WWW.DUBOREZ.NET
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


*****Zelimo Vam prijatne trenutke na DUBOREZ Forumu*******
 
PrijemLatest imagesRegistruj sePristupi
SPECIJALIZOVANE IZLOZBE PASA
4.Spec izlozba MASTIFA,BULMASTIFA,E.BULDOGA i NEMACKIH DOGA
free forum
RADIO STANICE
klikom na baner slusajte "ROADSTAR-RADIO" na 128kbps
free forum
Trenutna temperatura
Forum
  • slikarstvo
  • vajarstvo
  • mozaik
  • primenjena umetnost
  • fotografija
  • književnost
  • film
  • muzika
  • arhitektura
  • pozorište
  • strip
  • duhovnost i religija
  • psihologija
  • ljubav
  • lepota i zdravlje
  • zabava
  • pričaonica
  • spomenar
  • hobi i kućni ljubimci
  • razno
  • važna obaveštenja
  • predlozi i sugestije
  • Liberty
    KLIKOM NA BANERE POSETITE PREDLOZENE SAJTOVE
    title="duborez.net"
    " Nikada ne sumnjaj da mala grupa misaonih i posvećenih ljudi može promeniti svet. Zaista, tako je jedino oduvek i bilo. " KADA NE BUDE DOVOLJNO PRIRODE, VEĆINA LJUDI ĆE SHVATITI DA NOVAC NIJE ZA JELO! Ne dozvoli da neki pogrešni ljudi udju u Tvoj život, pomute bistrinu tvojih očiju, nateraju da voliš ono što oni vole i da zaboraviš ono što oni nemaju. !
    Traži
     
     

    Rezultati od :
     
    Rechercher Napredna potraga

     

     *Ti si moj prijatelj i ja sam time pocascen*

    Ići dole 
    +2
    SEKARADA
    vuuk
    6 posters
    Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5  Sledeći
    AutorPoruka
    Gost
    Gost
    Anonymous



    *Ti si moj prijatelj i ja sam time pocascen* - Page 4 Empty
    PočaljiNaslov: *Ti si moj prijatelj i ja sam time pocascen*   *Ti si moj prijatelj i ja sam time pocascen* - Page 4 Icon_minitimeSub Avg 22, 2009 11:23 pm

    *Ti si moj prijatelj i ja sam time pocascen* - Page 4 PattyCakeVoleti drugog čoveka znači i razumeti ga, a svakako i opraštati mu.
    Nije, doduše, lako voleti čoveka onakav kakav jeste,
    ali samo ako budemo u stanju da ga ne samo prihvatimo
    već da ga i zavolimo upravo onakav kakav jeste,
    podstaći ćemo ga da postane upravo onakav kakav može da bude.


    Vladeta Jerotic
    Nazad na vrh Ići dole
    Gost
    Gost
    Anonymous



    *Ti si moj prijatelj i ja sam time pocascen* - Page 4 Empty
    PočaljiNaslov: *Ti si moj prijatelj i ja sam time pocascen*   *Ti si moj prijatelj i ja sam time pocascen* - Page 4 Icon_minitimeSub Avg 22, 2009 11:26 pm

    *Ti si moj prijatelj i ja sam time pocascen* - Page 4 Prijatelji
    Nazad na vrh Ići dole
    Gost
    Gost
    Anonymous



    *Ti si moj prijatelj i ja sam time pocascen* - Page 4 Empty
    PočaljiNaslov: *Ti si moj prijatelj i ja sam time pocascen*   *Ti si moj prijatelj i ja sam time pocascen* - Page 4 Icon_minitimeNed Avg 23, 2009 7:05 pm

    *Ti si moj prijatelj i ja sam time pocascen* - Page 4 Prijateljstvo
    Nazad na vrh Ići dole
    Gost
    Gost
    Anonymous



    *Ti si moj prijatelj i ja sam time pocascen* - Page 4 Empty
    PočaljiNaslov: *Ti si moj prijatelj i ja sam time pocascen*   *Ti si moj prijatelj i ja sam time pocascen* - Page 4 Icon_minitimeSub Sep 05, 2009 5:07 am

    *Ti si moj prijatelj i ja sam time pocascen* - Page 4 Bremer_statdmusikanten
    Nazad na vrh Ići dole
    Gost
    Gost
    Anonymous



    *Ti si moj prijatelj i ja sam time pocascen* - Page 4 Empty
    PočaljiNaslov: *Ti si moj prijatelj i ja sam time pocascen*   *Ti si moj prijatelj i ja sam time pocascen* - Page 4 Icon_minitimeUto Sep 08, 2009 8:03 am

    *Ti si moj prijatelj i ja sam time pocascen* - Page 4 17295690cq1
    Nazad na vrh Ići dole
    Gost
    Gost
    Anonymous



    *Ti si moj prijatelj i ja sam time pocascen* - Page 4 Empty
    PočaljiNaslov: *Ti si moj prijatelj i ja sam time pocascen*   *Ti si moj prijatelj i ja sam time pocascen* - Page 4 Icon_minitimeUto Sep 08, 2009 11:56 pm

    *Ti si moj prijatelj i ja sam time pocascen* - Page 4 87f600600e1efc95a06ba23
    Nazad na vrh Ići dole
    SEKARADA
    vip
    vip
    SEKARADA


    Ženski
    Broj poruka : 24241
    Godina : 69
    Lokacija : Beograd
    Datum upisa : 15.12.2008

    List lica
    x: 6
    y: 6

    *Ti si moj prijatelj i ja sam time pocascen* - Page 4 Empty
    PočaljiNaslov: Re: *Ti si moj prijatelj i ja sam time pocascen*   *Ti si moj prijatelj i ja sam time pocascen* - Page 4 Icon_minitimeČet Sep 10, 2009 10:12 pm

    scratch da li je prijateljstvo ponekad zloupotrebljeno scratch

    *Ti si moj prijatelj i ja sam time pocascen* - Page 4 00174
    Nazad na vrh Ići dole
    Gost
    Gost
    Anonymous



    *Ti si moj prijatelj i ja sam time pocascen* - Page 4 Empty
    PočaljiNaslov: *Ti si moj prijatelj i ja sam time pocascen*   *Ti si moj prijatelj i ja sam time pocascen* - Page 4 Icon_minitimePet Sep 11, 2009 12:16 am

    ČETIRI OPASNOSTI ZA PRIJATELJSTVO.


    Ne podrazumijeva se samo po sebi da će svako prijateljstvo uspjeti. Pjesnici su nabrojili četiri opasnosti koji prijete prijateljstvu. Georges Bernanost najvećom opasnošću smatra dosadu: ''Nijedno prijateljstvo ne može se oduprijeti dosadi.'' Ako si prijatelji nemaju više što reći, ako su navikli jedan na drugoga i nisu više otvoreni za nešto što ih nadvisuje, tada će dosada ubiti to prijateljstvo. Među prijateljima više nema nikakvog strujanja. Prijateljstvo odumire i gasi se. Dosada nastupa onda kad presuši izvor mašte i kreativnosti. Čest je uzrok dosade zatvaranje osjećaja pred prijateljem. Što se osjećaji više potiskuju, manje je strujanja među nama. Što manje razgovaramo o našim osjećajima, manja je mogućnost da ih doživimo.

    *Ti si moj prijatelj i ja sam time pocascen* - Page 4 81867610441728ky9

    Druga opasnost za prijateljstvo je prezaposlenost. Osoba koja stalno bježi u posao, nema vremena za prijateljstvo. Takva osoba nije sposobna biti prijatelj niti imati prijatelja. Nisu najbolji prijatelji oni koji su uspješni, nego oni koje je sudbina zanemarila, koji se suočavaju sa svojim nevoljama, koji su svjesni svojih slabosti. Prijateljstvu je potrebna međusobna ovisnost.


    Treća opasnost je nedostatak prijatelja. Kad se samo jedan prijatelj daje drugome kao pomoćnik, terapeut, kao onaj koji nešto nekome može priuštiti, prijateljstvo se razara. Prijateljstvo treba i tebe i mene, jednako važne. Uzajamno se darujemo. Uzajamno oplođujemo vezu.


    Četvrta opasnost koju je opisao Ernst Raupach srodna je s trećom: ''Obilje dobročinstva slabi prijateljstvo umjesto da ga jača.'' Postoje prijatelji koji svog prijatelja ili prijateljicu pretjerano zatrpavaju darovima. To stvara u prijatelju osjećaj da onaj drugi kupuje njegovo prijateljstvo. Prijateljstvu je potrebna ravnoteža, jednakost – ukoliko je nema, prijateljstvo je ugroženo.


    *Ti si moj prijatelj i ja sam time pocascen* - Page 4 89431
    Nazad na vrh Ići dole
    Gost
    Gost
    Anonymous



    *Ti si moj prijatelj i ja sam time pocascen* - Page 4 Empty
    PočaljiNaslov: *Ti si moj prijatelj i ja sam time pocascen*   *Ti si moj prijatelj i ja sam time pocascen* - Page 4 Icon_minitimePet Sep 11, 2009 12:25 am

    *Ti si moj prijatelj i ja sam time pocascen* - Page 4 Romantica_1294706873_35

    Želeo sam da mi budeš drug,
    prijatelj samo kroz prazan život,
    beskrajno dug.
    Želeo sam da u duši mi razbiješ tugu,
    mislio da ću voleti drugu.
    Sada je kasno da spasim dušu
    od onog što si postala meni,
    jer tvoje oči i osmeh takav
    ja sada tražim na svakoj ženi.
    Tuga me prati svakoga trena
    prijatelj si mi a ipak žena,
    beskrajno lepa.
    Žaliću zato, večito znam,
    što te zavoleh i ostah sam.

    *Ti si moj prijatelj i ja sam time pocascen* - Page 4 241596
    Nazad na vrh Ići dole
    Gost
    Gost
    Anonymous



    *Ti si moj prijatelj i ja sam time pocascen* - Page 4 Empty
    PočaljiNaslov: Ti si moj prijatelj i ja sam time pocascen*   *Ti si moj prijatelj i ja sam time pocascen* - Page 4 Icon_minitimePet Sep 11, 2009 1:39 am

    NE OSTAVLJAJ TRAG......
    Nekada davno živela je devojčica koja je imala lošu narav. Njena majka joj je dala kesu punu eksera i kazala joj da svaki puta kad izgubi živce mora zabiti jedan ekser u ogradu. Prvi dan je morala zabiti čak 37 eksera!

    Tokom sledećih nekoliko nedelja kako se je učila kontrolisati, broj eksera zabijenih smanjivao se iz dana u dan. Shvatila je da joj je lakše obuzdavati ljutnju nego zabijati ekser u tvrdu ogradu.

    Napokon, stigao je dan kada devojčica nije izgubila živce ni jedanput! Kazala je to majci i ona joj je savetovala da svaki takav dan koji prođe u miru - izvuče jedan ekser. Stigao je dan kada je devojčica rekla majci da više nema niti jednog eksera u ogradi!

    Majka je uzela kćer za ruku i odvela je do ograde, i rekla joj:

    "Dobro si učinila kćeri moja...ali pogledaj rupe koje su ostale u ogradi...ograda više nikada neće izgledati isto! Kada kažeš nekome nešto u ljutnji povrediš ga. Kao da zabiješ nož u tu osobu i potom ga izvadiš napolje. Nema veze koliko puta kazes: "Žao mi je"..rana je ipak još uvek tu.
    Povrediti nekoga recima je ponekad gore nego fizički. Prijatelji su naše retko bogatstvo i treba ih čuvati. Oni te nasmejavaju kada si tužna, ohrabruju te kada trebaš uspeti nešto u životu, pozajmljuju ti rame za plakanje, uši za slušanje i otvaraju ti srce."

    ČUVAJTE SVOJE PRIJATELJE!
    I IZVINITE IM SE AKO STE IKADA NAPRAVILI KAKVU RUPU U NJIHOVOJ OGRADI!


    Mudri ljudi rekoše " podeljena sreća dva puta je veća a podeljena tuga dva puta manja" i, bili su u pravu. a rekoše još da su prijatelji kao zvezde, tu su i kada ih ne vidiš!
    *Ti si moj prijatelj i ja sam time pocascen* - Page 4 661331
    Nazad na vrh Ići dole
    SEKARADA
    vip
    vip
    SEKARADA


    Ženski
    Broj poruka : 24241
    Godina : 69
    Lokacija : Beograd
    Datum upisa : 15.12.2008

    List lica
    x: 6
    y: 6

    *Ti si moj prijatelj i ja sam time pocascen* - Page 4 Empty
    PočaljiNaslov: Re: *Ti si moj prijatelj i ja sam time pocascen*   *Ti si moj prijatelj i ja sam time pocascen* - Page 4 Icon_minitimePet Sep 11, 2009 11:05 am

    clap Prelepa prica


    scratch velika mi je cast sto ponekim osobama mogu pruziti iskreno prijateljstvo. Koliko ce to videti i ceniti - prepustam njima drinks
    Nazad na vrh Ići dole
    Gost
    Gost
    Anonymous



    *Ti si moj prijatelj i ja sam time pocascen* - Page 4 Empty
    PočaljiNaslov: *Ti si moj prijatelj i ja sam time pocascen*   *Ti si moj prijatelj i ja sam time pocascen* - Page 4 Icon_minitimePet Sep 11, 2009 10:38 pm

    *Ti si moj prijatelj i ja sam time pocascen* - Page 4 Tigridf1Jedan stari Čiroki Indijanac ispričao je svom unuku:

    «U ljudima se odvija neprekidna bitka. Tu se stalno bore dva vuka. Jedan je Zlo. To je strah, gnev, zavist, žalost, kajanje, pohlepa, nadmenost, samosažaljenje, krivica, ogorčenje, inferiornost, laži, lažni ponos, superiornost i ego.

    Drugi je Dobro. To je radost, mir, ljubav, nada, vedrina, poniznost, dobrota, dobronamernost, saosećanje, velikodušnost, istina, samilost i vera».

    «I koji vuk pobeđuje?» upita unuk, sa očima koje su sijale od radoznalosti.

    Stari Čiroki odgovori:

    «Onaj koga hraniš».
    Nazad na vrh Ići dole
    Gost
    Gost
    Anonymous



    *Ti si moj prijatelj i ja sam time pocascen* - Page 4 Empty
    PočaljiNaslov: Re: *Ti si moj prijatelj i ja sam time pocascen*   *Ti si moj prijatelj i ja sam time pocascen* - Page 4 Icon_minitimePet Sep 11, 2009 11:33 pm

    SLAVICA D ::
    NE OSTAVLJAJ TRAG......

    Nekada davno živela je devojčica koja je imala lošu narav. Njena majka joj je dala kesu punu eksera i kazala joj da svaki puta kad izgubi živce mora zabiti jedan ekser u ogradu. Prvi dan je morala zabiti čak 37 eksera!

    Tokom sledećih nekoliko nedelja kako se je učila kontrolisati, broj eksera zabijenih smanjivao se iz dana u dan. Shvatila je da joj je lakše obuzdavati ljutnju nego zabijati ekser u tvrdu ogradu.

    Napokon, stigao je dan kada devojčica nije izgubila živce ni jedanput! Kazala je to majci i ona joj je savetovala da svaki takav dan koji prođe u miru - izvuče jedan ekser. Stigao je dan kada je devojčica rekla majci da više nema niti jednog eksera u ogradi!

    Majka je uzela kćer za ruku i odvela je do ograde, i rekla joj:

    "Dobro si učinila kćeri moja...ali pogledaj rupe koje su ostale u ogradi...ograda više nikada neće izgledati isto! Kada kažeš nekome nešto u ljutnji povrediš ga. Kao da zabiješ nož u tu osobu i potom ga izvadiš napolje. Nema veze koliko puta kazes: "Žao mi je"..rana je ipak još uvek tu.
    Povrediti nekoga recima je ponekad gore nego fizički. Prijatelji su naše retko bogatstvo i treba ih čuvati. Oni te nasmejavaju kada si tužna, ohrabruju te kada trebaš uspeti nešto u životu, pozajmljuju ti rame za plakanje, uši za slušanje i otvaraju ti srce."

    ČUVAJTE SVOJE PRIJATELJE!
    I IZVINITE IM SE AKO STE IKADA NAPRAVILI KAKVU RUPU U NJIHOVOJ OGRADI!




    Mudri ljudi rekoše " podeljena sreća dva puta je veća a podeljena tuga dva puta manja" i, bili su u pravu. a rekoše još da su prijatelji kao zvezde, tu su i kada ih ne vidiš!

    *Ti si moj prijatelj i ja sam time pocascen* - Page 4 661331
    Ovom pricom jos negde u decembru smo zapoceli ovu temu i lepo je procitati pricu vise puta...........
    I dodajem novu,mozda je vec citana ali je isto dobra..........
    Ovo je prica o dvojici prijatelja koji su isli zajedno po pustinji. Odjednom,poceli su se raspravljati i jedan je udario drugog.Udareni se osetio povredjenim,ali bez reci napisao je na pesku:"Danas sam dobio udarac od mog najboljeg prijatelja". Produzili su tako,sve dok nisu nasli jednu oazu gde su se odlucili okupati.Onaj sto je dobio udarac zamalo se nije udavio kupajuci se,ali zivot mu je spasio onaj drugi.Kada je dosao k' sebi,taj sto se umalo nije udavio,urezao je na jednom kamenu:"Danas mi je moj najbolji prijatelj spasio zivot". Onaj drugi ga je upitao: -Kada sam te udario,ti si napisao na pesku a sada urezujes na kamen.Zasto? Prijatelj mu odgovori: -Kada neko napravi nesto lose,to treba zapisati na pesku da bi vetrovi izbrisali ali kada neko uradi dobro,to treba urezati na kamenu da ga nista ne moze izbrisati. Nauci da zapisujes rane na pesku a srecu urezi u kamen!
    Nazad na vrh Ići dole
    SEKARADA
    vip
    vip
    SEKARADA


    Ženski
    Broj poruka : 24241
    Godina : 69
    Lokacija : Beograd
    Datum upisa : 15.12.2008

    List lica
    x: 6
    y: 6

    *Ti si moj prijatelj i ja sam time pocascen* - Page 4 Empty
    PočaljiNaslov: Re: *Ti si moj prijatelj i ja sam time pocascen*   *Ti si moj prijatelj i ja sam time pocascen* - Page 4 Icon_minitimePon Sep 14, 2009 7:29 pm

    bbuny gradivo treba utvrditi, pa nije problem sto se ponekad ponovimo cita
    *Ti si moj prijatelj i ja sam time pocascen* - Page 4 772471389647
    Nazad na vrh Ići dole
    Gost
    Gost
    Anonymous



    *Ti si moj prijatelj i ja sam time pocascen* - Page 4 Empty
    PočaljiNaslov: *Ti si moj prijatelj i ja sam time pocascen*   *Ti si moj prijatelj i ja sam time pocascen* - Page 4 Icon_minitimeSub Sep 19, 2009 11:11 pm

    *Ti si moj prijatelj i ja sam time pocascen* - Page 4 2hpiro8
    Nazad na vrh Ići dole
    SEKARADA
    vip
    vip
    SEKARADA


    Ženski
    Broj poruka : 24241
    Godina : 69
    Lokacija : Beograd
    Datum upisa : 15.12.2008

    List lica
    x: 6
    y: 6

    *Ti si moj prijatelj i ja sam time pocascen* - Page 4 Empty
    PočaljiNaslov: Re: *Ti si moj prijatelj i ja sam time pocascen*   *Ti si moj prijatelj i ja sam time pocascen* - Page 4 Icon_minitimeSre Sep 23, 2009 10:07 pm

    *Ti si moj prijatelj i ja sam time pocascen* - Page 4 4215936400

    bas sam presrecna, moj prijatelj o kome sam pisala - opet se pokazao da mi je zaista PRIJATELJ - HVALA mu od srca zaljubljeni
    Nazad na vrh Ići dole
    Gost
    Gost
    Anonymous



    *Ti si moj prijatelj i ja sam time pocascen* - Page 4 Empty
    PočaljiNaslov: *Ti si moj prijatelj i ja sam time pocascen*   *Ti si moj prijatelj i ja sam time pocascen* - Page 4 Icon_minitimeČet Okt 01, 2009 9:26 pm

    *Ti si moj prijatelj i ja sam time pocascen* - Page 4 ImgSizer2
    Pruzas mi ruke
    kao da me zoves
    k'sebi i taman
    kada krenem
    okreces mi ledja.
    I svaki put
    nanovo mi stvaras nadu
    i gasis je u pepelu
    prosle, usahle zelje.
    Pokusavam da shvatim
    zasto dopustam
    da otkrijes bilo koju
    moju tajnu,
    kada svoje cuvas
    cak i od sebe.
    Nazad na vrh Ići dole
    SEKARADA
    vip
    vip
    SEKARADA


    Ženski
    Broj poruka : 24241
    Godina : 69
    Lokacija : Beograd
    Datum upisa : 15.12.2008

    List lica
    x: 6
    y: 6

    *Ti si moj prijatelj i ja sam time pocascen* - Page 4 Empty
    PočaljiNaslov: Re: *Ti si moj prijatelj i ja sam time pocascen*   *Ti si moj prijatelj i ja sam time pocascen* - Page 4 Icon_minitimeSre Okt 07, 2009 10:10 pm

    *Ti si moj prijatelj i ja sam time pocascen* - Page 4 69394a_0_KZdSu
    Nazad na vrh Ići dole
    Gost
    Gost
    Anonymous



    *Ti si moj prijatelj i ja sam time pocascen* - Page 4 Empty
    PočaljiNaslov: Re: *Ti si moj prijatelj i ja sam time pocascen*   *Ti si moj prijatelj i ja sam time pocascen* - Page 4 Icon_minitimePet Okt 09, 2009 9:01 am

    Слово о лику пријатеља

    Пријатељ је човек добар, здраве душе, мисли исправно, воли врлину, беспрекорног је морала, веран је у љубави, искрен на речима, постојане је душе, искрен је саветник, отворен је, истинољубив и правдољубив. Пријатељ је слика и прилика свога пријатеља и до крајности осетљив осећа душевно расположење пријатељево и страда душевним страдањем свога пријатеља.
    Пре него му се пријатељ и исповеди, он га претекне и хита му у помоћ пре него му је овај и затражи, и спремно му се предаје и помаже му ако је у опасности. Пријатељви пријатељи су и његови пријатељи, а непријатељи и његови непријатељи. Брани пријатеља и излаже се опасности њега ради.
    У пријатељевом телу обитава душа пријатеља. Он је добар саветник, увек говори што је најбоље и стара се за част и име свога пријатеља. Пријатељеве светиње су и његове светиње. Истински пријатељ је моћна заштита и ко је њега нашао, нашао је благо. Пријатељ је највећа срећа. Добар пријатељ је непроцењива вредност, драгоценија од сваког блага. Његовој красоти нема равне. Пријатељ и у несрећама и у радостима остаје исти. Истински пријатељ хвали вредности које су похвале достојне и отворено куди оно што је за куђење.
    Еурипид каже: “Истински пријатељи немају ништа своје, него им је имање заједничко.“ Ништа није боље од правога пријатеља. Саветовање његово делује јаче од свакога лека на страдалну душу и напаћено срце пријатеља. Његове речи су животни лек. Добар пријатељ може имати благодатно дејство и на душу и на тело пријатеља. Добар пријатељ прима на себе све што недостаје пријатељу и блажи највише оно што се добро чини, а онога који греши највише исправља.
    Пријатељ постаје разум, осећање и око пријатеља. Пријатељ је оличење врлине. Нико ко мрзи није пријатељ. Григорије Богослов каже: “Веран пријатељ је благо са душом, затворени врт и запечаћени студенац што се у прави час отвара и из којег се захвата, а пријатељима називам добре и лепе и оне са којима смо сједињени по врлинама.“
    Свети Нектарије Егински
    Nazad na vrh Ići dole
    Gost
    Gost
    Anonymous



    *Ti si moj prijatelj i ja sam time pocascen* - Page 4 Empty
    PočaljiNaslov: Re: *Ti si moj prijatelj i ja sam time pocascen*   *Ti si moj prijatelj i ja sam time pocascen* - Page 4 Icon_minitimePet Okt 09, 2009 9:10 am

    *Ti si moj prijatelj i ja sam time pocascen* - Page 4 Prijateljstvo05
    Nazad na vrh Ići dole
    Gost
    Gost
    Anonymous



    *Ti si moj prijatelj i ja sam time pocascen* - Page 4 Empty
    PočaljiNaslov: Re: *Ti si moj prijatelj i ja sam time pocascen*   *Ti si moj prijatelj i ja sam time pocascen* - Page 4 Icon_minitimePet Okt 09, 2009 8:35 pm

    *Pravi prijatelj je onaj ko o vama sve zna,a ipak vas neprestano voli istom ljubavlju*
    Nazad na vrh Ići dole
    Gost
    Gost
    Anonymous



    *Ti si moj prijatelj i ja sam time pocascen* - Page 4 Empty
    PočaljiNaslov: *Ti si moj prijatelj i ja sam time pocascen*   *Ti si moj prijatelj i ja sam time pocascen* - Page 4 Icon_minitimePet Okt 09, 2009 11:35 pm

    "Ako pri svakoj prijateljskoj usluzi odmah misliš na zahvalnost, onda nisi darovao, već prodao."
    Dostojevski.


    *Ti si moj prijatelj i ja sam time pocascen* - Page 4 000nemoguce1aj0
    Nazad na vrh Ići dole
    Gost
    Gost
    Anonymous



    *Ti si moj prijatelj i ja sam time pocascen* - Page 4 Empty
    PočaljiNaslov: Re: *Ti si moj prijatelj i ja sam time pocascen*   *Ti si moj prijatelj i ja sam time pocascen* - Page 4 Icon_minitimeSub Okt 10, 2009 12:35 am

    *Prijateljstvo nema cenu al nije na ceni*
    *Ti si moj prijatelj i ja sam time pocascen* - Page 4 MOREHEAD_O
    *Ti si moj prijatelj i ja sam time pocascen* - Page 4 MOREHEAD_B
    *Ti si moj prijatelj i ja sam time pocascen* - Page 4 MOREHEAD_L
    *Ti si moj prijatelj i ja sam time pocascen* - Page 4 MOREHEAD_A
    *Ti si moj prijatelj i ja sam time pocascen* - Page 4 MOREHEAD_C
    *Ti si moj prijatelj i ja sam time pocascen* - Page 4 MOREHEAD_I
    *Ti si moj prijatelj i ja sam time pocascen* - Page 4 MOREHEAD_C
    Nazad na vrh Ići dole
    SEKARADA
    vip
    vip
    SEKARADA


    Ženski
    Broj poruka : 24241
    Godina : 69
    Lokacija : Beograd
    Datum upisa : 15.12.2008

    List lica
    x: 6
    y: 6

    *Ti si moj prijatelj i ja sam time pocascen* - Page 4 Empty
    PočaljiNaslov: Re: *Ti si moj prijatelj i ja sam time pocascen*   *Ti si moj prijatelj i ja sam time pocascen* - Page 4 Icon_minitimeSre Okt 14, 2009 10:25 pm

    *Ti si moj prijatelj i ja sam time pocascen* - Page 4 Prijateljstvo-300x243
    Nazad na vrh Ići dole
    Gost
    Gost
    Anonymous



    *Ti si moj prijatelj i ja sam time pocascen* - Page 4 Empty
    PočaljiNaslov: *Ti si moj prijatelj i ja sam time pocascen*   *Ti si moj prijatelj i ja sam time pocascen* - Page 4 Icon_minitimeČet Okt 15, 2009 9:46 am

    *Ti si moj prijatelj i ja sam time pocascen* - Page 4 F_HandsWaterSm_d14b38e Sa prijateljem delim i poslednju kap..krvi, vode i zalogaj hleba..ali, nemoj mi biti neprijatelj, tu sam ..krvnik...ni oprostaj ne dajem u ..zadnjem..trenutku.
    Nazad na vrh Ići dole
    Sponsored content





    *Ti si moj prijatelj i ja sam time pocascen* - Page 4 Empty
    PočaljiNaslov: Re: *Ti si moj prijatelj i ja sam time pocascen*   *Ti si moj prijatelj i ja sam time pocascen* - Page 4 Icon_minitime

    Nazad na vrh Ići dole
     
    *Ti si moj prijatelj i ja sam time pocascen*
    Nazad na vrh 
    Strana 4 od 5Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5  Sledeći

    Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
    WWW.DUBOREZ.NET :: pričaonica-
    Skoči na: