
  • spomenar
  • hobi i kućni ljubimci
  • razno
  • važna obaveštenja
  • predlozi i sugestije
  • Liberty
    KLIKOM NA BANERE POSETITE PREDLOZENE SAJTOVE
    title="duborez.net"
    " Nikada ne sumnjaj da mala grupa misaonih i posvećenih ljudi može promeniti svet. Zaista, tako je jedino oduvek i bilo. " KADA NE BUDE DOVOLJNO PRIRODE, VEĆINA LJUDI ĆE SHVATITI DA NOVAC NIJE ZA JELO! Ne dozvoli da neki pogrešni ljudi udju u Tvoj život, pomute bistrinu tvojih očiju, nateraju da voliš ono što oni vole i da zaboraviš ono što oni nemaju. !
    Traži
     
     

    Rezultati od :
     
    Rechercher Napredna potraga

     

     *Ti si moj prijatelj i ja sam time pocascen*

    Ići dole 
    +2
    SEKARADA
    vuuk
    6 posters
    Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5
    AutorPoruka
    SEKARADA
    vip
    vip
    SEKARADA


    Ženski
    Broj poruka : 24241
    Godina : 69
    Lokacija : Beograd
    Datum upisa : 15.12.2008

    List lica
    x: 6
    y: 6

    *Ti si moj prijatelj i ja sam time pocascen* - Page 5 Empty
    PočaljiNaslov: Re: *Ti si moj prijatelj i ja sam time pocascen*   *Ti si moj prijatelj i ja sam time pocascen* - Page 5 Icon_minitimePet Okt 16, 2009 1:05 am

    *Ti si moj prijatelj i ja sam time pocascen* - Page 5 Blockpartybyestegallery

    scratch mislim da je nekad rec prijatelj vezana sa pogresnom osobom. Naduvana prijateljstva - kao ovi baloni - vremenom se izduvaju, predju u poznanstvo! Zbog nesporazuma? Zbog cutnje?

    icon_granpa Prijateljstvo treba stalno negovati i postovati drinks
    Nazad na vrh Ići dole
    SEKARADA
    vip
    vip
    SEKARADA


    Ženski
    Broj poruka : 24241
    Godina : 69
    Lokacija : Beograd
    Datum upisa : 15.12.2008

    List lica
    x: 6
    y: 6

    *Ti si moj prijatelj i ja sam time pocascen* - Page 5 Empty
    PočaljiNaslov: Re: *Ti si moj prijatelj i ja sam time pocascen*   *Ti si moj prijatelj i ja sam time pocascen* - Page 5 Icon_minitimePet Okt 16, 2009 1:07 am

    *Ti si moj prijatelj i ja sam time pocascen* - Page 5 Circle-children

    scratch da li ce biti prijatelji i kad porastu scratch
    Nazad na vrh Ići dole
    Gost
    Gost
    Anonymous



    *Ti si moj prijatelj i ja sam time pocascen* - Page 5 Empty
    PočaljiNaslov: Re: *Ti si moj prijatelj i ja sam time pocascen*   *Ti si moj prijatelj i ja sam time pocascen* - Page 5 Icon_minitimePet Okt 16, 2009 3:25 am

    SEKARADA ::
    *Ti si moj prijatelj i ja sam time pocascen* - Page 5 Blockpartybyestegallery

    *Ti si moj prijatelj i ja sam time pocascen* - Page 5 Icon_scratch mislim da je nekad rec prijatelj vezana sa pogresnom osobom. Naduvana prijateljstva - kao ovi baloni - vremenom se izduvaju, predju u poznanstvo! Zbog nesporazuma? Zbog cutnje?

    *Ti si moj prijatelj i ja sam time pocascen* - Page 5 661331 Prijateljstvo treba stalno negovati i postovati *Ti si moj prijatelj i ja sam time pocascen* - Page 5 478557


    *Ti si moj prijatelj i ja sam time pocascen* - Page 5 HappyBirthdayMan_sm Evo, drugarice jos jedan ..balon..
    Zamisli, sta ces da dozivis kad ovaj ..balon..dozivi BUMMM ????
    Nazad na vrh Ići dole
    SEKARADA
    vip
    vip
    SEKARADA


    Ženski
    Broj poruka : 24241
    Godina : 69
    Lokacija : Beograd
    Datum upisa : 15.12.2008

    List lica
    x: 6
    y: 6

    *Ti si moj prijatelj i ja sam time pocascen* - Page 5 Empty
    PočaljiNaslov: Re: *Ti si moj prijatelj i ja sam time pocascen*   *Ti si moj prijatelj i ja sam time pocascen* - Page 5 Icon_minitimePet Okt 16, 2009 6:41 pm

    bbuny hahaha verovatno ovo

    *Ti si moj prijatelj i ja sam time pocascen* - Page 5 Godisnjadobalg3

    bbuny bbuny
    Nazad na vrh Ići dole
    Gost
    Gost
    Anonymous



    *Ti si moj prijatelj i ja sam time pocascen* - Page 5 Empty
    PočaljiNaslov: Re: *Ti si moj prijatelj i ja sam time pocascen*   *Ti si moj prijatelj i ja sam time pocascen* - Page 5 Icon_minitimeČet Okt 29, 2009 11:09 am

    Citat :
    Moj prijatelj



    Osecam kao da lebdim...Jer prijatelj je tu... Osecam da sam jaka...Jer prijatelj je tu...Osecam da zaista vredi malo se muciti u zivotu...Jer prijatelj je tu....Osecam se onako nekako cudno...Ne srecno....Ne tuzno...Jednostavno zadovoljno...Sto mi totalno godi...Sto me drzi uzdignutu...Jer prijatelj je tu...Prijatelj mi mnogo znaci jer prijatelja je malo…Ali u onima malo ja pronadjem ono sto vredi u dusi tog coveka…Ja sam u tvojoj dusi videla kristale iskrenosti,lepih zelja i odsjaj razumevanja sto predivno svetluca u ovom okrutnom svetu i sto mu daje svetlost i nadu…Sto i meni daje nadu i snagu za dalje…Zelim da su ti kristali uvek tu…Zelim da kao sto i meni daju snagu zelim da daju i tebi…Jer je to nesto prelepo…Kao sloboda…Kao ptica dok leti…Kao ogromno plavo nebo sa belim oblacima koji se uvijaju u oblike kao iz nase maste… I kao pravo prijateljstvo puno razumevanja podrske i ljubavi…Jer je to zaista prelepo..I sve to jer prijatelj je tu...Ti si tu…Moj priajtelj…
    Nazad na vrh Ići dole
    SEKARADA
    vip
    vip
    SEKARADA


    Ženski
    Broj poruka : 24241
    Godina : 69
    Lokacija : Beograd
    Datum upisa : 15.12.2008

    List lica
    x: 6
    y: 6

    *Ti si moj prijatelj i ja sam time pocascen* - Page 5 Empty
    PočaljiNaslov: Re: *Ti si moj prijatelj i ja sam time pocascen*   *Ti si moj prijatelj i ja sam time pocascen* - Page 5 Icon_minitimeČet Okt 29, 2009 10:51 pm

    *Ti si moj prijatelj i ja sam time pocascen* - Page 5 Index
    Nazad na vrh Ići dole
    Gost
    Gost
    Anonymous



    *Ti si moj prijatelj i ja sam time pocascen* - Page 5 Empty
    PočaljiNaslov: *Ti si moj prijatelj i ja sam time pocascen*   *Ti si moj prijatelj i ja sam time pocascen* - Page 5 Icon_minitimePet Okt 30, 2009 2:39 am

    *Ti si moj prijatelj i ja sam time pocascen* - Page 5 Smurfette
    Nazad na vrh Ići dole
    Gost
    Gost
    Anonymous



    *Ti si moj prijatelj i ja sam time pocascen* - Page 5 Empty
    PočaljiNaslov: *Ti si moj prijatelj i ja sam time pocascen*   *Ti si moj prijatelj i ja sam time pocascen* - Page 5 Icon_minitimePet Okt 30, 2009 2:48 am

    Od malih iluzija živimo, od velikih stradamo.

    *Ti si moj prijatelj i ja sam time pocascen* - Page 5 Gojenje
    Nazad na vrh Ići dole
    SEKARADA
    vip
    vip
    SEKARADA


    Ženski
    Broj poruka : 24241
    Godina : 69
    Lokacija : Beograd
    Datum upisa : 15.12.2008

    List lica
    x: 6
    y: 6

    *Ti si moj prijatelj i ja sam time pocascen* - Page 5 Empty
    PočaljiNaslov: Re: *Ti si moj prijatelj i ja sam time pocascen*   *Ti si moj prijatelj i ja sam time pocascen* - Page 5 Icon_minitimeNed Nov 15, 2009 5:22 am

    Kad te neko povredi - za koga si mislio da ti je prijatelj
    - kao sto si ti njemu, povredi ti srce
    *Ti si moj prijatelj i ja sam time pocascen* - Page 5 196959e_0_MZIYN
    koje se ipak moze oporaviti lepim razgovorom
    Nazad na vrh Ići dole
    Gost
    Gost
    Anonymous



    *Ti si moj prijatelj i ja sam time pocascen* - Page 5 Empty
    PočaljiNaslov: *Ti si moj prijatelj i time sam pocascen*   *Ti si moj prijatelj i ja sam time pocascen* - Page 5 Icon_minitimeUto Nov 17, 2009 2:48 am

    Dobra su prijateljstva danas vaznija nego ikada. Usred nesigurnosti vezane uz trajnost dozivotnih odnosa, u ljudima sve vise raste ceznja za prijateljstvom. Svi mi ceznemo za prijateljstvom. Mnogi samci koji ne zele ni cuti za to da se upuste u neku dozivotnu dugu vezu, zive u prvom redu od prijateljstva... Prijateljstvo je jedno od dobara koje se najvise cijeni, i za kojima se najvise cezne. Ono je mnogima siguran oslonac u vremenu bez oslonaca, dom u zemlji bez domova, domovina u svijetu bez domovina. Prijateljstvo nije institucija. To je odnos u koji svako stupa dobrovoljno, slijedeci vlastiti ukus, odabir i ono sto mu se svidja. U ovim nesigurnim vremenima i uz sve ove spoznaje o krhkosti ljudskih odnosa ocito je da jos uvijek postoji velika potreba za prijateljstvom. Cini se da svako misli da zna sto je prijateljstvo. Pa ipak, i prijateljstva se raspadaju jer ih ne zivimo dovoljno svjesno. Od nekoga ocekujem da budemo prijatelji. No, prijateljstva se cesto lome jer su ocekivanja razlicita, a predodzbe nejasne.

    Zelim ti prijatelja, ili prijateljicu koji(a) ce ti

    Obogatiti zivot, pruziti ti osjecaj vrijednosti,

    Spoznaju da si jednistven,

    Da u tom prijateljstvu i ti usrecujes

    Svoju prijateljicu ili prijatelja,

    Da u njemu imas sigurnost i oslonac,

    Sirinu i slobodu,

    Zivost i ljubav.



    Svijet je tako prazan kad u njemu zamisljas samo gore, rijeke i gradove- ali

    Pomisao da tu i tamo postoji neko koga poznajes, ko razmislja kao i ja i tiho zivi

    Pored mene, cini ovu nasu zemaljsku kuglu nastanjenim vrtom...



    I ZAPAMTITE:

    Vjeran prijatelj pouzdana je zastita; i ko ga je stekao nasao je blago.

    Pravom prijatelju nema cijene, niti se moze izmjeriti njegova vrijednos. Pravi je prijatelj

    Kao sator koji te stiti i nadvija se nad tobom. U tom sam satoru kao u svojoj kuci.

    Tu me cuvaju i stite od jakog Sunca i nocne hladnoce.

    Nije tvoj prijatelj onaj koji zrcalo

    Pred tobom drzi,

    I laska ti tako da se sam sebi

    Najvise svidjas.

    Pravi tvoj prijatelj daje ti vidjeti

    Vlastite mane

    Pomazuci ti da ih se rijesis

    Prije no neprijatelj tvoj ih spazi!



    *Ti si moj prijatelj i ja sam time pocascen* - Page 5 661331
    Nazad na vrh Ići dole
    SEKARADA
    vip
    vip
    SEKARADA


    Ženski
    Broj poruka : 24241
    Godina : 69
    Lokacija : Beograd
    Datum upisa : 15.12.2008

    List lica
    x: 6
    y: 6

    *Ti si moj prijatelj i ja sam time pocascen* - Page 5 Empty
    PočaljiNaslov: Re: *Ti si moj prijatelj i ja sam time pocascen*   *Ti si moj prijatelj i ja sam time pocascen* - Page 5 Icon_minitimeČet Nov 19, 2009 9:36 pm

    *Ti si moj prijatelj i ja sam time pocascen* - Page 5 16prijateljstvo11
    Nazad na vrh Ići dole
    Gost
    Gost
    Anonymous



    *Ti si moj prijatelj i ja sam time pocascen* - Page 5 Empty
    PočaljiNaslov: Re: *Ti si moj prijatelj i ja sam time pocascen*   *Ti si moj prijatelj i ja sam time pocascen* - Page 5 Icon_minitimePet Nov 20, 2009 11:49 pm

    *Ti si moj prijatelj i ja sam time pocascen* - Page 5 00640530ZBd
    Nazad na vrh Ići dole
    SEKARADA
    vip
    vip
    SEKARADA


    Ženski
    Broj poruka : 24241
    Godina : 69
    Lokacija : Beograd
    Datum upisa : 15.12.2008

    List lica
    x: 6
    y: 6

    *Ti si moj prijatelj i ja sam time pocascen* - Page 5 Empty
    PočaljiNaslov: Re: *Ti si moj prijatelj i ja sam time pocascen*   *Ti si moj prijatelj i ja sam time pocascen* - Page 5 Icon_minitimePon Nov 30, 2009 8:48 pm

    *Ti si moj prijatelj i ja sam time pocascen* - Page 5 05cbbow1
    Nazad na vrh Ići dole
    SEKARADA
    vip
    vip
    SEKARADA


    Ženski
    Broj poruka : 24241
    Godina : 69
    Lokacija : Beograd
    Datum upisa : 15.12.2008

    List lica
    x: 6
    y: 6

    *Ti si moj prijatelj i ja sam time pocascen* - Page 5 Empty
    PočaljiNaslov: Re: *Ti si moj prijatelj i ja sam time pocascen*   *Ti si moj prijatelj i ja sam time pocascen* - Page 5 Icon_minitimePon Nov 30, 2009 8:48 pm

    *Ti si moj prijatelj i ja sam time pocascen* - Page 5 Samo%20zajedno%20mozemo%20sve
    Nazad na vrh Ići dole
    Gost
    Gost
    Anonymous



    *Ti si moj prijatelj i ja sam time pocascen* - Page 5 Empty
    PočaljiNaslov: Re: *Ti si moj prijatelj i ja sam time pocascen*   *Ti si moj prijatelj i ja sam time pocascen* - Page 5 Icon_minitimeUto Dec 22, 2009 11:29 am

    *Ti si moj prijatelj i ja sam time pocascen* - Page 5 Image71bg7 *Ti si moj prijatelj i ja sam time pocascen* - Page 5 W501
    Nazad na vrh Ići dole
    Gost
    Gost
    Anonymous



    *Ti si moj prijatelj i ja sam time pocascen* - Page 5 Empty
    PočaljiNaslov: Re: *Ti si moj prijatelj i ja sam time pocascen*   *Ti si moj prijatelj i ja sam time pocascen* - Page 5 Icon_minitimeUto Maj 04, 2010 8:52 am

    Nazad na vrh Ići dole
    Sponsored content





    *Ti si moj prijatelj i ja sam time pocascen* - Page 5 Empty
    PočaljiNaslov: Re: *Ti si moj prijatelj i ja sam time pocascen*   *Ti si moj prijatelj i ja sam time pocascen* - Page 5 Icon_minitime

    Nazad na vrh Ići dole
     
    *Ti si moj prijatelj i ja sam time pocascen*
    Nazad na vrh 
    Strana 5 od 5Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5

    Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
    WWW.DUBOREZ.NET :: pričaonica-
    Skoči na: